TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Glee » Season 3


Season 3

Сообщений 21 страница 38 из 38

21

tikku uzzināju ka Chords atgriezīsies Glee. aww man pilnīgi viņa bija pietrūcis
avots

0

22

Ah es jau vakar tviterī redzēju, bet aizmirsu ielikt šeit.
Man ar pietrūkst, jo man mazliet garlaicīga šī sezona jau tagad liekas, es nezinu, pa maz Darena, gribās vairāk KLaine.

0

23

Šo sēriju es nevaru sagaidīt.

0

24

o jā, es arī nevaru.

0

25

Everything is Klaine and nothing hurts <3
Šis ir tas canon pāris, kur man ne pielikt, ne atņemt.

   

0

26

Ak dies tik skaisti, viņi ir ideāli :)  :love:

0

27

Es tikko apraudājos.
Tumblr vienna meitene pirms kāda laika rakstīja, ka uz austrāliešu radio Lovesong Dedications aizrakstījusi ''Bleins velta Kurtam dziesmu Perfect" ar visu tekstu, ko Bleins epizožu laikā ir teicis Kurtam. Un pēc kāda laika parādījās, ka tiešām šis dedications ir izpildīts.

Vakar parādījās šis audio - http://greekfreak2.tumblr.com/post/1315 … lian-radio

0

28

Iespējams, ka Mets no White Collar parādīsies Glee!

Свернутый текст

Matt Bomer to be on Glee

Apparently, pretty runs in Blaine’s family: White Collar hunk Matt Bomer is nearing a deal to guest-star in an April episode of Glee as the Warbler’s older brother, TVLine has learned exclusively.

This is big for a number of reasons. Among them:
 Since this will be the first time we meet any of the other Andersons, we might finally learn a bit about Blaine’s apparently gorgeous kin.

This will also be the first time a lot of people will get to hear Bomer sing — because yes, natch, his character will get in on his sib’s musical number. (Oh, and lest you doubt his pipes, check out this clip below from the 2010 Kennedy Center Honors.)

It seems the soap grad is something of a new muse for Glee creator Ryan Murphy: He’s also just cast Bomer in his in-the-works film adaptation of Larry Kramer’s play, The Normal Heart.

Your thoughts? Do you see the family resemblance? What song do you hope Bomer will perform with Darren Criss?

0

29

etansy написал(а):

Iespējams, ka Mets no White Collar parādīsies Glee!

es ta domāju, kāpēc es viņu redzēju giffā sakarā ar glee!
man šī doma patīk.

0

30

Glee 3x11 sērija būs veltīta Džeksonam.
awww tik forši, varēšu paskatīties un paklausīties.
dzirdēju jau Black & White un also Smooth Criminal.

0

31

Tas vairs nav smieklīgi.

http://uploads.ru/t/w/U/l/wUlSY.jpg

0

32

Sāpīgi. Nav brīnums, ka es pat reti kuras dziesmas vairs no viņiem velku - vienkārši godīgi apnika, ka visās Lea kauc - arī tajās, kurām viņās balss nepiemērota...

0

33

Ai, nu jā. Tā kā reāli es tikai KLaine klausos un vispār vairs skatos tikai dažas episodes pilnas vai tikai vispār Klaine ainas, jo godīgi sakot man nepatīk šitā sezonā, ļoti nepatīk, dziesmas arī ir trulas, tikai dažas labas.

0

34

Man ir bail skatīties glee, jo es zinu, ka ļoti pārdzīvošu par Davu. Man tik ļoti viņš ir sācis patikt. Žēl, ka viņam nesanāks ar Kurtu nekas, bet būtu tik jauki, ja viņš patiešām varētu atrast sev kādu otru pusīti!

0

35

Es lasīju vakardienas sērijas atstāstu un apraudājos, kaut kad Glee jau kopš otrās sezonas vidusdaļas neskatos...

0

36

albalonga написал(а):

Es lasīju vakardienas sērijas atstāstu un apraudājos, kaut kad Glee jau kopš otrās sezonas vidusdaļas neskatos...

nu visā visumā ir dažas labas sērijas, bet nu kaut kā viņi pilnīgi samudžina to stāstu un padara viņu aizvien briesmīgāku. Piemēram varu piebiedroties daudzu viedoklim, ka Mercedesa, kuram man visu laiku patika, tagad trešajā sezonā šausmīgi mainījusies un ne uz to labāko pusi.

0

37

tik skumji 
bet glee jau sen tikai ik pa kādai sērijai skatos

0

38

Es raudāju, tas, kas notika ar Davu riktigu uz emocijām uzdeva :(
Pēdējās 2 sērijas skatījos, bet iepriekš jau kopš kaut kādas 3x06.sērijas tikai dažu fragmnetu skatos..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Glee » Season 3