TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » modreits+Rīga


modreits+Rīga

Сообщений 1 страница 20 из 44

1

Labdien, meitenes un zēni (ja te vēl kāds ir)!

Izveidoju atsevišķu tēmu, jo ceru uz jūsu atsaucību, sniedzot dažāda rakstura padomus.
Tā kā daudzas no jums ir rīdzinieces, kuras studē, vai arī jau izgājušas tam procesam cauri, tad man būtu svarīgs tieši jūsu viedoklis, pieredze, stereotipi...

Sāksim visu no sākuma īsos vilcienos.

Tā kā šogad pabeidzu 12. klasi, tad zināmu periodu biju augstskolu izvēles priekšā.. kaut gan man jau sen bija mērķis, uz kuru gāju.. un.. tas piepildījās! Izšķirošajā mirklī biju drosmīgs un atteicu budžetam LU, lai reģistrētos maksas studijām Latvijas Kultūras Akadēmijā (turpmāk LKA) programmā Starpkultūru Sakari Latvija- Spānija.
Tātad... turpmākos 4 gadus mani sagaida plašs spāņu valodas, kultūras, ģeogrāfijas kurss.

Hmm.. tā kā finanses liek pievilkt jostu, tad izdomāju padzīvot kādu laiku kopmītnēs.. LKA piedāvāja dzīvot "Baltajā Kazā" jeb Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolas dienesta viesnīcā. Esmu paspējis saklausīties šausmīgus nostāstus par šo vietu. Tāpēc nedaudz sāku raustīties.. :D

Vēl pa virsu visam šim es darbojos organizācijā IMKA Latvija.. un pavisam nesen kļuvu par valdes locekli. Tas arī būs jautri!

Tātad.. ļoti vēlos uzzināt jūsu pieredzes uzplaiksnījumus un  viedokli par LKA un īpaši par programmu Latvija-Spānija..
ļoti vēlos uzzināt kaut ko vairāk par šīm kojām, ja kādam no jums ir informācija..
Pavisam nedaudz vēlos uzzināt, vai kādam ir bijusi pieredze IMKA.
Un vispār... labprāt palasītu arī praktiskus ieteikumus studentam, kas nāk no dziļiem Latgales laukiem.. :D
Rīgu it kā jau +/- pārzinu. Ar pārvietošanos problēmu nebūs.

Un>>> ceru, ka kādreiz kopā satusēsim. ;)

Bučas visām foruma daiļavām! :*

0

2

modreits написал(а):

Latvijas Kultūras Akadēmijā

O, apsveicu! :)  Xi...es arī mācīšos mazliet līdzīgā vietā- Latvijas Kultūras koledžā! :D  :) 

modreits написал(а):

LKA piedāvāja dzīvot "Baltajā Kazā"

MMm...man teica, ka vietas ierobežotas. :|   Laikam tāpēc, ka priekšroku dod Kultūras akadēmijas studentiem?!! Nu, nekas...es dzīvošu starp mediķiem! :D  ( Sarkana krusta koledžas kopmītnes.)

0

3

Mariposa написал(а):

Latvijas Kultūras koledžā!

mmm.. arī sveicu! :)
Abi būsim kultūras studenti.. mans klasesbiedrs arī mācīsies LKK mediju producēšanu.

Mariposa написал(а):

man teica, ka vietas ierobežotas.

Es vēl atbildi arī īsti neesmu saņēmis. Iesniegumu uzrakstīju, bet vēl nezvana. Sāku uztraukties. ehh.. vajadzēs laikam pašam uzzvanīt.
Dzirdēju, ka tur ļoti skatās, no kuras Latvijas puses cilvēks nāk.. tā kā esmu Rēzeknes pusē, tad tā man ir priekšrocība.. I hope..

0

4

Ak, kā visi uz Rīgu plūst! :)
Priecē, ka tātad būs iespēja jūs satikt kādu reizi! :)

Par kojām un citām lietām grūti ko teikt, neesmu saskārusies ar tādām. :)

0

5

Tikko piezvanīju uz Balto Kazu.. tikai nākamajā pirmdienā būs rezultāti.
Jāgaida.. :)

Paloma написал(а):

Priecē, ka tātad būs iespēja jūs satikt kādu reizi!

Esmu tikai PAR! ^^

0

6

modreits написал(а):

Starpkultūru Sakari Latvija- Spānija.

Mmmmm, skan kārdinoši! :love:

A no kā Tu LU atteicies? :huh:

0

7

modreits написал(а):

mans klasesbiedrs arī mācīsies LKK mediju producēšanu.

Elgars? :D

modreits написал(а):

atteicu budžetam LU, lai reģistrētos maksas studijām Latvijas Kultūras Akadēmijā

Modri, es par tevi! Gaidu atsauksmes par LKA :)

0

8

modreits написал(а):

"Baltajā Kazā" jeb Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolas dienesta viesnīcā.

Man draudzene tur dzīvoja, viņa teica, ka esot normālas, nav nemaz tik traki.

modreits написал(а):

programmu Latvija-Spānija..

Vot šī programma mani ieinteresēja :) Principā, man ir skola Skotijā, bet, ja nu es tomēr nolemju palikt Latvijā, tad domāju studēt šajā programmā vai arī Dramatiskā teātra aktiera māksla. Gaidīšu atsauksmes!

modreits написал(а):

Pavisam nedaudz vēlos uzzināt, vai kādam ir bijusi pieredze IMKA.

Principa nekāda, bet es mazliet interesējos par šo organizāciju. :)

0

9

Ak, Aka. Lai veicās. Es no tās vietas īpaši draudzīgi nešķīros, bet oki - tas jau vairāk mans raksturs, ne kas cits.

Kopumā Aka ir tīri jauka. Es gan LKA kafūzī nekad nepusdienoju - vienmēr tur tāpat bija mežonīgas rindas.

Par kojām - nu man draudzene tajās kojās dzīvoja ilgu laiku. Jā, nav viņas jaukas. Manai draudzenei tur bija pazīšanās un viņai bija sava istabiņa vienai - viņa tur remontiņu bijua uztaisījusi un normāli dzīvoja, bet viņai vienalga pēc tam iebāza jaunu studenti klāt. Nu tā bija tīri normāls cilvēks - tad bija oki. Tur vispār diezgan jāsargās un vienmēr jāslēdz durvis - tā pavisam nopietni. Ja vien pa pēdējiem trijiem gadiem nav nekas krasi mainījies.

Spānijas programma. Nez, vai joprojām Akā ir tas pats pasniedzējs, bet manā laikā spāņu valodu reāls spānis mācīja, kurš latviski praktiski nevienu vārdu un ar viņu tik angliski varēja saprasties, bet viņš bija ļoti jauks un atsaucīgs. Bet tas bija toreiz, nav ne jausmas kā tagad.

Spānu valodu - ja programma nav mainījusies kopš maniem laikies - lies tev iekšā praktiski katru dienu un ja iziesi tam cauri, tad zināsi praktiski perfecti. Man džeks savulaik gāja kultūras sakaru Norvēģijas nodaļā. Es pati studēju kultūras teoriju un vadībzinību. Nu vot - viņš pabeidza un norvēģu valodu zināja tik labi, ka strādāja Select kataloga rīgas birojā - pieņēma pasūtījumus no norvēģiem norvēģu valodā, jo lētāk bija latvijā taisīt kantori, nekā norvēģijā.

0

10

Ū, apsveicu ar iestāšanos augstskolā :) Arī gaidīšu iespēju kādreiz satikties ;) Lai gan man jau pirmajā pusgadā reāli vairāk pa Valmieru sanāks dzīvoties :(
Par Rīgas kojām galīgi nekā nezinu, bet nu to ko esmu dzirdējusi nav tas labākais. Bet anīvai, ja vajag naktsmājas, vai vnk palīdzību droši raksti un gan jau mēs te pa visām kopīgi kko sadomāsim ;)

Cheers ;)

0

11

GaBy написал(а):

A no kā Tu LU atteicies?

Nu.. programmas nebija nemaz tik kārdinošas.. :D
kaut gan man patika... atteicos no Klasiskās filoloģijas, tiesību zinātnes, politikas zinātnes un vadības zinībām.. kā arī no maksas vietas modernajās valodās.

Norkys написал(а):

Elgars?

nē.. Elgars stradiņos mācīsies.. :P
LKK mācīsies Māris. Tici vai nē ;)

Norkys написал(а):

Modri, es par tevi! Gaidu atsauksmes par LKA :)

mmm.. paldies! Ļoti mīļi! :)) Es arī ceru Tevi kaut kad redzēt LKA.. :P hehe...

Inetux написал(а):

domāju studēt šajā programmā

Hmmm.. nākamā uzņemšana būs tikai 2015 gadā.. tas der?

Inetux написал(а):

Dramatiskā teātra aktiera māksla

man arī bija doma par šo programmu, bet reāli noraustījos.. :D tomēr Spānija tuvāka.

Inetux написал(а):

mazliet interesējos par šo organizāciju

Tiešām ir pamats interesēties.. visiem iesaku! Gan apmaiņas projekti, gan arī brīvprātīgais darbs ir unikāla iespēja, kas ir jāizmanto. ;)

albalonga написал(а):

Nez, vai joprojām Akā ir tas pats pasniedzējs

Nu to mēs redzēsim septembrī.. patiesībā mani tas nebaida. Ar angļu valodu man iet ļoti labi, tā ka gan jau nebūs tik traki.

albalonga написал(а):

lies tev iekšā praktiski katru dienu un ja iziesi tam cauri, tad zināsi praktiski perfecti.

Njāā.. klīda baumas, ka būs 5 spāņu valodas lekcijas nedēļā.. tā ka lies pa nopietnam.. Un tas ir tikai labi! :) Tiešām vēlos perfekti pārzināt spāņu valodu.

albalonga написал(а):

strādāja Select kataloga rīgas birojā - pieņēma pasūtījumus no norvēģiem norvēģu valodā, jo lētāk bija latvijā taisīt kantori, nekā norvēģijā.

Hāā.. vienkārši superīgi! :)
Mana māsīca arī sāka mācīties tajā pat programmā, bet aizbrauca uz Norvēģiju un tika pie drauga un bērna.. mācības izbeidzās. :D

cravey написал(а):

Ū, apsveicu ar iestāšanos augstskolā

Ahhh..  paldies! :) Tiešām liels prieks par šo vietiņu..

cravey написал(а):

ja vajag naktsmājas, vai vnk palīdzību droši raksti

Vot tas bija reāli mīļi.. Paldies, Sawle! ^^

Njā.. paldies, meitenes, par komentāriem un laba vēlējumiem! :) Noteikti turēšu vārdu un ziņošu šai pat sadaļā par to, kā viss ritēs.. :D šis būs mans 2. twiteris.. Tā kā spāņu valoda ir cieši saistīta ar šo forumu, tad jūtos vēl piederīgāks jums visām.

0

12

albalonga написал(а):

Es pati studēju kultūras teoriju un vadībzinību.

tas laikam ir mans sapnis :D

modreits написал(а):

Elgars stradiņos mācīsies.. 
LKK mācīsies Māris. Tici vai nē

biju dzirdējusi par stradiņiem, tādēļ pabrīnījos. man jau šķita, ka neviens cits no tavas klases to nevarēja izvēlēties, bet par Māri kkā nebiju aizdomājusies, taču nebrīnos.

0

13

modreits написал(а):

LKA piedāvāja dzīvot "Baltajā Kazā"

apsveicu, tur arī mediņieši dzīvo :D esmu vienreiz bijusi ciemos, nu nav jau nekas baigi jauks, bet iztikt var, kas cits atliek :D

modreits написал(а):

Izšķirošajā mirklī biju drosmīgs un atteicu budžetam LU, lai reģistrētos maksas studijām Latvijas Kultūras Akadēmijā (turpmāk LKA) programmā Starpkultūru Sakari Latvija- Spānija.

forši, es arī kādreiz biju domājusi uz šito iet, bet laika gaitā pārāk iemīlējos vijolē :D

0

14

Apsveicu ar iestāšanos un novēlu labus studiju gadus.. :)

Pati ar savu dzīvi Rīgā sāku kojās (gan vienās no LU, bet kojas paliek kojas.. :) ), zinu, ka ies labi.. jo man vismaz mans koju laiks patika.. :)

Mana draudzene pirms gada pabeidza LKA Latvijas - Francijas sakarus.. viņai studiju programma ļoti patika un valodu apguva ātri.. tā kā gan jau arī tu ātri apgūsi Spāņu valodu.. :)

0

15

modreits написал(а):

kaut gan man patika... atteicos no Klasiskās filoloģijas, tiesību zinātnes, politikas zinātnes un vadības zinībām.. kā arī no maksas vietas modernajās valodās.

o, interesanti gan... Tik dažādi virzieni, man šķiet. :) Bet prieks, ka beigās izvēlējies tuvāko! :) Es arī savā laikā atteicos no budžeta vietas LU un aizgāju uz maksas augstskolu, kaut programma +/- līdzīga, ar finansēm saistīta. :) Un nenožēloju izvēli! :)

0

16

Siikaa написал(а):

Apsveicu ar iestāšanos un novēlu labus studiju gadus..

mmm.. paldies! Ceru, ka visi 4 gadi paies uz jestras nots.. :D ^^

Siikaa написал(а):

viņai studiju programma ļoti patika un valodu apguva ātri

Labas atsauksmes un veiksmes stāsti ļoti uzmundrina.. Paldies! Es arī ceru pavisam ātri apgūt savu spāņu valodu.. man jau ir nelielas zināšanas, tā ka lielas problēmas vismaz pamati man tiešām nesagādās.. :D

Paloma написал(а):

Tik dažādi virzieni, man šķiet

aha.. gribējās pamēģināt daudz ko.. :D ehhh.. vēl līdz galam nebiju izlēmis, ko tieši vēlos studēt LU, jo tur nebija nekā, kas mani 100% aizķertu. Tāpēc sastājos programmās uz visām debess pusēm.. :D

Paloma написал(а):

Un nenožēloju izvēli!

Lieliski! Domāju, ka tas ir pats pareizākais, ko cilvēks var izdarīt! Ir jābūt drosmīgiem un jātiecas pēc sapņiem.. un šajā gadījumā esmu drošs, ka arī es nenožēlošu.

0

17

modreits написал(а):

Klasiskās filoloģijas

modreits написал(а):

modernajās valodās.

Ja Tu šitos mācītos, mēs būtu vienā fakultātē - Humanitāro zinātņu fakultāte! :D Bet nu, lai veicas jaunajā mācību gadā! ^^

0

18

GaBy написал(а):

Ja Tu šitos mācītos, mēs būtu vienā fakultātē - Humanitāro zinātņu fakultāte!

Hmmm.. un ko tad Tu mācies? :O

GaBy написал(а):

Bet nu, lai veicas jaunajā mācību gadā!

mmm.. Paldies! :)

0

19

modreits написал(а):

Hmmm.. nākamā uzņemšana būs tikai 2015 gadā.. tas der?

Vot tas arī mani rausta..Ja es 3gadus gaidītu, tad pazustu vēlme mācīties, tādēļ arī tomēr braukšu uz Skotiju aktieros. Es skatījos nākamgad ir Francijas sakari, varētu padomāt par to.  :)

modreits написал(а):

man arī bija doma par šo programmu, bet reāli noraustījos..

Es ar raustos, esmu dzirdējusi, ka nežēlīgs konkurss ir.
īstenība nekad nedomāju, ka būs tik daudz interešu, bet, tomēr mans sapnis vēl joprojām paliek aktieri!

0

20

modreits написал(а):

un ko tad Tu mācies?

Romāņu valoda un kultūra (pagaidām vēl saukta par Franču filoloģiju). Viss par un ap Franciju un Spāniju (tai skaitā arī D-Amerika un Meksika) - kultūra, valoda, vēsture, ģeogrāfija, lietišķā valoda, uzņēmumu hierarhija utt.. :) :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » modreits+Rīga