TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » modreits+Rīga


modreits+Rīga

Сообщений 21 страница 40 из 44

21

GaBy написал(а):

Romāņu valoda un kultūra (pagaidām vēl saukta par Franču filoloģiju)

Es nobijos no šīs programmas, jo saklausījos, ka reizēm mācīties 2 romāņu valodas ir nereāli grūti.. tāpēc izdomāju labāk paņemt vienu spāņu un iemācīties perfekti. :)
Bet izklausās, ka esi ļoti apmierināta.. tā ir?

0

22

modreits написал(а):

Es nobijos no šīs programmas, jo saklausījos, ka reizēm mācīties 2 romāņu valodas ir nereāli grūti..

Mums sākumā piedāvāja 3 moduļus - franču-spāņu, franču-itāļu un spāņu-itāļu.. Es gribēju spāņu-itāļu, bet labi vien bija, ka beigās tas modulis neizveidojās, jo itāļu un spāņu valodas savā ziņā ir līdzīgas un itāļu valodas pasniedzējas ir briesmīgas (nu ne jau viņas pašas, bet viņu vērtēšanas sistēma).. Sākumā pašā bija pagrūti, bet tā kā spāņu valodā man jau priekšzināšanas bija (skolā mācījos 1,5 gadus), tad ar spāņu man bija vieglāk, nekā ar franču, kuru sāku no pašiem pamatiem. Ir dažreiz tā, ka sēžu franču lekcijās un nevaru konkrēto vārdu atcerēties franciski, bet zinu spāniski un otrādi.. :D Bet, ja salīdzina, manas franču zināšanas 1. kursa 1 nedēļā un tagad, tad esmu ģēnijs. :D Spāņu valoda, protams, arī ir manāmi uzlabojusies (nesen tieši skatījos savu skolas spāņu valodas pierakstu kladi, tādas kļūdas, hehe.. :D)

modreits написал(а):

Bet izklausās, ka esi ļoti apmierināta..

Es nespēju iedomāties sevi mācāmies citur! Jā, esmu apmierināta un pat ļoti! :)

0

23

Man vispār tik daudz pazīstamo mācās / mācīsies GaBy fakultātē! Viens puisis noteikti tajā pašā programmā šogad sāks studijas, un vēl viena meitene... vot neatceros. Kaut kā šķiet, ka citi filologi bija, bet nu faķis tas pats. :) Starp citu, mani un Lauras kopīgie draugi (no Karneolas foruma :) ).

0

24

Paloma написал(а):

Lauras

Ahh, tā sailgojos pēc Lauras pa vasaru.. :D Drīz atsāksies mūsu rēkšanas, woo. :D

0

25

GaBy написал(а):

Ahh, tā sailgojos pēc Lauras pa vasaru..  Drīz atsāksies mūsu rēkšanas, woo.

Hihi, forši, ka jūs tā sadraudzējušās - interesanti, kad cilvēki no dažādām draugu grupām sapazīstas un sadraudzējas. :D

0

26

Inetux написал(а):

Vot tas arī mani rausta..Ja es 3gadus gaidītu, tad pazustu vēlme mācīties, tādēļ arī tomēr braukšu uz Skotiju aktieros.

Eee, wow, Inetux, es tev ieteiktu šo iespēju nelaist garām. Vēl jo vairāk, ja tas tiešāk saistās ar tavu sapni. Noteikti labāk brauc uz šejieni - plašākas iespējas pavērsies, nekā mācoties kko Latvijā. Latvijā pēc tam var kādu īso kursu jebkurā laikā piemācīties klāt, bet tagad, ja ir iespēja, tad jābrauc.
A kā tur ar studiju maksām, nav dārgi?

0

27

Hola! :)
Hmmmm.. kādreiz zvērēju nedaudz atskaitīties par savām studiju gaitām. Te nu būs solītais! ;)

1. nedēļa LKA ir aizvadīta. Laiks skrien ļoti ātri, kaut gan nedēļa likās pietiekami gara..
Viss process tika iekustināts pirmdien ar ievadlekciju un "Leģendu nakti".
Otrdien sākās nu jau pavisam reāla mācīšanās pavisam nopietnās lekcijās- Kultūras teorijā un Literatūras teorijā.
Trešdiena manā dzīvē paliks nozīmīga ar to, ka pirmo reizi mūžā es sēdēju reālā spāņu valodas lekcijā pie īsta spāņa Alberto. Tad vēl mums bija arī Angļu valoda.
Pēc trešdienas nāca ceturtdiena (cik savādi). Vakardiena bija īpaša ar to, ka lekciju sarakstā pavīdēja pavisam neparasti priekšmeti- Publiskā runa, Latviešu literatūras vēsture un Pasaules mākslas vēsture. :) Ļoti žēl, ka ne otrdien, ne arī ceturtdien es nebaudīšu spāņu valodu, beeet vajag arī atslodzīti.

Un, jā! Friday! No rīta bija neparastākā angļu valoda ever! mēs skatījāmies filmu? kādu?--->>> A single man. Kaut kā neparasti, vai ne? :D Bet studentu reakcija bija normāla, neskatoties uz filmas homoseksuāli orientēto saturu.
Pēc angļu valodas sekoja 2 spāņu valodas! 1. notika pie spāņa Alberto, 2.- pie Allas Placinskas. Sapratu to, ka pagaidām tomēr man tuvāka ir Alla, jo Alberto iedveš zināmas bailes... tā ir mums visiem.. Bet gan jau apradīsim...

Gaidu pirmdienu, kad man būs tīrā spāņu valodas diena.. kā arī otrdienu, kad mums 1. reizi sarakstā būs arī spāņu fonētika pie Pablo.  ^^

Ar studijām pagaidām esmu apmierināts uz visiem 100%!!! Nenožēloju a neko! Būs daudz jāmācās, būs jālasa, būs jāzubrās valodas, jāurbjas cauri vēsturei un literatūrai, bet viss norit patīkamā gaisotnē, un apkārt ir patīkams cilvēku kolektīvs.
Tā ka no akadēmijas noteikti nav jābaidās.. Akadēmija ir jātver ar pozitīvu skatienu.
Esmu noskaņots uz priekšzīmīgu mācīšanos un lekciju apmeklēšanu. :)

Besos! :* :* :*

Отредактировано modreits (09.09.2011 20:59)

0

28

Hola, hola!!! :)
Liels prieks, ka esi šobrīd ar visu apmierināts un noskaņots mācīties un tml. Galvenais, ka jūties savā vietā :) Bet neaizmirsti arī par studentu dzīves otrajiem 50% - izklaidēšanos un atpūtām :D

0

29

modreits написал(а):

1. notika pie spāņa Alberto, 2.- pie Allas Placinskas.

Āāāāāāā, super! :D No Alberto nav ko baidīties, viņš ir baigi foršais čalis.. :D Man patīk viņa literatūras un mākslas vēstures lekcijas.. Vislabākais ir, kad viņš vnk uzdod jautājumu un tad piebilst 'Si o no?'.. :D Un vēl šad tad 'Entendido?'.. :D Un kad uz tāfeles kko ne tā uzraksta 'Ayyyyy, Albertito'.. :D Sākumā tiešām bija mazliet bail no viņa, bet ar laiku pieradām un kas mūs pārsteidza visvairāk, ka viņš tik labi runā latviski! :D ^^
Runājot par Allu, viņa ir vislabākā spāņu valodas pasniedzēja (ne-spāniete).. ^^ Man ļoti patika viņas lekcijas un ir ļoti žēl, ka viņa neko šogad mums nepasniedz.. :/ Bieži nāksies dzirdēt 'Que divertido'.. :D Es pie viņas kursa darbu rakstīju, tik tiešām ļoti laba pasniedzēja, visu izskaidro un ļoti saprotami skaidro.. :)
Ah, Tev ir paveicies! ^^ Bet prieks, ka Tev baigi patīk! Mēs Kultūras akadēmijā pēdējos 2 gadus esam taisījuši izrādes, kkad maijā vai aprīlī ir spāņu valodas dienas un mēs pagājušajā gadā uzvedām izrādi 'Por culpa de Yoko', bija diezgan jautri.. :D Pirmajā gadā bija izrāde 'La casa de Bernarda Alba' un dziesma 'Sangre española' (kas bija totāls fail :D).. Gan jau šogad ar kko meistarosim! :)
Lai veicas turpmākajā procesā! Suerte! ;)

0

30

GaBy написал(а):

Ayyyyy, Albertito

Oooo jā.. tas ir tipiski viņam! :D

Pag.. pag.. Tu arī mācies Akadēmijā? ;) hmmm... kurā kursā un ko tieši? :O
Būtu forši kaut kad saskrieties... ^^

Šodien mums bija tīrā spāņu valodas diena.. SUPER! :) Vēl nespēju beigt jūsmot..

0

31

modreits написал(а):

Pag.. pag.. Tu arī mācies Akadēmijā?

Nē, es mācos LU Humanitāro zinātņu fakultātē. :) Alla un Alberto paralēli darbam LU, pasniedz Kultūras Akadēmijā! ;)

modreits написал(а):

hmmm... kurā kursā un ko tieši?

Romāņu valoda un kultūra, 3. kurss. :)

modreits написал(а):

Šodien mums bija tīrā spāņu valodas diena.. SUPER!

Ahhh, es ilgojos pēc spāņu valodas dienām! :disappointed: Mums bija dienas, kad bija tikai spāņu valoda un dienas, kad bija tikai franču valoda, tagad abas miksētas, eh. :/ Nevaru sagaidīt novembri un decembri, kad sāksies spāņu valodas rakstiskā tulkošana, pagaidām tā ir franciski.. :)

0

32

Čau, meitenes! :) Guess who is back? hehe

Es ļoti dziļi atvainojos par savu prombūtni... ;( visu laiku dzīve iet pa kalniem.. nespēju paspēt a neko. Pat Supernatural neesmu skatījies jau gadu. :(
Tā ka nav pat īsti par ko rakstīt... Esmu skatījies tikai jauno Desperate Housewives sezonu.

Runājot par savu Rīgas dzīvi...
Jau pagājis tik daudz laika. :)
Viss iet uz labo pusi. ^^
Pirmo semestri nobeidzu ar augstu vidējo atzīmi un 10 spāņu valodā. :)
Skola ir zelta vērta... valodu apgūstam ĻOOOOOTI ātri... un labi.
Jau tagad diezgan brīvi varu sarakstīties ar spāņiem. ^^

Janvārī biju aizbraucis palūkoties Spāniju. :) Biju Galīsijā... ammm.. lieliska vieta.. :) Esmu iemīlējies.
Biju ciemos pie savas spāņu draudzenes.. ar kuru nu jau diemžēl esam izšķīrušies, jo mīlestība divās dažādās Eiropas pusēs ir neiespējama (vismaz no manas puses)... Tur varētu sarakstīt atsevišķu romānu. :) Tas bija skaisti...

Vasarā pieteicos praksei Maljorkā. :) Būšu viesmīlītis skaistā piejūras pilsētā Alcudia. ^^ 3 mēneši paradīzē. :)

Pirms vairāk kā nedēļas nodevu savus Erasmus papīrus. Jau nākamajā mācību gadā vēlos studēt Madridē. (Alkalas universitātē). Esmu gandrīz drošs, ka tas izdosies, jo esmu labākos studentu topa augšgalā. :)

Pēc nedēļas sāksies manis vadītā starptautiskā apmaiņa Rīgā. Būs 30 jaunieši no 6 valstīm. Dzīvosimies 8 dienas kopā.
Nu tā... :) Kā jūs redzat, man sokas labi. :)

Vajadzētu kādreiz saskrieties kādā tusiņā.. būtu jautri. :) vai ne? ;)

Būs jāsaņemas un jābūt aktīvam šajā forumā... citādi man sāk pietrūkt manu meiteņu...

Daudz buču! :) :*

0

33

modreits написал(а):

Pirms vairāk kā nedēļas nodevu savus Erasmus papīrus. Jau nākamajā mācību gadā vēlos studēt Madridē. (Alkalas universitātē). Esmu gandrīz drošs, ka tas izdosies, jo esmu labākos studentu topa augšgalā.

Lepnums par tevi. :) Nesen ar klasesbiedrenēm runājām, ka tu esi cilvēks, kurš ir ideāls piemērs mērķtiecībai un vēlmei piepildīt savus sapņus.  ^^

0

34

Norkys написал(а):

Lepnums par tevi. :) Nesen ar klasesbiedrenēm runājām, ka tu esi cilvēks, kurš ir ideāls piemērs mērķtiecībai un vēlmei piepildīt savus sapņus.  ^^

:D Ceru, ka tā nebija aprunāšana.. :D haha

Starp citu, vajadzēs kaut kad atnākt uz skolu un patusēt ar jums. ;)

Jau esat izdomājušas kur mācīties? ;)

Vajadzēs man LKA pareklamēt.

0

35

modreits написал(а):

Jau esat izdomājušas kur mācīties?
Vajadzēs man LKA pareklamēt.

Protams, ka neviens vēl neko nav izdomājis. :D Tā kā tava reklamēšana varētu būt laikā, tu jau zini, ko es domāju par LKA. :)

0

36

Norkys написал(а):

Protams, ka neviens vēl neko nav izdomājis. :D Tā kā tava reklamēšana varētu būt laikā, tu jau zini, ko es domāju par LKA. :)

Njā.. :)
Esmu karsts LKA fans.. Nekur citur negribētu mācīties. ^^
Beidzot saprotu, ka sapņi piepildās. :)

0

37

LOL, es kā LKA antifane neizteikšos.

Bet super, ka tev labi un esi apmierināts...

Nu pavisam droši ir, ka pie manis šogad atkal būs Eurovīzijas tuss - jau šķiet piekto gadu pēc kārtas - jubileja!!!! Hihihi. kad laiks nāks biki tuvāk, draugu forumā būs oficiālais uzaicinājums forumam - tu varētu pievienoties ;)

0

38

albalonga написал(а):

LOL, es kā LKA antifane neizteikšos.

Nu tas ir tikai normāli. Katram sava pieredze. :) Jo nu arī katram sava programma.. Tas arī daudz ko var mainīt. ;)

albalonga написал(а):

Nu pavisam droši ir, ka pie manis šogad atkal būs Eurovīzijas tuss - jau šķiet piekto gadu pēc kārtas - jubileja!!!! Hihihi. kad laiks nāks biki tuvāk, draugu forumā būs oficiālais uzaicinājums forumam - tu varētu pievienoties ;)

Sounds great. :) ;)
Tas varētu būt aizraujoši. ^^
Paldies!

0

39

Hey, hey, hey! :)
Jūtu, ka pirms sesijas sākuma vēl kaut kas jāizdrukā.. :D Citādi varu nepalikt dzīvs... Slodze nenormāla!!!

Kaut kad sen, sen rakstīju, ka biju iesniedzis dokumentu Erasmus apmaiņai... Tā nu sagadījies, ka sapņi pamazām sāk piepildīties. Jau septembrī braukšu mācīties uz Alkalas universitāti Madridē!!! :)) Tā ka lielisks gads Spānijas pašā viducī garantēts! :)
Un mācības, protams, tikai spāniski.. ^^

Arī budžetā visticamāk tikšu, jo pēc pirmā semestra rezultātiem nav nemaz tik slikti- biju 1. vietā no visa kursa. :D :D Un nedomāju, ka 2. semestrī būs švakāk.. :)

Tā ka pamazām, pamazām kļūstu arvien laimīgāks un piepildītāks.. ^^

Rīga mani pilnībā apmierina. Neticu, ka jau pagājuši 9 mēneši, kā esmu prom no Latgales..
Arī iespējas paceļot ir nesliktas.. Organizācijas dod augļus... :)
Šogad esmu paspējis pabūt Itālijā, Spānijā, Portugālē un Maskavā.. Bet gads vēl pat pusē nav. ^^ Piedzīvojumi turpināsies...

Un yeah.... vakar noskatījos pēdējo Desperate Housewives 8. sezonas sēriju... Dievīīīīgi! :) Nebeidzu mīlēt šo seriālu...
Un atsāku pa druskai skatīties Merlinu.. no pašas 1. sezonas.

Tā ka pa vasaru centīšos izrādīt nedaudz lielāku aktivitāti.. Galvenais tagad novadīt skolu līdz galam... Un noturēt levelu. :)

Bučas un skāvieni mīļajām foruma meitenēm!

Nedēļu pirms Eirovīzijas...

Modreits.. <3

0

40

Prieks par tevi! Gan par izcilajām sekmēm, gan tavu pasaules apceļošanu, gan tava sapņa par Spāniju piepildīšanos! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » modreits+Rīga