TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amor bravío... cuando manda el corazon (Televisa, 2012)


Amor bravío... cuando manda el corazon (Televisa, 2012)

Сообщений 61 страница 80 из 89

61

125.

Свернутый текст
mmaarriiaa написал(а):

bet traki bija tas ka viņai bērns no tēvoča, jo iezimtība pat šī bērna bērniem varētu būt slikta, jo asinsradniecība.

Nu jā, bet tieši tāpēc man tik ļoti gribējās, lai tiktu parādīts, ka arī tādā situācijā viss var beigties labi tomēŗ... Ka nav jāpakļaujas tikai sliktākajiem scenārijiem, ka var riskēt un paturēt bērniņu, un ka arī izvarošanas augli var iemīlēt, utt. Bet tagad vienkārši pakārās pusceļā, un palika tik daudz neatbildētu jautājumu - kā būtu, ja būtu.. Nezinu, kas prātā scenāristiem.. Nudien, ar šo gājienu, manuprāt, visai epopejai ap viņas grūtniecību nudien nebija jēgas. Ja nu vienīgi pēkšņi notiek brīnums un bērns ir izdzīvojis, bet es pārāk neticu tam vairs. :( Ai, jūtos vīlusies visā telenovelē :D Jo Lusmas stāstam ar interesi sekoju līdzi, viņi viens no maniem mīļākajiem pāriem - aiz Kamilas un Daniela, kaut kur blakus Vivianai un Rafaelam.

0

62

125.
Paloma написал(а):

Jo Lusmas stāstam ar interesi sekoju līdzi, viņi viens no maniem mīļākajiem pāriem - aiz Kamilas un Daniela, kaut kur blakus Vivianai un Rafaelam.

Ak jā man viņi mīļš pāris un ar lielu interesi sekoju līdzi viņiem abiem. Kamilla un Daniels man arī ļoti interesē, bet Danielam es pārāk bieži nespēju noticēt viņa tēlojumam. Tāpēc man mīļāki un tuvāki liekas citi pāri kur nav Daniela. Mariano gan redzams, cik ļoti mīl Kamillu un tik pozitīvs tēls.

Отредактировано mmaarriiaa (27.08.2012 15:34)

0

63

mmaarriiaa написал(а):

Ak jā man viņi mīļš pāris un ar lielu interesi sekoju līdzi viņiem abiem. Kamilla un Daniels man arī ļoti interesē, bet Danielam es pārāk bieži nespēju noticēt viņa tēlojumam. Tāpēc man mīļāki un tuvāki liekas citi pāri kur nav Daniela. Mariano gan redzams, cik ļoti mīl Kamillu un tik pozitīvs tēls.

Oo, wow, es jūtos pārsteigta un priecīga, ka neesmu vienīgā, kas tā jūtas attiecībā uz Danielu. :) Jo cik man zināms, aNgeL viņš patīk.. Bet man arī tā problēma, ka ļoooti bieži, lielākoties nespēju noticēt viņa tēlojumam. Kamilu (jebšu vienkārši Silviju) es gan dievinu, tādēļ vien tas pāris man ir tuvs un interesants!! Īpaši šajās pēdējās sērijās, kad Kamilai tik daudz kas jāpārdzīvo... aah, ideāli!! :love:  Bet citādi jāaa.. vienbrīd man pat bija tā, ka pa druskai viņus pārtinu, kamēr tajā pašā laikā piem.Vivianu un Rafaelu skatījos ar interesi :D

0

64

Paloma написал(а):

Oo, wow, es jūtos pārsteigta un priecīga, ka neesmu vienīgā, kas tā jūtas attiecībā uz Danielu. :) Jo cik man zināms, aNgeL viņš patīk.. Bet man arī tā problēma, ka ļoooti bieži, lielākoties nespēju noticēt viņa tēlojumam. Kamilu (jebšu vienkārši Silviju) es gan dievinu, tādēļ vien tas pāris man ir tuvs un interesants!! Īpaši šajās pēdējās sērijās, kad Kamilai tik daudz kas jāpārdzīvo... aah, ideāli!! :love:  Bet citādi jāaa.. vienbrīd man pat bija tā, ka pa druskai viņus pārtinu, kamēr tajā pašā laikā piem.Vivianu un Rafaelu skatījos ar interesi :D

Silvija man ļoti mīļa no bērnības un vienmēr viņa ir patikusi, viņa ir kā saka spridzeklis. Viviana un Rafaels arī ir forši. Daniels man izskata ziņā patīk bet ne vinmēr pārleicina viņš, bet atceros vienu ainu pie ezera, kur viņš uzzināja no Lusmas visu par Leonsio, mierināja viņu, lūk tur es viņam ticēju, un man patika viņa tēlojums.

0

65

126.

Visā Natālijas situācijā visvairāk gaidīju, kad Dionisio uzzinās.. un reakcija sekoja tieši tāda, kādu gaidīju :D  :cool:  Kaut kādā ziņā paveicās viņai ar tēvu - tāda aizstāvība! Bet no otras puses - ja Jago apprecēs viņu, tad nebūs Natālija laimīga...

0

66

0

67

0

68

Pēdējās sērijas

Pēdējās sērijas ir šausmu pilnas. Tas kas notika ar Augustinu, tik netaisnīgi, viņa neko nebija dzīvē ļaunu izdarījusi, lai ņemtu tādu galu, viņas vienīgā kļūda bija sapīties ar Dionisio. Un Kamillas pārdzīvojumu dēļ sirds lūza, Daniels neizcēlās ar pārdzīvojumu mākslu diemžēl. Un 165. sērijas beigas un noteikti 166. sērijas sākums arī būs 16+, kaut arī man jau ļoti sen kā ir 16+, es pārtinu 165 sērijas beigas, Isadora visas telenoveles laikā bija bijusi īsta kuce, bet tādas mocības es nevienam nenovēlu. No Leonsio šodienas sērijā viņa vēl plusā saņems to pašu ko viņa viņam izdarīja, bet Leonsio arī ir tāds kroplis. Jautājums ko liktenis būs sagādājis Dionisio. Tik daudz netaisnīguma pilnu momentu ir bijis šajā telenovelē. Pilnīgi dusmas kāpēc tā notiek?! Ceru, ka vismaz pēdējā sērija kaut ko glābs.

Отредактировано mmaarriiaa (21.10.2012 12:14)

0

69

Pēdējās sērijas

Man gan šīs sērijas neliekas šausmīgākas kā pārējās..visu telenoveli ik pa brīdim kaut kas tādā stilā ir bijis. Man patīk viss kas notiek..Žēl, ka Agustina nomira, bet man patīk, ka viņa beidzot izdarīja kaut ko meitas labā - upurēja sevi Kamillas dēļ pēc tam, kad visu seriālu neticēja viņai, neatbalstīja utt.
Forši, ka Leonsio atrada iespēju, kā atriebties Isadorai - spēcīgi. Tā ir, ka ļaunie viens otru nodod. Bet aina, protams, baisa..un žēl man viņas.
Man arī intriga par to, kas notiks ar Dionisio. Man liekas, ka cietums viņam neder - pārāk varens vīrietis. Nez..moš iekulsies milzu problēmās par to, ka tā arī nespēja atdot "Malquerida" tiem tur..
Vispār palika tikai 1(2) sērija, bet tik daudz kam jānotiek..
Un beidzot Mirjama uzzināja patiesību. Jau bija saprotams, ka atradīs to foto..foršī!! bet šausmīgi ilgi to visu vilka.

0

70

Pēdējās sērijas
aNgeL написал(а):

Agustina nomira, bet man patīk, ka viņa beidzot izdarīja kaut ko meitas labā - upurēja sevi Kamillas dēļ pēc tam, kad visu seriālu neticēja viņai, neatbalstīja utt.

Tam es piekrītu, ka beidzot kaut ko izdarīja viņas labā. Un, ja nebūtu tas noticis ar Augustinu, tad nabaga Kamillai būtu bijis jāpārguļ ar Dionisio. Bet Silvija, es paŗliecinos jau kuro reizi ir spēcīga aktrise, kaut viņa kādreiz iegūtu sen nopelnīto Tv y novelas balvu.

aNgeL написал(а):

Man gan šīs sērijas neliekas šausmīgākas kā pārējās..visu telenoveli ik pa brīdim kaut kas tādā stilā ir bijis. Man patīk viss kas notiek.

Ir interesanti, un telenovel ir patiešām laba. Bet man patiktu, ja pēdējās sērijas būtu jaukuma pilnas. Vienkārši no tā kas brīžiem notiek šermuļi pārskrien pār kauliem.

aNgeL написал(а):

Man arī intriga par to, kas notiks ar Dionisio. Man liekas, ka cietums viņam neder - pārāk varens vīrietis. Nez..moš iekulsies milzu problēmās par to, ka tā arī nespēja atdot "Malquerida" tiem tur..

Cietums neder, bet kas der es pat nezinu.

aNgeL написал(а):

Un beidzot Mirjama uzzināja patiesību. Jau bija saprotams, ka atradīs to foto..foršī!! bet šausmīgi ilgi to visu vilka.

Vilka nežēlīgi ilgi, man jau liekas, ka Mirjamai jau tā visu vajadzēja saprast.

Отредактировано mmaarriiaa (21.10.2012 13:35)

0

71

mmaarriiaa написал(а):

Vilka nežēlīgi ilgi, man jau liekas, ka Mirjamai jau tā visu vajadzēja saprast.

nu viņa jau nebija arī tik glupa. Tomēr ik pa brīdim viņai bija aizdomas..it īpaši par Kamillas jūtām, bet tomēr kuram gan prātā ienāks, ka viņi ar Danielu apprecējās.

mmaarriiaa написал(а):

Cietums neder, bet kas der es pat nezinu.

Jāa.. gadās tādi, kuriem nekāds sods neder

mmaarriiaa написал(а):

Bet Silvija, es paŗliecinos jau kuro reizi ir spēcīga aktrise

Tas gan!!!! Lai gan CME viņa bija labāka. bet arī kā kurā ainā

0

72

aNgeL написал(а):

nu viņa jau nebija arī tik glupa. Tomēr ik pa brīdim viņai bija aizdomas..it īpaši par Kamillas jūtām, bet tomēr kuram gan prātā ienāks, ka viņi ar Danielu apprecējās.

Es neesmu redzējusi visas sērijas, tāpēc laikam nevaru visā būt objektīva komentējot, jo visu nezinu.

aNgeL написал(а):

Jāa.. gadās tādi, kuriem nekāds sods neder

Vēl arī tas, ka Sesars Evora atveido šo varoni, tāpēc ir smagāk iedomāties, kādu sodu viņam izdomā, viņš ir aktieris ar lielo burtu un viņam jāizdomā kas ievērības cienīgs beigās. Lai gan sods ir arī tas ka meita no viņa ir atteikusies, lai kāds viņš būtu Natāliju viņš mīlēja, iespējams, vienīgais cilvēks ko vispār viņš ir mīlējis.

aNgeL написал(а):

Tas gan!!!! Lai gan CME viņa bija labāka. bet arī kā kurā ainā

Ar Silviju man saistās bērnība, īpaši Catalina y Sebastian, ko ar tādu aizrautību skatījos.

0

73

prese

http://www.picshare.ru/uploads/121023/sweH7D1UlI_thumb.jpghttp://www.picshare.ru/uploads/121023/j07VL2l62G_thumb.jpg

0

74

166

Patika man pēdējā sērija. Daudz action, bet tajā pašā laikā nelikās, ka par daudz. Un patika visa tā aina starp Kamillu, Dionisio un Danielu - forša. Lai gan loģikas maz - bij skaidrs tā vai tā, ka ja Dionisio saka, lai Kamilla atvestu papīrus, tad savāks arī Kamillu. un abi ierodas vietā, kur tik daudz bruņotu cilvēku un tā..galīgi nedrošs darījums tak. Bet tā vai tā - aina sanāca ļoti forša.
Bet nedaudz bij sasteigti - piem. attiecībā uz Lusmu un Pablo. Un par Natāliju un Rodolfo - 166 sērijas vilka viņu attiecības, varēja agrāk saiet kopā..kaut nedaudz agrāk.
tad interesanti, ka pazuda dažas ainas - Kamilla nelasīja mātes vēstuli, Pjedadas pārbaudes rezultāti un tml..
Kaut kā liekas likās Dionisio un Isadoras asaras. Bet baisu sodu saņēma Isadora..Leonsio gan jūtas kā baigais savā cietumā..nepatīk man, ka viņš jūtas varenāks tur par Dionisio..vispār spriežot pēc viņa teiktā, Dionisio var uzskatīt par mirušu.
Prieks par Mariano un Mirjamu. Jauks pāris.

Bet beigas arī foršas - grāmatas prezentācija, Kamilla stāvoklī, nomainīja rančo nosaukumu. Pats fin man liekas ļoti smuks uztaisīts!

mmaarriiaa написал(а):

Lai gan sods ir arī tas ka meita no viņa ir atteikusies, lai kāds viņš būtu Natāliju viņš mīlēja, iespējams, vienīgais cilvēks ko vispār viņš ir mīlējis.

Man arī likās baigi forši, ka vienīgais, kas viņam reāli svarīgs no cilvēkiem ir Natālija, bet tad atklājās, ka viņš nemīl viņu, tikai izmantoja, lai gan pāri arī nedarītu savai meitai. Vispār interesanti, kas palika ar visu viņa mantu.

mmaarriiaa написал(а):

Ar Silviju man saistās bērnība, īpaši Catalina y Sebastian, ko ar tādu aizrautību skatījos.

Man arī..Lai gan Katalīnas Silvija un tagadējā ir kā divas pilnīgi dažādas aktrises!!

0

75

aNgeL написал(а):

Man arī likās baigi forši, ka vienīgais, kas viņam reāli svarīgs no cilvēkiem ir Natālija, bet tad atklājās, ka viņš nemīl viņu, tikai izmantoja, lai gan pāri arī nedarītu savai meitai. Vispār interesanti, kas palika ar visu viņa mantu.

Un te jau atkal atklājas, ka cītīgi neskatījos, to biju palaidusi garām. Bet kaut kā likās, ka viņš viņu mīl vēl tagad atceros kā Jago trūkās no viņa.

aNgeL написал(а):

Man arī..Lai gan Katalīnas Silvija un tagadējā ir kā divas pilnīgi dažādas aktrises!!

Tā tas ir, viņa ir ļoti izmainījusies, augusi.

0

76

166
aNgeL написал(а):

Patika man pēdējā sērija. Daudz action, bet tajā pašā laikā nelikās, ka par daudz. Un patika visa tā aina starp Kamillu, Dionisio un Danielu - forša. Lai gan loģikas maz - bij skaidrs tā vai tā, ka ja Dionisio saka, lai Kamilla atvestu papīrus, tad savāks arī Kamillu. un abi ierodas vietā, kur tik daudz bruņotu cilvēku un tā..galīgi nedrošs darījums tak. Bet tā vai tā - aina sanāca ļoti forša.
Bet nedaudz bij sasteigti - piem. attiecībā uz Lusmu un Pablo. Un par Natāliju un Rodolfo - 166 sērijas vilka viņu attiecības, varēja agrāk saiet kopā..kaut nedaudz agrāk.
tad interesanti, ka pazuda dažas ainas - Kamilla nelasīja mātes vēstuli, Pjedadas pārbaudes rezultāti un tml..
Kaut kā liekas likās Dionisio un Isadoras asaras. Bet baisu sodu saņēma Isadora..Leonsio gan jūtas kā baigais savā cietumā..nepatīk man, ka viņš jūtas varenāks tur par Dionisio..vispār spriežot pēc viņa teiktā, Dionisio var uzskatīt par mirušu.
Prieks par Mariano un Mirjamu. Jauks pāris.

Bet beigas arī foršas - grāmatas prezentācija, Kamilla stāvoklī, nomainīja rančo nosaukumu. Pats fin man liekas ļoti smuks uztaisīts!

Piekrītu tam ko saki. Asaras likās it kā liekas, bet ja nedaudz padomā, tas parādīja pilnīgu viņu sagrāvi. Bet pēdējā sērija man patika. Pēkšņi pēc 165. sērijas sapratu kāpēc Leonsio to nodarīja Isadorai, lai viņa nevarētu ne runāt, ne rakstīt, viņa vispār nevar sazināties ar apkārtējiem, nevar neko izteikt, viņai tika bargs sods, bet tik daudz dzīves viņa izpostīja. Jā liekas ka Dionisio būs beigas cietumā, bet biju viņam gaidījusi kaut kādu citu finālu. Man riebās, ka Leonsio palika kā uzvarētājs tajā cietumā, viņš bija ļoti pretīgs visu telenoveles laiku. Mariano un Mirjama tas bija gaidāms, un mani ļoti iepriecināja, ka viņi sagāja kopā. Man patika Kamillas un Daniela fināls, bet kaut kā likās nedaudz sasteigts bija ar Lusmu un PAblo, Rudolfo un Natāliju. Bet kopumā telenovele bija izdevusies. Un grāmatas prezentācija man arī patika.

Отредактировано mmaarriiaa (23.10.2012 16:44)

0

77

166
mmaarriiaa написал(а):

Un te jau atkal atklājas, ka cītīgi neskatījos, to biju palaidusi garām. Bet kaut kā likās, ka viņš viņu mīl vēl tagad atceros kā Jago trūkās no viņa.

Tur bij aina, kurā Jago un Dionisio parakstīja līgumu, un tad Jago bija izteicies viņam, ka viņš nemīl savu meitu (ja jau liek precēties ar viņu (Jago)), tad kādēļ vēlas pasargāt viņu, parakstot šo līgumu. Un Dionisio atbildēja, ka viņam visam ir savs plāns, lai liktu ciest Natālijas mātei, bet Natālijai pāri nedarītu.

mmaarriiaa написал(а):

Bet kopumā telenovele bija izdevusies. Un grāmatas prezentācija man arī patika.

Man ļoti patīk, ka tā izdomāja ar šo grāmatu, ka viņu stāsts ir stāstā.. :) Vispār ļoti patīk ka šis producents Moreno savieno savas telenoveles, padara varoņus dzīvākus (kad CME parādījās Arturo Peničes varonis no ENDA, un Amor bravio parādījās CME un tagad šī grāmata.. ļoti forši)

mmaarriiaa написал(а):

Pēkšņi pēc 165. sērijas sapratu kāpēc Leonsio to nodarīja Isadorai, lai viņa nevarētu ne runāt, ne rakstīt, viņa vispār nevar sazināties ar apkārtējiem, nevar neko izteikt,

Es kaut kā atkal ļoti neattapīga.. Vislaik domāju, kāpēc rokas viņai sadedzināja..un tad likās, ka tak viņa varēs arī tāpat kā Leonsio visu uzrakstīt..kaut kā nesalikās kopā, ka 2+2=4 :D Tu mani apgaismoji :D Njāa..tā tiešām ir..Isadora negribēja lai Leonsio runā, bet šis iemācījās rakstīt, un Isadorai vispār atņēma iespēju komunicēties. Bet tas ir tik šausmīgi..visu dzīvi nespēt komunicēties :S

0

78

166
aNgeL написал(а):

Man ļoti patīk, ka tā izdomāja ar šo grāmatu, ka viņu stāsts ir stāstā.. :) Vispār ļoti patīk ka šis producents Moreno savieno savas telenoveles, padara varoņus dzīvākus (kad CME parādījās Arturo Peničes varonis no ENDA, un Amor bravio parādījās CME un tagad šī grāmata.. ļoti forši)

Moreno vispār ir foršs un viņa telenoveles ir foršas, man ļoti patika gan CME, ENDA, Amor bravio un Nunca te olvidare.

aNgeL написал(а):

Tur bij aina, kurā Jago un Dionisio parakstīja līgumu, un tad Jago bija izteicies viņam, ka viņš nemīl savu meitu (ja jau liek precēties ar viņu (Jago)), tad kādēļ vēlas pasargāt viņu, parakstot šo līgumu. Un Dionisio atbildēja, ka viņam visam ir savs plāns, lai liktu ciest Natālijas mātei, bet Natālijai pāri nedarītu.

Paldies, ka pastāstīji, šo ainu nebiju redzējusi :)

aNgeL написал(а):

Es kaut kā atkal ļoti neattapīga.. Vislaik domāju, kāpēc rokas viņai sadedzināja..un tad likās, ka tak viņa varēs arī tāpat kā Leonsio visu uzrakstīt..kaut kā nesalikās kopā, ka 2+2=4 :D Tu mani apgaismoji :D Njāa..tā tiešām ir..Isadora negribēja lai Leonsio runā, bet šis iemācījās rakstīt, un Isadorai vispār atņēma iespēju komunicēties. Bet tas ir tik šausmīgi..visu dzīvi nespēt komunicēties :S

Isadoras liktenis vispār bez komentāriem, šaušalīgs.

0

79

mmaarriiaa написал(а):

Isadoras liktenis vispār bez komentāriem, šaušalīgs.

Tā ir.. Kad ļaundaris veic savu ļaundarību (īpaši Isadora tādās ainās tik auksta un bezjūtīga (tik perfekts tēlojums no Letīsijas puses) tajā brīdī ir tādas dusmas, ka gribas, lai viņu piemeklē kaut kas šaušalīgs, bet kad pienāk šī atmaksa, tad tomēr žēl paliek..

0

80

aNgeL написал(а):

Tā ir.. Kad ļaundaris veic savu ļaundarību (īpaši Isadora tādās ainās tik auksta un bezjūtīga (tik perfekts tēlojums no Letīsijas puses) tajā brīdī ir tādas dusmas, ka gribas, lai viņu piemeklē kaut kas šaušalīgs, bet kad pienāk šī atmaksa, tad tomēr žēl paliek..

Pilnībā piekrītu.
Kad es skatos uz Letīsiju šajās ainās, man galvā atskan bieži jautājums - Vai tā tiešām ir Esmeralda, kuru es atceros? :D kaut kā neiet kopā, tā vien pēc šīm ainām sāk šķist, ka Letīsija ir tēlojusi tikai ļaunos un viņai tas sanāk perfekti, ka pat nerodas jautājums, vai viņā ir kas cilvēcīgs?!
Mums viņas ir žēl, jo esam cilvēciskas būtnes ar jūtām ,kas jūt līdzi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amor bravío... cuando manda el corazon (Televisa, 2012)