TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x14 - Dangerous Liaisons


3x14 - Dangerous Liaisons

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Raksts un 5 lietas, ko var gaidīt no šīs nakts sērijas  :flirt:

The Vampire Diaries: Five Things to Expect From Tonight's Epic Ball!

1. Elena shares some very intense moments with both Salvatore brothers, including a scene where one of the brothers drops three very important words. Fans of both couples should prepare for some major angst, including Elena hurting Damon and possibly causing the return of the old Damon. We won't lie, we kind of missed him!

2. We don't know about you, but we've been secretly rooting for an Elena and Elijah hook up since the first scene these two shared, so their moments in tonight's episode made us especially happy. Rebekah, who is definitely not Elena's biggest fan at the moment, drops a hint about Elijah having feelings for Elena and the two share several meaningful scenes at the ball. (Psst! We're chatting with Daniel Gillies/Elijah tomorrow so send questions for him our way, won't you?!)

Read more: http://uk.eonline.com/news/watch_with_k … z1ltf8HKil

Ok, kamēr mums būs DE angst tikmēr es pilnā sparā fanošu par Elejah :D

0

22

cravey написал(а):

es pilnā sparā fanošu par Elejah

Mans viedoklis laikam jau ir skaidri zināms visiem, kas ir kaut mazliet manus postus palasījuši.. :)

0

23

vēl viens preview  8-)

0

24

Свернутый текст

Wow, ko lai saka par šo sēriju. Sāpīgi bija skatīties. Dikti. Ne vien DE sačakarēja, bet arī Elaidža nu ir briesmās. Eleina šajā sērijā nodeva gan Deimonu, gan Elaidžu. Dubultā sāpīgi man kā DE un EE fanei :( Lai gan sērijas beigās varēja redzēt, ka viņu pašu moka tas, ko viņa abiem nodarīja. 3x15 promo gan var redzēt, ka viņiem ar Elaidžu ir patiesības saruna, ja to tā var dēvēt. Vismaz kkāds komforts. Bet Deimons  :'( Tas ir vnk šausmas, pāris sekunžu laikā viss, ko viņš bija darījis līdz šim, viss labais, viss tika atsviests viņam atpakaļ sejā. Un tad vēl Eleinas kāršanās kaklā Stefanam (jā, esmu atpakaļ pie vārda Stefans, jo man šippu kari sāk piegriezties) bija vnk vemstīšanās vērta. Tapē vairāk jāsaka, ka šīs sērijas laikā man tiešām sāpēja sirds, nevis vnk vilšanās.

Par labo. Man ļoti patika Elejah aina sākumā, kā Elaidža viņu izglāba. Atgādināja bruņinieku spožās bruņās :D

Vispār šajā sērija varēja redzēt, ka EE vieno cieša saikne, kuras pamatā vienmēr ir uzticēšanās, ko Eleina vēlāk pievīla, bet pēc tam mocījās sirdsapziņas pārmetumos. Ļoti ceru, ka viņi kopā izdomās kā Elaidžu izglābt no originals slaktiņa.

ĀRKĀRTĪGI patika Eleinas uznāciens ballē un Deimona skatiens pilns mīlestības un HURTS "Devotion" fonā uz pilno skaļumu  :love: Tas bija transa stāvokļa cienīgi  :love:

Un visbeidzot Klaroline ainas. VISAS AINAS. Kā twitterī bija rakstīts, tad viņu ainas līdzinājās kkam kas būtu lasāms Džeinas Ostinas novelēs :D

0

25

Un protams skaistā deja  :love:

0

26

Свернутый текст

Njā.. ir pagājušas jau vairākas dienas un manas dusmas pret Elenu nav rimušās. Šobrīd viņa noteikti ir pelnījusi būt kopā ar nīkulīgo Stefanu.. abi ir viens otra cienīgi, jo abi ir gatavi sava labuma pēc iedurt dunci mugurā darugiem. Stefans bija gatavs upurēt Deimonu, bet Elena - Elijah. Es pat nesaprotu, ka viņa varēja viņam acīs paskatīties. Un iedomājoties, kā Elijah būs vīlies... Reakcija varētu būt pat ļoti līdzīga Deimona sērijas beigās redzamajai reakcijai.. Un vis trakākais ir tas, ka viņš taču izglāba Meta dzīvību un Elena uz viņu skatījās ar tādu pārmetumu.. govs.. kas govs.. :o Manu šis dienas reakciju uz šo sēriju vislabāk laikam izteikts attēls:
http://uploads.ru/t/5/H/i/5HiEY.png

Un tā vien šķiet, ka dusmas pāries tikai tad, kad viņa izglābs Elijah dzīvību. Ja viņa to neizdarīs, tad manu prāt nekad nebūs Deimona cienīga.. jo jau šajā sērijā parādīja, lai kā arī viņa ir izaugusi, tad tomēr nav vēl joprojām Deimona cienīga.. jo atšķirībā no viņas Deimons, lai arī kāds ir bijis.. vienmēr ir cienījis citu cilvēku jūtas.. kur atkal Elenas šobrīd sava labākā drauga jūtas sabradāja un vēl uzspļāva virsū.. un tad viņas "Deimon I didn't mean..." bija kaķim zem astes.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x14 - Dangerous Liaisons