TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)


Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)

Сообщений 21 страница 40 из 546

21

165

164.
tik emocionālas ainas..visas kur Lusiana un Roselena..Lusiana un Gala.. un Brihida, kas lūdza piedošanu.. Bet visas ar Mateo vēl jo vairāk. Tomēr tik skaisti, kad māte atrod savu bērnu!

165.
Pēdējā sērija tiešām pārsteigumiem pilna - negatīviem. Es šokā, ka Patrisio nomira. Ok, no vienas puses loģiski, jo viņam Lusiana mūža mīlestība, bet no otras tik nežēlīgi..bet arī negaidīti, jo likās, ka reāli izoperēs un viss būs kārtībā. bet tā diezgan interesanti uztaisīja, ka viņš aiziet un tad pārējiem paziņo par nāvi.
Otrkārt, viss kas notika ar Huljetu un Galu tomēr pārāk nežēlīgi, man liekas. Vispār nepatīkami pēdējās sērijās tādas lietas skatīties..gribas smuku kaut ko. un Roselenai ar tāds interesants fināls - bet jau sen bija skaidrs, ka tiešī tā arī būs..
Smukas beigas Lusianai un Rodrigo..ļoti paredzamas - kur tad vēl citur, ja ne tajos skaistajos kalnos un ar kādu rituālu. Skaisti, ka visi baltā, izņemot Lusianu. bet man uznāca nostaļģija par pirmo telenoveles pusi, jo tad tiešām bija šī īpašā aura, kura visu otro pusi nebija (Lusianas dēļ..) un parādījās tikai pēdējās 5 minūtēs. Pārāk viss sasteigti un spriežot pēc bildēm daudz kas netika sērijā parādīts.
Bet jāa..visā kopumā burvīga novele tieši tajā ziņā, ka klasiska un tomēr ir izdevies to izveidot labu mūsdienu gadā.

0

22

Man bija žēl Patrisio, šokā biju ka viņš nomira. Roselena tas bija gaidāms, bet jautājums kam tas bija sods ka viņa palika traka? Viņa nesaprot neko tāpēc viņa necieš, bet cieš tie kas viņai ir apkārt, ģimene, tuvie viņu tādu redzot un rūpējoties par viņu. Gala un Džūlija drausmīgas beigas, abām drausmīgas. Vispār šaušalīga pēdējā sērija. Viņām bija briesmīgi sodi, Gala reāli tos 2 gadus mocījās katru minūti, bet atceros, ka bija brīdis kad viņa gribēja likt mierā Rodrigo, bet mātes un Roselenas ietekmē turpināja visu darīt, viņa kļuva par to par ko viņu izaudzināja, visdrausmīgākais ko izdarīja visas trīs ļaunās bija bērna nolaupīšana, kas radīja ciešanas 5 gadu garumā, bet labāk būtu bijis ka Gala nosēdētu cietumā un pēctam kļūtu laba, man vispār patīk tie sižeti kad ļaunie mainās. Džūlija palika ar vienu kāju uz visu dzīvi, briesmīgas beigas, kaut arī protams viņa bija ļoti ļauna un beigās vēl jānoskatās kā meita mirst. Pēdējie kadri bija skaisti bet pārāk daudz sliktā pēdējās sērijās.

0

23

Euu..foooršī.. Jūs pēdējo sēriju vismaz skatījāties!!
Jā, tev taisnība. Pārcentās viņi pēdējā sērijā ar negatīvo..
Un jāā... ir tā ar Roselenu, kā teici..tas sanāk kā sods visiem pārējiem, kas viņai apkārt. Īpaši jau vīram, lai gan tajā pašā laikā Maksimino arī veicis savas ļaundarības..
Pret Džuljetu man gan liekas, ka pārāk bargi..man vispār viņa neliekas kā ļaundare. Vienkārši pārāk mantkārīga un diezgan auksta sieviete. Nu un viņa arī ir slikta māte...tomēr, manuprāt, viņas dēļ Gala bija tieši tāda kāda bija.

0

24

aNgeL написал(а):

Un jāā... ir tā ar Roselenu, kā teici..tas sanāk kā sods visiem pārējiem, kas viņai apkārt. Īpaši jau vīram, lai gan tajā pašā laikā Maksimino arī veicis savas ļaundarības..
Pret Džuljetu man gan liekas, ka pārāk bargi..man vispār viņa neliekas kā ļaundare. Vienkārši pārāk mantkārīga un diezgan auksta sieviete. Nu un viņa arī ir slikta māte...tomēr, manuprāt, viņas dēļ Gala bija tieši tāda kāda bija.

Sods Maksimino tas bija, bet viņš bija ļauns kaut vai viņa dēļ uz veseliem 20 gadiem cilvēks ieslodzīts bija cietumā nevainīgs. Jā Džūlijai tas bija ļoti bargs sods, bet vismaz pēdējā sērijā varēja redzēt ka Džūlija mīl savu meitu, Gala tieši tāda kļuva jo viņa bija slikta māte. Kas bieži ir seriālos un šeit aŗī, ka daļa vainas ir jāuzņemas arī galvenajiem varoņiem, piem., Rodrigo, kurš bija arī labu laiku kopā ar Galu dodot viņai veltas cerības, kaut arī viņu nemaz nemīlēja, tā ir izmantošana, kam arī ir sekas uz cilvēkiem.

0

25

http://i43.fastpic.ru/thumb/2012/0930/ab/7cfbf312c781366030432985fb5963ab.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0930/fe/bd7d6a7305d79c111bd4b280b8d722fe.jpeg

0

26

Zuria Vega recibe nominación
Por: Gerardo Jiménez | Fuente: Televisa Espectáculos | 2012-09-13
http://i42.fastpic.ru/big/2012/0914/40/6c90625fe988904018cb035f469bf440.jpg
Zuria Vega muestra su lado sexy en una revista para caballeros en donde deja ver su femineidad descubriendo una nueva faceta en su vida.
"Pues muy bien contenta, para mí era una cosa de mucha incertidumbre de cómo iban a quedar las fotografías si quedaban bien o no y era algo que nunca había hecho y muy contenta con el resultado".
Cabe mencionar que para este trabajo no cobró un sólo centavo para dejar en claro su seguridad y el reflejo de lo que ella está viviendo en estos momentos.
"No quiero que se malinterprete lo de que no me pagaron o que no estoy de acuerdo, estoy totalmente de acuerdo de que te paguen y yo no quería que se interpretara como que Zuria se encuera por que le pagan".
Un refugio para el amor, telenovela en la cual ella es protagónica, ha alcanzado récords históricos en los niveles de audiencia y por ello ya piensa en nuevos proyectos.
"Estoy bien contenta de que me acaban de nominar en los premios de People como revelación, cosa que me da mucha emoción y Un refugio para el amor ha sido un parte aguas en mi carrera", finalizó.
Próximamente Vega comenzará a filmar una película basada en la puesta en escena No sé si cortarme las venas o dejármelas largas.

0

27

Laura Flores un Gabriels Soto (telenovelē Roselēna un Rodrigo) kopā iedziedāja dziesmu

0

28

Šo telenoveli no 5. janvāra 09.35. rādīs LTV1. Nosaukums ir tāds pats-Patvērums mīlestībai.

0

29

Lasot to man tāāds-KOOOO?LTV1 rādīs meksikāņu telenoveli?
Hmmm interesanti.Pārsteigums,tikai tik agri no rīta.Tikai pensionāri varēs redzēt:(

0

30

Oooo.. tik forša ziņa!! Labprāt skatītos vēlreiz, ja man būtu TV! Un būtu stimuls mosties nedaudz agrāk no rītiem :D
Prieks, ka izmantos patieso nosaukumu!

0

31

Izrādās, ka ltv1 var skatīties tiešraidē internetā un var redzēt iepriekšējo dienu sērijas  :)

0

32

aNgeL написал(а):

Izrādās, ka ltv1 var skatīties tiešraidē internetā un var redzēt iepriekšējo dienu sērijas

Paldies Angel!Būs jāpaskatās.Man jau skola,tāpēc njāā,tas laiks neder.

0

33

Spriežot pēc tā, ka 09:35 pa LTV1 darba dienās kādu laiku rādīja dokumentālu daudzsēriju filmu Dzīvnieki - profesionāļi, un tā tika demonstrāta arī pa dienu 16:10, tad var spriest, ka arī Un refugio para el amor arī pa dienu varētu rādīt. Esmu ļoti pārsteigta, ka ltv1 demnostrēs meksikāņu telenoveli pēc TIIIK ilgu gadu pārtraukuma, ja kādreiz būšu šajā laikā mājās aci iemetīšu. Izvēle ir laba, jo telenovele ir kvalitatīva, klasiska telenovele šī vārda vislabākajā nozīmē. Man vispār ltv1 patīk, pa šo kanālu iet daudz informatīvu, erudītu raidījumu, un tagad šī telenovele būs vēl viens iemesls kāpēc iemest aci šajā kanālā.

Отредактировано mmaarriiaa (30.12.2014 17:20)

0

34

mmaarriiaa написал(а):

Spriežot pēc tā, ka 09:35 pa LTV1 darba dienās kādu laiku rādīja dokumentālu daudzsēriju filmu Dzīvnieki - profesionāļi, un tā tika demonstrāta arī pa dienu 16:10, tad var spriest, ka arī Un refugio para el amor arī pa dienu varētu rādīt. Esmu ļoti pārsteigta, ka ltv1 demnostrēs meksikāņu telenoveli pēc TIIIK ilgu gadu pārtraukuma, ja kādreiz būšu šajā laikā mājās aci iemetīšu. Izvēle ir laba, jo telenovele ir kvalitatīva, klasiska telenovele šī vārda vislabākajā nozīmē. Man vispār ltv1 patīk, pa šo kanālu iet daudz informatīvu, erudītu raidījumu, un tagad šī telenovele būs vēl viens iemesls kāpēc iemest aci šajā kanālā.

Отредактировано mmaarriiaa (Сегодня 17:20)

Parasti LTV1 bija pats garlaicīgākais no visiem kanāliem,tikai Šlāgeri un Panorāma.Tagad mazliet tā izvēle ir mainījusies,vairāk normālāku raidījumu.Un jāā,telenovele,par to milzīgs pārsteigums,kaut kā vēl nestādos priekšā,ka tā ies pa LTV1!
Hmm.Bet pat reklāmu tur neesmu redzējusi,par so telenoveli,kaut kā viņi nereklamējas,arī mājaslapā seriāla reklāmas nav!Tikai internetā vienā lapā atradu.

0

35

Es, ka rādīs šo telenoveli, izlasīju šodienas Rīgas Viļņos, kur to reklamēja uz žurnāla vāka, kā arī tam ir veltīts liels raksts.

0

36

He,he nupat ieraudziiju vienu paziistamu seju Gabrielu Soto,nemaz nezinaaju,ka vinjsh arii shajaa telenovelee filmeejaas.

0

37

Terēze написал(а):

Es, ka rādīs šo telenoveli, izlasīju šodienas Rīgas Viļņos, kur to reklamēja uz žurnāla vāka, kā arī tam ir veltīts liels raksts.

Hmmm būs japalasa žurnāls!Bet reklāma nez ir televīzijā redzama par šo telenoveli?Vienkārši pārāk nepierasti redzēt telenoveli LTV1!

0

38

Yeey būs  arī 16:10 vakarā!!!Super!
Katru dienu tur savādāk,bet būs!:)
http://www.tv.lv/series/patvrums-mlestbai-10439/

0

39

Kāpēc latviešu valodā Lusianu nosauca par Lučiānu?! :/

0

40

aNgeL написал(а):

Kāpēc latviešu valodā Lusianu nosauca par Lučiānu?! :/

Laikam tāpēc, ka viņi sajaukuši Meksiku ar Itāliju :D Bet, ja arī sauks viņu visu laiku par Lučiānu, tas nebūs tik traģiski kā bija Triunfo del amor tiešais tulkojums Maria Desamparada - Marija Pamestā :D

Rosa Diamante *** написал(а):

Yeey būs  arī 16:10 vakarā!!!Super!
Katru dienu tur savādāk,bet būs!:)

Kā jau iepriekš minēju, tas ir loģiski :) , jo ltv1 daudz kam ir tā, ka no rīta atkārtojums, bet vakarā jaunā sērija, piemērams, Mīlas viesulim tā ir.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)