TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)


Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)

Сообщений 541 страница 546 из 546

541

Man likās spēcīgs brīdis, kad Gala lūdza Džūliju atbrīvot viņu no sāpēm un sauca viņu 'mamma'.

0

542

Noskatījos abas pēdējās sērijas un nobirdināju savu tiesu asaru. Ļoti skaisti un aizkustinoši brīži bija, kad Lusiana un Rodrigo uzzināja, ka Mateo ir viņu dēls, un kad Mateo Lusianu nosauca par mammu.

Patrisio liktenis man nepatika divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, pilnīgi un galīgi neatbalstu pēc būtības. Patrisio nebija to pelnījis. Viņš visu telenoveli tkk neatlaidīgi cīnījās, viņam vajadzēja uzvarēt un atrast arī sev otru pusīti un būt laimīgam. Te arī apraudājos līdz ar visu ģimeni. :( Otrkārt, pēdējā sērija grozījās ap viņu un tikko atrastais Mateo vispār gandrīz neparādījās. Ā, atradām, jauki, vairs nav svarīgs. Un man pietrūka arī tādas īstas izlīgšanas starp Rodrigo un Lusianu.

Par dažādu varoņu likteņiem runājot.. Man patika ļauno tēlu sodi, pelnīti un iederīgi. Roselena, Gala, Džulī - visas dabūja savu. Man ļoti žél Maksimino, man viņš viens no mīļākajiem tēliem, ar saviem skeletiem skapī,bet būtībā labu sirdi. Un viņa mīlestība pret Roselenu, kas izturējusi 20 gadus viņas atraidījumu, pārmetumu un prātā jukšanas...un joprojām palika ar sievu, neielika trako namā... Aldo es nesaprotu - kā var pieņemt, ka mīļotā meitene (tā es Vikiju uztveru) vārtās pa gultu ar citiem naudas dēļ. Drusku nožēlojami.

Par pašām beigām man dalītas jūtas. Man tas indiānis reāli visu bojāja, jo iedvesa bailes, ļoti neomulīga sajūta bija. Tā jau no Lusianas un Rodrigo tāds gaišums staroja, un tie vārdi tik skaisti, nešķita banāli kā bieži ir. Un, protams, Lusianas zilā kleita! :love: :D

Kopumā telenovele nekas īpašs manās acīs. Ja ne Lusiana, nebūtu bijusi man skatīšanās vērta. Bet Zurija brīnišķīga šeit!

0

543

Pēdējās divas sērijās notikumi tik strauji gāja, ka palika tāda nepabeigtibas sajuta. Būtu gribējusi vairāk redzēt Mateo iejušanos ģimenē un ari Lusianas un Rodrigo izligšanu daudz garāku un īpašāku, jo viņa tāda nekāda likas. Vispār sākumā abi tik forši, romantiski, bet tas etaps pēc pieciem gadiem visu sabojāja, jo nu nebija viņiem manas acis nevienas tādas spēcīgas, romantiskas ainas, lai gan finālā jau bija smuki! Kopumā jau man abi patika, bet bija brīži, kad necietu Rodrigo :D Visvairāk, protams, žēl Patrisio..sava asariņa par viņu nobira. :( Žēl, ka viņa cerībām nebija lemts piepildīties...un žēl arī Maksimino, kurš, līdzīgi ka Palomai, man arī bija viens no mīļākajiem varoņiem, bet ja tāda bija viņa mīlestiba pret Rosalenu par spīti visam. Ļaundariem interesanti sodi, traģiski... Prieks kopuma, ka seriālu skatijos un pat visas sērijas bez pārtīšanas..nezinu kurš tads pedejais bijis :D Kopuma ļoti patika un nedaudz žēl, ka Refugio etaps beidzies un nebūs vakaros ko pirms miega skatīties.

+1

544

Varbūt palaidu garām, bet vai arī tiešām Melisa neatzinās Klaudio mīlestībā?

0

545

Jaa,man arii liekas,ka vinjsh to taa arii neuzzinaaja.Es arii to ne redzeeju,ne dzirdeeju aciimredzot Taureniit taa tieshaam ir-Klaudio to taa arii neuzzinaaja.Buutu bijis jauki,ja vinjsh to uzzinaatu,jo tad vareetu paveerot vinja reakciju.

0

546

Es tagad tik pavirši skatījos, ka nezinu...Bet kas bija pirms 3 gadiem, kad normāli skatījos, vairs neatceros. :/ Dīvaini, ja to atstāja "neatrisinātu".

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)