TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)


Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)

Сообщений 41 страница 60 из 546

41

Nebiju labu laiciņu te bijusi un tagad ienāku un ko redzu? Tiiik labus jaunumus, es laikam arī skatīšos, jo man patika šī telenovele, ļoti!!!  :crazyfun:  :jumping: :love: :love:

0

42

Telenovele piesaistīja jau no pirmā kadra-iespaidīgās kalnu ainavas un akmenī kaltā pilsēta, kā arī tuksnešainais apvidus, kur uzaugusi Lusjana, nevarēja neatstāt vienaldzīgu ar savu pirmatnējo skaistumu. Protams, tuksneša klimats ietekmē lauksaimniecību, it sevišķi tad, ja ir ieildzis sausuma periods, un Lusjanas ģimeni, tas skar tiešā veidā. Taču diemžēl atrodas kāds, kurš viņu nelaimi izmanto ļaunprātīgos nolūkos-tas ir vietējais bagātnieks Akiless, kuram Lusjanas tēvs ir ieķīlājis visus savus īpašumus, un viss nepārprotami liecina, ka Akiless nav ieinteresēts, lai viņš parādu atdotu, jo tas ļautu iegūt visu sev. Tā vien šķiet, ka iezemiešu vārdotāja (tā spriedu pēc viņas savdabīgās ārienes) Savina, zināja ko runā, kad brīdināja, Lusjanu un viņas tēvu par gaidāmo nelaimi, taču viņā, gluži kā sengrieķu pareģē Kasandrā, neviens neklausījās. Patika Lusjanas un mazā puikas Aričes draudzība, it sevišķi patika, kā Lusjana zināja kā tikt galā ar čūsku, cita viņas vietā nezinātu ko ķert, ko grābt. Tāpat Aričem nepalika nepamanīts, ka Lusjanas uzmanību ir piesaistījis nez no kurienes uzradies svešinieks, kaut arī viņš un viņa ceļabiedrs neturēja savu solījumu atsūtīt mehāniķi. Jā, Patrisio neklausīšanās brāļa brīdinājumos, beidzās ar kritienu no stāvās klints. Tomēr Rodrigo arī vajadzēja saprast, ka brālis vēl nav tik pieredzējis klinšu kāpējs, kā viņš, tāpēc nevajadzēja ļaut Patrisio tajā kāpt, bet tajā pašā laikā pirmajai reizei tāpat kaut kad jāpienāk, un kāpēc šī nevarētu būt tā pirmā reize? It sevišķi, ja Rodrigo domāja, ka brālis sekos visām viņa instrukcijām.

0

43

0

44

Televīzijā gan šī epizode tika parādīta.

0

45

Labi, ka tā, jo bez Lusianas un Rodrigo garajiem skatieniem aina zaudē savu jēgu. Bet arī citās valstīs, piem. Spānijā, bija rādīta versija ar izgrieztajiem skatieniem.

0

46

Būs janoskatās man arī!
Tik forši ka to iepirka.Gaidu nez ko iepirks LNT pēc pensionāriem:D

0

47

aNgeL написал(а):

Bet arī citās valstīs, piem. Spānijā, bija rādīta versija ar izgrieztajiem skatieniem.

Ar to arī bieži zaudē tie skatītāji, kas skatās tv, nevis internetā.

aNgeL написал(а):

Labi, ka tā, jo bez Lusianas un Rodrigo garajiem skatieniem aina zaudē savu jēgu.

Jā, jo viņu garajos skatienos ir sava burvība. Ir telenoveles, kur pielietoti šādi gari skatieni izskatās tik banāli, bet ne šeit. Lusiana un Rodrigo ir viens no labākajiem telenoveļu pāriem, viņu starpā tiešām bija maģija.

Terēze написал(а):

Telenovele piesaistīja jau no pirmā kadra-iespaidīgās kalnu ainavas un akmenī kaltā pilsēta, kā arī tuksnešainais apvidus, kur uzaugusi Lusjana, nevarēja neatstāt vienaldzīgu ar savu pirmatnējo skaistumu.

aNgeL написал(а):

Piekrītu, Terēze, ka telenovele piesaista ar skaistajiem dabas un klinšu skatiem!

Piekrītu Jums abām. Lielu lomu spēlē apkārt esošā atmosfēra, dabas skati, kas ir telenovelē, visbiežāk arī veiksmīgākas sanāk tās telenoveles, kurās ir kur piedurt aci un abu varoņu mīlestība saistās ar kādu "objektu". Piemēram, Abrazame muy fuerte tas bija burvīgais ūdens kritums, El manantial tas bija avots, bet šeit klintis, kur arī aizsākās Lusianas un Rodrigo stāsts.

Man vienmēr vislabāk ir paticis skatīties telenoveles to oriģinālvalodā, gadās, protams, reti izņēmumi, kad ierunātāji spēj labāk izteikt emocijas runājot, kā aktieri, kuri nav pārāk talantīgi savā jomā. Bet neviens ierunātājs nespēs izrunāt vārdus kā to dara, piemēram, Maurisio Islas vai Kolunga un, ja gribas uztvert īstās emocijas vajag skatīties oriģinālo, ja ar spāņu valodu nav pārāk labi, tas ir arī ideāls veids kā to apgūt. Protam, skatoties tv ir tas pluss, ka vienlaicīgi var darīt kaut ko citu iemetot aci tv, skatoties datorā gan divas lietas vienlaicīgi nepadarīsi un, protams, tīšana tv arī nebūs, tādejādi varēs sekot līdzi visiem notikumiem telenovelē.

Отредактировано mmaarriiaa (05.01.2015 17:46)

0

48

Rosa Diamante *** написал(а):

Gaidu nez ko iepirks LNT pēc pensionāriem:D

Ineteresanti jau ir, ko iepirks, interesanti, ja tas būs kas labs. Bet Vivir a destiempo aktieriem līdz pensijai vēl ir tālu, vienīgie pensionāri, kurus tur atceros ir Paulas māte, un Paulas mātes draugs, ok neskaitot pansionāta ļaudis, es cilvēkus, kas ir manu vecāku vecumā ap 50 nekad neuzskatīšu par pensionāriem.

0

49

mmaarriiaa написал(а):

Lusiana un Rodrigo ir viens no labākajiem telenoveļu pāriem, viņu starpā tiešām bija maģija.

Man laikam Gabriels labāk patīk viņa tagadējā - Makša - lomā, bet ķīmija gan Lusianai un Rodrigo daudz lielāka!

mmaarriiaa написал(а):

Protam, skatoties tv ir tas pluss, ka vienlaicīgi var darīt kaut ko citu iemetot aci tv, skatoties datorā gan divas lietas vienlaicīgi nepadarīsi un, protams, tīšana tv arī nebūs, tādejādi varēs sekot līdzi visiem notikumiem telenovelē.

es arī datorā skatoties vienlaicīgi viskaut ko citu internetā, pa māju daru, tāpēc diezgan daudz paspēju noskatīties, bet turēties pretī tīšanai gan grūti daudzās telenovelēs.

Arī gaidu, ko iepirks LNT, drīz jau uzzināsim!

0

50

aNgeL написал(а):

es arī datorā skatoties vienlaicīgi viskaut ko citu internetā, pa māju daru, tāpēc diezgan daudz paspēju noskatīties, bet turēties pretī tīšanai gan grūti daudzās telenovelēs.

Bet tad ir jāapstādina, lai kaut ko izdarītu, un tas tomēr skaitās, ka abas lietas vienlaicīgi darītas netiek. Bet pa tv tas ir kā fons, kad kaut ko dara :) Nu vismaz man tā ir.

aNgeL написал(а):

Man laikam Gabriels labāk patīk viņa tagadējā - Makša - lomā, bet ķīmija gan Lusianai un Rodrigo daudz lielāka!

Tieši Lusianas un Rodrigo ķīmija bija vislabākais telenovelē.
Max pagaidām ir viens no lieliskākajiem vīriešu varoņiem, tāds par kuriem saka - tādi realitātē neeksistē, tikai filmās, uz visu gatavs MD un mīl viņu beznosacīti, tic viņai, jo diezgan tradicionāli galvenie vīriešu lomu atveidotāji pie mazākā sīkuma uzskata galveno sieviešu lomas atveidotāju par lielāko pasaules nodevēju(piemēram, tik ļoti stulbais moments, kad Rodrigo uzzinot, kur strādāja Lusiana uzskatīja viņu par naudas tīkotāju un izlaidīgu sievieti, kaut arī viņa viņam bija pierādījusi, ka tā nav un šī nejēdzība viņus izšķīra). Bet kaut kā man šķiet jau velk uz to, ka Max šķirsies ar MD, iespējams, nespēs viņai piedot to, ka slēpa tēva attiecības ar Iselu, bet pilnīgi tik žēl, ka tas moments tuvojas, kad abi vairs nebūs kopā. Un īstenībā Maxu varēs saprast, ka viņam būs smagi MD piedot šo noklusēšanu, tādas leitas nedrīkst noklusēt no mīļotā, vēl jo vairāk, viņa zin par trakās Hosefas atriebību, MD vajag mazāk melot tomēr. Un refugio para el amor lielais uzsvars bija tieši uz galvenā pāra, Lusinas un Rodrigo mīlestību, romantiku abu starpā, bet Yo no creo en los hombres neuztveru kā romantisko telenoveli, vairāk tādu diezgan nopietnu un nesalkanu, bet interesantu, un tur galvenajiem varoņiem kā pārim pagaidām nav tas uzsvars uz lielo romantiku, jo visu laiku notiek kaut kas, kas neļauj tam būt.

Отредактировано mmaarriiaa (05.01.2015 19:16)

0

51

1.
Es arī noskatījos pirmo sēriju un ir diezgan patīkami skatīties latviski, jo tā kā es esmu no spāņu valodas nepratējiem, tad man patiešām bija jauki skatīties un klausīties visu latviski! ;) Žēl, ka šeit tā garā aina ar Lusianas un Rodrigo pirmo satikšanos tika izņemta, bet toties noskatījos Eņģelīša ieliktajā video un tā patiešām ir ļoti romantiska un skaista! :love: Ļoti, ļoti jauki, ka tomēr latviski Lusianu izrunā pareizi, kā jābūt, nevis Lučiana! Man ļoti šī telenovele patīk un vēl tā dziesma - vnk super :love: :love: :love: Tā dziesma ļoti piestāv Lusianai&Rodrigo!!! :love: :love: :love: ;)

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:26)

0

52

Forsteriāna написал(а):

Ļoti, ļoti jauki, ka tomēr latviski Lusianu izrunā pareizi, kā jābūt, nevis Lučiana!

Aizmirsu to pieminēt, bet man arī liels prieks bija to dzirdēt :)

P.S. Tā kā gandrīz visi iepriekš ieliktie video bija nobloķēti, ieliku no jauna treileri, promo un tml. 1. lapā.

0

53

mmaarriiaa написал(а):

Ineteresanti jau ir, ko iepirks, interesanti, ja tas būs kas labs. Bet Vivir a destiempo aktieriem līdz pensijai vēl ir tālu, vienīgie pensionāri, kurus tur atceros ir Paulas māte, un Paulas mātes draugs, ok neskaitot pansionāta ļaudis, es cilvēkus, kas ir manu vecāku vecumā ap 50 nekad neuzskatīšu par pensionāriem.

Vienkārši visi tik sirmi,un tās omes fonā,tādēļ ne es ne manas draudzenes to neskatās,pat mamma nē.Un maniem vecākiem jau ir stipri pāri 50!
Vienīga ievaddziesma vēl ir ok.

0

54

Man atkal izklausās, ka saka Lusjana, nevis Lusiana. Bet nu par šodienas sēriju-Galdino, ugunsgrēks kukurūzas laukā bija pēdējais piliens, kas maksāja viņam dzīvību. Viņa atraitnei un bērniem tas ir smags trieciens, jo nu vieniem pašiem jācīnās ne tikai par izdzīvošanu, bet arī Akilesu, kuram pietika nekaunības pārvērst Galdino bēres par balagānu. Protams, ka Lusiana nenoticēja, ka tēvs būtu gribējis, ka viņa apprecētos ar Akilesu, jo labi zina, ka viņš kaut ko tādu neizlemtu viņas vietā. Jā, Akiless Lusianas nē uztvēra kā jā, bet tikai vēlāk, acīmredzot viņš nav pieradis, ka kaut kas varētu nenotikt pēc viņa prāta, vai arī domā, ka Lusiana neredzēs citu izeju kā paglābties no ubaga tarbas, kā vien apprecoties ar bagātu vīru, un kur gan citur viņa lai vēl atrastu tik izdevīgu partiju kā viņš?

0

55

Taa kaa vakar 1.seeriju nokaveeju,tad shodien noskatiijos 2.seeriju.Nu jaasaka godiigi,man ne visai.Nav protams pilniigs sviests,skatiities var,bet kaut kas man tajaa nesaista.varbuut vieniigi Gabriels Soto,vinja deelj vareetu paskatiities,jo vinjsh man patiik.Bet taa nu ne iipashi.Protams,mans meerkjis nav tagad sho seriaalu pavisam izbraakjeet,kaa jau teicu skatiities var,bet nav taa ka esmu sajuusmaa.

0

56

Marianhela написал(а):

Taa kaa vakar 1.seeriju nokaveeju,tad shodien noskatiijos 2.seeriju.Nu jaasaka godiigi,man ne visai.Nav protams pilniigs sviests,skatiities var,bet kaut kas man tajaa nesaista.varbuut vieniigi Gabriels Soto,vinja deelj vareetu paskatiities,jo vinjsh man patiik.Bet taa nu ne iipashi.Protams,mans meerkjis nav tagad sho seriaalu pavisam izbraakjeet,kaa jau teicu skatiities var,bet nav taa ka esmu sajuusmaa.

Katram ir savs viedoklis, vienam patīk, otram nē :)
Tieši ar to man patīk arī telenoveļu skatīšanās internetā, kad beigās tinot sanāk skatīties tikai interesantos momentus, izlaižot to kas nepatīk/garlaiko un tā daudzas telenoveles uzreiz kļūst aizraujošākas :D

0

57

mmaarriiaa написал(а):

Tieši ar to man patīk arī telenoveļu skatīšanās internetā, kad beigās tinot sanāk skatīties tikai interesantos momentus, izlaižot to kas nepatīk/garlaiko un tā daudzas telenoveles uzreiz kļūst aizraujošākas

Tas gan :D

Bet mani arī nepārsteidz, ja sākot no 2. sērijas, tā īpašu interesi neizraisa. Interesantāk ir, kad sākas galveno varoņu periods. Un pirmajā telenoveles pusē ir ļoti daudz skaistu un romantisku ainu Lusianai un Rodrigo :)
Un mani sajūsmina pati Lusiana. It kā jau neatšķiras no klasiskajām varonēm un ik pa brīdim pieņemtajiem kaitinošajiem lēmumiem, bet Zuria Vega piešķir varonei maģiskumu ar savu balsi, smaidu un asarām :) Bet kā jau mmaarriiaa teica, katram sava gaume un tas ir labi :)

Terēze написал(а):

un kur gan citur viņa lai vēl atrastu tik izdevīgu partiju kā viņš?

tāpēc Akilesam laikam tik ļoti nepatīk svešie iebraucēji, jo redz, ka zaudē uz viņu fona :D

0

58

Skatījos tikko tiešraidē 1. sēriju, tomēr arī tajā bija izgriezti Lusianas un Rodrigo skatieni un parādīta īsā satikšanās versija :/ Skumīgi, ka tie kas skatās, tiek apčakarēti.

0

59

Superīga telenovele.Vakar ltv1.lv mājaslapā 1.sēriju noskatījos,un tad vel 2.sērijas youtubē.Ļoti iepatikās.It īpaši Zurija.Man agrāk viņa kaut kā galīgi nepatika,nelikās skaista.Un Gabriels :love:
Tikai mani kaitina tas tulkotājs ltv1,galīgi tulkot nemāk.Un labi,ka vismaz izrunā Lusiana vai Lusijana,nekā Lučiana!Pagaidām man ir intrese skatīties tālāk,vismaz labāk nekā to,kas tagad pa LNT.Un ļoti gaidu uzzināt kas būs pa LNT!
Tagad man sanāk 2.telenoveles.MIVAC UN URPEA!

0

60

2.

Rosa Diamante *** написал(а):

It īpaši Zurija.Man agrāk viņa kaut kā galīgi nepatika,nelikās skaista.Un Gabriels :love:

Man gan Zurija vienmēr ir likusies un liekās ļoti skaista un Gabriels man taisni šajā t-novelē ļoti iepatikās, bet viņu pāris Lusiana&Rodrigo ir viens no maniem mīļākajiem pāriem! :love: T-noveles tituldziesma ļoti, ļoti piestāv viņiem! :love:

Es arī noskatījos 2 sēriju un turpināšu skatīties! Es visvairāk gaidu, kad jau Lusiana sāks strādāt pie Toreslandiem, jo man ļoti patika tieši šis posms, kad Lusiana&Rodrigo pamazām sāka iemīlēties viens otrā un tieši šajā posmā bija ļoti skaistas un romantiskas viņu ainiņas! :love:

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:25)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)