TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)


Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)

Сообщений 61 страница 80 из 546

61

Tik tiešam ļoti negaidīti un neparasti,ak iepirka tieši šo telenoveli.Jau ļoti sen to rādija Lietuvā,nekad nedomāju,ka nonāks pie mums!
Un vēl jāpierod pie LTV1

0

62

aNgeL написал(а):

Skatījos tikko tiešraidē 1. sēriju, tomēr arī tajā bija izgriezti Lusianas un Rodrigo skatieni un parādīta īsā satikšanās versija

Jā, tā bija diezgan īsa aina, nekādus skatienus nepamanīju :D :D

0

63

Shodien noskatiijos tresho sdeeriju.Jaasaka godiigi,ka domas man ir mainiijushaas.Tagad ir paraadiijusies neliela interese taapeec turpinaashu skatiities.

0

64

Jaa,meitenes,man te radaas jautaajums,shodien,kad skatiijos seriaalu,tad bija reklaama,kur to reklameeja.Kaapeec raadiija,ka buus 16:15,ja tagad vinju raada pusee desmitos??Tas ir atkaartojums jeb tiek paarcelts uz to laiku varbuut kaada no jums zina??

0

65

Marianhela написал(а):

Jaa,meitenes,man te radaas jautaajums,shodien,kad skatiijos seriaalu,tad bija reklaama,kur to reklameeja.Kaapeec raadiija,ka buus 16:15,ja tagad vinju raada pusee desmitos??Tas ir atkaartojums jeb tiek paarcelts uz to laiku varbuut kaada no jums zina??

16:15 rāda iepriekšējās dienas rīta sērijas atkārtojumu ;)

0

66

Šorīt sēriju neredzēju, bet noteikti noskatīšos interaktīvās televīzijas arhīvā.

0

67

Rosa Diamante *** написал(а):

Tikai mani kaitina tas tulkotājs ltv1,galīgi tulkot nemāk.

Parasti, cik ievēroju, tad tiek tulkots nevis lai būtu precīzi, bet lai būtu pielāgots savai (šajā gadījumā lv) valodai, izmantojot latviešu valodas tipiskās frāzes, bet saglabājot galveno domu. Diemžēl līdz ar to rodas arī cita atmosfēra.

Starp citu, programmā rakstīts, ka novelei ir "oriģinālvalodas izvēle" - cik noprotu, tad ja Televizors ļauj, tad var atslēgt LV valodu.

Mariposa написал(а):

Jā, tā bija diezgan īsa aina, nekādus skatienus nepamanīju

Yey, Heidij! Es jau cerēju, ka skatīsies :)

Man prieks, ka vismaz pagaidām telenovele izraisīja aktivitāti forumā :)

0

68

Marianhela написал(а):

Shodien noskatiijos tresho sdeeriju.Jaasaka godiigi,ka domas man ir mainiijushaas.Tagad ir paraadiijusies neliela interese taapeec turpinaashu skatiities.

Forši, ka Tev arī sāka iepatikties :)

0

69

Tikko noskatījos 3. sēriju. Jā, Akiless ir izvērsis pamatīgu psiholoģisko teroru, lai izdarītu spiedienu uz Lusianu, acīmredzot viņš svēti tic teicienam, ka karā un mīlā visi līdzekļi ir atļauti. Šķiet, ka tik negodīgu konkurenci gadījumā ar keramikas izstrādājumu tirdzniecībā, negaidīja pat pati Lusiana, jo tas jau pārkāpj visas robežas, jo runa jau vairs nav par biznesu, bet gan par vēlmi panākt, lai viņa, izmisuma dzīta, padotos un pieņemtu Akilesa ''roku un sirdi''.

0

70

Jaa,man arii taa izskataas.Smiekli sanaaca,kad tie beerni meetaaja tos keramikas izstraadaajumus.Nesaprotu kaadeelj Akilesam vajag preceeties ar Lusianu.Tas man liekas nesaprotam piedevaam man vinjsh iisti nepatiik.Bet taa pats seriaals saaka paleenaam raisiit interesi taa kaa turpinaashu skatiities.

0

71

Gribēju atrast video ar viņiem un šo dziesmu, bet ir tikai ar bildēm:


Man tā šis video patīk :love: :love: :love:

Отредактировано Forsteriāna (08.01.2015 09:25)

0

72

Šodien man jāskatās 6.sērija internetā.Ļoti patika.Bet Akiles gan ir briesmonis,paldies Dievam Lusiana tika cauri.Labi,labāk nebojāšu citām intrigu,kuras vēl nav redzējušas!
Un njāā tiešām aktivitāte šeit forumā ir lielāka!:)

0

73

aNgeL написал(а):

Yey, Heidij! Es jau cerēju, ka skatīsies

Nu jā, nekur jau tālu neesmu tikusi ( 2 sērija), bet labi, ka man automātiski tas seriāls ierakstās, tad pa brīvdienām varēšu visu noskatīties! Pagaidām jau ir interese skatīties, galvenais trūkums jau kā vienmēr ir laiks jeb tas, ka laika nav :D

0

74

4.
Tik skaista bija tā aina, kad Rodrigo atcerējās Lusianu! :love: Drīz jau šie atkal satiksies, tikai citādākos apstākļos! :)

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:25)

0

75

Jaa,man arii patika taa vieta,kur Rodrigo domaaja par Lusianu.Vieniigi nepatiik tas,ka Akiles grib pilniigi ar varu ieguut skaisto meiteni.labi,ka vinja aizbrauks projaam.Seriaalu turpinaashu skatiities,jo ir iepaticies. :)

0

76

Akiless nudien ir apmāts ar Lusianu, jo pat parūpējās par visu nepieciešamo ''kāzu'' sarīkošanai-pat līgavas kleitu sagādāja. Paldies Dievam, ka tie policisti Aričes un tās meitenes teikto par Lusianas nolaupīšanu uztvēra nopietni, tāpēc paspēja pēdējā brīdī ''kāzas'' izjaukt.

0

77

Es vakar noskatījos 7.sērija.Šovakar skatīšos jau 8.sēriju.Man ļoti patīk.Šoreiz Huljeta Luisanu ievilka netīrās darīšanās.Nabaga Luisana.Viņu atšuva visur kur viņa gribēja strādāt.Bet tā aina kad tajā naktsklubā Luisana apskāva Rodrigo!!Awww :love:  :love:  :love:
Gaidu to brīdi,kad viņa sāks viņa mājās strādāt.Un Džesika ir tik laba aktrise,ļoti patīk!

0

78

Rosa Diamante *** написал(а):

Gaidu to brīdi,kad viņa sāks viņa mājās strādāt.

Es arī ļoti gaidu to brīdi, tieši šis posms man visvairāk patika! Tur bija ļoti daudz Lusianas&Rodrigo ainiņu! :love: :love: :love:

Rosa Diamante *** написал(а):

Bet tā aina kad tajā naktsklubā Luisana apskāva Rodrigo!!Awww :love:  :love:  :love:

Atceros šos ainu ļoti labi un man arī ļoti tas patika, jo ja pareizi atceros, tad Rodrigo no kaut kā izglāba Lusianu un viņa, kā pateikdamies par to, apskāva viņu! :love: ;)

0

79

Rosa Diamante *** написал(а):

Gaidu to brīdi,kad viņa sāks viņa mājās strādāt.

Forsteriāna написал(а):

Es arī ļoti gaidu to brīdi, tieši šis posms man visvairāk patika!

Man gan visvairāk patīk posms, kad viņa pārstāj strādāt pie Torreslandiem :)
Bet runājot par tuvākajām sērijām, tad man ļoti patīk aina vilcienā :)

0

80

5.

aNgeL написал(а):

tad man ļoti patīk aina vilcienā :)

Kā reiz noskatījos 5 sēriju un man arī patika tās ainas vilcienā, ļoti skaistas :love: Daudz netrūka, ka Rodrigo gandrīz būtu noskūpstījis Lusianu!  ^^
Tagad jāgaida līdz pirmdienai, kad jau būs tas posms, kad viņa tajā bārā sāks strādāt un atkal ar Rodrigo satiksies, tikai viņš viņu neatpazīs, bet viņa viņu gan! :)

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:24)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)