TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)


Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)

Сообщений 81 страница 100 из 546

81

Lusianai gan garš ceļš bija jāmēro, lai nonāktu galā-turklāt vēl ar pārsēšanos. Turklāt vēl Mehiko bija krietns gabals jānoiet ar kājām, un kamēr beidzot atrada Violetas māju, jau bija satumsis. Aina vilcienā tiešām bija jauka, tikai žēl, ka Rodrigo diezgan ātri jau bija jāizkāpj.

0

82

Jaa,man arii patika.Patiesiibaa man palika sajuurta,ka Rodrigo Lusianu meklees.Nezinu kaapeec,bet taa bija redzot kaa vinjsh meegjina ar vinju runaat.Un vinjsh vairs tik ljoti nemaz negrib preceet Galu.

0

83

Noskatījos arī 5. sēriju :) It kā atcerējos, ka tās ainas ap un vilcienā bija jaukas, bet paskatoties jāsecina, ka tiešām ļoti jaukas un ar ķīmiju starp varoņiem :) Īstenībā tik reti var telenovelēs redzēt, ka varoņi brauc vilcienā - parasti ir tikai autobusi un lidmašīnas.
Tas, ka Rodrigo izkāpa agrāk tikai radīs lielāku pārsteigumu abiem atkal sastopoties.
Un patika kā kontrastu rādīja vienlaicīgi - Rodrigo labas klases vagonā ar vīna glāzi un tml un tad Lusiana ar savu ābolu. Un sērijas beigās Torreslandu greznās vakariņas un paralēli Lusiana ēd tako.
Jā.. Ceļš līdz Violetas mājai bija tāls, bet Lusianai paveicās ceļā satikt izpalīdzīgus cilvēkus, kas norādīja pareizo ceļu un arī iedeva ēdamo. Patīkami skatīties tādas ainas, savādāk bieži varonēm vēl kāds
nozog somas un tml.
Man bija licies, ka Konija vienmēr dzīvoja pie Torresalandiem, bet izrādās, ka atbrauca ciemos.
Lusiana pat nenojauš, ka tēva vārdi par to, ka viņai jāatrod savs liktenis un Rosa Torresa piepildīsies daudz ātrāk nekā viņa sapratīs.

0

84

Es  šonakt skatīšos jau 10.sēriju un tad jau MIVAC tiešraide,un atkal URPEA!
Ļoti iepatikās šī telenovele!!! :love:

0

85

Jaa,man arii ir iepatikusies shii telenovele pat ljoti.Patiesiibaa priecaajos,ka taa,jo kad beigsies Miilestiiba Nekad Nebeidzas,tad vismaz nebuus tik skumji,jo ir shis seriaals. :) Man ljoti patiik,zinu,ka nozheelotu,ja tomeer nebuutu saakusi skatiities. :)

0

86

Tiku līdz 13.sērijai,un man tā izbesija Brihida,neciešama vecene,mazliet atgādina no Adamsu ģimenes :D
Un laikam telenovelē ir kāds īpašs akcents,jo Luisana un Viņas māte,arī Magda saka Mušas gracias(visur tas š burts!),bet man patīk.Ir interesanti.Un Gala ir tik uzbāzīga un griezsirdīga.

0

87

Rosa Diamante *** написал(а):

Tiku līdz 13.sērijai,un man tā izbesija Brihida,neciešama vecene,mazliet atgādina no Adamsu ģimenes 
Un laikam telenovelē ir kāds īpašs akcents,jo Luisana un Viņas māte,arī Magda saka Mušas gracias(visur tas š burts!),bet man patīk.Ir interesanti.Un Gala ir tik uzbāzīga un griezsirdīga.

Jaa,es arii esmu to Brihidu ieveerojusi,vinja man atgaadina viirieti sievietes kjermenii,jo balss taada rupja. :D par to akcentu arii esmu pamaniijusi.Runaajot par Galu,tad man liekas,vinja ar laiku paliks pavisam riebiiga sevishkji,kad sapratiis,ka Rodrigo ir iemiileejies lusianaa vai arii otraadi.

0

88

Es atvainojos Luisanaa.

0

89

Marianhela написал(а):

Jaa,es arii esmu to Brihidu ieveerojusi,vinja man atgaadina viirieti sievietes kjermenii,jo balss taada rupja.  par to akcentu arii esmu pamaniijusi.Runaajot par Galu,tad man liekas,vinja ar laiku paliks pavisam riebiiga sevishkji,kad sapratiis,ka Rodrigo ir iemiileejies lusianaa vai arii otraadi.

Jāā,Brihida ir kā vecis.Jāā,Gala jau paliek nejauka,gan jau izgudros nezin kādus plānus kopā ar July.Tā māte viņas arī ir patraka.Man grūti pierakt,ka Laurai Floresai ir tāda ļauna loma,mani arī kaitiņa viņa,visam jānotiek pēc viņas prāta.Un man ir žēl par Patrisio.

0

90

Tas š burts ir tas par ko iepriekš rakstīju - ka izmantots tā reģiona akcents un ka tas ļoti paticis daudziem skatītājiem un izceļ Lusianu kā varoni. Īpaši forši klausīties, kā Lusiana dēvē Rodrigo - 'Mushashon'.

0

91

Jaa,nabaga Patrisio.Zheel ir vinja,jo jau tik jauns un taada nelaime.Par Galu es nemaz neshaubos,jo vinja tieshaam izskataas peec taadas,kura dariis visu,lai izshkjirtu Luisanu no Rodrigo,jo jau tagad ir neapmierinaata,ja vinjsh vinjai neatbild uz zvaniem.

0

92

Beidzot noskatījos visas sērijas. Seriāls ļoti interesants, skaista vide un dabas skati un piesaistoša atmosfēra  :love:  Pagaidam maz ainu galvenajiem varońiem, bet visas,  kas bijuśas ir skaistas un romantiskas, ipaśi vilcienu aina, tas gaisa skūpsts utt. Varoñi arī izraisa interesi, tā ka ceru, ka laiks atļaus tālāk sekot līzi notikumiem seriălā  :)

0

93

Es vakar noskatījos 8.sērijas!Tikau līdz 22.sērijai.Tik burvīgais ainas!!Rodrigo un Lusiana :love: Bet Brihida tā nu gan ir maita,visu sabojāja,taču Lusiana tik un tā bija TorresLandu pasakumā.
Un man ļoti patīk Brendons Peniče :love: Un viņš vēl La Malqueridāā ir!

0

94

Tikko tiku līdz 25.sērijai.Rodas atkarība skatīties tālāk :love:
Un man ir liela intrese par to Auroru,un ko slēpj Roselena.Daudz intrigu.Un tas man patīk.Un es kūstu Lusianas un Rodrigo ainās :love:

0

95

6.
Patika, ka Lusiana&Rodrigo atkal beigās satikās, tikai vienīgi viņš viņu neatpazina, bet viņa gan atpazina viņu! :love: Lusiana vispār skaisti izskatījās tajā oficiantes tērpā un vēl tā nogrimēta!  :flirt: Jāgaida tagad rītdienas sērija, jo tad sāksies Lusianas&Rodrigo romantisko ainiņu posms! :love: :)

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:24)

0

96

Jā, jau no Violetas izskata vien Lusianai bija skaidrs, ka lai nu par ko, bet par medmāsu gan viņa nestrādā. Izskatās, ka Violetai dzīvoklis ir tikai vieta, kur pārgulēt, jo tur valda pamatīga nekārtība. Kad Lusiana tur visu sakopa, vairs pat nevarēja salīdzināt, kā izskatījās agrāk, un kā tagad. Lusiana pat iedomāties nevarēja, ka darba meklēšana sagādās tādas problēmas, vai pēc visa piedzīvotā, kāds brīnums, ka neatlika nekas cits, kā strādāt tajā pašā naktsklubā, kur Violeta-,jo labāk tur, nekā vispār nekur. Rodrigo un Galas uztveres par ģimenes vērtībām jau tagad radikāli atšķiras, jo Gala atklāti atzīst, ka nevēlas bērnus, bet Rodrigo gan sapņo par kuplu ģimeni. Ja jau tagad viņu uzskati ir tik pilnīgi pretēji, tad vai tas nav jāuztver kā zīme, ka abiem nav jābūt kopā?

0

97

Terēze написал(а):

Jā, jau no Violetas izskata vien Lusianai bija skaidrs, ka lai nu par ko, bet par medmāsu gan viņa nestrādā. Izskatās, ka Violetai dzīvoklis ir tikai vieta, kur pārgulēt, jo tur valda pamatīga nekārtība. Kad Lusiana tur visu sakopa, vairs pat nevarēja salīdzināt, kā izskatījās agrāk, un kā tagad. Lusiana pat iedomāties nevarēja, ka darba meklēšana sagādās tādas problēmas, vai pēc visa piedzīvotā, kāds brīnums, ka neatlika nekas cits, kā strādāt tajā pašā naktsklubā, kur Violeta-,jo labāk tur, nekā vispār nekur. Rodrigo un Galas uztveres par ģimenes vērtībām jau tagad radikāli atšķiras, jo Gala atklāti atzīst, ka nevēlas bērnus, bet Rodrigo gan sapņo par kuplu ģimeni. Ja jau tagad viņu uzskati ir tik pilnīgi pretēji, tad vai tas nav jāuztver kā zīme, ka abiem nav jābūt kopā?

Es Tev varu pilniibaa piekrist,jo tu esi uzrakstiijusi tieshi to,ko es visu laiku tagad domaaju.Arii es ja godiigi biju shokeeta kaa Violeta izskataas,atklaati sakot saakumaa neko labu es par vinju nepadomaaju.Tikai peec tam man aizgaaja kas un kaa.Runaajot par Rodrigo un Galu,tad uzskatu,ka vinji taa arii nepreceesies,jo Gala negrib beernus,bet Rodrigo gan grib.Nee,vinjiem nav pa celjam.Un tachu cilveeki precas,lai veidotu gjimeni,bet,ja negrib gjimeni,tad tachu var nepreceeties vispaar.Taa kaa domaaju,ka vinji liidz kaazaam nenonaaks,jo Rodrigo paspees iemiileet Luisanu un tad tikai saaksies Galas riebekliibas,jo vinja peec taadas arii izskataas.

0

98

7.
Lusiana tiešām izskatījās skaista tajā tērpā, bet žēl, ka Rodrigo viņu neatpazina, tikai Lusiana atpazina! Man ļoti patika tā aina, kad Rodrigo aizstāvēja Lusianu no Lastras - tik skaisti tas bija! :love: Un beigās, kad abi domāja viens par otru, zinot vienam par otru tikai dažas lietas, bet tomēr tā beigu aina arī bija ļoti skaista! :love: Te beidzot arī parādījas Klaudio, kurš ir Lusianas īstais tēvs, bet pagaidām ne viņš, ne viņa to nezina, bet ļoti jauki, ka viņi jau iepazinās un viņš arī metās viņu aizsargāt! Kā jau Violeta teica, viņš tagad ir Lusianas sargeņģelis! :) Njaa, tas Lastra ir kā Dons Akiless 2 - tieši tāds pats kā viņš, jo abi iekāro un grib Lusianu sev, bet Akiless tik turpina pārdzīvot par savu nabaga "dūjiņu"!  :sceptic:  :angry: Gala man arī nepatīk, tāpat kā viņas māte Huljeta un Roselēna! :sceptic: Maksimino man nemaz neliekas tik ļauns un slikts, kaut arī viņa dēļ cietumā sēdēja nevainīgs cilvēks, tomēr man viņš tāds nemaz neliekas, ko nevarētu teikt par Roselēnu! :)

Отредактировано Forsteriāna (13.01.2015 11:19)

0

99

Tiku līdz 39.sērijai.Mana mīļākā laikam ir 35.un 36.sērija.Tiešām ir interesnati.Bet laikam pēcpusdienās velreiz iemetīšu aci TV.

0

100

Jā, Lusiana pat iedomāties nevarēja, ka atradīsies dažs labs kroga apmeklētājs, kurš viņu gribēs seksuāli izmantot, bet to, ka tas varētu notikt ar kluba priekšnieka piekrišanu-arī nē. Jā, pēc visa spriežot, ''Pekle'' ir nelegāls bordelis, kurā oficiantes tiek piespiestas nodarboties ar prostitūciju, lai vairotu kluba apmeklētājus un līdz ar to arī-ienākumus. Interesanti, vai tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā šis krogs nav nonācis, jo likt darbiniecēm, bez saviem tiešajiem pienākumiem, sniegt apmeklētājiem seksuāla rakstura pakalpojumus, nav likumīgi. Lusiana tiešām domāja, ka senjors Lastra viņu gribēja izvarot tikai pēc sava prāta, nevis ar priekšniecības akceptu. Acīmredzot, Ivans domāja, ka Violeta pati ir Lusianai pastāstījusi, ka viņas pienākumos neietilps tikai klientu apkalpošana pie galdiņiem, ka viņai būs arī jākļūst par prostitūtu, ja klienti to vēlēsies, ja reiz pats to Lusianai nepateica.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)