TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)


Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)

Сообщений 101 страница 120 из 546

101

Jaa,tad jau man bija daljeeji taisniiba par to Violetas izskatu.Zheel palika Luisanas,jovinja tachu nebija vainiiga.Tas viirs Lastra man uzreiz nepatika,bet,kad saaka tur bljaustiities,tad mani nepameta sajuuta,ka vinjsh ir iedomiigs tips,kursh nezin ko iedomaajas no sevis.Gala ir palikusi greizsirdiigs,taatad vinja jau tagad shaubaas par Rodrigo.Varu iedomaaies,kas buus tad,kad vinji appreceesies.

0

102

Jā, Lusjana, kaut arī apzinās, ka viss atkal būs jāsāk no gala, tomēr nolemj aiziet no darba krogā, nevis kā Violeta turas pie pārliecības, ka labāk strādāt tur, nekā vispār nekur, un pat nemēģināt meklēt ko citu. Jā, var jau teikt, ka darbs Torresu-Landu ģimenes savrupmājā ir kā aklai vistai grauds, jo to Lusjana ieguva caur pazīšanos, tomēr viņai tas nāca tieši laikā. Rodrigo, pēc tam, kad noticēja, ka ''Džoanna'' apzaga senjoru Lastru, pēkšņi uznāca ''kvēli mīlas uzplūdi'' pret Galu, ka ir gatavs viņu precēt tūlīt un tagad. Viņš nudien izturas tā, it kā ar ''Džoannu'' viens otram būtu zvērējuši mūžīgu mīlu un ir atklājis, ka no viņas puses tas viss bija tikai farss, bet lai vai kā, tas nav iemesls precēt Galu.

0

103

Jaa,Gala man jau uzreiz nepatika.Vinja izskataas peec taadas,kura ir iedomiiga un kurai patiik veerpt intrigas.Arii Hana nav sajuusmaa par braalja ideju preceet to sievieti.Roselenas atteiksme pret kalpotaajiem manupraat ir vairaak nekaa riebiiga.Nudien radaas iespaids,ka Roselena ir valdoniiga sieviete ne tik daudz prasiiga.Un Brihida nav labaaka,jo muuzhdien staigaa sapuutusies kaa tiitars.

0

104

Ja godīgi,tad sen nebiju redzējusi tik ļaunu varoni kā Gala,vienkārši briesmīga.Bet Džesika ir laba akrise.Un mani turpina pārsteigt Brihida.Un kaitina Rosa Elena.

0

105

Forsteriāna написал(а):

Man ļoti patika tā aina, kad Rodrigo aizstāvēja Lusianu no Lastras - tik skaisti tas bija!

Jā, tā bija skaista aina un tas, kā Lusiana ieskrēja Rodrigo skavās, tik jauki tādi sīkumi  :love:

Runājot par Rodrigo un Galu, skaidri redzams, ka viņiem dzīves prioritātes un nākotnes plāni nesaskan līdz ar to, diez vai viņi saucams par saskanīgu pāri. Bet aktrise, kas tēlo Galu man patīk, interesanti viņu vērot...ceru, ka nekļūs par klasisko seriālu ļaundari un būs viņā kas interesants, atšķirīgs.

0

106

Mariposa написал(а):

ceru, ka nekļūs par klasisko seriālu ļaundari un būs viņā kas interesants, atšķirīgs.

Manuprāt, kļūs gan, tikai ne tagad, bet vēlāk, zinot, kas gan ar Galu, gan ar viņas māti Huljetu notiks beigās! ;)

8.
Beidzot Lusiana nokļuva pie Toreslandiem un sāks tur strādāt! Kā es gaidīju šo brīdi un beigās, kad viņa ieraudzīja Rodrigo un saprata, ka tas ir tas pats vīrietis, kuru viņa jau vairākkārt satika! :love: Tikai žēl, ka Patrisio neļāva Lusianai ienākt, jo ja būtu ļāvis, tad būtu ieraudzījis, ka tā ir tā pati meitene, kuru viņš jau reiz satika ciemā un kuru viņš tik ļoti gribēja atkal redzēt!  :sceptic: Neatceros vairs īsti, bet man liekas, ka nākamajās sērijā gan Lusiana&Rodrigo atkal satiksies, šoreiz tikai pie viņa mājā, gan Patrisio ieraudzīs Lusianu! :)

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:23)

0

107

Es katru vakaru skatos sērijas līdz 24.00.Reti,kad man tā iepatikas,ka skatos vienā laidā.Bet šodien atkal LTV1 ieslēdzu,lai iet fonā.Cik dzirdu no cilvēkiem,tad daudziem patīk.
Un ja tā padomā,tad Brendons ir gan šeit,gan La Malqueridā.Latvijā abos kanālos viņš :D
Man ļoti patīk aktrise,kas tēlo Hannu!Tik jauka.

0

108

9.
Beidzot gan Rodrigo, gan Patrisio ieraudzīja Lusianu un visi trīs atcerējās viens otru redzējuši ciemā!  :flirt:  ^^ Un ar šo sēriju arī beidzot sākās Lusianas&Rodrigo skaistās un romantiskās ainiņas - man ļoti patika, tā aina, kad Rodrigo beidzot ieraudzīja virtuvē Lusianu un atcerējās, ka ir jau viņu redzējis, bet pagaidām labi, ka viņš neatpazina Lusianā to meiteni "Džoannu" no naktskluba, lai gan ar saviem tiem draugiem runāja par to un tad vēl tā beigu aina ar viņu pirmo skūpstu!!! :love: :love: :love: Njaa, nju kā jau rakstīju, ar šo sēriju arī sākās viņu stāsts un arī brīnišķīgi romantiskās ainiņas! :D :love: Gala tikai tagad sāk mani kaitināt, kaut arī visu seriālu tā būs, bet tomēr jau tagad, jo nepatika kā viņa pret Lusianu izturējās un kā runāja ar viņu! :angry: Njaa, nāksies vēl visu seriālu paciest! :sceptic: ;)

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:23)

0

109

Lusjanas ierašanās tik ļoti aizkustināja Patrisio, ka viņš pat sāka raudāt, kas nozīmē, ka viņas klātbūtnē nebaidās justies brīvi. Arī Rodrigo bija patīkami pārsteigts, uzzinot, ka Lusjana strādā viņa mājā. Kā Torresu-Landu ģimenes viesībās Lusjana piesaistīja visu uzmanību-dāmu skaudību, lai gan viņas pat sev nekad neatzīs, ka izjūt skaudību pret vienkāršo, bet ļoti skaisto kalponi, un kungu sajūsmu.

0

110

Jaa,jaapiekriit,ka to daamu starpaa valda melna skaudiiba pret Lusjanu.Taapeec vinjas visas to meiteni noniecina,jo vinja ir ne tikai vienkaarsha,bet arii daudz skaistaaka par vinjaam visaam.Piedevaam veel izpelnaas kungu uzmaniibu un tas nu galiigi neiet nekaados raamjos.Gala man saak arvien vairaak nepatikt,jo sava iedomiiguma deelj pilniigi lien no aadas laukaa.Brihida manupraat ir veel prastaaka par Lusjanu,jo visu laiku ir iigna un meetaajas ar rupjiibaam.

0

111

10.
Gan Roselēna, gan Gala, gan Brihita ir pilnīgi neciešamas! :sceptic: Toties man ļoti patika kā gan Lusiana, gan Rodrigo visu laiku atcerējās to skūpstu pagrabā! :love: Un ļoti patika kā beigās Rodrigo skrēja uz savu istabu, lai pa savu telefonu parunātos ar Lusianu! :love: Tikai žēl, ka Lusianai tā arī nesanāca satikt Violetu! :) Gan Akiless, gan Lastra mierā likties negrib, bet labi, ka Violeta nepieņēma Lastras doto naudu, tā nododot Lusianu! Tas tiešām bija ļoti labi no viņas puses! :yep:

Отредактировано Forsteriāna (16.01.2015 11:23)

0

112

Jā, uzreiz bija skaidrs, ka Lusjana, sakot, ka nedzers to, kas nav domāts viņai, nedomāja šampānieti. Runājot par Lastru, tad Lusjana ir pamatīgi aizskārusi viņa patmīlību, jo savādāk viņš negribētu viņai kaitēt.

0

113

Tas gan.Nu Lastra jau arii izskataas peec iedomiiga un patmiiliiga tipa.Es jau saakumaa to sapratu,jo man vinjsh uzreiz iraisiija nepatiku.Patiik kaa Lusjana pretojas Rodrigo.Ir arii saprotams kaapeec vinja taa dara.Rodrigo tachu ir saderinaajies ar Galu,bet tajaa pashaa laikaa Lusjana pat sev negrib atziit,ka vinjsh vinjai patiik.

0

114

Šodienas sērijā bija pirmais skūpsts :love:
Šodien 48.sēriju skatīšos,brīnos ka seriāls ir tik garš.

0

115

Rosa Diamante *** написал(а):

brīnos ka seriāls ir tik garš.

kāpēc?
Lai nu kā tas tika pagarināts labo reitingu dēļ.

0

116

aNgeL написал(а):

kāpēc?
Lai nu kā tas tika pagarināts labo reitingu dēļ.

Jaa,seriaals tik tieshaam ir ljoti labs.Man ljoti iepatikaas un es skatos.Labi,ka to ielika,jo vismaz nebuus tik skumji,kad beigsies Miilestiiba Nekad Nebeidzas.

0

117

Marianhela написал(а):

Jaa,seriaals tik tieshaam ir ljoti labs.Man ljoti iepatikaas un es skatos.Labi,ka to ielika,jo vismaz nebuus tik skumji,kad beigsies Miilestiiba Nekad Nebeidzas.

Nē,man jau nav iebildumu,priecājos,ka ir tik daudz sēriju,jo esmu stāvā sajūsmā par URPEA.Un Paldies Dievam,ka Mīlestība reiz beidzas(vienu dienu fonā gāja,kaut kāds sviests,tā blondā no jumta lecs,vecajam Amparo atgriež_____;tad vēl šis nolecs,murgs!Pat mana mamma nopriecājās,ka beidzot tas beigsies,jo viņa gaida La Malqueirdu!)

0

118

Rosa Diamante *** написал(а):

Un Paldies Dievam,ka Mīlestība reiz beidzas(vienu dienu fonā gāja,kaut kāds sviests,tā blondā no jumta lecs,vecajam Amparo atgriež_____;tad vēl šis nolecs,murgs!

Ja telenoveli neskatās, tad var šķist dīvaini, ka ieslēdz un pēkšņi notiek visādas tādas lietas. Bet, ja skatās katru sēriju un iebrauc sižetā, tad reāli saprot, kāpēc tas notiek tā. Sonia nolēca no slimnīcas jumta, lai ziedotu sirdu savam mirstošajam dēlam, ja viņa nebūtu rīkojusies šādi, dēls būtu nomiris, vecāki, tikai tāpēc, lai viņu bērni dzīvotu ir gatavi ziedot sevi, tā rīcība bija nevis dīvaina, bet viņa ļoti cēla mērķa vārdā šķīrās no dzīvības. Arī realitāte ir ziņās dzirdēts un interentā lasīts, kad vecāki, lai glābtu savu bērnu, izdara pašnāvību, un atvadu vēstulē novēl kādu savu orgānu(atvainojos par tiešumu), lai glābtu savu bērnu tādejādi nodarot bērnam sāpes par vecāka nāvi, bet tas ir izmisuma solis, cik daudz cilvēku pasaulē gaida rindas, kuras tā arī nesagaida.
Tas, kas notika ar Rohelio bija slimīgi, bet tāds kā viņš ne to vien pelnījis. La malquerida bija laba telenovele, atšķirīga, bet, ja salīdzina ar Vivir a destiempo, tad Vivir a destiempo bija interesantāka, Malquerid, protams, labāk patika rančo atmosfēra un aktieri. Bet telenovele nav no salkanajām, ja dīvaini šeit šķeit šie notikumu, tad tur vēl vairāk viss šķitīs dīvains. Bet kā jau teicu katram ir tiesības uz savu viedokli, man ir šāds viedoklis, bet., tāpēc neuzskatu, ka tavs ir slikts vai nepareizs, katram ir tiesības domāt savādāk.

Rosa Diamante *** написал(а):

Nē,man jau nav iebildumu,priecājos,ka ir tik daudz sēriju,jo esmu stāvā sajūsmā par URPEA

Jā, šī telenovele super, tāda skaisti romantiska un interesanta, un tas labi, ka ir daudz sēriju, ko skatīties, es gan jau esmu redzējusi, tāpēc tagad otreiz neskatos.

0

119

Runājot par Rohelio, tad Amparo viņu neizkastrēja, jo ja ļoti uzmanīgi skatījās, tad varēja ievērot, ka brīdī kad viņš modās, tad apģērbs nebija notraipīts ar asinīm, tās ''parādījās'' tikai tad, kad Rohelio uz sevi paskatījās.

0

120

Terēze написал(а):

Runājot par Rohelio, tad Amparo viņu neizkastrēja, jo ja ļoti uzmanīgi skatījās, tad varēja ievērot, ka brīdī kad viņš modās, tad apģērbs nebija notraipīts ar asinīm, tās ''parādījās'' tikai tad, kad Rohelio uz sevi paskatījās.

Toreiz tā bija lieta, kuru līdz galam nesapratu vai tik, vai netika viņš izkastrēts un tagad jau biju piemirsusi.  Tad toreiz viņa viņam lika tā domāt, un viņš no šoka, līdz galam vēl "nepārbaudījis" izleca pa logu un nojūdzās, jo tā aju viņam bija svarīgākā "lieta" dzīvē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Un Refugio Para El Amor / Patvērums mīlestībai (Televisa, 2012)