TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Mīlēt, mirt un atgriezties /El Cuerpo del Deseo (Telemundo,2005)


Mīlēt, mirt un atgriezties /El Cuerpo del Deseo (Telemundo,2005)

Сообщений 21 страница 40 из 56

21

Piekrītu jums abām danna un albalonga!!!!!!!Daļa latviešu  tādi ir!!!!!Bet mani piemēram nosaukums  tādēļ  neatvairītu ja būtu tie seriāli pārtulkoti pareizi!!Jo man galvenais ir sižets!!!!Un piemēram tie īstie nosaukumi vairāk ir arī precīzi par seriālu!!!!!Jo piemēram Kad būsi mana der labāk a nevis aizliegtā mīla!!jo tad kad gāja tas seriāls viņš manuprāt nemaz neatbilda LNT nosauktajam!! Man jau bieži sāk apnikt ka tiek tik nejēdzīgi pārtulkots!Bet tur jau nevar neko darīt!!!Protams Mīlēt mirt un atgriezties bija labs variants jo atbilda tiešām pašam seriālam bet iekārojamais ķermenis man ar tīri labi patiktu!!!

0

22

Šis seriāls vispār ir labākais, ko esmu redzējusi. Man pārējie seriāli šķiet visai līdzīgi savā starpā un pārāk paredzami. Šis seriāls bija savādāks un tādēļ domāju, ka saistošāks.

0

23

Beidzot noskatījos blūperīšus - vienkārši super - no sirds izsmējos. Jā - blūperīši tiešām ir tas labākais. Man pašai kaut kur ir PDG blūperīši - vajadzēs ielikt... :rofl:

0

24

Nu es jau sen noskatījos gan šos bloopers, gan to raidījumu, ko Lorēna vada... :D tiešām jautri!!  :rofl:

0

25

jā, Lorena vispār ir superīga "Corriendo un grabando" vadītāja :D vienreiz man tas raidījums īpaši patika - kad Lorena ar kkādu roku sarunājās  :rofl: tik mīļi! un tad viņai piezvanīja un viņa tā "Si, senor... Si, senor... Oookey, senor" :rofl:

0

26

:D:D:D:D:D
jā-tie nu ir vienreizēji raidījumi.
Bet runājot pa blooperiem. skatījos ECDD bloopers. Man pats smieklīgākais toreiz tajā likās kā Martins Karpans dejoja. Es tā pārsmējos. Vēl aizvien tos dažkārt paskatos un vnk nevaru novaldīt smieklus. Kas tik nenotiek filmēšanas laikā hehehe :D:D:D:D:D

0

27

OOOoojj.. nu tas bija vispār.. Tagad atcerējos.. Biju Jūrmalā pie omas, a tur pie dat.jāsēž uz tāda maza ķeblīša.. tak man likās, ka es no viņa novelšos no smiekliem...  :rofl: 'daļu šo blooperu pat māsa skatījās - kas neprasīja spāņu valodas zināšanas.. :D

0

28

Linda_LV написал(а):

jā-tie nu ir vienreizēji raidījumi.
Bet runājot pa blooperiem. skatījos ECDD bloopers. Man pats smieklīgākais toreiz tajā likās kā Martins Karpans dejoja. Es tā pārsmējos. Vēl aizvien tos dažkārt paskatos un vnk nevaru novaldīt smieklus. Kas tik nenotiek filmēšanas laikā hehehe

jā, Martins tur bij foršais  :rofl: man vēl riktīgi patika, kā Lorena norukšķējās, sabiedēdama Dianu Osorio :rofl: un vēl - Izabella ar Antonio gultā :rofl: un vispār daudzi labi momenti tajos blūperīšos :rofl:

0

29

danna написал(а):

Lielākā daļa latviešu diemžēl ir vēsi, pārpīlēti kautrīgi un citus nosodoši...

Varbūt viņi tādi ir lielākajā gada daļā, bet uz Jāņiem visa kautrība kaut kur pazūd.. :D Dažas Jāņu dziesmas klausoties nezin kur ausis likt...  :rofl:  Tāāāāādi vārdiņi...  :rofl:

0

30

Paloma написал(а):

Varbūt viņi tādi ir lielākajā gada daļā, bet uz Jāņiem visa kautrība kaut kur pazūd..  Dažas Jāņu dziesmas klausoties nezin kur ausis likt...    Tāāāāādi vārdiņi...

ouu yaaaas :rofl:

0

31

Paloma написал(а):

Varbūt viņi tādi ir lielākajā gada daļā, bet uz Jāņiem visa kautrība kaut kur pazūd..  Dažas Jāņu dziesmas klausoties nezin kur ausis likt...    Tāāāāādi vārdiņi...

Nu tasjau alus ietekmē alus. Mums ar tur bija grupa, (sociālā grupa) Zem promilēm, kas tik tiešām zem promilēm un krietni uz rīta puses uzdrīkstējās dziedāt. Un tās dziesmas - ne tikai vārdi, bet pašas dziesmas jēga. Es tik skatos un izbrīnā paveru acis, kaut arī angliski - kur vispār tai grupai prāts uzrakstīt tādu dziesmu. Nu ne jau visas dziesmas bija tādas - citas bija pat nedzirdēti skaistas. Bet aliņš vispār dara savu...  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

32

:rofl: Nu sorry - es ar ir pillā. Novēlotie Jāņi. Draudzenes atnāca. Viena no vācijas atbraukusi. Vīns - tāds tipa neko, bet grādi ta ir. Nu es te tagad ar reibstošu galvu un pardon - Caras šovakar nebūs. albalongs turpina jāņoties... :russian:

0

33

Nu bet ne jau alus tikai... Vispār man no dziesmām Jā''ni izklausās kā mazliet dzeršanas un daudz, hm, sexa svētki :D

0

34

hihih... tā arī ir. Tici man... Oj, man kauns - dzert tiešām mazāk vajag. Šajā reibuma stāvoklī vien Star city spēju padzīvoties... :rofl:

0

35

Varu iepriecināt visus šī seriāla fanus. To atkal no nākošas nedēļas sāks rāsīt pa RTVi (krievu valodā) 10.00 un ja nemaldos - 2.00. :)

0

36

rubi написал(а):

10.00 un ja nemaldos - 2.00.

"Ideāls" laiks, lai skatītos! :P

0

37

aha laiks tiešām ideāls.. vispār esmu sajūsmā par to, ka rādīs, lai gan man tāpat ir visi video , kurus vajag man :D

0

38

Paloma iet raudāt spilvenā....  :cray:  Jau otro reizi neredzēšu pa šo idiotisko kanālu, kura man nav!!!!!!!!!!!!!!!

0

39

bet man patīk RTVi, labus seriālus rāda - Prisionera, Pobre Diabla, ECDD, La mujer de Judas, Rauzan, Sabor a ti, Llovizna, Mis tres hermanas (žēl, ka nezināju, ka to rādā, citādi noteikti saktītos... ;))

0

40

Paloma написал(а):

Jau otro reizi neredzēšu pa šo idiotisko kanālu, kura man nav!!!!!!!!!!!!!!!

jap, man arī nav  :cray: un es patiešām būtu gatava skatīties 2 naktī  :cray:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Mīlēt, mirt un atgriezties /El Cuerpo del Deseo (Telemundo,2005)