TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Sēras. RIP megaupload...


Sēras. RIP megaupload...

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

Šodien FIB aizslēdza megupload, arestēja 4 īpašniekus...
Man gribas raudāt. Protams, pieņemu, ka atradīsies, kur vēl var ielādēt failus, bet... megaupload šo gadu laikā man bija kļuvis mīļš.
Un visa šī autortiesību padarīšana sāk mani naturāli biedēt.

0

2

Nē, nu kapēc??? Es tieši caur megavideo skatījos vienu filmu...... :'(  Tas nozīmē, kas tagad vairs nevarēšu skatīties...... :'(  Neeee, nju kapppeeeeeeccccc????  :'(  :'(  :'(   :( :( :(

0

3

ohh es tikko to pamanīju. Pēdējās stundas laikā domāju, kāpēc nevaru nolādēt vairs failus.
Es lielāko daļu no visa lādēju tiešī caur šo un ko tagad darīt?

0

4

Jāa....tā ir liela traģēdija telenoveļu pasaulei... (Tomēr filmas un seriālus diezgan bieži var sameklēt arī citur... (vismaz tos, kurus man parasti vajag))
Un man arī megaupload bija mīļākais failu uzturēšanas un lejupielādēšanas hosts, kurā man viss lejuplādējās fantastiskā ātrumā.
Un tagad ir zuduši tik daudzi vajadzīgi materiāli..

Bet, protams, galvenokārt žēl visu to īpašnieku, kuri nu ir iekūlušies šitādās autortiesību problēmās. Baisi tas viss... Bet tajā pašā laikā man liekas tāpat nevarēja dzīvot ar cerību, ka tagad visu dzīvi varēs iegūt visu vēlamo par brīvu..kā nekā visu laiku autortiesību sargātāji mēģina meklēt veidus kā apkarot pirātismu utt.. Tā ka gan jau, ka būs tikai sliktāk...bet paliek cerība, ka būs jauni ceļi..

0

5

Tas viss dēļ SOPA un PIPA :(

0

6

Tikai viens teikums.. pagaidām prieks, ka esam Eiropā, jo cik saprotu, tā visa jezga nāk no ASV un Eiropa pagiadām netiek tā īsti skarta.

0

7

aNgeL написал(а):

Jāa....tā ir liela traģēdija telenoveļu pasaulei... (Tomēr filmas un seriālus diezgan bieži var sameklēt arī citur... (vismaz tos, kurus man parasti vajag))
Un man arī megaupload bija mīļākais failu uzturēšanas un lejupielādēšanas hosts, kurā man viss lejuplādējās fantastiskā ātrumā.
Un tagad ir zuduši tik daudzi vajadzīgi materiāli..
Bet, protams, galvenokārt žēl visu to īpašnieku, kuri nu ir iekūlušies šitādās autortiesību problēmās. Baisi tas viss... Bet tajā pašā laikā man liekas tāpat nevarēja dzīvot ar cerību, ka tagad visu dzīvi varēs iegūt visu vēlamo par brīvu..kā nekā visu laiku autortiesību sargātāji mēģina meklēt veidus kā apkarot pirātismu utt.. Tā ka gan jau, ka būs tikai sliktāk...bet paliek cerība, ka būs jauni ceļi..

Nu lūk, mans arī... Vēl atceros, kā piemēram daži MCI linki bija no kkāda kreisā krievu saita, tak man tur stundu varēja vilkties, kamēr no megas pa max 10 minūtēm... :/ Un lielākā sāpe tiešām par tiem visiem linkiem, kas tur bija... Kamēr/ja kāds pārlādēs visu..
Saproti, kur ir trakākais šajā pirātisma/pirkšanas lietā saistībā ar telenovelēm. Vienīgā iespēja ko pirkt ir ASV Telemundo kanālu, piemēŗam. Nu un tml. Mums reāli nav nekādas iespējas legāli rast iespēju skatīties telenoveles. Un tie riebīgi noīsinātie DVD varianti nav nekādi varianti.... :( Joprojām kaut kā neticās, ka tas notiek. Līdzīgi kā ar Krājbanku bija - vnk nešķiet, ka manā pasaulē kkas tāds tā pēkšņi vienas dienas laikā var notikt. Bāc un viss. Pazudis no zemes virsas.

Siikaa написал(а):

Tikai viens teikums.. pagaidām prieks, ka esam Eiropā, jo cik saprotu, tā visa jezga nāk no ASV un Eiropa pagiadām netiek tā īsti skarta.

Bet nu... Mūs ļoti ietekmē tas, kas notiek ASV saitiem... :/ Vai nu ar saitiem, līdz kuriem aizstiepjas ASV roķeles...

0

8

Paloma написал(а):

Vienīgā iespēja ko pirkt ir ASV Telemundo kanālu, piemēŗam. Nu un tml. Mums reāli nav nekādas iespējas legāli rast iespēju skatīties telenoveles.

Nē, nu kāreiz tā kā Telemundo izliek savas telenoveles savā mājaslapā, tad teorētiski ir iespēja skatīties bez maksas (neskaitot to, ka vienas sērijas laikā ir jānoskatās 10 reizes viena un tā pati reklāma).
Televisa arī savas noveles izliek..bet ne Latvijai. Tā ka te jau ir lielāka problēma.
Jā..patiešām kamēr tiks atjaunoti visi linki paies mūžība..ja vien tas vispār notiks.
Vispār nevar saprast, kas notiks...tik pat vienkārši var sākt vērt ciet arī visas pārējās failu mājaslapas..Jo tieši uz to jau arī tiecas viņi.

Un tomēr no ASV līdz Eiropai ar nav tālu.. Tomēr Eiropa arī tiek iekļauta pretpirātisma organizācijās..līgumos  tā ka.. neko te nevar zināt :S

0

9

Ok, liek mājaslapās... Neesmu gan skatījusies, bet pieņemu, ka kvalitāte tur nav satriecošākā. Turklāt, ja es gribu ne-online formātā? Ko tad? Es saprotu (varbūt) pretpirātisma pasākumus attiecībā uz filmām, mūziku, kuru CD/DVD var mierīgi iegādāties, bet, ja netiek dota iespēja legāli kaut ko iegūt - ko tad iesākt?
Nu jā, tas ir trakākais, ka šķiet, ka šitā sāks slēgt ciet visu pēc kārtas, kam vien varēs tikt klāt. Ja jau pat Jaunzēlandē bāzētu saitu izdevās aizklapēt... Nu vai arī hakeriem un citiem noteikumu apgājējiem būs jākļūst vēl kreatīvākiem. ;)

0

10

Citāts no interneta:

"Šodien twitter parādījās brīnišķīgs posts: "Saskaņā ar SOPA, jums iedos 5 gadus par Maikla Džeksona dziesmas ielādi. Tas ir par gadu vairāk nekā dabūja ārsts, kurš viņu nogalināja".

0

11

Paloma написал(а):

Neesmu gan skatījusies, bet pieņemu, ka kvalitāte tur nav satriecošākā. Turklāt, ja es gribu ne-online formātā? Ko tad?

Starp citu nē.. Telemundo liek savas noveles tagad 3 kvalitātēs :)
Bet ja gribas ne-online formātā...tad jāa.. tad sākas problēmas..Nez... Tagad reāli būs jālādē viena novele veselu mūžību, ja pieņem, ka cits failu apmaiņas serveris strādās.
Gribas tomēr cerēt, ka kaut kā Mega izķepurosies no visas šīs lietas...Bet bet...mjaa..

0

12

Siikaa написал(а):

Tikai viens teikums.. pagaidām prieks, ka esam Eiropā, jo cik saprotu, tā visa jezga nāk no ASV un Eiropa pagiadām netiek tā īsti skarta.

Njā, bet lieta tāda, ka mātes serveris vai kā to sauc nāk no US, gan google, gan wikipedia, gan facebook, gan twitter, etc. Ja tos slēdz, slēdzās arī mums :(

0

13

Nu par telenovelēm man grūti spriest, bet piem es LABPRĀT pirktu katru nedēļu tās sērijas ko es skatos vai nu no i-tunes vai amazon, bet Latvijas ter. dzīvojot to nevar izdarīt, šeit tas pakalpojums nav pieejams. Tad, protams, ka man ir nereāli nevilkt nelegāli, lai redzētu jaunākās sērijas. Līdz DVD iznākšanai tak ir šausmīgi gaidīt!

0

14

Jāa... līdz ar visu šito es atkal atcerējos Baltkrievijā nesen pieņemto likumu, kurā pie viņiem aizliegts izmantot ārzemju mājaslapas.. Ta jau ja drīz aizslēgs visas lielās ārzemju lapas, tad būs tas pats - wnk nebūs viņu.

0

15

aNgeL написал(а):

"Šodien twitter parādījās brīnišķīgs posts: "Saskaņā ar SOPA, jums iedos 5 gadus par Maikla Džeksona dziesmas ielādi. Tas ir par gadu vairāk nekā dabūja ārsts, kurš viņu nogalināja".

Labs. :D

cravey написал(а):

Nu par telenovelēm man grūti spriest, bet piem es LABPRĀT pirktu katru nedēļu tās sērijas ko es skatos vai nu no i-tunes vai amazon, bet Latvijas ter. dzīvojot to nevar izdarīt, šeit tas pakalpojums nav pieejams. Tad, protams, ka man ir nereāli nevilkt nelegāli, lai redzētu jaunākās sērijas. Līdz DVD iznākšanai tak ir šausmīgi gaidīt!

Nu tur tā lieta... Ok, Tu vismaz varētu dabūt normālu DVD (kaut gaidīt tiešām ir idiotiski), bet telenovelēm, cik man zināms, tas īsti nav iespējams anyway. Vismaz ne pilnā apjomā... :/

0

16

Paloma написал(а):

bet telenovelēm, cik man zināms, tas īsti nav iespējams anyway. Vismaz ne pilnā apjomā... :/

Nu jā, tas dēļ garuma droši vien, jo piem 100 sērijas telenovelē ir kā 5 sezonas US seriālam :D Ja viena US seriāla sezona maksā DVD apm 17Ls, tad viens telenoveles DVD maksātu vismaz 80Ls (mazāki specefekti, tapē būtu droši vien lētāk). Vnk viņi zin, ka tik dārgi neviens nepirks tapē arī taisa saīsinātos variantus.

0

17

Man ļoti patika šis teikums tumblr.

I suddenly see ourselves in the future, passing USB drives with episode downloads in alley ways wearing a trench coat and a hat.

avots

0

18

bumerbmw написал(а):

Man ļoti patika šis teikums tumblr.

Ak dievs...bet īstenība tas, kas tagad notiek pilnīgi virza uz to. Bet man jau patīk tas, ka ASV bezdarba līmenis aug katru dienu, bezpajumtnieki ir pilns, cilvēki mirst no daudzam policijas neidazrībam, bullying skolās (kurš atvainojiet un piedodied ir nolaist tik tālu,bet neviens ar to necīnās), viss, kas ir saistīts ar geju piekaušanu utt. ar katru dienu palielinās, bet nē, viņiem jau galvenais, lai holivuda un dažas kompānijas būtu apmierinātas. Bet arī pašas kompānijas, kas SOPu atbalsta nesaprot laikam, ka, ja nebūs tāda pieeja internetam, ka tas būs arī zināms kritums viņu noietā.
1. Jo ņemt vērā to, ka filmu jaunākos trailerus un dziesmu demo versijas, kur mēs skatamies? Protams, ka youtubā un, ja man tagad būtu jāmaksā, la es redzētu filmu trailers, kurus es noskatos daudz, bet beigās pēc trailera saprotu, ka mani neinteresē tas...es vispār neko vairs nepirku, es galu galā neesmu nekāda miljonāru atvasīte, kas to dažu dolāru zaudējumu nejutīs..Jā, es būtu gatava pirkt dažus seriālu, JA tas LV būtu pieejams, bet arī es droši vien, ka pirku tikai SPN.
2. Zvaigznes komunicē ar mums tviterī un lielā mērā tā viņi reklamē gan sevi, gan filmas, gan seriālus kuros viņi piedalās..

Nu karoči vienvārd sakot, ja pieņems to likumu visa kino, televīzijas un mūzikas industrija piedzīvos pagrimumu.

Un es kaut kur lasīju, ka Obama neatbalsta to likumprojektu, tā kā ceram.

0

19

Inetux написал(а):

Un es kaut kur lasīju, ka Obama neatbalsta to likumprojektu, tā kā ceram.

Aha..šitais ar bij piem. spokiem.lv rakstīts:
"Obama (un Baltais Nams) neatbalsta SOPA/PIPA, jo viņi apzinās, ka tas sabojās mūsdienu i-netu (i-neta vārda brīvību) un pakļaus lielākam riskam ASV i-neta aizsardzību, jo tad viņu i-neta aizsardzība būs ikkatra neamerikas hakera mērķis."

0

20

Es lasīju, vot tagad neatradīšu uzreiz, ka pēc tam, kad megaupload noņēma, hakeri uzreiz deva prettriecienu. Kkāda grupa anonymous.
Nu, viņiem patiešām ir jārēķinās, ka hakeri dos savu prettriecienu.

šodien skatoties ziņas redzēju daļu no video.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Sēras. RIP megaupload...