TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Cachito de Cielo (Televisa, 2012)


Cachito de Cielo (Televisa, 2012)

Сообщений 121 страница 140 из 188

121

10.
Nju es pat nezinu, ko lai raksta, jo man šajā sērijā principā patika tikai 2 momenti: 1) Sērijas sākumā, kad Renata centās izlocīties Salvadora priekšā par to, kāpēc viņa viņu neapzināti nosauca par Cachito un cik sapratu, tad viņa teica, ka pati nesaprotot kā tas tā sanāca un ka, viņa negribēja tā teikt, bet tā notika un 2) Pirms pašām sērijas beigām, kad Renata atkal atnāca pie Salvadora, tikai nesapratu kāpēc un arī viņus tikai ļoti īsu brīdi parādīja, bet man patika kā Salvadors dzina prom Lukasu (tas sēž un pirmajā brīdī nesaprata, ko viņš no viņa grib, bet pēc tam saprata un aizgāja :D) un, man liekas, ka reiz jau minēju, kā man patīk kā Salvadors skatās uz Renatu (tik mīļi un ar tik mīlestības pilnu skatienu, awww :love: :love:) un tieši tas atkal bija arī te pēc tam, kad Lukas aizgāja un Salvadors pievērsās atkal Renatai un arī tad, kad viņš atvēra durvis un ieraudzīja tur stāvam Renatu!!! :love: :love:

Jā, nju šoreiz man tāds īss koments, jo vispār jau gaidu ļoti, kad beidzot starp abiem kaut kas būs - jā, es domāju skūpstu, jo kaut kad tam ir jābūt (redzēju treilerī), tikai nav zināms kurā sērijā tas būs!!! :love:  :dontknow: Nekas, skatīsimies, redzēsim un gaidīsim!!! :) ;) Un vēl šo sēriju skatoties es sapratu vienu lietu - ka man jau sāka kaitināt Fabio, jo kad šis atgriezās no....jūs zināt, no kurienes, viņš izlikās tik mīļi runājam ar Renatu un vēl piedāvājās viņu aizvest mājās, kad viņa lūdza viņu un vēl iedomājoties, ka viņš visu laiku jauksies pa vidu Renatai un Salvadoram - tas vispār būs neizturami!!!  :mad:  :rofl:  :rofl:  :rolleyes:

PS. Aizmirsu vēl piebilst, ka Ariels beidzot tika laukā no sievietes ķermeņa - tagad viņš atkal būs viņš!!! :D :D :) ;)

0

122

10.

Awww….cik mīlīgi Renata centās noliegt, ka nosaukusi viņu par Cachito, bet prieks, ka Salvadors piekrita, ka tā var gadīties un necentās tur izvilināt kaut ko vairāk! Jo noteikti prieks dzirdēt, ka viņa viņu tā nosauca! :)
Beidzot Renata iepazinās ar savu brāli Matiasu, ( cik forši jokojas viens ar otru, un Matiasam viņa likās pazīstama! ) protams, viņa vēl nenojauš, ka tas viņas brālis, bet jauki, ka abi satikas un interesanti kā tālāk veidosies viņu attiecības! :)
Ha..ha..kā Haime nodomāja, ka ir enģelis! :D :D

Forsteriāna написал(а):

PS. Aizmirsu vēl piebilst, ka Ariels beidzot tika laukā no sievietes ķermeņa - tagad viņš atkal būs viņš!!!

Bet! Bācc…Ariels izskatās, ka riktīga sieviete! Nemaz nepateiksi! :D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/c544dcb47071249255a2b9f691da331b.gif Tas, kā viņu centās dabūt laukā no sievietes ķermeni atgādināja kaut kādas " šausmas debesīs " ::D :D Trileris :D

0

123

Mariposa написал(а):

Awww….cik mīlīgi Renata centās noliegt, ka nosaukusi viņu par Cachito, bet prieks, ka Salvadors piekrita, ka tā var gadīties un necentās tur izvilināt kaut ko vairāk! Jo noteikti prieks dzirdēt, ka viņa viņu tā nosauca! :)

Jā, tas pat ir ļoti labi, ka Salvadors neņēmās tik daudz taujāt un izprašņāt, jo tad atkal viss aizietu uz jaunu strīdu! :) O, jā, Salvadora sejā to varēja manīt, ka viņam patika, ka Renata viņu tā nosauca, jo šis bija tik laimīgs, pareizāk sakot, pārlaimīgs, jo neko vairāk viņam arī nevajadzēja, nju izņemot vēl viņas mīlestību pret viņu!!! :) :love:

Mariposa написал(а):

Beidzot Renata iepazinās ar savu brāli Matiasu, ( cik forši jokojas viens ar otru, un Matiasam viņa likās pazīstama! ) protams, viņa vēl nenojauš, ka tas viņas brālis, bet jauki, ka abi satikas un interesanti kā tālāk veidosies viņu attiecības! :)

Aha, to es arī pamanīju - abi tik jauki sarunājās un vēlāk Matiass pat noskaidroja, kur Renata dzīvo un devās viņu apciemot, bet netika nemaz iekšā, jo iznāca Ernesto un tāds ļoti dusmīgs jautāja viņam, ko viņš te darot! :) Cik sapratu, tad Ernesto zin, laikam, ka Matiass ir viņa dēls!?  :dontknow: :)

Mariposa написал(а):

Tas, kā viņu centās dabūt laukā no sievietes ķermeni atgādināja kaut kādas " šausmas debesīs " ::D :D Trileris :D

Jā, es arī kad ieraudzīju, ka parādījās zāģis un ka šo grib zāģēt, es arī uzreiz iedomājos par šausmeni, jo nju pilnīgi tādas asiociācijas arī bija - njaa, trilleris gatavais! :D :D :D

Mariposa написал(а):

Bet! Bācc…Ariels izskatās, ka riktīga sieviete! Nemaz nepateiksi! :D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/c544dcb47071249255a2b9f691da331b.gif

Njaa, piekrītu, viņš tiešām kā sieviete izskatījās ļoti labi un nemaz nepateiksi, ka tas ir "viņš"! :D :D

Gaidam rītdienu un 11.sēriju, jo ļoti gribu redzēt, kas būs ar Salvadoru un kā Renata izturēsies pie viņa gultas!!! :D :love: :)

Отредактировано Forsteriāna (25.06.2012 19:48)

0

124

11.
Nju šī bija tiešam forša un tāda smieklīga sērija un sākšu atkal ar R&S! :D Bija tik forši skatīties kā viņi tik jauki sarunājas un vienā brīdī Salvadors aizskatījās uz Renatu, ka pat neklausījās, ko viņa teica, bet viņš ātri attapās pirms Renata to pamanīja un tad vēl Lukas ienāca un nolika šķīvi uz galda un tad atkal bija tas, kā Salvadors dzina prom Lukasu - rādīja viņam ar seju zīmes, lai viņš iet prom un atkal Lukas nesaprata, ko viņš no viņa grib, bet atkal ātri vien saprata un aizgāja!!!  :rofl: :love: Un tad vēl Tristans ieraudzīja, ka Lukas noklausās pie durvīm (vismaz tā viņš saprata) un viņi kā taisīja durvis vaļā, tā Lukas nokrita uz grīdas, bet labākais atkal sekoja tālāk, kad gan Renata, gan Tristans bija aizgājuši prom un tad Salvadors "metās virsū" Lukasam, prasot, kas par lietu un varēja redzēt, ka Salvadors bija dusmīgs uz viņu, bet kad Lukas pajautāja par Renatu, Salvadors kļuva laimīgs un smaidīja!!! :rofl: :love: Atkal Salvadors kļuva greizsirdīgs, jo (cik sapratu) Renata viņam izstāstīja, ka viņa ar Fabio strādā kopā radio un stāstīja kā viņai tur iet un kā Fabio pret viņu izturas u.t.t., bet Salvadors tajā brīdī "vārījās" savā greizsirdībā un varēja redzēt cik ļoti viņam nepatīk, Renata visu laiku ir kopā ar Fabio!!! :D :love: Es jau gan reiz teicu, bet atkārtošos - Salvadors izskatās tik mīļi, kad ir greizsirdīgs!!! :D :love: :love:

Kad viņs bija tajā puķu veikalā, viņš sāka visu laiku šķaudīt un šķiet, viņam ir alerģija pret puķēm, bet beigu beigās viņš nonāca gultā - gulēja gultā, jo tā izrādījās gana spēcīga alerģija! :D :) Un Izabella visu laiku pie viņa sēdēja - cik tas bija mīļi no viņas :) un es gaidīju, kad arī Renata atnāks, bet viņa tā arī neatnāca! Nju, cerēsim, ka nākamajā sērijā atnāks!!! :love: :)

Tas tad nju arī viss! Gaidam 12.sēriju! :) ;)

0

125

Maite Perroni iedziedās vienu no telenoveles dziesmām, kas sauksies "Te dare mi corazon", un kuru sarakstījis Mane de la Parra

0

126

Mjāaa, lasu jūsu komentārus un kaut kā stipri māc šaubas, vai es vispār gribu šo telenoveli sākt skatīties.... Galīgi neizklausās manā gaumē... Hmm.
Un nu nekādi nevaru arī tikt vaļā no nepatīkamām izjūtām apzinoties, ka te sanāks mīlasstāsts ar priesteri... Es tā saprotu, ka viņš ir katoļu priesteris, jā? Kaut kā jocīgi tas viss. :/

0

127

Paloma написал(а):

Un nu nekādi nevaru arī tikt vaļā no nepatīkamām izjūtām apzinoties, ka te sanāks mīlasstāsts ar priesteri...

Kad Tu tā uzrakstīji.. Nez vai viņu vispār var reāli uzskatīt par priesteri. Wnk dvēsele nosūtīta cilvēkā, kas apģērbts priestera tērpā.. (Atkal jau es par to gandrīz nekā nezinu, bet..) lai kļūtu par priesteri taču jāiziet visādas ceremonijas, pašam tas ir jāgrib, utt. , utt.. ).
Man liekas, ka katoļu. Telenovelēs jau (vismaz Meksikas) tikai katoļi parādās it kā..

0

128

aNgeL написал(а):

Nez vai viņu vispār var reāli uzskatīt par priesteri. Wnk dvēsele nosūtīta cilvēkā, kas apģērbts priestera tērpā..

Jā, šeit piekrītu. Jo es vispār Salvadorā neredzu mācītāju, lai arī viņš tas skaitās, jo viņā ir cita cilvēka dvēsele, kuram ar to, kas ir Salvadors nav nekādas saistības. :) Un laikam arī šis varonis ( Cachito) vēl vispār neapzinas, ko nozīmē macītāja amats, ja tā turpina izturēties ( var teikt cenšas, lai Renata iemīlas viņā), jo acīmredzot viņš to neuzskata par šķērsli vai arī par to vēl nav domājis?!!!! Bet nu katrā ziņā Cachito un Salvadors ( [ķermenis) ir šoreiz divi pavisam atšķirīgi tēli.

0

129

Bet... tik un tā man tas viss šķiet kaut kā... nepareizi. Īpaši, ja tiek pasniegts, ka tip  debesis kļūdījās ar viņa nāvi un tika nosūtīts atpakaļ uz zemi, lai būtu mācītājs.
Tiklīdz es sāku dziļāk aizdomāties par tēmu, ka viņš nemaz īsti nesanāk priesteris (jo kā persona par tādu nav kļuvis), tā vēl trakāk viss saka izskatīties... Ja viņš pilda priestera pienākumus... tad sanāk, ka tas viss neskaitās, nav spēkā utt. Brrr, nabaga cilvēki :s
Njā, nu man šī tēma vnk ir ļoti tuva, tāpēc laikam tik grūti to visu pieņemt. Atceroties, ka citā telenovelē cita ķermeņa ieņemšana man nesagādāja nekādas problēmas :D
Redzēs, varbūt kaut kad kaut kas uznāks un kādu sēriju paskatīšos, bet šobrīd ļoti šaubīgi tas viss pasākums izskatās.....

0

130

Paloma написал(а):

Īpaši, ja tiek pasniegts, ka tip  debesis kļūdījās ar viņa nāvi un tika nosūtīts atpakaļ uz zemi, lai būtu mācītājs.

Patiesībā mazliet citādāk.. Viņš tika nosūtīts uz zemi, lai nespētu būt kopā ar Renatu un tas bija vienīgais veids, kā viņu tip attālināt no viņas  :no:

0

131

Paloma написал(а):

Njā, nu man šī tēma vnk ir ļoti tuva, tāpēc laikam tik grūti to visu pieņemt.

Es, protams, saprotu, ka tev šī ir tuva tēma un tev tas liekas tā dīvaini, šaubīgi un nesaprotoši, bet tas ir tikai seriāls, nevis īstenība! Nju jā, ir viņš mācītājs (vienalga, vai katoļu vai kāds cits, kam gan nav nozīmes), bet šeit galvenais ir tieši mīlasstāsts, kas šeit ir ievīts un kas ir un būs starp Renatu un Salvadoru!!! Tas ir galvenais!!! ;)  :suspicious:
Patiesībā es nesaprotu, kāpēc jums tas liekas tik dīvaini un neiespējami - mācītāja (priestera) mīlasstāsts???  :dontknow:  :huh: Tas ir tikai seriāls un nevis īstenība, tāpēc seriālos tas tā var būt! :) Protams, es tā kā esmu dzirdējusi, ka dzīvē mācītāji nemaz nevar veidot ģimeni, ja viņi ir atdevuši sevi visu baznīcai un Dievam, taču seriālos (telenovelēs) jau var uztaisīt tā ka, viņi var izveidot ģimeni un....iemīlēties! Tas man šķiet interesanti un skaisti! :)

Īsāk sakot meitenes, es jūs nesaprotu!!!  :no:  :|  :nope: ;)

0

132

12.
Šī tiešām bija "lielā" sērija, jo tieši šeit bija viens no momentiem, ko gaidīju (otrs ir R&S pirmais skūpsts)!!!  ^^
Kad Renata atnāca pie Salvadora, viņa viņam uzdūrās, kad viņš bija puskails - nju viņam augšā nekā nebija un to ieraudzījusi, Renata uz reiz pagrieza Salvadoram muguru un aizklāja acis ar rokām, bet viņš pirmajā brīdī nesaprata, kas notiek un tikai pēc tam attapās kas par lietu un ātri uzvilka t-kreklu un tad Renata atkal pagriezās pret viņu un abi sāka runāties tā, it kā nekas nebūtu bijis!!!  :D :love:

Es tikai nesapratu vienu lietu - ko Renata ar Maru, Fabio un Ernesto tur tā ņēmās? Viņi visu laiku strīdējās un plēsās kā suņi! Cik es sapratu, tad Ernesto un Fabio grib, lai Renata strādātu pie viņiem radio un lasītu sporta ziņas vai kaut kā tā, bet Mara negrib un cenšas visu laiku bojāt Renatas ēteru, kad viņa runā (lasa)! Es ceru, ka pareizi sapratu!  :dontknow: :)

Nabaga Ernesto - kad viņš ieraudzīja Terēzas "Tetes" noslēpumaino viesi - Adelu, viņam palika slikti ar sirdi! Cerams, ka ar viņu viss būs kārtībā! :( :)
Nesapratu vēl vienu lietu - Ezekīls ar Arielu sāka augšā ļoti nervozēt un kārtot biroju, jo cik sapratu, tad pie viņiem tur kaut kas ieradās un tieši to es nesapratu - kas tur ieradās!? :dontknow: :)

Tas arī viss, jāgaida 13.sērija!!! :) :shine:

0

133

aNgeL написал(а):

Patiesībā mazliet citādāk.. Viņš tika nosūtīts uz zemi, lai nespētu būt kopā ar Renatu un tas bija vienīgais veids, kā viņu tip attālināt no viņas

ā, vēl jo labāk... :D šīs telenoveles filozofija un domu gājiens vnk nav man :)

Forsteriāna - neņem tik ļoti pie sirds. Vienkārši šīs telenoveles "doma" iet ļoti pretrunā ar maniem uzskatiem un manu ticību. :) Un skatoties telenoveli man arī ir svarīgi, lai tajā attēlotais saskanētu (vismaz lielā mērā) ar manu pasaules redzējumu. Es skaidri zinu, ka nespētu just līdzi viņu mīlasstāstam, ja man tas šķiet nepareizs. Tā nu tas ir, un tas man šķiet tikai loģiski. Es vienmēr gramatās, filmās, telenovelēs meklēju, lai tur paustais pasaules redzējums atbalsotos manējā - tīri loģiski tad man ir daudz tuvāki šie stāsti. :)
Un skaisti ir tad, kad priesteris visu savu mīlestību atdod Dievam un baznīcai - lūk, tas ir patiešām skaisti. :) Bet te jau var aiziet garās teoloģiskās diskusijās, tā ka labāk apstāties pie tā, ka katrai savi uzskati, un tā tas arī paliks :D

0

134

Paloma написал(а):

Bet te jau var aiziet garās teoloģiskās diskusijās, tā ka labāk apstāties pie tā, ka katrai savi uzskati, un tā tas arī paliks :D

Piekrītu un tāpēc arī tālāk vairs nedomāju neko izteikt, lai gan man būtu un daudz, taču lai ir kā ir un tiešām, lai katrai paliek savi uzskati un domas! :) :D Nju vismaz viens ir skaidrs, ka tu jau šo telelenoveli neskatīsies, vai ne? :) ;)

0

135

Renata un "Kačito" iepazīstas

http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/f2/24f88f60cd38907608861a3c8bfec2f2.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/3c/733de4213d6cb358a3e56f95a110033c.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/bf/23364577e350d7b5fa5ceed9e1903ebf.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/43/8d96615470a8dca776b52ebf974c3043.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/c7/5eb9daa23c989ca6cad38e85f585e5c7.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/90/a680f054e8dc444788b3403d28c63590.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/6e/e43028bb1caedec77bf115722a6f8e6e.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/ec/0beed92c73137bed1ba3d458d80199ec.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0628/ab/9d105b569065480dc13886551e1aabab.jpeghttp://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/8b/ce2ebba2ecd275d971fce19f8b4fe38b.jpeg http://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/88/c61b0d202d5146641f483c296f952d88.jpeg http://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/1c/829791faae821f244db8901315d3791c.jpeg http://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/d0/7b21fa9748870a2411cf87d8872f0ed0.jpeg http://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/92/76d7aa35b1843a503319935acaed8392.jpeg http://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/71/58511ba6431057a2e8baf836d04b6471.jpeg http://i41.fastpic.ru/thumb/2012/0628/d7/418f19d44273e5f852cc6fee70aac5d7.jpeg

0

136

13.
Laikam man šoreiz būs īss koments, jo nekā daudz jau tur nebija! :D :) Vienīgi, gandrīz bija R&S skūpsts - tā teikt, viņi tuvojās viens otram, jo atkal Renata pirms tam ieraudzīja Salvadoram kaklā Cachito ķēdīti un.... īsāk sakot, bija gandrīz tā pat kā toreiz!!! :love: :love:
Vēl kas - Salvadors bija atkal augšā pie Ariela un Ezekīla un šie viņam pateica kaut ko tādu, kas Salvadoru darīja ļoti laimīgu un priecīgu, jo viņš no laimes nezināj kur likties un es tā arī nesapratu, kas tas bija, bet man ļoti gribās zināt!!!  :question:  :D  :)

Nju jā, Renatas tēvs Ernesto nomira, pareizāk sakot, viņu Fabio nogalināja, šis tik visu laiku viņam kaut ko tur ļoti satraucošu stāstīja un teica un Ernesto neizturēja un Mara arī tur bija un visu dzirdēja un redzēja!!! :( Nabaga Renata, šķiet, ka tagad Salvadoram varētu būt lielā iespēja iegūt viņas uzticību un varbūt arī mīlestību!!! :D :love: :) Un atkal Salvadors bija greizsirdīgs, kad kamēr abi runājās un tad Fabio viņu pasauca un tas pienāca klāt un sāka ar viņu runāties, bet Salvadors tikmēr - nju ne ta gluži izmēdīja Fabio, es pat nezinu kā lai to nosauc, taču tajā pat laikā varēja arī redzēt, ka Salvadors patiešām necieš Fabio!!! :D Ah, tas tik mīļi no viņa!!!  :D :love: :)

Nju jā - jāgaida 14.sērija!!! :) :shine: :love: ;)

0

137

11- 12.

Xii..xi…cik mīļi, kā Matiass izmēģināja, kā runās ar Renatu un atdos viņai telefonu..awww  :love: , cik superīgs viņš. Patīk vērot tādas ainas, kuras varoņi nenojauš par asinsradniecību un tml.  :) ( Taurenis uzreiz atminas Las Vias del amor Gabrielu & Ādolfo..tik forši, emocionāli abi brāļi atklāja patiesību. :love: ) Jāaa..katrs seriāls savadāks, atmiņas tik uznāca vērojot Matiasu un Renatu. :)
Ha..ha..Renata gan tieša, pajautā Salvadoram – Kur palika sveces? :D Uzzināja par viņa romantisko sagaidīšanu, labi gan, ka šis paspēja nomainītt.
Cik jauki, ka Salvadors piedavajas nopirkt pukes Renatas vietā, lai viņai nebūtu japiedzīvo skumjas atminas ( ka jau stāstija viņa, kas tas atgādina par Cachito, gatavošanas kāzām un tml )..un un vēl viena līdziba ar Cachito ( līdzigas atminas par tēva nāvi..nez viņš ar nodomu tā vai drīzāk nejauši?!  ( Gan jau otrs variants.)
Awww...Dario  :love: Jā, izturējas diezgan stulbi pret Diānu, bet nu vismaz kaut kādas jūtas pret viņu ir, jo man likas viņa atdzīšanas patiesa. :) Bet Diāna prasīja Memo padomu...awww, nabadziņš, viņš taču iemīlējies Diānā, ja vien viņa to zinātu. Ahh...un Memo atklāja arī savas jūtas ( tikai slēpti...oowww. )

Forsteriāna написал(а):

Salvadors dzina prom Lukasu - rādīja viņam ar seju zīmes, lai viņš iet prom un atkal Lukas nesaprata, ko viņš no viņa grib, bet atkal ātri vien saprata un aizgāja!!!

Ha..ha..jā tas bija smieklīgi!  :D  :D  Lukas vispār foršs tēls!  :)  Kā saģerbies gāja pie Salvadora, kad viņam alerģija uznāca..ta kā tas būtu kaut kas lipīgs! ??! :D :D

Forsteriāna написал(а):

Un Izabella visu laiku pie viņa sēdēja - cik tas bija mīļi no viņas

Jāaa..laikam jau kaut kāds mātes instinkts. Un Salvadors vēl nosauca viņu par mammu...(akk :D  :love: ).

Forsteriāna написал(а):

Kad Renata atnāca pie Salvadora, viņa viņam uzdūrās, kad viņš bija puskails - nju viņam augšā nekā nebija un to ieraudzījusi, Renata uz reiz pagrieza Salvadoram muguru un aizklāja acis ar rokām

Loģiski! :D Ko ta viņai citu darīt? :D :D Jā, samulsināt Renatu izdevās Salvadoram. :)

Forsteriāna написал(а):

Nabaga Ernesto - kad viņš ieraudzīja Terēzas "Tetes" noslēpumaino viesi - Adelu, viņam palika slikti ar sirdi! Cerams, ka ar viņu viss būs kārtībā!


Pffuu...kāds nabadziņš? Viņš tak riktīgs nelietis, noliedz savu dēlu, kā vispār izturas pret Matiasu, grib, lai viss vienmēr pēc viņa prāta un tml...ahh  kā varonis- neciešams! :D :D  Šajā situācijā drīzāk žēl tikai Renatas, jo viņa pat nenojauš kāds viņa tēvs.  :disappointed:  Protams, arī Adela nav bez vainas- aizvainota, vēlas kaitēt Ernesto un tml.

0

138

Mariposa написал(а):

Loģiski! :D Ko ta viņai citu darīt? :D :D Jā, samulsināt Renatu izdevās Salvadoram. :)

Neko, protams, jo viņa arī nebūtu varējusi neko darīt tādā brīdī!!! :D :D O, jā, tas gan un kā vēl izdevās!!! :love: :love: :)

Mariposa написал(а):

Pffuu...kāds nabadziņš? Viņš tak riktīgs nelietis, noliedz savu dēlu, kā vispār izturas pret Matiasu, grib, lai viss vienmēr pēc viņa prāta un tml...ahh  kā varonis- neciešams! :D :D  Šajā situācijā drīzāk žēl tikai Renatas, jo viņa pat nenojauš kāds viņa tēvs.  :disappointed:  Protams, arī Adela nav bez vainas- aizvainota, vēlas kaitēt Ernesto un tml.

Nju sorre, ja, bet tak jau rakstīju, ka ne pārāk labi saprotu valodu, tāpēc varu arī kaut ko ne tā saprast - kļūdīties varu! :D :D Tagad vismaz viss ir skaidrs! Paldies! :D :)

Mariposa написал(а):

Ha..ha..Renata gan tieša, pajautā Salvadoram – Kur palika sveces? :D Uzzināja par viņa romantisko sagaidīšanu, labi gan, ka šis paspēja nomainītt.

Viņa uzzināja?! Forši, ka beidzot uzzināja, citādi es jau domāju, ka līdz viņas ausīm tas nenonāks! :D

0

139

Forsteriāna написал(а):

Tagad vismaz viss ir skaidrs! Paldies!

Viss ok. ;) Bet, owww..iebraucu spoileri. ( Ernesto nomirs??!!! To gan es negaidīju!  o.O )

Forsteriāna написал(а):

Forši, ka beidzot uzzināja, citādi es jau domāju, ka līdz viņas ausīm tas nenonāks!

Diāna izstāstija! :) Kā nekā- abas taču labākās draudzenes! :)

0

140

Mariposa написал(а):

Bet, owww..iebraucu spoileri. ( Ernesto nomirs??!!! To gan es negaidīju!  o.O )

Jap, jo Lukas, kad bija augšā, skatījās datorā par viņu un ieraudzīja, ka Ernesto tā teikt ir lemts "nolikt karoti"! :)  :yep:

Mariposa написал(а):

Diāna izstāstija! :) Kā nekā- abas taču labākās draudzenes! :)

A, nju pareizi, jo Diāna tak toreiz redzēja, ka Salvadoram istabā uz galda tur viss bija salikts un sagatavots priekš tā vakara, kurš nenotika! :D :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Cachito de Cielo (Televisa, 2012)