TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Daiļslidošanas pasaule


Daiļslidošanas pasaule

Сообщений 61 страница 80 из 856

61

Ai, Stjopka ir un paliek Stjopka. Ja zoņiks var, tad kāpēc Stefans nevar dziedāt? Var.

Bildi tam plakātam ļoti sen uztaisīja - fotosesijas bildes redzēju sen. Un - cik sapratu - tā skuķene uz plakāta ir Sveices misene. Kas ir ar slidotajiem un misenēm??? hihihi. Smieklīgākais ir tas, cik ļoti smagi Pļuskas vārds ir misspelots. Angļu trankripcijā to raksta vienkārši Evgeni. Pēc tā, kā ir uzrakstīts, sanāk lasīt viņa vārdu Džūgenī. Starp citu, arī Alonas vārds misspelots.

0

62

Džūgenī :D :D :D

Ahh, njā, tas pasākums varētu būt skaists :)

0

63

pa eurosport iet daiļslidošanas šovs Obersdorfā. Brī tikko noslidoja.

0

64

Un šis ir superretais brīdis, kad man ir žēl, ka man nav TV. :D

0

65

hihihi, žēl, ka tev nav pelmeņu...  :playful:

0

66

No Gangham Style neizbēgt, LOL. Bet skaisti. Brī atkal slidoja pie tās franču dziemas skumīgi skaistās. Bet nu lēcieni galīgi pa pieskai - pat nokrita. Bet smaidīgs un noaudzis - supersexī mīlulīts. Viņš bija tā sacīt headlineris šim šovam - abās daļās pēdējais slidoja un beigu numurā neslidoja, tik pēc tam parādījās kā galvenais 007. hihihi. Bet skaisti. Prieks bija arī Ādamiņu redzēt un itāļu pāri un vācu jauno deju pāri un Vļka ar labi slidoja - bija interesanti.

0

67

Es nez kā jums, bet man šī programma ir viena no mīļākajām Brī programmām  :love:

Tapē kamēr daudzi ir šokā par to, ka Brī savu Inception LP maina uz šo Gladiatora programmu (ar jaunu horeo protams, pieskaņotu sacensībām), es esmu starā  :flirt: Inception man kkas nepatika. Likās dikti vienmuļa, iespējams arī tapē, ka tik viens tracks no visa OST bija paņemts. Lai vai kā, man patīk šis viņa lēmums.
Tik lasu, ka viņam vēl tonna citu problēmu, kārtējo reizi nesaprašanās ar federāciju un treneru problēmas. Nez nez, man visi fingers crossed par Eč, bet grūti būs, tas nu toč :(

0

68

Jūs tak zinājāt, ka šogad Eiropas čempī būs arī Pļuška? :D Pļuška vinnēja Rusijas čempi. būs arī Eiropā LOL Tas tā, es tik ceru, ka viņš būs arī Pasaules čempī. Es gribu Pļušku un Čanu vienās sacensībās  :crazy:

0

69

cravey написал(а):

Es gribu Pļušku un Čanu vienās sacensībās

Un es gribu, lai Čans vinnē.. :D Un tā vēl pamatīgi.. ar kādu 20 punktu pārsvaru... (dream on)... bet vinnēt gan viņš var.. :)

0

70

Plušija SP:

un LP:

Kam interesē vēl arī intervija :D

0

71

Btw, Palo, Alby, jūs bijāt tajā Žuļina pasācienā Arēnā Rīga? Kāds bija?  8-)

0

72

cravey написал(а):

Tapē kamēr daudzi ir šokā par to, ka Brī savu Inception LP maina uz šo Gladiatora programmu (ar jaunu horeo protams, pieskaņotu sacensībām), es esmu starā   Inception man kkas nepatika. Likās dikti vienmuļa, iespējams arī tapē, ka tik viens tracks no visa OST bija paņemts. Lai vai kā, man patīk šis viņa lēmums.
Tik lasu, ka viņam vēl tonna citu problēmu, kārtējo reizi nesaprašanās ar federāciju un treneru problēmas. Nez nez, man visi fingers crossed par Eč, bet grūti būs, tas nu toč

kuru ta viņš maina? Viņam tak abas Inception?

Nu sūdīgi, ka tieši Poitiers hallē remonts vēl un Brī dabūn svešumā trenēties. Bet no otras puses, moš labi. Un varbūt, ka pat labi, ka viens savā sulā pavārās, a to jau vairs netic nevienam un arī sevi atsakās vainot. A te viss būs uz paša sirdsapziņas, kāds būs rezultāts. Tik slimo ar viņš biezi šosezon.

Par Pļušu zināju. Vēl arī zinu to, ka Havijas uzvarēja LP Grand Prix finalā. Ja vēl īso varētu viņš pievilkt. A tā Havija izvēles ir ideāla - Čarlijs Čaplins un izleca viņš trīs četrīšus LP. . Dievīgi. Es to priekšnesumu esmu ļoti daudzas reizes skatījusies. Par Orsers atdzīvojies un pie bortiņa gandrīz līdzi kustas. Moš tā patiešām ir zelta sadarbība un novedīs pie zelta, ja ne šosezon vēl, tad nakamo. Pagajušā bija pagalam neveiksmīga Eiropā un Pasaulē.

cravey написал(а):

w, Palo, Alby, jūs bijāt tajā Žuļina pasācienā Arēnā Rīga? Kāds bija?

Yaguša bija lielisks un visi arī tik uz viņu bija atnākuši. Beigās pat mikrofonā visiem pateicās. Ārēna bija ļoti tukša un lielaka daļa priekšnesumu ļoti vāji. Bet bija vel mazs pisītis Deniss Vasiļjevs, kurš bija lielisks un viņam super abas programmiņas - pirmajā viņš bija Supermena kostīmā un es ilnīgi skaļi awwwwwww - oju. Tik cuuuuuute. Vēl bija pāris, kuri tipa ledus aktieri/klauni vai kā - slidot gandrīz nemāk, tik tērpus visu laiku it kā magic mainīja. Mani viņi nokaitināja. Vakara vadītājs salatētis - gribējās viņam ar kaut ko mest. Viņš ik pa laikam pantiņus skaitīja, kuri uz beigām atkārtojās. Palo kavējās un biju pārsalusi bet bija jauki tik tuvu ledum sēdēt un ledu "elpot", ja to tā var teikt. eh, kopuma ne super, bet bija oki.

0

73

albalonga написал(а):

kuru ta viņš maina? Viņam tak abas Inception?

Jā, sorry, atjēdzos, ka Brī šitā ir īsā -
Genesis
by Justice
Aerodynamic
by Daft Punk
choreo. by Giuseppe Arena

Pagājušā gada. Kaut ko biju sajaukusi...

0

74

albalonga написал(а):

Yaguša bija lielisks un visi arī tik uz viņu bija atnākuši. Beigās pat mikrofonā visiem pateicās. Ārēna bija ļoti tukša un lielaka daļa priekšnesumu ļoti vāji. Bet bija vel mazs pisītis Deniss Vasiļjevs, kurš bija lielisks un viņam super abas programmiņas - pirmajā viņš bija Supermena kostīmā un es ilnīgi skaļi awwwwwww - oju. Tik cuuuuuute. Vēl bija pāris, kuri tipa ledus aktieri/klauni vai kā - slidot gandrīz nemāk, tik tērpus visu laiku it kā magic mainīja. Mani viņi nokaitināja. Vakara vadītājs salatētis - gribējās viņam ar kaut ko mest. Viņš ik pa laikam pantiņus skaitīja, kuri uz beigām atkārtojās. Palo kavējās un biju pārsalusi bet bija jauki tik tuvu ledum sēdēt un ledu "elpot", ja to tā var teikt. eh, kopuma ne super, bet bija oki.

Būtībā mūsu abu domas pilnīgi sakrīt... Bet bija vērts par tādu cenu sēžot pirmajās vidus rindās (atcerējos pirmo daiļslidošanas šovu, ko apmeklēju un arī sēdēju tādā vietā (kamēr vietas tur vēl nemaksāja 70ls kā nākamajos gados), un beidzos nost no fantastiskajām programmām - Navkas un Kostomarova Karmenas, Drobjazko un Vanagas Operas spoka, u.c....) :) Un jā, Jagudins protams izcēlās ar uzviju!! :love: Pārējais tiešām pavāji lielākoties. Atskaitot mūsu jauno mīluli Denisu! :shine: Un kā jau mēs vienojāmies, Jagudinam vajadzēja vadīt pasākumu - viņam daudz labāk izdevās runāšana :D

0

75

albalonga написал(а):

kuru ta viņš maina? Viņam tak abas Inception?

Nea, viņam SP ir no pagājušās sezonas :) LP viņam bija Inception un taga būs Gladiator.

P.S - LOL parullēju uz leju un ieraudzīju, ka pati jau atcerējies :D

Paldies par iespaidiem. Nu jā, es tomēr priecājos, ka neaizgāju. Pagaidīšu, ka būs kāds lielāks šovs. Es joprojām ceru Stjopku un Brī Rīgā sagaidīt  :flirt: Plušijs tak beidzot varētu pa riktīgam to savu KOI tūri uztaisīt un arī pie mums atvazāties :D Es pat apsolos padārgākas biļestītes iegādāt :D

Deniss būs arī Volvo cup sacensībās savā Advance novice kategorijā. Vieņiem SP būs 10.01. pl. 17:55, bet LP 11.01. pl. 11:20! Es atzišos, ka es pavisam savādāk tos laikus būtu stādījusi. Lielos vīriešus es būtu pašā vakarā likusi, jo uz tiem tauta vairāk nāk, savukārt dejas puišu vietā. Bet nu jā, te laikam visām grupām vienā kategorijā vienai pēc otras jābūt un arī programma nav stādīta, lai piesaistītu skatītājus. Eeeeh.

0

76

Nu, man tomēr prieks, ka aizgāju, jo cena bija ļoti pieņemama, un sen nebija bijis un drīzumā arī nesolās nekāds daiļslidošanas šovs.. Nu un jā, Jagudins :D

0

77

Eiropas čempja entries list: http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/da … -01-04-197

0

78

alby - Tu jau 26. pa dienu strādā, Vinča party vakarā pašā sāksies, jā?
Paskatījos EČ scheduli un sāku štukot, kur varētu tikt vīriešu izvēles programmu pa TV noskatīties sestdien... :D

0

79

Paloma написал(а):

Paskatījos EČ scheduli un sāku štukot, kur varētu tikt vīriešu izvēles programmu pa TV noskatīties sestdien...

Nu, ja tev ir vēlme, vari jau ātrāk atbraukt līdz manīm, un tad kā džeki beidz slidot mēs reizē braucam pie Alby. Var šoreiz paskatīt 270. mikriņu, jo tas it kā ar mums der :) Tik izkāpt pareizi jāmāk :D

0

80

Hm, vispār nav slikta doma! :) Ja ar to mikriņu brauc, tad no problems būtībā - iekāpju pie mājām un aizbraucu līdz Tevīm un tad pie Sandas ar tāpat pa taisno :D Es apmēram zinu, kur jākāpj ārā no viņas braucot - ja tumsā neapjukšu :D
Tikai Tev būs jāieskaidro, kur man no mikriņa kāpt ārā (un kā saprast, kad prasīt apstāties pieturā vai kur nu vajag :P) braucot pie Tevis :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Daiļslidošanas pasaule