TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Daiļslidošanas pasaule


Daiļslidošanas pasaule

Сообщений 101 страница 120 из 856

101

Jūs vēl ko redzat. eh, man pat nebija laika pieslēgt tiešraidi netā un arī nebūs. Te kaut kāda trako māja šodien darbā. Bet nekas - man rīt un parīt brīvdienas - varēšu mājās baudīt bez traucējumiem. Tikai kauč kur pirms sākuma no rīta uz veikaliem būs jāiet - sestdienai jāsapērkas.

0

102

Nekas... tiešraide tapat izbeidzās :( labākos pārus neredzēju... :(

0

103

nu viss trijnieks gandrīz, kā paredzēju. Iļjiniha/Katsalapovs otrajā vietā, bet viņiem izvēles ir vājāka - Kapelīni/Lanote vajadzētu izvēles dejā viņus pārspēt.

0

104

Nabaga Juko un Saša :( Galīgi neiet viņiem :(

0

105

Awwww, bromaaance  :love:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/74960_519818758039941_1030586660_n.jpg

0

106

cravey написал(а):

Awwww, bromaaance

lol, hihihihi...

0

107

vīrieši sākas.

Ir kāds, kurš skatās un paralēli arī netā ir??? Tad varam iekomentēt un apmainīties ar viedokļiem! ;)

0

108

Es skatos.  :blush:

0

109

LOL, Ābeles koments par pirmo sportistu - Diezgan bēdīgi, hahaha. Mūzika bēdīga un slidojums to papildina. Viņš pie Šindlera saraksta slidoja, Ali Demirboga  - viņš jau visu laiku uz čempjiem brauc.

0

110

Bulgārs izskatījās, ka tā knapi uz slidām turās. Bet nu visu iznesa - tā ļoti loģiski un pareizi - tā aprēķinoši īso slidoja, lai izvēles tiktu.

0

111

Šie pirmie mani vnk garlaiko.. :D Vēl kaut kāds baigi silts un bezgaisīgs telpā, un tad pavisam uz miegu velk :D

0

112

e, man patīk soma mūzika. Izvēles viņam ir šitāda

Kashmir
by David Garrett
Who Wants to Live Forever
by David Garrett

Gribu redzēt viņun arī izvēles.

0

113

Hihi, "nebija tik veiksmīga programma kā iepriekšējam", bet man labāk patika pēc skata :D Ar mūziku labi sagāja kopā, manuprāt :) Un tur vēl tāds foršs akcents - būkšķis uz lēciena bija sākumā.

0

114

es paralēli skatos, rakstu forumā un ēdu, LOL

0

115

nē, izvēles tomēr netiks...

0

116

nu davai, broļukas.

0

117

oj, Notre Dame

0

118

Mana ideja ir strādāt starp programmām, bet... līdz šim neizdevās :D :$

0

119

hahaha, es pamodos 12.

0

120

vai, ku švaki punktiņi

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Daiļslidošanas pasaule