TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » "Likme uz mīlestību" 23. + 26. marts


"Likme uz mīlestību" 23. + 26. marts

Сообщений 21 страница 38 из 38

21

nezinu kad būs, bet varu pateikt, ka sodienas sērijas beigas bija interesantas... ;)
noteikti missy drīz sagādās...

0

22

:D ja Marsials man tiesaam patiik! :blush:
bet man ir zeel Francisko! :cray:  nabadziņš!! es cereeju ka vins nemirs!!! :sorry:

0

23

:cray: Es jau zinaaju ka vinnss nomirs! zzeel bet ko lai dara!

0

24

Francisko nomirs?!!  :cray:

Julia написал(а):

sodienas sērijas beigas bija interesantas...

Es šodien noguleju Likmi! Vai varu cerēt uz Taviem video, Julia?

0

25

Ragana написал(а):

Es šodien noguleju Likmi! Vai varu cerēt uz Taviem video, Julia?

cerēt var... man tie ir pagaidām tikai video kasetē..., pfffuuu... nu man ir jāfilmē. :nezinu: taču enzinu kad to izarīšu

0

26

Julia написал(а):

taču enzinu kad to izarīšu

Nu tas jau nav tik svarīgi, kad Tu to izdarīsi. galvenais, ka būs un varēs noskatīties!  :rolleyes:

0

27

Es zinaaju, ka sodienas serijaa buus ugunsgreeks, bet man tik un ta ir zeel Huliju un Gabriela :cray: ! Protam peec tam viss nokartosies, bet tas prasiis ilgu laiku! :yes:

0

28

IruN4ik написал(а):

Es zinaaju, ka sodienas serijaa buus ugunsgreeks, bet man tik un ta ir zeel Huliju un Gabriela

Piekrītu! Arī man ļoti žēl! Sirdi plosoši kadri!   :cray:

0

29

Da uz, blizzaj6ie serii budut neo4enj vesjolimi!Serdce razrivaetsa ot boli,kogda smotri6 kak HuGa stradajut!Ga e6jo hotj oto6el sednja,a Hu voob6e poterjannaja hodit!Bednjaga! :cray:  :cray:

0

30

Anna написал(а):

Da uz, blizzaj6ie serii budut neo4enj vesjolimi!Serdce razrivaetsa ot boli,kogda smotri6 kak HuGa stradajut!Ga e6jo hotj oto6el sednja,a Hu voob6e poterjannaja hodit!Bednjaga!

nu nuuu somvem im tezhelo, no voobshem tak estestvenno oni eto igrajut. vchera Hulija i Gabriel deistviteljno vigledili nastoljko razbiti... nu segodnja tozhe. :ok:
blin eto Lasara - ubitj malo... toljko esli chesno, kogda ona uspela etih tetej pomenjatj  :rolleyes:  soboi nikogo nebila i tam alvaro uzhe vse podzhigal.. nu ladno.. ;)

0

31

Anna написал(а):

Da uz, blizzaj6ie serii budut neo4enj vesjolimi!Serdce razrivaetsa ot boli,kogda smotri6 kak HuGa stradajut!Ga e6jo hotj oto6el sednja,a Hu voob6e poterjannaja hodit!Bednjaga!

:cray:  Piekriitu izskataas ļoti smagi man sirds lūst kad skatos uz vinniem!!! Vispaar kad buus apraksti skatos baigi jau ir ielaists???? Te pilns ar cilveekiem katru dienu naak un skataas aprakstus!!!

0

32

Jolanta написал(а):

Vispaar kad buus apraksti skatos baigi jau ir ielaists????

ir ielaists, piekrītu un kā vēl... missy kaut kur konkrēti nozuda
ja tā arī nekas nemainīsies, tad domāju nākamnedēļ par sērijām kaut ko uzrakstīšu, bet pa šõ nedēļu, domāju, ka galvenokārt mūsu lasītāji ir skolnieki, tātad šonedēļ pašī var vērot seriālu... no jaunās nedēļas atkal nevarēs, tāpēc laikam kat ko mēģināšu uzrakstīt..

0

33

Julia написал(а):

no jaunās nedēļas atkal nevarēs, tāpēc laikam kat ko mēģināšu uzrakstīt..

Labi ka taa jo savaadaak kas nevar noskatiities vispaar neredzees un nezinaas kas notiek es vienkaarssi saprotu kaa citi juutaas jo pati nezinu ko dariitu ja neredzeetu un pagaidaam man arii ir probleemas ar rakstiissanas iekaartu!!!

0

34

Da da, Julia,ne lentjajni4aj!A to ne daj bog IK6taba razozlitsa na tebja! :velns:
:lol:

0

35

:pooh_durvis: Vai rit mees varam gidiit atstastijumu?? :blush:

0

36

IruN4ik написал(а):

Vai rit mees varam gidiit atstastijumu??

gaidīt varat... bet es neapsolu... man rīt būs pašai jāieraksta, jo eju prom.... atstāsts iespējams būs, bet video... nu ja ari būs tad laikam īsi...

:blush:

0

37

:dl: Shodien laikam bija ljtoi interesanta serija!Ljoti gaidu atstaastu!Luudzu! :sorry:

0

38

Anna написал(а):

Shodien laikam bija ljtoi interesanta serija!Ljoti gaidu atstaastu!Luudzu

jau uzrakstīju... tulīt būs ielikta ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » "Likme uz mīlestību" 23. + 26. marts