TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)


Amor cautivo (Azteca, 2012)

Сообщений 201 страница 220 из 244

201

Lasu Tavu šo komentāru un uzreiz tik precīzi asociējas ar manām sajūtām par viņiem  :love:  :love:
Loģiski, ka griežu :D

0

202

Līdz 28. (ieskaitot)

aNgeL написал(а):

Nav vairs ko teikt... Katra viņu sekunde ir tik dabiski ideāla!!!     Un sagaidījām arī abu izbraucienu smukā vietā.. pikniks, ezers, daba.. kā viņiem tas piestāv! Un tas kopīgais rīts, brokastis..tāda sajūta it kā viņi būtu jaunlaulātie..tik mīlīgi

O jāa, viņi kopā ir tik fantastiski jauki! :love: Tiešām no vienas puses tāda jaunlaulāto sajūta, bet no otras atkal tādu papildus burvību rada, cik nevainīgas ir viņu attiecības. :love: Parasti jau varētu sagaidīt, ka Fernando tonakt arī būtu palicis gulēt pie Alehandras, bet nēee.. starp viņiem viss tik mīlīgi!!! :love:

aNgeL написал(а):

Ale ir tik forša! Man patīk, ka viņa no vienas puses ir diezgan naiva, bet patiesībā vienlaicīgi arī nav..Piem. neļāva Feram atzīties mīlestībā, kamēr šis nav drošs. Tas man ļoti patika  Bet no otras puses... tagad viņa grib atpakaļ uz to biedrību..tik maz padzīvoja kopā.

Jāa, tā aina pēc Vanesas vizītes man ļoti patika. Jūsmoju par Ales vārdiem tip, ka viņai jāiemīl viņš kā sievietei, nevis kā meitenei pirmā mīlestība :love: Tas ir tas, ko es iepriekš teicu, ka gaidu, kad viņu jūtas arī nobriedīs, kļūs dziļākas.. :love:

aNgeL написал(а):

Edmundo ir baiss ļaundaris. Tā it kā cilvēks nebūtu dzīvs.. vienu nožņaudz, citai kaklu nolauž.. un ar ieroci rokā tak vispār.. tā vienkārši - iet un šauj :S Forši, ka tam deteltīvam pieleca, ka lamatas izliktas. Nez vai paspēs brīdināt Ali un Feru un kas vispār būs? :S

O jāaa... Riktīgi baiss un līķus neskaita! Bet tāpēc foršsss... Tipiskie ļaundari parasti kaitina, šitas vismaz tāds aizraujošs.

aNgeL написал(а):

mhmm..veidojas liels un labs kontrasts - Fers & Ale kura tik maigi, skaisti kā pasakā tik mīlīgi un tad nākamajā kadrā šis Edmundo tik ļauns un bīstams

Aha, es kāreiz nesen padomāju par šo kontrastu - no vienas puses neatkāŗtojams maigums un mīļums telenovelē, bet no otras puses viss šis actions. Forši! Līdzsvaro viens otru.

aNgeL написал(а):

Vismaz tur ir Linares! Man viņš patīk! Tik impulsīvs, visu dara pats pēc saviem likumiem un neviens viņam neko nespēj padarīt  Vismaz dabūja adresi.. cerams, ka īsto.

Njāa... neteikšu, ka es īsti atbalstu tādas spīdzināšanas metodes, bet viņš ir efektīvs. :D Tas gājiens ar liftu man atgādināja Dr.Hausu :D Bija kāreiz viena sērija, kur iesprūdinājās liftā ar pacienti, lai atrastu ērci :D

aNgeL написал(а):

Super, ka viņi "nevelk gumiju". Jau šajā sērijā tika atrasta Ale. Un vēl ar tādu actionu - iespēju visu uzlaist gaisā - taisni kā grāvējfilmā  Tikai tajās filmās tomēr parasti nostrādā zilā vada sagriešana  Ļoti patika kā viss notika - ka Viktorija piezvanīja Feram un abi nesaprot, kāpēc otrs zina par Ali..+ Edmundo, kurš ir tik pašpārliecināts par sevi, it kā spēlētos ar visiem pēc sava prāta.

Ahaaa, tik daudz actiona!! Super! Vienīgi tagad es prātoju, kas gan notiks visu atlikušo seriālu, kad nu visi zina par Alehandru, utt. Ok, vēl jau Edmundo brīvībā + Fera tēvs ar sliktiem nodomiem. Ai, man vispār tik žēl Viktorijas, viņa tak mīl to mērgli, uzticas viņam.. Būs tāds trieciens beigās, kad uzzinās, kāds viņš ir kretīns!

0

203

30.
Haha, ai, kā man patika Ales un Fera saruna ar viņa māsu (Mari-kkas) :rofl: Tai meitenei nu tiešām ne no kā nav kauns! :D
Njāaa, man jau radās aizdomas, ka tā ir Vanesa ar Ramiro.. bet drausmas.. Kā man nepatīk šitādi ļaunie, kas uz visu gatavi, lai panāktu savu, kam nekas vairs neinteresē, kam vairs nekādu principu nav.. .vēēe...
Un forši, ka aizstāvēja Ali, neļāva aizvest līdzi tai tiburonai!!! Bet tiešām.. es nesaprotu.. Ierodas un paziņo, ka Alei jāiet viņai līdzi - nu bet ar kādām tiesībām??

0

204

55 - 59

Свернутый текст

Wow, kādas sērijas... katrs actions pārspēj nākamo! Tik forši skatīties uz Ali un Edmundo - viens gudrāks par otru..bet nu Ale tomēr pieļauj kļūdas un ir naiva un tas redzams. Bet tomēr arī viņa pārsteidza daudzās ainās :O Trilleris īsts.. Brīdī, kad Edmundo bija sasējis Ali šermuļi skrēja..un protams, tik ideāli tajā brīdī ieradās Fers! Ak..ar visu savu ievainojumu šitā meklēja Ali, uztraucās... Un viņa vēl vēlāk ar Havjeru aizbrauca.. nejaukā. Bet pēc tam tas apskāviens - awww.... tik raksturigs viņiem!
Skumji redzēt Edmundo cietumā, lai gan izskatās, ka viņam pilnīgi vienalga.. joprojām neuzveicams. Galvenais, lai viņš kaut kurā brīdī izkļūst laukā!
Tik smieklīgi bij, kad vienlaicīgi abi kautiņi - 2 vīrieši un 2 sievietes :D Bet nokaitināja, ka Fers neieklausījās, ka Ale pateica, ka Vanesa bij atnesusi tos kaulus. Pats pārmeta Havjeram, ka šis neticēja Alei par Edmundo, bet pats jau arī daudziem viņas vārdiem neticēja.

0

205

60

Ak..ak... kāds atvieglojums, ka Fers tomēr atraidīja Vanesu!
Atkal jau Edmundo pierādīja to, cik viņš ir fantastisks! Cik forši ir ļaundari, kuri māk sevi aizstāvēt arī cietumā :D Turklāt viņš to izdarīja bez īpašas piepūles.. un vēl kontrolē situāciju ārpus cietuma!  Viņš ir šedevrs :D
"Vairs neesam vecajos laikos, kad ar vienu vai divām slepkavībām tika atrisinātas problēmas" :D :D Horhe ir tik smieklīgs vienmēr :D Īpašī brīžos, kad izgāžas attiecībā uz Edmundo

61

Nepatīk man, ka Alei un Havjeram tādi romantiskie brīži - dejas un tā balona palaišana.. gribu to redzēt ar Feru..un nabaga Fers, kas viņus ieraudzīja. Tik skumji izskatījās ar lādīti rokās.

62

wow.. vispār jau Fers diezgan nežēlīgi izmantoja patiesību par Ali, pavēstot to viņai tiesas priekšā. Bet no otras puses - Ale jau pati iepriekš negribēja viņu uzklausīt, kas tad vēl atlika viņam? Un Ale vēl tagad dusmojas..bet var jau arī viņu saprast - tomēr šausmīgi smagi, kad piepeši viss ko domāji par saviem vecākiem ir bijis tikai ilūzija.
Aww...Fers ieradās pie Ales  :love: Tik smuki kliedza, lai viņa iznāk...

63

Ahh..nu come on!! Nu kāpēc Ale ir vēl viena galvenā varone mazohiste? reāli tak nav neviena iemesla šobrīd, lai nebūtu kopā ar Feru..tāpēc jau viņa nenosauca nevienu argumentu..varētu tak salabt.. tāpat kādreiz nāks gaismā Horhes ļaundarības un tad varētu tas sagādāt problēmas.
Bail, ka tomēr ar Ales atraidījumiem Fers varētu padoties Vanesai.. Bet vismaz pagaidām viņš ir apņēmies cīnīties par Ali :)
tie brālis un māsa Bustamantes arī baigie - viens otru nodod vecākiem :D
Prieks, ka Ale grib iet prom no tās mājas, bet galīgi nav prieks, ka viņa būs blakus Efrainam.
euu..nu kas tas par Ales tekstu, ka kad atgriezīsies būs gatava mīlēt Havjeru?? :O
Nez vai tagad pēc ieraksta noklausīšanās Fers sāk ticēt, ka Horhe ir vainīgs?
Nabaga Maribi puisis..es kaut kā pat neiedomājos, ka Horhe viņam atriebsies..un nabaga Maribi.

0

206

73 - 75

Beidzot arī kāda garāka aina ar Feru un Ali un pat salīdzinoši mierīga :) Tāpat kā Fers, arī mēs varējām sajust ķīmiju :D Atkal jau Fers kā glābējs!!!  :love: Bet, protams, Havjeram visu vajadzēja sabojāt ar savu klātbūtni. Priecē, ka joprojām Fers ir tikpat pārliecināts, ka jācīnās par Ali, ka viņa arī mīl viņu :) Tikai arī Ale ar katru soli paliek arvien tuvāka Havjeram.. :S Objektīvi spriežot patiesībā viņi tiešām ir jauks pāris, bet.. Fers bija pirmais. Un kā pats teica - viņi ar Ali dzimuši viens otram.
Vanesa tik ļoti oriģināla :D Izdomāja, ka ideāls risinājums, ja Ale domās, ka Horhe viņas tēvs. Īstenībā šajā telenovelē man pat patīk šis pagrieziens! Ka viņa tā domās par Horhi..protams, ja vien tas nebūs uz ilgu laiku. Negribas, lai Fers un Ale tik ilgi šķirti, domājot, ka ir brālis un māsa. Bet interesanti.. Fēliks ta tomēr arī turpat netālu ir - ko viņš iesāktu?

Uraa.. Edmundo parādīja 75. sērijā.. Reāli redzams, ka autors fano par savu varoni un arī aktieris ļoti izbauda.. un es arī, protams. Wow.. atkal viņš izcēlās ar savu personību, inteliģenci - reāli jūtas cietumā kā kūrortā.. ienāca atpūsties uz kādu brītiņu, pašķirstīt grāmatas par ieročiem..un tā mierīgi paņem un salauž kaklu citam. Šedevrs  :glasses:

0

207

Līdz 42.

aNgeL написал(а):

Ak, Fers.. domā, ka vecāki iemīlēs Ali un viss būs kā pasakā, nemaz nenojaušot, ka paša tēvs vēlas, lai Ale pazustu no zemes virsas. Vispār patiesība par abu vecākiem sapinās viņus ļoti..un varētu būt reāls iemesls, kas šķirs viņus.

Mjā, šitas ir traki. :S Bet nu, man atkal patīk, ka ir šādi iemesli, nevis mākslīgas intrigas, izšķiršanas utt., bet vnk apstākļu radītas grūtības... Un katrā ziņā noteikti palīdzēs, kad nāks gaismā patiesība par Ales patieso tēvu - tad arī Viktorijai nebūs tāds iemesls nestāstīt, kāds bija Nikolass, un Ale spēs viņu saprast - es tā vismaz domāju. Bet Horhe ļoti sāpinās visu ģimeni, pirmām kārtām sākot ar Viktoriju, kas viņu tā mīl un uzticās :S

aNgeL написал(а):

Bet interesanti, kas ir šī sieviete, ja jau Ale jūt, ka māte ir dzīva. Bet vispār šausmīgi baisi, ka viņa 10 gadus dzīvoja ar sienā iemūrētu sievieti :S

Jāaa, šī ir viena no daudzajām šobrīd atvērtajām intrigām, kas mani nomoka. :D

aNgeL написал(а):

Vispār Fera un Ales attiecības ir tik izteikti garīgas! Jā, viņš redz, ka viņa skaista, bet visā visumā fiziskā puse gandrīz vispār netiek pieminēta.

Jā, jā, jāāaaa!! :love: Pat kad viņiem sākās arī tā fiziskā pievilkšanās, tas viss tik maigi, skaisti, buuuurvīgi!!

aNgeL написал(а):

Jāa.. tagad dzīve atalgo Ali ar Fera mīlestību!! Tik skaisti!!!    Ne katram dzīvē paveicas ar tik dvēselisku mīlestību  Tāds prieks, ka viņa var izbaudīt tādus romantiskos brīžus - ar serenādi un rozīti..un to jautājumu "Vai vēlies būt mana sirdsdraudzene?"    Atkal jau - nekas oriģināls, bet viņiem abiem šie brīži ir ar viņu īpatnējo auru.

Ai, es šo sēriju skatījos lidostā, kolēģu acu priekšā, un nez, ko viņas domāja par mani, ja redzēja manu svētlaimīgo sejas izteiksmi :D :love: Es vnk tā biju pēc viņiem noilgojusies, un tad viņiem tik burvīga aina... It kā jā, nekas oriģināls, bet ar viņiem tas uzreiz ir kkas īpašs. Tiešām apstiprinās, cik būtiski ir KĀ pasniedz. :)

aNgeL написал(а):

Ha ha.. nabaga Horhe - ko ta vēl gaidīja? ka pārējie centīsies sākumā glābt viņa ādu un tad paši?

Ai, kā man šitas moments patika!!! Īpaši atceroties, kā visi bija gatavi mirt kopā ar Ali. A te ar Horhi... neviens.

aNgeL написал(а):

Hmm..ko tas vīrietis sērijas beigās ieraudzīja? Vai tā var būt Soledada?

Un šitā ir nākamā intriga, kas man nedod mieru :D tās sērijas beigās tā cerēju, ka nākamajā atklāsies, kas tur tāds bija, bet še tev!!

aNgeL написал(а):

es ar savu "uzmanīgo" skatīšanos iespējams esmu to palaidusi garām, bet no kurienes uzradās tas līķis? Tad jau laikam Edmundo atkal vēl labāk sagatavojies bija. Tik veiksmīgi inscinēja savu nāvi!!! Atkal visi tik naivi.. un pat neiedomājās pārbaudīt, vai tiešām tās ir Edmundo atliekas.

Un nākamā intriga... :D nesaprotu, kas tas par līķi.. bet nu man jocīgi šķiet, ka policija neuztaisa kkādu pārbaudi kaut vai dokumentācijas vajadzībām.

aNgeL написал(а):

Tik ļoti patika tā aina ēdamistabā.. kad viņi nogūlās uz galda un Fers palūdza vienkārši abiem tā pabūt   Un pēc tam Ale Martai tik skaisti pateica, ka grib, lai Fers visu laiku ir laimīgs..

Jāā, tā aina ēdamistabā bija tik nenormāli burvīga!! Kā Fers meklēja mierinājumu pie Ales.. Un kā Ale vēlas viņu visu laiku laimīgu - tik skaisti un es kkādā ziņā sasaucos ar viņu.Ai, jaaaauki :love: Un man ļoti patika, ka Fers tik saprotošs bija pret māti :) bet viņam tagad traki grūti.. Īpaši, kad Ale visu laiku saka " tu apsolīji vairs neko neslēpt no manis" :S skumji, ka viņiem nesanāk tā pilnīga atklātība, jo pilnīgi saprotu Feru, ka šobrīd nevar Alei atklāt, tas beigtos ļoti slikti visiem...

Katrā ziņā telenovele izdevusies godam!!! No vienas puses action, kas notur uzmanību un mudina arī ātrāk skatīties uz priekšu, un no otras puses tik nenormāli skaistas, maigas, burvīgas attiecības!!! :love:

0

208

76 - 78

Ah..nu tik ķīmiska aina viņiem, ka es skatījos un kusu, bet kā Ale varēja pretoties, ja pieņem, ka viņa mīl Feru? Kur pazuda tā meitene, kurai mīlestība bija viss?  Vispār varēja viņa doties līdzi Feram, salabt abi, ja jau tāpat nākamajā dienā Horhe paziņotu savus melus. Īstenībā Ales reakcija mani nepārliecina. Ar to, ka viņa ir Horhes meita viss ok..bet tas, ka viņa un Fers ir brālis un māsa viņā neparādās tik dramatiski, kā tam vajadzētu būt. Nav viņa gluži arī tā varone, kas ārēji spēj slēpt emocijas. Bet patīk, ka viņa gudra - netic akli Horhes analīzēm, bet gan grib doties kopā. Vispār jocīgi, ka viņš tā parāda viņai analīžu rezultātus - kādā veidā tie varēja būt reāli uztaisīti, respektīvi, kā viņš varēja dabūt kaut ko no Ales, lai analīzes veiktu?
Edmundo dzīve cietumā uzlabojas :D :D

0

209

Līdz 49.

Ak, es nebiju gaidījusi, ka tik drīz atklāsies par Viktoriju! Bet forši, piešķir spraigumu, visu laiku kaut kas jauns notiek. Un tā saruna Ales ar Viktoriju tiešām spēcīga un man ļoti patika! Kas man nepatika ir Ales attieksme pret Fernando... Mani tā tracina, ka viņa nedod Fernando iespēju neko paskaidrot, ka neizrunājas!!! Vismaz uzklausītu un tad tiesātu! Un apkārt visi tie idioti viņai tikai klārē, ka Fernando arī ir sliktais... :S Vispār traki, ka abi tagad sanāk aizstāv savu ģimeni pāri visam. Ja vien Ale zinātu, ko viņa patiesībā aizstāv... tas ir, ja ticētu tam, ka Nikolass gribēja nogalināt Soledadu. Un, protams, brīdī, kad Ale beidzot izdomā, ka varētu tomēr varbūt dot Feram iespēju, uztrāpās Vanesa otrā galā ar saviem izgājieniem. :S Tam Havjēram man vsp gribas maukt pa ģīmi tikko kā es viņu redzu, nu tik jēlu ģīmi... un tāds idiots pret Fernando visu laiku... grrrr.

aNgeL написал(а):

Vispār Vanesas šīs izdarības ar kauliem, tekstu spogulī piešķīra šīm sērijām dzīvīgumu...lai gan negribējās, lai Ale tik ātri uzzina patiesību (īpaši, ja tas šķirs viņu no Fera.. )

Jāa, šitas bija aizraujoši - kā tāda spokošanās :D

aNgeL написал(а):

Es ar savu ātro skatīšanos laikam kaut ko nesapratu.. tā sieviete policiste tomēr izrādās labā??

Nezinu, kurā brīdī jums izskatījās, ka viņa labā, bet nē, noteikti nav labā :D

aNgeL написал(а):

Es domāju, ka mēs vienkārši palaidām kaut ko garām  Varbūt viņš nav īstais Fēliksa dēls..

Precīzi nepateikšu, bet esmu 99% droša, ka Ale ir Fēliksa meita un Havjērs nē. Tur bija kkāda saruna, Havjērs vēl pateicās Fēliksam.. man šķiet viņs adoptēts ir vai kkā tā.

aNgeL написал(а):

Tikai kad reāli viņa atradīsies? Kad tas karš starp šīm 3 ģimenēm jau augstākajos punktos?

Nu, droši vien kaut kur tuvāk noslēgumam, jo ar viņas atrašanos jau pa lielam viss atrisināsies - nu, katrā ziņā vismaz mistērija ap Nikolasa nāvi. Lai gan jāaa.. ir arī ko tālāk vēl izvērst. Es vēl tagad sāku gaidīt, kad Ale varētu kko atcerēties, kas īsti notika pēc tā šāviena - jo viņai vajadzētu atcerēties! Ai, kā viņa vsp varēs nožēlot vēlāk, ka neklausījās Ferā, un tā kategoriski apsūdzēja Viktoriju... Man pat mazliet gribas, lai Fers pēc tam negrib VIŅĀ klausīties, pēc tādas izturēšanās...

aNgeL написал(а):

Meikaps Alei bij smuks, bet kā saģērba man gan nepatika.. Un vispār visā kopumā man šajā telenovelē nepatīk, ka galvenā varone šitā izmainās 24h laikā.. tas ir skumji, ka zaudējam burvīgo Ali.

Ai, man vispār nepatika, kā viņa izskatījās... Meikaps biki par spilgtu, mati nedabiski, un apģērbs vispār šausmīgs, ar žaketi priekšgalā! Sabojāja smuko, vienkāršo, dabisko Ali. :( Ehhh... dzīves realitāte viņu pārveidoja... Skumji, bet.. ja tā padomā.. loģiski. Jo izglābta viņa vēl bija naiva kā bērns, un tagad nācas pieaugt... Tikai galīgi negribētos, ka viņa pazaudē to dabisko un jauko sevi...

Un man interesanti skatīties, kā Fers gatavo aizstāvību, izmeklē utt! :) Vanesas tualetes triks arī bija ģeniāls :D Bet tas Linarezs āpsis tomēr.. slēpj informāciju, kas nopietni ietekmētu izmeklēšanas gaitu - taču norādes tur ir, ka Viktorija varētu nebūt vainīga, a šis iespītējies un tik aiziet uz priekšu ietupināt viņu cietumā un pataisīt par totāli vainīgo. Bwah.

0

210

Līdz 55.
Ak, cik ātri nāca gaismā, ka Alei nerādās un Edmundo tiešām dzīvs! Un Soledada sāk vairāk figurēt... Bet tiešām nabadzīte... drausmīgi tajā foto... izskatās vēl traumētāka par Ali :S
Kā man patika, kā Fers metās meklēt Ali, kad ieraudzīja foto Edmundo! Vanesa pat nenojauš, kā palīdzēja viņiem ar savu viltīgo foto gājienu :D
Havjērs man krīt uz nerviem.. un aizveda arī Ali uz kaut kādu vecmāmiņu deju placi... Pat varu piedot, ka viņš, nevis Fers mācīja Alei dejot - Fers aizvestu uz ko skaistāku... Bet nepatīk, kā Ale sāk tuvoties Havjēram... Tas ne par ko labu neliecina. Ātrāk gribu, lai Ale un Fers atkal saiet kopā! Vai nu vismaz lai ir kādas ainas starp viņiem, citādi katrs pa lielam atsevišķi, nesatiekas. :/

0

211

55. - 59.

aNgeL написал(а):

Wow, kādas sērijas... katrs actions pārspēj nākamo! Tik forši skatīties uz Ali un Edmundo - viens gudrāks par otru..bet nu Ale tomēr pieļauj kļūdas un ir naiva un tas redzams. Bet tomēr arī viņa pārsteidza daudzās ainās

Jāaa.. actions foršs, bet man īsti nepatika veids, kā Ale apmuļķoja Edmundo... Ok, plāns ģeniāls, bet man Ale nešķita tāda, kas tik vienkārši var notēlot patiku un pavedināt vīrieti un skūpstīt kaislīgi, ienīstot viņu. Eh, pārāk ātri reālā dzīve atņēma viņai naivo patiesumu :(

aNgeL написал(а):

Brīdī, kad Edmundo bija sasējis Ali šermuļi skrēja..un protams, tik ideāli tajā brīdī ieradās Fers! Ak..ar visu savu ievainojumu šitā meklēja Ali, uztraucās... Un viņa vēl vēlāk ar Havjeru aizbrauca.. nejaukā. Bet pēc tam tas apskāviens - awww.... tik raksturigs viņiem!

Jāaa, tas bija baisi, kad Edmundo grasījās griezt Alei kājas! Un Fers kā varonis.. :love: Lai gan te ir vairākas "lažas".. Pirmkārt, nu nekādi es nesaprotu ne kā Fers, ne kā Havjērs varēja atrast Ali. Tip Edmundo viņai jau lidostā pastāstīja, ka grasās vest uz 95. ceļa 32. kilometru? Vai Alei gaišreģes spējas? Un otrkārt, Ale mierīgi varēja izmaukt kreiso roku caur virves cilpu, kad bija "piesieta" pie galda :P Ehh. bet man Fera žēl.. Viņš tā centās viņas dēļ, pāri sev, galvenais, lai viņu atrastu, un Ale izvēlas Havjēru... :( Lai gan tas apskāviens vēlāk bija riktīīīgi jauks :love:

0

212

62.

aNgeL написал(а):

wow.. vispār jau Fers diezgan nežēlīgi izmantoja patiesību par Ali, pavēstot to viņai tiesas priekšā. Bet no otras puses - Ale jau pati iepriekš negribēja viņu uzklausīt, kas tad vēl atlika viņam? Un Ale vēl tagad dusmojas..bet var jau arī viņu saprast - tomēr šausmīgi smagi, kad piepeši viss ko domāji par saviem vecākiem ir bijis tikai ilūzija.

Nē, nu... Fernando jau nebija izvēles. Vai nu dot tos pierādījumus, vai ļaut, lai māte iet cietumā. Ko tad viņam bija darīt??? Un Ale pati vainīga - vai viņa deva iespēju Fernando pateikt to viņai, izskaidrot??? Viņa pati noveda skaidrošanos līdz tiesas zālei - tad beidzot viņai nācās paskatīties patiesībai acīs par savu ideālo ģimenīti.. Man nez kāpēc šķiet, ka ja Fers tāpat būtu mēģinājis izskaidrot, viņa nebūtu ticējusi, sauktu par meli un vēl sazin kā. Nez, man ir dusmas un vilšanās Alē... Tagad tip joprojām Fers tāds baigi sliktais.. Ai..

aNgeL написал(а):

Aww...Fers ieradās pie Ales   Tik smuki kliedza, lai viņa iznāk...

Jāaa.. tas bija skaisti :) Kā viņš joprojām mīl, uztraucas, rūpējas... Ja sākumā man Ale vairāk patika, tad tagad Fers :love: Ai, man bail tālāk skatīties, jo bail, ka Ale atkal pasūtīs viņu, ka par kaut ko nosodīs, pārmetīs un vsp... :( Kaut kā vairs neredzu to viņas mīlestību skaisto pret Fernando.... No otras puses, kad visi pārpratumi un domstarpības beigsies, viņas mīlestība būs tāda... pamatīga. Pārbaudīta... Bet.. ai, nu man tik ļoti patika tā naivā, skaistā beznosacījumu mīlestība :(

0

213

63.

aNgeL написал(а):

Ahh..nu come on!! Nu kāpēc Ale ir vēl viena galvenā varone mazohiste? reāli tak nav neviena iemesla šobrīd, lai nebūtu kopā ar Feru..tāpēc jau viņa nenosauca nevienu argumentu..varētu tak salabt.. tāpat kādreiz nāks gaismā Horhes ļaundarības un tad varētu tas sagādāt problēmas.

Mjāaa.. man arī bija tieši tāda pati reakcija... Iepļaukāt viņu gribējās pāris reizes un uzbļaut, lai attopas un nedara šitādas muļķības. Bet nu, labi vismaz, ka aizgāja arī no tās mājas, padzīvot viena un saprasties pati ar sevi, kad neviens viņu neietekmē. Vismaz Havjērs nejauks viņai galvu... Un es ļoti ceru, ka aizmirst Fernando un kļūt gatavai mīlēt Havjēru nebūs nemaz tik viegli kā viņa to iedomājas.. Ai, nu kā var vsp ienākt prātā aizstāt Feru un viņu mīlestību ar kādu citu!!! Ok Havjērs kā tāds man arī kaitina un tracina un nespēju uz viņu gandrīz skatīties - tas noteikti nepalīdz :D
Ahh, bet uz labāku vietu laikam Ale nevarēja aiziet - tur tak agri vai vēlu Fers gan jau parādīsies :love: Viņa laikam nezina, ka Fers tagad par to iestādi rūpējas?

Wow , pavērsiens ar kaseti super! Vēl viena patiesība nāk gaismā.

Ā, un man patika, kā Linarezs Edmundo "apstrādāja", piespieda atzīties, ka tā foto ir viņa māte :D ai, nabaga tantuks... Es jau bīstos no brīža, kad viņa atkal parādīsies stāstā. Man toreiz viņas tik nenormāli žēl bija.. :S

0

214

Līdz 76.

Vispirms par sērijām līdz 76.... Vienu brīdi skatījos un sapratu, ka ja nebūtu Ale&Fernando, tad Ales-Havjēra un Fera-Vanes attiecības būtu jaukas (kā Fers atbalstīja Vani pēc mātes nāves utt., nu un Havjērs labais tēls Ales dzīvē). BET - esošajā situācijā tas viss mazliet arī kaitināja.. vēl tie visi padomi, lai liek Ali mierā , dod viņai brīvību, laiku utt.. Kamēr havjērs pielabinās.
Un man par laimi Ali pārģērba - nu viņa atkal pēc sevis izskatās :) Turklāt tajā vietā, tajā darbā tie superpapēži bija tik ļoti neiederīgi, ka smiekli nāca..
Havjēra spīdzināšana gan bija traka... :S :S :S
Un forši, ka Fers beidzot sāk pieļaut domu, ka tēvs nav tik balts un pūkains, malacis!

Un tad beidzot 75. un 76... Kā Ale uzzināja, ka Fers ir tas slavenais jurists, jau tad viņu kopā pavadītais laiks bija tik... awww... ka var redzēt, ka starp abiem virmo jūtas.. tā viņu maigā ķīmija,.. Un kā Fers ieradās pēc Ales, sarunāja visas tās skaistās lietas, Ale izteica savas bailes un viņš viņu noskūpstīja :love: aaahhh.. man tikia tagad ļoti bail, ka Ale atkal visu izbojās.. :(

0

215

79.

aNgeL написал(а):

Īstenībā Ales reakcija mani nepārliecina. Ar to, ka viņa ir Horhes meita viss ok..bet tas, ka viņa un Fers ir brālis un māsa viņā neparādās tik dramatiski, kā tam vajadzētu būt. Nav viņa gluži arī tā varone, kas ārēji spēj slēpt emocijas.

Njāaa... es par to arī padomāju.. Un vēl es padomāju, cik savādāk ir ko tādu rakstīt pašām un cik savādāk - skatīies :D Mani šobrīd totāli kaitina šitas viss.. Horhe vēl parūpēsies par pozitīvām analīzēm, šie domās, ka brālis un māsa.. Ai... Cik var šito? Un Ale tuvosies Havjēram, Fers ar Vanesu - tā??? Priekš kam tā sačakarēt kaut ko, kas sākās tik skaisti? :( Un joprojām starp viņiem tik buuurvīga ķīmija :love: tikai to ainu ir tik sasodīti maz....

0

216

Līdz 92.

Свернутый текст

Eeh, apslinkusi esmu komentēšanā.. Bet kaut kas ir sakrājies..
Wow, tā aina, kad Ale un Ramiro atklāja, ka pie Teresas ir Soledada! Atkal varēja nervus pakutināt.. Es gan nesapratu, kāpēc lai Ramiro būtu iedomājies, ka tā ir tā pati Teresa, bet nu labi... :D Protams, šīs jau paspēja aizmukt.. Bet tik forši, ka sākumā Fers Ali atrada :love: Es tikai nesaprotu prikolu, kāpēc Fers pateica, lai Ale brauc ar Havjēru mašīnā? Un arī tad - šī tik mierīga izskatījās, nekur nesteidzās abi... Pf.
Es gandrīz apraudājos sērijā, kur Ale un Fers uzzināja, ka tip ir brālis un māsa :'( Nabadziņi... nevaru iedomāties, kā tas ir.. Abi tā pārdzīvo.. katrs pa savam, bet tik traki.. Protams, man neizbēgami atgādina dažu labu citu stāstu :D Bet Vanesa, protams, ar saviem jokiem uzreiz klāt.. Kaitinoša viņa ir līdz nemaņai. Bet tik skaisti, ka Fers ne reizi nav piekrāpis savu mīlestību pret Ali :love: Vienmēr atsaka, atgrūž, un pat piedzēries vnk aizmieg.. :D
Mjāaa.. nabaga Fers.. iekūlās negribot tēva afērās.. Diez ko Horhe tagad darīs? Bet tik skaisti, kā Fers gatavs uz visu, ziedot sevi, lai tikai pasargātu Ali :love:
Ā, un ne pirmo reizi, bet aizmirsu agrāk pateikt - mani ļoti izbrīna tie policisti sejas maskās. Tādus reāli izmanto?? Kāda zem tā ir loģika?? Vnk man šķiet tik viegli šitā paslēpt da jebko tur apakšā... jocīgi.

0

217

93. - 96.

Свернутый текст

Akmandieniņās, šīs tik smagas sērijas... :( Nabaga Fers!! Un līdz 96. arī Ale.. Ai, bet tas vienu brīdi bija tik nenormāli skaisti - uz ko Fers gatavs, lai aizsargātu Ali, ko gatavs paciest un izciest, un uz ko Ale gatava, lai pasargātu Feru :love: Bet tad Fers atrgūda viņu no sevis - atkal jau lai pasargātu, un šī uzreiz aizmirsa par viņu un metās baudīt dzīvi :( No vienas puses var saprast, ka dod iespēju, īpaši domājot, ka ir Fera māsa, bet.. Ai, besis  tomēr nāk, kad šie ar Havjēru tur tādi laimīgie un Fers par Ali tā cieš cietumā :(

Bet tas notikums bankā gan bija drausmīgs!!! Es uzreiz Horhi utrēju aizdomās, bet nu jau vairs nezinu...

Un Manrikes!! Viena velna vecene... Drausmīgi, tik labs pierādījums bija, un šī pieķēra! :/ Bet viņi arī varētu vairāk piesargāties, ko dara un runā iecirknī... Kaut kā neapdomīgi šķiet. Ok, par to, ka bieži vien durvis visas stāv vaļā nemaz nerunāsim :D

Diego un Braiens mani izsmīdināja - tādi mačo atradušies, kāvās kā skuķi :D Un beigās kā kartīgi vīrieši nodzērās, strīdoties, kurš labāk pazīst meiteni. :D Bet forši, ka Marivi iesaistījās viņu dejas horeogrāfijā. :D Tikai man nepatīk tā sieviete, kas tur lūrēja caur durvīm.. kaut kā jūtu nelabu.

0

218

97.-101.

Свернутый текст

101. sērija šausmīga... :S :S :S nu, tas viens moments... Edmundo pārkāpa pēdējo robežu.. Un lai cik foršs ļaundaris viņš arī nebūtu, šito es viņam nepiedošu... Nogalināt savu māti, to nabaga večiņu, kas visus tos gadus tā pūlējās Edmundo labā, kas dzīvoja tikai šitam mērgļa dēlam.. :( njā... Edmundo tiešām nekas nav svēts un neviens neko nenozīmē...
Ai, bet forši, kā Fers "iedzīvojas" cietumā. :D "atcerējās" savas cīņu iemaņas, krutais baigi. Un forši, ka palīdz citiem joprojām... :) Ai, un kā Vanesu turpina atraidīt... aiiii, viena telenovele beidzot, kur galvenajam varonim goda jūtas un mīlestība ir augstāki par iekārēm :love: Tas man, protams, liek viņu tikai arvien vairāk iemīlēt!
Par iekārēm runājot.. bļāviens, es ceru, ka Braians nepaklausīs savam ģeniālajam draugam un nekļūs par tās damītes žigolo.. bwah...
Un man traki patīk, kā ap ļaundaru kakliem lēnām savelkas cilpa.. nevis tā bāc! un gatavs, bet pamazām... pa pavedienam.. pa noslēpumam.. pa pieķeršanai.. pa atklāšanai kaut kā..
Nevaru sagaidī, kad nāks gaismā, ka Ale un Fers nav brālis un māsa!! Šobrīd vienīgais, kas mani mierina, ka kaut arī viņa ir kopā ar Havjēru, tik un tā saka, ka nespēj iemīlēt viņu, jo domā tikai par Feru :)

0

219

līdz 92.
Paloma написал(а):

Wow, tā aina, kad Ale un Ramiro atklāja, ka pie Teresas ir Soledada! Atkal varēja nervus pakutināt.. Es gan nesapratu, kāpēc lai Ramiro būtu iedomājies, ka tā ir tā pati Teresa, bet nu labi... :D Protams, šīs jau paspēja aizmukt.. Bet tik forši, ka sākumā Fers Ali atrada

Kā vienmēr.. Tiklīdz labie par soli tuvāk, tā ļaunie 10 tālāk :D Bet kruti, ka pat Edmundo vairs nezina, kur viņa māte :D Man gan uz brīdi likās, ka beidzot dabūsim Soledadu, bet jā - tad tak nesanāktu viss tās "brālis & māsa" stāsts. Man ar tā patika, kad Fers Ali atrada.. kā jau vienmēr - līdz brīdim,kad ierodas Havjērs. Un tad vēl viņš tā atvadījās no viņās eh..

Paloma написал(а):

Es tikai nesaprotu prikolu, kāpēc Fers pateica, lai Ale brauc ar Havjēru mašīnā?

es arī nēe.. bet moš saprata, ka Ale tāpat dos priekšroku Havjēram..Un it kā bij solījis viņam, ka nejauksies starp Ali un Havjēru.. it kā.. :D

Paloma написал(а):

Es gandrīz apraudājos sērijā, kur Ale un Fers uzzināja, ka tip ir brālis un māsa :'( Nabadziņi... nevaru iedomāties, kā tas ir.. Abi tā pārdzīvo.. katrs pa savam, bet tik traki.. Protams, man neizbēgami atgādina dažu labu citu stāstu

Eh..jāa..Īpaši jau Fera pārdzīvojumi.. Alei sanāk ticēt ne visās ainās, bet nu kaut vai tā vannā bij spēcīga un kad Anhela viņu mierināja slimnīcā.. Bet Fers gan riktīgi pārdzīvo visu laiku.

Paloma написал(а):

Bet tik skaisti, ka Fers ne reizi nav piekrāpis savu mīlestību pret Ali

Tas tā iepriecina!!! Viņš cienīgs galvenais varonis.

Paloma написал(а):

Bet tik skaisti, kā Fers gatavs uz visu, ziedot sevi, lai tikai pasargātu Ali :love:

Vai ne?  :love: Kā uzreiz uzņēmās vainu!! Parasti šādas situācijas novelēs tiek sieviešu varonēm, bet šeit tā forši no otras puses paskatīties un kaut kā dramatiskāk man izskatās, jo te tādi ļaunie riktīgie - visi vēl savā starpā šie ļaunie ķīvējas, nodod viens otru, ka jau nevar saprast, kurš kura pusē..
Vispār riktīgā aina tā bija, kurā Fers un Ale satikās un tad sabrauca policisti un arestēja Feru.

0

220

93. - 96.

Piekrītu visam ko tur sarakstīji! Sērijas riktīgās. Un nabaga, nabaga Fers.. bet tajā pašā laikā tik fantastiski viss, ko viņš dara Ales dēļ - cik reizes izglābis telenoveles gaitā, bet šī.. nu jā - pie Havjēra un abi tik laimīgi, kamēr Fers cietumā vislaik tiek savainots utt.. un Horhe ar labais - tip rūp viņam dēls - ko nespēj nevienu uzpirkt cietumā, lai sargā Feru? Protams, tas smagi ar Edmundo un to otru mafiozi iekšā, bet nu vismaz kaut ko mēģinātu darīt.
Jā..bij skaidrs, ka tas nabaga policists neizdzīvos. Varēja atbildētājā Linaresam pa fikso arī Manrikes vārdu nosaukt..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)