TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)


Amor cautivo (Azteca, 2012)

Сообщений 221 страница 240 из 244

221

115.|115.

Aaaah, tajā vienā mājaslapā, kur skatījos, bija līdz 114. Pēc 114. beigām man, protams, nervi uzvilkti un vajag tāāāālāāāāk!!! Radās aizdomas un citā mājaslapā pārbaudīju, ka jā - ir vel viena sērija iznākusi!! Tikai tur man nelādējās iekšā video... sāku gūglēt, tur vsp kkāds idiotisms, vai vsp neredzu, kur būtu video logs, vai tikai tos palakanos vēderus reklamē, izbesījos, beigās refreshoju to sākotnējo variantu un aizgāja!!! Ahhh, un Fers atteica kāzas! :love: Es zināju, ka viņš nevar apprecēties ar Vanesu! Bet tik un tā drusku bail bija, jo gadīties var visādi.. Aiii, un kad Fers atnāca pie Ales, tas viņu skūpsts - nu bāāāc, tur ķīmija tāda, ka nu tikai! Tāds skaistums ik reizi, kad viņi ir blakus! Nu kā Ale vispār spēj šaubīties, kurš ir viņas īstā mīlestība??? Drīzāk es noticētu, ka viņa vnk baidās vēlreiz ļauties mīlestībai uz Feru pēc visa notikušā. Havjērs ir tāds ļoti drošs variants... bet ar Feru daudz sāpju arī piedzīvojusi.

Un forsi, ka Soledadai paliek arvien labāk! Ai, un man tik ļoti patīk viņas un Viktorijas draudzība, viņu ainas vienmēr tik aizkustinošas! :love:

Var redzēt, ka Horhes gals nav tālu... Bet nu Marselo protams zvaigzne, iedot Manrikes to vēstuli... Njā, viņš jau nezina, kas viņa par puntu, nabags. Bet Isaijas plāns ģeniāls bija - zvans Marselo un vēstule, kur viņi bija nolaupīti.

0

222

97 - 109
Paloma написал(а):

Edmundo pārkāpa pēdējo robežu.. Un lai cik foršs ļaundaris viņš arī nebūtu, šito es viņam nepiedošu...

Nu man sižetiski patika šis notikums - spēcīgs bija. Īpaši brīdis, kad Linares pateica Alei, ka laikam Edmundo rūp viņa māte, bet Ale uzreiz saprata, ka kaut kas nav kā vajag, ka Edmundo nevienu nemīl.. Man jau šausmīgi, patīk kad ļaundarim ir kāds reāli svarīgs cilvēks, kuru mīl - māte vai paša bērns, bet bija skaidrs jau sen, ka viņš māti tikai izmanto un šī aina padarīja viņu par vēl spēcīgāku ļaundari - tādā ziņā man tas patīk, jo viņš tāds vienmēr baigais ar šiem ieročiem un slepkavībām un citām ļaundarībām.. - viņam nav robežu. Tas tā reāli briesmīgi, ka varonis spēj nogalināt savu māti, bet es fanoju par Edmundo visu laiku :D Mani tikai vairāk bij sadusmojis brīdis, kad viņš iekaustīja Feru, bet..tas ir Edmundo!! Cik forši, ka izbēdzis no cietuma beidzot :D

Paloma написал(а):

Un man traki patīk, kā ap ļaundaru kakliem lēnām savelkas cilpa.. nevis tā bāc! un gatavs, bet pamazām... pa pavedienam.. pa noslēpumam.. pa pieķeršanai.. pa atklāšanai kaut kā..

Ahāa...man arī patīk, kā tas notiek tā nesasteigti..Nu īstenibā jau kopš pirmās sērijas.

Paloma написал(а):

Nevaru sagaidī, kad nāks gaismā, ka Ale un Fers nav brālis un māsa!!

Kā jau iepriekš teicu man šajā novelē patīk šis pavērsiens.. Un man patīk kā viņi izturas viens pret otru, domājot, ka ir brālis un māsa - ar tādu mīļumu, tik jaukas ainas viņiem :)
Ha ha..smieklīgi man par Horhi, ka šis tā apgalvo Fēliksam, ka ir Ales tēvs, nezinot, ka nespēs pārliecināt Fēliksu par to :D Losītis :D
Ak..un kā vienmēr.. Alei un Feram ir kaut kas sakāms viens otram un iesāk tas, kuram ir ziņa, ka precēsies.. Bet man prieks, ka Efrainam nepatīk šī situācija. Vispār ļoti interesanti, kā Fers uzzinās taisnību - ir daudz dažādu variantu!
Bet Ale tik smuka Martas kāzās. Viņai daudz labāk piestāv mati ar celiņu uz sānu :)

0

223

115 - 116
Paloma написал(а):

Fers atteica kāzas!

Fers ir jaukums! Bet tomēr tas būtu ļoti glupi, ja visu noveli viņš turētos pretī Vanesai un pāris sērijas pirms beigām apprecēties. Ak, bet viņam bija tik foršs, atvieglojuma pilns smaids, kas atteicās precēties :) Un Vanesai, protams, histērija..eh..nu kā var būt laimīgam ar tādu sievieti? Bet pati varone man vienalga mīļa :D

Paloma написал(а):

Aiii, un kad Fers atnāca pie Ales, tas viņu skūpsts - nu bāāāc, tur ķīmija tāda, ka nu tikai!

Man bija tāda sajūta it kā izgaistu visas šīs sērijas un atkal mēs nonāktu tajā sākumā, kad viņiem viss bija tik skaisti..  :love:

Paloma написал(а):

Drīzāk es noticētu, ka viņa vnk baidās vēlreiz ļauties mīlestībai uz Feru pēc visa notikušā. Havjērs ir tāds ļoti drošs variants... bet ar Feru daudz sāpju arī piedzīvojusi.

Es domāju, ka tieši tas seriāla gaitā bija diezgan labi redzams. Un man liekas, ka viņa vienkārši negrib sāpināt Havjeru, tāpēc pašai grūti laist viņu prom.

Njāa.. Tas ka, Marselo vēstuli aiznesa tieši Manrikesai tiešām ir izcili..tik forši viss notika - tas telefons utt.. Bet vienalga nezinu kāpēc, bet mani turpina pārsteigt tādas ainas, kā piem. Horhe aukstasinīgi vienā sekundē nogalināja Tatjanu. Lai gan jau sen bija jāpierod. Šeit ļaundari ir reāli neapstādināmi un spējīgi uz prātam neaptveramām lietām. Tādi krutie!!!

Un cits lielais pārsteigums man ir Anhelas nāve. Grūti gan izskaitļot, bet, man liekas, ka Ramiro šajā novelē ir lielākais cietējs. Edmundo nogalināja viņa labāko draudzeni, tēvu, draugu policijā un tagad arī mīlestību Anhelu. Tas ir tik nežēlīgi pret viņu.. + vēl viss, kas notika ar Vanesu. Viņš ir pelnījis būt laimīgs.
Bet vai nav ģeniāli, ka Linaress un Ramiro pēc visa vēl ir apsūdzēti Edmundo slēpšanā?

Un Manrikesa..wow - atkal jau iespaidīgā kārtējā ainā - šī dodas nogalināt Soledadu un Ali un visus, kas atrodas mājā.

Reāli ļoti pietrūkst šīs noveles arī visu šo ļaunīšu dēļ. Tik izcila kompānija savākusies - katrs specifisks, bet vienlaicīgi bez robežām. loti interesanti, kādas kam būs beigas. Bet kā šajā serijā izskanēja - Edmundo var apstādināt tikai nāve un domāju, ka tieši tā arī būs.. bet tikai kāda? ņemot vērā ne tikai visus viņa nesaskaitāmi nogalinātos, bet arī veidos, kā tas tika izdarīts.

Bet bet bet..ahhh...cik jauki redzēt Ali un Feru atkal kopā!!!

0

224

117

Kruta sērija!!
Havjērs piezvana Feram un abi saprot, ka ir tikuši piemanīti un Ale ar Soli ir vienas...
Majā iebrūk Manrikes cilvēki, lai nogalinātu visus un wow!! ierodas Edmundo un kā jau savā stilā sašauj baru cilvēku.

Vienīgais, protams... kāpēc tik daudz Ales un Havjēra.. un vēl viņas lēmums..ak.

0

225

118

šī sērija kompensēja iepriekšējo, Tik daudz mūsu mīļumu  :love: Araps tik aizkustinoši notēloja lidostā, kad domāja, ka Ale ir prom :) Un dzejas rindas atkal tagad skan...tā kā sākumā  :love:

Edmundo ar kā parasti :D vislabāk man patika, cik mierīgi izgāja no Fēliksa mājas un gāja pa ielu un Ramiro vēl pateica, ka pazaudēja viņu :D nu common kā tas iespējams? :D toties kruti izskatījās :D

0

226

119

Cik jauki - Fers atkal dabūjis jaunu iespēju ar Ali, laiku netērē un uzreiz bildina viņu. Ak, šiem sen jau bija laiks apprecēties! Tā gribas :)
Ļaunīši strauji sāk maksāt par saviem noziegumiem. Un kā jau visu laiku likās Edmundo ir galvenais ļaundaris, tādēļ būs pēdējais.
Tik strauji viss notika ar Horhi. Un tiešām žēl, ka Viktorijai tagad jādzīvo ar šo ainu galvā.
Vanesa nojūdzas arvien vairāk, un kā jau sen likās, tad gan jau nonāks klīnikā. Bet arī wow.. tik strauji sagāja kopā ar Edmundo un uzreiz gultā. Vispār žēl, ka tā notika. Nebiju uzskatījusi viņu par īstu ļaundari un tagad šajās pēdējās sērijās par tādu var kļūt.
Bet atkal tik mīlīga aina, kad Ale ieradās pie Fera slimnīcā.
Tik skumji, ka palika tikai viena sērija..kura gan jau pārsteigs ar savu actionu..un domāju, ka būs vēl negaidītas nāves. Un vispār interesanti, kā viss beigsies - tomēr cita veida telenovele.

0

227

116.

aNgeL написал(а):

Un cits lielais pārsteigums man ir Anhelas nāve. Grūti gan izskaitļot, bet, man liekas, ka Ramiro šajā novelē ir lielākais cietējs. Edmundo nogalināja viņa labāko draudzeni, tēvu, draugu policijā un tagad arī mīlestību Anhelu. Tas ir tik nežēlīgi pret viņu.. + vēl viss, kas notika ar Vanesu. Viņš ir pelnījis būt laimīgs.

Jāaaa... Es arī tieši par to iedomājos - nabaga Ramiro... Viņam tik daudz tuvu cilvēku nāves ir nācies pieredzēt - un viss Edmundo dēļ. :( Bet man ļoti patika aina, kad Ale uzzināja par Anhelas nāvi - es nez, kkā izskatījās reālāk, nekā parasti, kad paziņo kādam šādas ziņas.. Tā neticība -un kā noģība Fera rokās, un viņš viņu aptekalēja, mierināja :love:

aNgeL написал(а):

Bet vai nav ģeniāli, ka Linaress un Ramiro pēc visa vēl ir apsūdzēti Edmundo slēpšanā?

Līdz absurdam smieklīgi :D Es nevaru iedomāties, uz kāda pamata viņiem tā apsūdzība vsp ir uzdzejota!

aNgeL написал(а):

Un Manrikesa..wow - atkal jau iespaidīgā kārtējā ainā - šī dodas nogalināt Soledadu un Ali un visus, kas atrodas mājā.

Jāāāaa... šitā dāma pēkšņi ne pa jokam ieskrējās!!! vienā mirklī - viens, divi, liekie cilvēki miruši, uzbrukums Alei un Soledadai gatavs, viss notiek pilnā sparā.
Var just ,ka tuvojas beigas.. Ehh, pietrūks man šīs telenoveles :( nezinu kā saņemties jaunās sākt skatīties :D kkā nevelk..

0

228

Paloma написал(а):

Bet man ļoti patika aina, kad Ale uzzināja par Anhelas nāvi - es nez, kkā izskatījās reālāk, nekā parasti, kad paziņo kādam šādas ziņas.. Tā neticība -un kā noģība Fera rokās, un viņš viņu aptekalēja, mierināja :love:

Man arī ļoti patika..kā jau vienmēr šāda tipa ainas un reakcijas Ales tiešām bija ideāla, īpaši vēl tādēļ, ka Fers bija tur. Nezinu pat kā aizmirsu to nokomentēt :D

0

229

117.

Jāāaaa, tiešām kruta sērija! Nu, pirmā puse kruta.. Par Edmundo ierašanos es vsp sajūsmā biju!!! Tik stilīgi, ka viņš izglāba Ali un Soledadu!! :)
Manrikes notveršana gan man tāda aiz matiem pievilkta šķita, pārāk vienkārši viņiem tas sanāca, bet nu lai jau :D
Nu lūk, un otra sērijas puse mani iztracināja.. Nu man reāli bija tāda sajūta, ka Havjērs nevis domā, kas labāk Alei, bet cenšas ar viņu manipulēt un pierunāt doties prom no visiem, īpaši Fera un dzīvot ar viņu! Nu bet riktīgi.. tie viņa izteicieni... "tu taču vienmēr esi gribējusi, lai tava mamma btu drošībā?" arghhh.
Ali arī nesaprotu.. Nu tā nav viņa, kas pateica jā Havjēra plānam! Tā nav viņa, kas bēg no sarežģījumiem, no problēmām, kas vienkārši kaujas vidū dezertē... Jūtos vīlusies.. :( Es gan ceru,ka viņi tā arī nekur neaizbrauks.
Viņas atvadas no Fera gan skaistas :love: Aiii, viņš vienmēr būs viņas lielā mīlestība, lai arī kādas muļķīgas domas viņa nemēģinātu uzbāzt tam virsū...

0

230

118.

aNgeL написал(а):

šī sērija kompensēja iepriekšējo, Tik daudz mūsu mīļumu   Araps tik aizkustinoši notēloja lidostā, kad domāja, ka Ale ir prom  Un dzejas rindas atkal tagad skan...tā kā sākumā

Ahhh jāāaa :love: Man gan bišķīt sasteigti viss izskatījās, bet šo abu gadījumā tas nespēj traucēt :love: Un Fera pārdzīvojumi tiēšam bija fantastiski! Ahhh, malacis Ale! Šī šķiršanās laikam lika viņai beidzot saprast, ko īsti jūt - citādi visu laiku abi bija pieejami un nenācās izdarīt izvēli - jeb izdarīt acīmredzamo :D
Vispār viss tik strauji notiek, Manrikes jau notverta... ai, bet kā man patika, kā tie abi uzjautrinājās par viņu miskastē :rofl:
Edmundo jāaa, stilīgais.. Ramiro jau īpasi kkā necentās viņu noķert. Redzēs, ko Edmundo vēl paspēs izstrādāt...
Es tikai nesaprtatu, kā beigās Soledada nonāca bankā??? :O Tā pēkšņi - bums, un uzradās :D

Cik vispār ir sērijas kopā? Cik vēl palika? :S

P.S. Aaaa, jā , nupat atcerējos - pašā sākumā bija aina, kur Felikss pateica havjēram tieši to, ko es par viņu domāju - ka vnk izdara uz Ali spiedienu, lai atstātu Feru. Man bija tāda "YES!!!" sajūta :D :D :D Un vispār tik jauki, ka Felikss par Ali un Feru, par viņu mīlestību :)

Отредактировано Paloma (10.11.2012 13:24)

0

231

Jā.. 117. kaitinošā otrā daļa bija nepieciešama, lai būtu visas foršās ainas 118. :) un atkal jau tas viss, kā viņš devās uz lidostu, lai apturētu Ali, atgādināja man kādu citu stāstu :D
Prieks, ka Manrikes notverta. Lai gan no visiem ļaundariem viņas motivāciju īpaši neesmu izpratusi - kādi ir viņas dzīves mērķi :D nu gan jau nauda un vara..bet kaut kā ar visiem pārējiem skaidrāk viss ir.
Strauji gan notiek viss, bet normāli..nav pārāk sasteigti, kā tas gadās citur.

Nu es parasti pirmajā postā vienmēr ierakstu sēriju skaitu un AC gadījumā skaitlis bija zināms jau no sākuma. :P
Jap, Fēlikss ļoti sakarīgs palicis šajās sērijās :)

0

232

aNgeL написал(а):

Nu es parasti pirmajā postā vienmēr ierakstu sēriju skaitu un AC gadījumā skaitlis bija zināms jau no sākuma.

Un Tu tiešām iedomājies, ka es tam pievēršu uzmanību? :D

Eu, bet... bet... bet... tas nozīmē vēl divas sērijas un visss.....??? :( :'(

0

233

Tev divas, man viena... :( Bet kaut kā neliek šo pēdējo sēriju.. :D

0

234

Nu man arī viena... Es ar pēdējo gaidu... Eh.

0

235

Tu vienu nenokomentēji. :P

0

236

Nebija ko teikt, nu i nekomentēju :P

120. - FIN

Ja uzskaitīt visus AC neloģiskumus, sanāktu garš saraksts, bet kaut kā šai telenovelei tas par laimi pārāk netraucē :D
Jocīgi man šķita, ka izlaida kā Ale un Sole uzzina par Horhes nāvi - varētu būt bijusi spēcīga aina. Un arī kā Fers uzzina.. savādi.
Tajās brokastīs Ale visai izcēlās vienīgā neesot melnā apģērbā, bet krāsaina.. :P Un nesaprotu, ok, Horhe miris, bet Edmundo ta dzīvs, nu kāāa viņa viena kaut kur aizbrauc tā vnk? Par to, kā Vanesa atrada Ali Fēliksa mājā, es labāk nemaz nemēģināšu jautāt... :D :D :D
Bet citādi tā aina bija dikti forša!! Kā Fers ieradās glābt Ali, kā mēģināja atdzīvināt - ai, Arapam tik forši sanāk tēlot pārdzīvojumus!! Un tad - laikam skaitākā aina visā sērijā - tas labirints atkal ar dzejoļa vārdiem, un Fers beigās :love: Es izkusu vnk... tik skaisti! Es tikai bikiņ cerēju, ka parādīs arī to griešanos, bet tāpat bija tik skaisti :love:
Es jau nobijos, ka Vanesa būs nogalināta, bet neee.. tomēr uz psiheni. Man gan pietrūka, ka parādītu viņu tur.
Un Efrains malacis, ka tā visu izstāstīja Feram :) Tikai man ļoti jocīgi šķita, ka viņš tā pamodās, tip labāk palika, un pēc tam uzreiz Ramiro pie viņa miruša.. bet nu lab.. :D
Kaut kā man nepatika tā loterijas nauda Marivi un Braienam... dīvains tas notikums pats par sevi,un tgd viņiem vnk no gaisa nokrīt nauda, pff..

Par kāzām... Ai, man kkā nepatīk nekad, kad pēdejie actioni ar ļaunīšiem ir kāzās - man kkā vienmēr prasās, lai tā diena būtu skaista, tīra un to neaptraipītu nekādi ļaunumi un slepkavības.. Bet citādi, ai, pat ja gribas daudz kur piekasīties (piem.pie Ales izskata), tik un tā šie divi kopā ir tiiiik jauks un gaišs pāris, ka grūti ir dumji nesmaidīt uz viņiem skatoties :love: Un cik skaisti, kad abi lasīja Ales dzejoli!! :)
Un wow.. Sole novāca Edmundo.. Ok, par viņas super šaušanas spējām (tieši pierē īstajam, kad tuvcīņā divi aktīvā kustībā cīnās... tur vajag skilu!) neizteikšos :rofl: Bet kaut kā.. es nez.. man prasījās iespaidīgāk tas viss priekš Edmundo.. Citādi tāds mazs, neievēroajms notikums uz visa pārējā viņa paveiktā fona.. bet tieši tas izrādījās liktenīgais..

Aiii, un pēdējā aina tik jauka!! Viņi tur tik smuki, mīlīgi gulēja zālē.. Un kā Ale pašsaprotami stāstīja par vispārzināmo noteikumu, ka pēc noteiktiem mēnešiem grūtnieces nevar lidot... :D :D :D Un Fera pārlaimīgais smaids! :love: Ai, žēl, ka tās ir beigas.. uz viņiem varētu neizsīkstoši skatīties! :love:

0

237

Es nenoturējos un izlasīju pēdējās sērijas spoileri. Ak, tūlīt tiešām noskatīšos, jo tas viss likās tik nu tik piesaistoši.

0

238

120

Es puskoncentrēta skatījos, tāpēc neloģiskumus ieraudzīju tikai, kad Tu uzskaitīji viņus :D Vai arī neievēroju tāpēc, ka viņi man netraucē :D Jap..ar to sasteidza, ka izlaida ainu, kurā Sole, Ale un Fers uzzina par Horhi.
Man ļoti patika tā aina, kad Vanesa nolaupīja Ali, jo pirmo reizi ļaundare nerunā pusstundu mēģinot nogalināt galveno, bet paņem un uzreiz ķeras pie lietas. Un vēl tik smukā vietā - zaļš apkārt, ūdens :D Un, protams, ieradās Fers glābt Ali. un brīdī, kad viņa atcerējās abu pirmo tikšanos man šermuļi pārskrēja. un tad vēl tas labirints - man likās, ka parādīsies Fera seja tur, bet vismaz balss parādījās..un tik smuki - viņa satvēra Fera roku un atgriezās pie viņa. Tik sajūsminoši skaisti! un tik ideāli, ka beigās atgriezās pie sākuma.

Vanesa tomēr nenomira, ja? Paldies, ka pateici :D Savādāk man skumji bija, ka netika psihiatriskajā. Bet tas man izskatījās nedabiski. Havjers izšauj Vanesā, šī iekrīt ūdenī, un visiem apkārt pofig, ka viņa var noslīkt.

Njā..man arī nepatīk, kad kāzas beigās izjauc..Bet tajā pašā laikā mums bija parādīta gara ceremonija. Un uz tās mājas fona, kas izskatās kā pils, man Ale un Fers izskatījās pēc pasaku varoņiem. Tik skaisti :) Un jāā - kur tad bez dzejoļa..awww. cik smuki tas abiem kopā skanēja.

Man pietrūka ainas, kurā parāda, kā Edmundo notver Ali. Bet tas aŗī izskatījās pēc šausmenes - tumsa, mēness, kaut kādi vārdi un Fers meklē Ali :D Bet nu man bij liels stress, jo nebija pārliecības, ka tiešām Ale un Fers izdzīvos..
Un jāa.. Soles trapījums tieši pierē ir pārsteidzošs, bet tajā pašā laikā tas, ka to izdarīja tieši viņa ir ideāli un spēcīgi. Nezinu es vispār kādu nāvi varētu izdomāt Edmundo pēc visa ko viņš darījis, lai tas liktos viņa cienīgs.

Un pašas beigas ideālas..tik ļoti viņu stilā..ar mēnesi, tik burvīgi guļot kopā zālīte un Ale paziņo priecīgo vēsti!!! Ak, pietrūkst man viņu! Tik fantastisks seriāls izdevies Azteca-i :)

0

239

aNgeL написал(а):

Vanesa tomēr nenomira, ja? Paldies, ka pateici  Savādāk man skumji bija, ka netika psihiatriskajā. Bet tas man izskatījās nedabiski. Havjers izšauj Vanesā, šī iekrīt ūdenī, un visiem apkārt pofig, ka viņa var noslīkt.

jāaaa, šitas bija jocīgi.. Bet nu pēc tam, kad viņu ātrie veda prom, kko tādu viņi tur runāja.. Kkas pajautāja, kas tālāk būs ar viņu, un atbildēja , ka ievietos psihiatriskajā.

aNgeL написал(а):

Bet nu man bij liels stress, jo nebija pārliecības, ka tiešām Ale un Fers izdzīvos..

jāa? Es kaut kā par to pat nevienu brīdi neiedomājos, nepieļāvu pat tādu iespēju.. Nu i labi, citādi man nervi būtu bijuši čupā :D

0

240

Paloma написал(а):

jāa? Es kaut kā par to pat nevienu brīdi neiedomājos, nepieļāvu pat tādu iespēju.. Nu i labi, citādi man nervi būtu bijuši čupā

Nu Tu nepieļāvi..es pieļāvu, jo rakstīja, ka finālu nevar nosaukt "happy end". Ai, bet biju vakar ieslēgusi vienu treileri, bet pirms viņa kāreiz šis AC fin bija.. un kad šodien sēriju skatījos jau sāku domāt moš viņi tur tā gulēja, jo viens beigts vai abi beigti.. bet nu par laimi nē :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)