TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)


Amor cautivo (Azteca, 2012)

Сообщений 41 страница 60 из 244

41

Vanessa jau no paša sākuma likās kā greizsirdīgā līgava, kura rīkos skandālus..Tāpēc kaitina, kad galvenajiem varoņiem jau ir līgavas.

mmaarriiaa написал(а):

Ja Fernando ķēdīti ieraudzīs viņš atcerēsies Alehandru, bet viņš jau zin ka Alehandras tēvs bija viņu ģimenes draugs.

Mjā.a. Tikai, ja ķēdīti ieraudzīs Efrains, vai tad viņš to parādīs Fernando? bet kaut kurā brīdī pēc žanra likumiem, Fernando būtu jāierauga ķēdīte.

mmaarriiaa написал(а):

Un sērijas beigas, trakais psihopāts dodas uz slimnīcu, gribu 7.sēriju.

pašā sākumā likās, ka būs kaut kādas parastas šķiras ļaundaris, bet pamazām sāk parādīties, ka viņam ir savs stils..

mmaarriiaa написал(а):

Es nedaudz šokā tikko izlasīju ka Euhēnijas lomas atveidotāja un trakais ir pāris reālajā dzīvē un viņiem ir meitiņa.

Man ar šis fakts likās interesants :D Forši :) Bet jāa..īpaši daudz ainu viņiem nebija..

0

42

aNgeL написал(а):

Vanessa jau no paša sākuma likās kā greizsirdīgā līgava, kura rīkos skandālus..Tāpēc kaitina, kad galvenajiem varoņiem jau ir līgavas.

Mani arī tas vienmēr ir kaitinājis, ja kādam no varoņiem ir mīļotais, labāk būtu ja viņš būtu pilnīgi brīvs.

aNgeL написал(а):

Mjā.a. Tikai, ja ķēdīti ieraudzīs Efrains, vai tad viņš to parādīs Fernando? bet kaut kurā brīdī pēc žanra likumiem, Fernando būtu jāierauga ķēdīte.

Es domāju ka Efrains neparādītu, bet agri vai vēlu Fernando to ieraudzīs :) Kā jau teicu Efrainam tieši izdevīgi būtu ja Vanessa paliktu brīva, bet varbūt viņš čakarēs Fernando un alehandras attiecības lai izpatiktu Vanessai.

0

43

aNgeL написал(а):

pašā sākumā likās, ka būs kaut kādas parastas šķiras ļaundaris, bet pamazām sāk parādīties, ka viņam ir savs stils..

Viņš nav ar pliku roku ņemams, viņš ir visur, var titk visur viņam noteikti ir sakari. Kaut vai viņš bija tas kas apsargāja māju, kurā pats bija ieslodzījis Alehandru kopā ar citiem policistiem. Bet kas ir dīvaini viņš visu laiku pārvietojas ar to zagto mašīnu, vai policija gadījumā to nemeklē? Viņš ir no tiem ļaundariem kas ir ļoti bīstami un nenotverami, kaut arī beigās protams tiks notverts, bet būs paspējis izdarīt neskaitāmus noziegumus. Un alehandra viņam ir visbīstamākā jo viņa zin kā viņš izskatās.

Un 7.sērijas avance es degu nepacietībā redzēt 7.sēriju.

Отредактировано mmaarriiaa (06.06.2012 13:03)

0

44

mmaarriiaa написал(а):

Es domāju ka Efrains neparādītu, bet agri vai vēlu Fernando to ieraudzīs :) Kā jau teicu Efrainam tieši izdevīgi būtu ja Vanessa paliktu brīva, bet varbūt viņš čakarēs Fernando un alehandras attiecības lai izpatiktu Vanessai.

Man liekas, ka Efrains pats samīlēsies Alehandrā... Bet vispār jau man arī patiktu, ka šis saprastu, ka Alehandra var atbrīvot viņa ceļu pie Vanesas.

7.
Ikreiz besī tas Efrains..vienmēr jaucas Fernando un Alehandras ainās savas greizsirdības un skaudības dēļ... Ceru Alehandra vēl ilgi turēsies pretī.
Atkal jau abiem īpaši daudz ainu nebija, bet tās kuras ir - ir tik sajūsminošas  :love: Viņa sāka runāt ar viņu... :) :) Ceru Efrainam pieleks, ka Alehandrai vajadzīga Fernando klātbūtne.
Žēl Alehandras, ka viņa nenojauš, ka visi viņu tik vienkārši var novērtot otrpus spogulim. Bet bij smuki, kad Fernando skatījās un Alehandra arī pienāca klāt spogulim :)

Opāa.. jau policija zina,kā izskatās Edmundo! Ātri! Vispār interesanti, kas būs tālāk ar šo līniju..Tomēr veselu telenoveli slēpties no policijas pagrūti, man liekas.

0

45

Es nepareizi biju izlasījusi sinopsis un man likās ka Ramiro iemīlēsies Alehandrā un man tas likās tik dīvaini, jo viss liecina ka Efrains iemīlēsies, bet nē izrādās ka tomēr Efrains iemīlēsies. Un man tā arī likās ka notiks, patiesībā tas ir slikti jo viņš kā psihologs mācēs manipulēt ar Alehandru. Un Efrains redzams ka ir ļaunais tēls, nebūs viņš labs pret Alehandru, drīzāk apmāts.
Jā ļoti ātri atklāja Edmundo seju, nu nezinu tagad viņam plastiskā jātaisa būs operācija :D jo citādu tas nereāli noslēpties.
Bet vispār tie notikumi šeit tik ātri iet uz priekšu, ka neizinu ko viņi vēl izvilks pa visu telenoveli, ceru ka nebūs jāviļas tajā ka sākums ir ļoti interesants, bet pārējā telenovele izvilkta riktīgi.

Отредактировано mmaarriiaa (06.06.2012 16:57)

0

46

mmaarriiaa написал(а):

Bet vispār tie notikumi šeit tik ātri iet uz priekšu, ka neizinu ko viņi vēl izvilks pa visu telenoveli, ceru ka nebūs jāviļas tajā ka sākums ir ļoti interesants, bet pārējā telenovele izvilkta riktīgi.

Tas ļoti biedē :S :S Tā mēdz gadīties, ka sākums ļoti foršs un pēc tam ievelk visu.. (nu piem. Aztecas Vuelveme a querer.. tika fantastisks sākums bija.. )

mmaarriiaa написал(а):

patiesībā tas ir slikti jo viņš kā psihologs mācēs manipulēt ar Alehandru.

Nu redzēs.. Alehandra tomēr nav muļķe un es ceru, ka neļausies manipulācijām..bet grūti šobrīd saprast, kā notikumii ievirzīsies, kā varoņi mainīsies.. Ak, lai Fernando apprec Alehandru :D šāds pavērsiens man patiktu :D

0

47

aNgeL написал(а):

Ak, lai Fernando apprec Alehandru :D šāds pavērsiens man patiktu :D

O jā! Tas būtu super. Man patīk viņu attiecības. Tās ir patiesas, tajās nav melu(nu labi Fernando nesaka Alehandrai ka viņas tēvs ir miris, bet ja pateiktu tas viņu traumētu vēl vairāk, kaut arī man liekas ka Alehandra to jau zin).

aNgeL написал(а):

Tas ļoti biedē :S :S Tā mēdz gadīties, ka sākums ļoti foršs un pēc tam ievelk visu.. (nu piem. Aztecas Vuelveme a querer.. tika fantastisks sākums bija.. )

Cik esmu redzējusi tas ir visraksturīgāk Aztecai viņiem patīk telenoveles izvilkt uz 200 sērijām. Pēc manām domām. Bet piemēram Mujer Comprada man likās diezgan interesanta un Emperatriz arī. Tā ka neko nevar zināt. Ceru ka vēl ilgu laiku būs tik aizraujošas sērijas kā tagad, oriģināls sižets pagaidām.

aNgeL написал(а):

Nu redzēs.. Alehandra tomēr nav muļķe un es ceru, ka neļausies manipulācijām..bet grūti šobrīd saprast, kā notikumii ievirzīsies, kā varoņi mainīsies..

Jā, jo tikai pats sākums. Bet Efrains man diezvai iepatiksies, jau no pirmās sērijas nepatīk. Man pagaidām patīk tikai Alehandra un Fernando :D

0

48

mmaarriiaa написал(а):

Man pagaidām patīk tikai Alehandra un Fernando

Man arī :D Pārējo nemaz īsti neskatos :D Nu vēl tas policists arī diezgan labi patīk..Ramiro sauca?

Ceru, ka nebūs 200 sērijas :S

0

49

aNgeL написал(а):

Man arī :D Pārējo nemaz īsti neskatos :D Nu vēl tas policists arī diezgan labi patīk..Ramiro sauca?

Ceru, ka nebūs 200 sērijas :S

Es arī ceru ka nebūs 200, visoptimālākais manuprāt ir ap 100. Labāk lai ir mazāk un visas sērijas interesantas, nekā vairāk un tiek izvilkts.
Jā Ramiro sauca, mani viņš arī simpatizē. Emperatrisē viņš un Marimara Vega tēloja pāri. Vēl vienīgais kur es esmu redzējusi Ramiro aktieri ir Los Plateados kur viņš tēloja turku.

0

50

mmaarriiaa написал(а):

Emperatrisē viņš un Marimara Vega tēloja pāri.

fooršī :) es tik maz redzēju no Emperatrises un tik sen tas bija, ka Marimaras partneri noteikti nebūtu atpazinusi. bet plāns kādreiz turpināt Emperatriz ir..

jāa.. bet vai Aztecai mēdz būt zem 100? Es gan īpaši nesekoju, tāpēc vispār nezinu. man ar patīk zem 100, bet vēl kādas 120 -130 liekas normāli :) Nu un ja būs 200, bet interesanti, tad arī var (ir tomēr piemēri, kad foršas ir arī uz 200 :D ) Man lielākoties 200 nepatīk tāpēc, ka vēlāk grūtāk otrreiz skatīties, ja nu rodas vēlme.

0

51

aNgeL написал(а):

fooršī :) es tik maz redzēju no Emperatrises un tik sen tas bija, ka Marimaras partneri noteikti nebūtu atpazinusi. bet plāns kādreiz turpināt Emperatriz ir..

jāa.. bet vai Aztecai mēdz būt zem 100? Es gan īpaši nesekoju, tāpēc vispār nezinu. man ar patīk zem 100, bet vēl kādas 120 -130 liekas normāli :) Nu un ja būs 200, bet interesanti, tad arī var (ir tomēr piemēri, kad foršas ir arī uz 200 :D ) Man lielākoties 200 nepatīk tāpēc, ka vēlāk grūtāk otrreiz skatīties, ja nu rodas vēlme.

Es Emperatrisi esmu redzējusi pa gabaliņiem, nevisu :D No aztecas maz es vispār esmu kaut ko redzējusi, bet radies iespaids, ka viņiem viss ir izvilkts. Nedaudz pačekoju ka pēdējās telenoveles ir bijušas neīsākas par 140 sērijām.
Jā piekrītu ir grūti atkal skatīties ja ir 200. Bet ir arī labi piemēri tik garām telenovelēm. Ja sižets spēj aizraut visu 200 sēriju garumā, tad ir ok, bet ja nē tad nav to vērts. Bet ir arī telenoveles kurām 100 sērijas liekas nu ļoti garas D:

Отредактировано mmaarriiaa (06.06.2012 18:48)

0

52

mmaarriiaa написал(а):

Ja sižets spēj aizraut visu 200 sēriju garumā, tad ir ok, bet ja nē tad nav to vērts. Bet ir arī telenoveles kurām 100 sērijas liekas nu ļoti garas D:

Aha.. tāpēc ideālie piemēri ir Amor gitano, La reina del sur , kur 55 - 65 sērijas :D :D bet atkal jau - man patiktu, ja Sortim būtu vairāk sēriju :D bet no otras puses atkal jau man prieks ka nepārsniedza 100.. tas man patīk Karlas Estradas novelēs, ka parasti 95 sērijas (vismaz pēdējās).

0

53

aNgeL написал(а):

Aha.. tāpēc ideālie piemēri ir Amor gitano

amor gitano man būtu gribējies lai ir garāks :D bet toties visas sērijas bija interesantas un tāds arī paliek atmiņā.

aNgeL написал(а):

tas man patīk Karlas Estradas novelēs, ka parasti 95 sērijas (vismaz pēdējās).

man arī tas vienmēr ir paticis :)

0

54

13.
Ehh... nu vot..Alehandra paklausīja Fernando un arī sāka runāt ar Efrainu.. Efrainu vispār saprast nevar - negrib, lai Fers ir ar to savu līgavu, negrib, lai ir ar Alehandru.. tik greizsirdīgs un skaudīgs..

Bet cik smuka bija tā sērija pirms tam, kad Alehandra un Fers skatījās zvaigznēs :) Viņa gan, manuprāt, pārāk ātri atzinās viņam, ka mīl viņu. Tomēr diezgan naiva meitene, kas tic, ka viņu gaida skaista mīlestība, ka Fers ir viņas princis, nenojaušot, ka šim jau ir līgava.. Ceru, ka Fers uzzinās, ka toreiz šī bija uzbrukusi Alehandrai, nevis Marta.

0

55

Pirmais fan video :)

0

56

aNgeL написал(а):

Pirmais fan video

Jā, šo rīt šito skatījos! :) Bet jauki, turklāt tā dziesma jau man iepatīkusies. :)

0

57

Mariposa написал(а):

Jā, šo rīt šito skatījos! :) Bet jauki, turklāt tā dziesma jau man iepatīkusies. :)

Es nemaz nezināju, ka seko viņiem līdzi...akk.. :P
Jāa.. dziesmas izvēle.. cik pārsteidzoši :D
Bet viņiem tik skaistas ainas, ka ar jebkuru dziesmu laikam labi izskatīsies :D

0

58

Alehandras poēma

http://s1.uploads.ru/t/M/C/p/MCpvY.jpg

0

59

aNgeL написал(а):

Es nemaz nezināju, ka seko viņiem līdzi...akk..

A vot  :P  :D  Tikai kaut kad jāierauj sērijas, nu gan jau pa nedēļu paveikšu šo varoņdarbu!:D :)

Awww..tā poēma tik skaista! :love:  :love:  :love:

0

60

aNgeL написал(а):

13.
Ehh... nu vot..Alehandra paklausīja Fernando un arī sāka runāt ar Efrainu.. Efrainu vispār saprast nevar - negrib, lai Fers ir ar to savu līgavu, negrib, lai ir ar Alehandru.. tik greizsirdīgs un skaudīgs..

Bet cik smuka bija tā sērija pirms tam, kad Alehandra un Fers skatījās zvaigznēs :) Viņa gan, manuprāt, pārāk ātri atzinās viņam, ka mīl viņu. Tomēr diezgan naiva meitene, kas tic, ka viņu gaida skaista mīlestība, ka Fers ir viņas princis, nenojaušot, ka šim jau ir līgava.. Ceru, ka Fers uzzinās, ka toreiz šī bija uzbrukusi Alehandrai, nevis Marta.

Manuprāt arī viņa pārāk ātri atzinās mīlestībā, bet viņa vairāk ir bērna prātā, 13 gadu vecumā, kad viņu nolaupīja un tādā vecumā cilvēki ir savādāki, 10 gadus viņa ir bijusi izolēta no sabiedrības un tas ir loģiski, ka viņa rīkojas savādāk, neloģiskāk, viņa nepazīst pasauli un reālo dzīvi kā tādu.
Efrains mani besī, nepatīk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)