TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)


Amor cautivo (Azteca, 2012)

Сообщений 61 страница 80 из 244

61

Poēma ir ļoti skaista, vienmēr man ir patikusi.

0

62

mmaarriiaa написал(а):

Manuprāt arī viņa pārāk ātri atzinās mīlestībā, bet viņa vairāk ir bērna prātā, 13 gadu vecumā, kad viņu nolaupīja un tādā vecumā cilvēki ir savādāki, 10 gadus viņa ir bijusi izolēta no sabiedrības un tas ir loģiski, ka viņa rīkojas savādāk, neloģiskāk, viņa nepazīst pasauli un reālo dzīvi kā tādu.

Hmmm...neesmu par to domājusi no tā skatpunkta, bet jāā!! Tagad kad tā pateici, kad skaidri saprotu, ka tiešām tāds varētu būt iemesls..  + vēlme pēc mīlestības, kuru tik sen nav saņēmusi, pieķeršanās vienam cilvēkam (parasti gan kas ir mamma, bet šajā gadījumā mīļotais princis).
Jāa.. nez kad viņa uzzinās, ka viņam jau ir līgava? Būs smags brīdis laikam.. Nabadzīte Ale jau tik daudz kam izgājusi cauri, bet lielās ciešanas vēl priekšā.

Ahāaa...poēma ir fantastiska  :love:  un ar viņas balsi vēl labāk skan.

0

63

Patiesībā abi aktieri ir nolēmuši izšķirties...

http://4put.ru/pictures/max/345/1062015.jpg

Bet forši, ka viņi šķīrušies, bet tik draudzīgi..pat filmējās kopā tikko, atveidojot iemīlējušos..

Man jau likās, ka kaut kur Sesīliju esmu redzējusi, ka viņas runas veids, uzvedība liekas pazīstama.. Ieraudzīju viņas filmogrāfiju un sapratu - Korīna un Vuelveme a querer.

0

64

aNgeL написал(а):

Bet forši, ka viņi šķīrušies, bet tik draudzīgi..pat filmējās kopā tikko, atveidojot iemīlējušos..

Žēl, ka cilvēki šķiras, bet liels prieks, ka ir saglabājuši draudzīgas attiecības :)

0

65

Starpcitu Enģelīt, ļoti smuku banneri esi uzlikusi aktīvajām telenovelēm.

Отредактировано mmaarriiaa (19.06.2012 23:05)

0

66

mmaarriiaa написал(а):

Žēl, ka cilvēki šķiras, bet liels prieks, ka ir saglabājuši draudzīgas attiecības

Jāa.... tas gan.. bet tiešām - pirmkārt, patīkami, ja pēc šķiršanās saglabā labas attiecības un, otrkārt, man patīk, ka viņi neizslēdz iespēju, ka nākotnē varētu atkal būt kopā. :)

mmaarriiaa написал(а):

Starpcitu Enģelīt, ļoti smuku banneris esi uzlikusi aktīvajām telenovelēm.

Paldies  :flirt: Sapratu, ka gribu redzēt Alehandru un Fernando foruma pirmajā lapā :D Un šis bija vienīgais veids, kurš ienāca prātā :D Tikai nācās pievienot arī citus (man gan nav iebildumu redzēt arī Danielu un Kamillu, Lusianu un Rodrigo  :love: ) Bet no otras puses tad vēl gribētos dažus citus pārus pievienot, bet vietas jau nepietika :D

0

67

aNgeL написал(а):

Hmmm...neesmu par to domājusi no tā skatpunkta, bet jāā!! Tagad kad tā pateici, kad skaidri saprotu, ka tiešām tāds varētu būt iemesls..  + vēlme pēc mīlestības, kuru tik sen nav saņēmusi, pieķeršanās vienam cilvēkam (parasti gan kas ir mamma, bet šajā gadījumā mīļotais princis).
Jāa.. nez kad viņa uzzinās, ka viņam jau ir līgava? Būs smags brīdis laikam.. Nabadzīte Ale jau tik daudz kam izgājusi cauri, bet lielās ciešanas vēl priekšā.

Ahāaa...poēma ir fantastiska  :love:  un ar viņas balsi vēl labāk skan.

Jā Alehandra visu laiku dzīvoja sirdī ar šo mīlestību pret Feru un viņai būs sāpīgi uzzinot, ka Feram ir draudzene. Alehandrai vēl daudz būs jācieš, 10 gadi no viņas bija mocību pilni, visvairāk tieši garīgi, ieslodzīta 4 sienās, vismaz Edmundo viņu fiziski neiespaidoja. Bet vistrakākais vēl priekšā, jo viņai apkārt ir daudz ļaunuma, ļauna vēlētāju, savā veidā šos 10 gadus viņa tika pasargāta no sāpēm ko rada nodevība un vispār visa sadzīviskā. Un tagad viņai būs smagi, saprast cilvēkus, uzticēties tiem. Bet man patīk ka tomēr visvairāk viņa pagaidām uzticas Feram un ir tikai normāli tas kā viņa izturās, ja viņa jau tagad uzticēties visai pasaulei zustu ticamība šim stāstam, bet pagaidām man patīk.

0

68

aNgeL написал(а):

Jāa.... tas gan.. bet tiešām - pirmkārt, patīkami, ja pēc šķiršanās saglabā labas attiecības un, otrkārt, man patīk, ka viņi neizslēdz iespēju, ka nākotnē varētu atkal būt kopā. :)

To ka viņi apsver šādu iespēju nezināju, vnk video neskatījos, bet tas ir ļoti jauki :)

aNgeL написал(а):

Paldies  :flirt: Sapratu, ka gribu redzēt Alehandru un Fernando foruma pirmajā lapā :D Un šis bija vienīgais veids, kurš ienāca prātā :D Tikai nācās pievienot arī citus (man gan nav iebildumu redzēt arī Danielu un Kamillu, Lusianu un Rodrigo  :love: ) Bet no otras puses tad vēl gribētos dažus citus pārus pievienot, bet vietas jau nepietika :D

Ir labi tā kā tagad. Ja tur ieliktu visus tad galvas būtu dažu mm  lielumā :D

0

69

mmaarriiaa написал(а):

Bet man patīk ka tomēr visvairāk viņa pagaidām uzticas Feram un ir tikai normāli tas kā viņa izturās, ja viņa jau tagad uzticēties visai pasaulei zustu ticamība šim stāstam, bet pagaidām man patīk.

Un Efrainam sāka uzticēties  :hobo:  bet nu kādreiz tam laikam bija jānotiek...Bet vienalga tas nav tā kā Feram!!!
Akk..laikam jānoskatās šodienas sērija  :flirt:

mmaarriiaa написал(а):

To ka viņi apsver šādu iespēju nezināju, vnk video neskatījos, bet tas ir ļoti jauki :)

Es pa ausu galam dzirdēju it kā kaut ko tādu :D

mmaarriiaa написал(а):

Ir labi tā kā tagad. Ja tur ieliktu visus tad galvas būtu dažu mm  lielumā :D

Vai arī tikai varoņu acis salikt..daudz, daudz  :crazyfun:

0

70

aNgeL написал(а):

Vai arī tikai varoņu acis salikt..daudz, daudz  :crazyfun:

:D

aNgeL написал(а):

Un Efrainam sāka uzticēties  :hobo:  bet nu kādreiz tam laikam bija jānotiek...Bet vienalga tas nav tā kā Feram!!!
Akk..laikam jānoskatās šodienas sērija  :flirt:

Es Efrainu vispār neskaitu, man viņš neieptiksies, slidens tips, bet tur viņa piespiedu kārtā vairāk sāka uzticēties. Ja būtu pēc viņas prāta vēljoprojām sarunātos tikai ar Feru.

0

71

mmaarriiaa написал(а):

Es Efrainu vispār neskaitu, man viņš neieptiksies, slidens tips, bet tur viņa piespiedu kārtā vairāk sāka uzticēties. Ja būtu pēc viņas prāta vēljoprojām sarunātos tikai ar Feru.

Tas gan... Fernando mīļi palūdza Alehandru..  :no:  Ka tik vēlāk nenāksies pašam to nožēlot :D Nepatīk man šitais, kad uzticas neīstajam cilvēkam. Tas vienmēr tā moka skatītāju nervus, kad ilgstoši varonis domā, ka ļaunais ir labs :D (ir gan forši izņēmumi, bet noteikti ne Efrains). Un ceru, ka Fers drīz vien uzzinās, ka Efrainam un Vanesai ir romāns.. tas būtu reāli nežēlīgi, ja arī otrs labākais draugs Ramiro slēptu no viņa patiesību..tad ar tādiem draugiem ienaidniekus nevajag.. Un vispār tā kā man Ramiro diezgan labi patīk, tad gribas, lai viņš ir labs draugs.  Kaut gan arī - viņš tagad starp Efrainu un Feru.. bet tomēr, ja ņem kaut vai vērā, ka viņš cīnās par taisnību diendienā..

0

72

16

Protams, ka tik drīz Ale nenosauktu Viktorijas vārdu.. Pārāk agri. Bet vispār Viktorija man patīk (es gan pārtinu visus, kuri nav Ale un Fers, bet vienalga ar acs kaktiņu kaut ko noķeru un man tā varone patīk.)

Kā es izbaudu katru Ales un Fera ainu!! Viņa tik trausla, nevainīga, jauka..un abu attiecībās kaut kas tik maigs, un šī uzticība! Tik skaisti!! Kā viņa priecājas un pārvēršas ikreiz, kad ierauga Fernando. Un kā atstāja viņam šokolādes gabaliņu.
Jāa.. Fernando spēj uzticēt savas jūtas tikai savai mirušajai draudzenei. Tik burvīgi bija dzirdēt, ka viņš kaut ko izjūt pret Alehandru, ka domā par viņu.

Un sērijas beigas!!! Tieši to es gribēju un cerēju, ka notiks - ka ieraugot Vanesu, Alehandra atzīsies, ka tā bija viņai uzbrukusi.. un ideāli - šajā brīdī blakus viņai ir tieši Fers (nevis Efrains.. ). Ha ha bet Vanesai arī nepatika tas ko ieraudzīja.. Vienīgi Fernando tāds nesaprot, kāpēc būtu jādodas projām (it kā jau pieredzes viņam nebūtu iepriekš bijis ar Vanesas greizsirdību...)

P.S. Man sāk pamazām iepatikties šī dziesma - viņiem pat piestāv (izņemot to piedziedājumu, kuram temps par ātru un stils nederīgs.., bet kad pantiņi skan, tad ir smuki :) )

0

73

17

Es jau paspēju vilties, ka viss tā notika - Ale uzreiz aizgāja un principā nekas netika noskaidrots. Biju diezgan droša, ka arī Marta maz ko pierādīs... bet wow.. tas kas notika beigās ir ideāls pavērsiens!!! Interesanti gan, ka tās kameras pēkšņi ieslēdzās, bet manis pēc tas tā var būt.. galvenais, ka Fernando un Efrains ieraudzīja Vanesu Ales izstabā, un vēl jo vairāk, kā šī uzbrūk Alehandrai!! kā lai sagaida nākamo sēriju???

0

74

Jā man prieks, ka ieslēdzās kameras, ka beidzot Fernando ieraudzīs kāda Vanesa ir maita.
Bet 18.sērijā ale beidzot uzzinās, kas Vanesa ir Fernando.

aNgeL написал(а):

Kā es izbaudu katru Ales un Fera ainu!! Viņa tik trausla, nevainīga, jauka..un abu attiecībās kaut kas tik maigs, un šī uzticība! Tik skaisti!! Kā viņa priecājas un pārvēršas ikreiz, kad ierauga Fernando. Un kā atstāja viņam šokolādes gabaliņu.
Jāa.. Fernando spēj uzticēt savas jūtas tikai savai mirušajai draudzenei. Tik burvīgi bija dzirdēt, ka viņš kaut ko izjūt pret Alehandru, ka domā par viņu.

Es arī tāpat kā Tu izbaudu viņu ainas.
Es domāju ka Fernando sāk iemīlēties un man arī patīk viņu attiecības tās ir tik jaukas un patiesas. Un jauks bija Ales sapnis par to kā Fers viņu noskūpsta un tā šokolādes strūklaka. Jā Ale ir tik naiva, bet tas ir tas kas dod viņu attiecībās to īpašumu, Fers zin ka Ale ir pret viņu patiesa, viņs saka ko jūt. Viņi ir tiiik mīļi abi. Es arī nevaru sagaidīt rītdienu.

Отредактировано mmaarriiaa (20.06.2012 21:33)

0

75

mmaarriiaa написал(а):

Un jauks bija Ales sapnis par to kā Fers viņu noskūpsta un tā šokolādes strūklaka.

:love:  Gaidu, kad viņiem notiks kaut kas vairāk par izgājieniem uz terases, lai paskatītos uz mēnesi. Kāda kopīga pastaiga un tamlīdzīgi :) Vispār interesanti, kas notiks..Kad Ale pametīs šo klīniku, kur dzīvos utt utt...

mmaarriiaa написал(а):

Jā Ale ir tik naiva, bet tas ir tas kas dod viņu attiecībās to īpašumu, Fers zin ka Ale ir pret viņu patiesa, viņs saka ko jūt. Viņi ir tiiik mīļi abi.

Jā, tieši šis patiesums dod viņu attiecībām īpašu burvību :) Skaistie  :love: Viņš tik jauki par viņu rūpējas, sargā un man patīk, ka viņa nav lepna, bet gan pati vienmēr meklē viņa palīdzību, klātbūtni :) Tiešām ļoti interesanti, kā viss risināsies tālāk. Diezgan grūti paredzēt to, kāda Ale būs vēlāk, kā viņu ietekmēs šī mīlestība. Vispār pats sižets. Bail, ka kaut ko sabojās scenāristi :S Manuprāt, tiešām ļoti iederētos, ja Fers viņu apprecētu.

0

76

aNgeL написал(а):

Manuprāt, tiešām ļoti iederētos, ja Fers viņu apprecētu.

Ak, tas būtu varen forši, ja tā notiktu :)

aNgeL написал(а):

Jā, tieši šis patiesums dod viņu attiecībām īpašu burvību :) Skaistie  :love: Viņš tik jauki par viņu rūpējas, sargā un man patīk, ka viņa nav lepna, bet gan pati vienmēr meklē viņa palīdzību, klātbūtni :) Tiešām ļoti interesanti, kā viss risināsies tālāk. Diezgan grūti paredzēt to, kāda Ale būs vēlāk, kā viņu ietekmēs šī mīlestība. Vispār pats sižets. Bail, ka kaut ko sabojās scenāristi

Man vislabāk patīk tas, ka nevar paredzēt kas notiks, kas man liekas tiešām beidzot interesanti, jo bieži filmās, seriālos utt. var paredzēt tālāko notikumu gaitu, bet šeit nē. Galvenais es ļoti ceru, ka scenārsiti neko tālāk nesačakarēs.

Un es nevaru sagaidīt kad Fers uzzinās, ka Vanesa viņu krāpj un pametīs viņu.

0

77

mmaarriiaa написал(а):

Man vislabāk patīk tas, ka nevar paredzēt kas notiks, kas man liekas tiešām beidzot interesanti, jo bieži filmās, seriālos utt. var paredzēt tālāko notikumu gaitu, bet šeit nē. Galvenais es ļoti ceru, ka scenārsiti neko tālāk nesačakarēs.

Man kaut kā pēdējās noveles, kuras skatos, liekas diezgan neparedzamas.. Bet šajā man patīk, ka tomēr galvenā varone ir savādāka tieši ar šo savu pagātni. Nav pirmā reize, kad varonei bērnības trauma vai tml, bet šeit tomēr savādāk :)

mmaarriiaa написал(а):

Un es nevaru sagaidīt kad Fers uzzinās, ka Vanesa viņu krāpj un pametīs viņu.

Es arī! Tāpēc jau ideāli sanāktu - viņš pamestu Vanesu un apprecētu Alehandru.. Ja vien Vanesa nepaliks stāvoklī no Efraina un neapprecēsies ar Fernando :S

0

78

aNgeL написал(а):

Ja vien Vanesa nepaliks stāvoklī no Efraina un neapprecēsies ar Fernando :S

Kā man krīt uz nerviem šī palikšana stāvoklī, un tad piesien galveno varoni, pārāk bieži seriālos tā ir.

aNgeL написал(а):

Man kaut kā pēdējās noveles, kuras skatos, liekas diezgan neparedzamas.. Bet šajā man patīk, ka tomēr galvenā varone ir savādāka tieši ar šo savu pagātni. Nav pirmā reize, kad varonei bērnības trauma vai tml, bet šeit tomēr savādāk :)

Jā šī viņas trauma ir savādāka kā agrāk kādā telenovelē. Jā tagad vispār telenoveles tādas veiksmīgas pēdējā laikā.

0

79

mmaarriiaa написал(а):

Jā tagad vispār telenoveles tādas veiksmīgas pēdējā laikā.

Tieši tagad tās kuras rāda man visas patīk (līdz ar to rodas problēma, ka nevaru visas pavilkt :D ) .. bet tās kuras tagad tiek gatavotas kā projekti jauni, kuri aizvietos tagadējās, gan mani nesaista gandrīz nekas (par laimi :D ).

mmaarriiaa написал(а):

Kā man krīt uz nerviem šī palikšana stāvoklī, un tad piesien galveno varoni, pārāk bieži seriālos tā ir.

Nu vot cerams, ka tā nebūs :S lai gan pagaidām izskatās diezgan reāli, ja sekot tam, kā tas klasiski notiek. Bet ņemot vērā to, kāda Alei ir situācija psiholoģiska, tad tomēr būtu par ātru viņai dabūt šādu mīlestības traumu..

0

80

aNgeL написал(а):

bet tās kuras tagad tiek gatavotas kā projekti jauni, kuri aizvietos tagadējās, gan mani nesaista gandrīz nekas (par laimi :D ).

Kad vēl baumoja par Fernando kādā telenovelē, domāju varbūt paskatīšos, bet tagad arī nezinu. Vispār slikti zinu arī jaunos projektus.

aNgeL написал(а):

Nu vot cerams, ka tā nebūs :S lai gan pagaidām izskatās diezgan reāli, ja sekot tam, kā tas klasiski notiek. Bet ņemot vērā to, kāda Alei ir situācija psiholoģiska, tad tomēr būtu par ātru viņai dabūt šādu mīlestības traumu..

Ceru, ka tā nebūs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)