TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)


Amor cautivo (Azteca, 2012)

Сообщений 81 страница 100 из 244

81

mmaarriiaa написал(а):

Vispār slikti zinu arī jaunos projektus.

Es arī... redzu, ka visādi jaunumi, bet pat īsti nelasu..būs kaut kādi treileri, promo, tad paskatīšos :D
Principā varbūt paskatītos Que bonito amor - tikai galveno aktieru dēļ...tomēr forša izvēle.. bet redzēs. Un noteikti skatītos Karlas Luz de angel, bet nu tas vēl jāsagaida :D

0

82

aNgeL написал(а):

Es arī... redzu, ka visādi jaunumi, bet pat īsti nelasu..būs kaut kādi treileri, promo, tad paskatīšos :D
Principā varbūt paskatītos Que bonito amor - tikai galveno aktieru dēļ...tomēr forša izvēle.. bet redzēs. Un noteikti skatītos Karlas Luz de angel, bet nu tas vēl jāsagaida :D

Que bonito amor īsti nezinu sižetu, tāpēc vēl spriedīšu vai skatīties. Luz de angel varētu būt interesants, žēl ka tur nebūs Fers, bet skaidri vēl nav zināmi aktieri.

0

83

18.sērija
Super Fers pameta Vanesu. Vanesa atkal mēģināja izlikties par dievgosniņu, ka Ale viņai uzbruka, bet tad Fers pateica ka visu redzēja. Un tagad var skaidri redzēt, ka Fers ir iemīlējies Alē. Izskatās ka  kāds cits Fera draugs iemīlēsies Alē arī. Bet man nepatīk, tagad kad Ale uzzināja no Efraina ka Vanesa ir līgava Feram, viņa ar viņu vairs nesarunājas, ir auksta un Fers šo attieksmi nesaprot, Ale Feram saka lai sauc Efrainu, ka viņa ar to runās, un tagad viņa ļoti brīvi sarunājas ar Efrainu un ar Fernando draugu arī runāja, izskatās ka tagad viņa vairs nav noslēgusies pret apkārtējo pasauli. Ļoti ceru, ka nākamajā sērijā starp Ali un Feru viss atkal būs labi, bija tik foršas viņu ainas.

0

84

Piekrītu visam, ko sarakstīji... Eh, man jau likās, ka viņa speciāli tagad vairāk gribēs Efraina klātbūtni. Bet gan jau viss mainīsies, kad uzzinās, ka Fernando nolēma neprecēties ar Vanesu! Ura!! Ha, bij tik smieklīgi, kad Vane visu vainu vēla virsū Alei, bet Fers tāds - istaba pilna ar kamerām tā ka nav ko te.. :D
Man patika ļoti, ka arī Ale prata sevi aizstāvēt, un atbildēja Vanei ar pretuzbrukumu :)

Kaut kā izskatās, ka Alē samīlēsies daudzi varoņi... :/

0

85

aNgeL написал(а):

Piekrītu visam, ko sarakstīji... Eh, man jau likās, ka viņa speciāli tagad vairāk gribēs Efraina klātbūtni. Bet gan jau viss mainīsies, kad uzzinās, ka Fernando nolēma neprecēties ar Vanesu! Ura!! Ha, bij tik smieklīgi, kad Vane visu vainu vēla virsū Alei, bet Fers tāds - istaba pilna ar kamerām tā ka nav ko te.. :D
Man patika ļoti, ka arī Ale prata sevi aizstāvēt, un atbildēja Vanei ar pretuzbrukumu :)

Kaut kā izskatās, ka Alē samīlēsies daudzi varoņi... :/

Jā tā aina bija labā kad Vane vainoji ALi un Fers pasaka ka videonovērošanā visu redzēja un viņai tāds abloms bija. Ale tagad ir greizsirdīga un sadusmojusies uz Feru, bet jācer ka ilgi tā nebūs. Jā Alē tagad visi samīlās :D Man arī patika, ka Ale nolika Vani pie vietas, viņa prot par sevi pastāvēt. Iespējams ka jā, ka tagad viņa speciāli gribēs vairāk Efraina klātbūtni, tādā veidā mēģinot ieriebt Feram, jo viņam ir draudzene. Bet jācer ka drīz viņa visu uzzinās.

0

86

Tā, esmu noskatījusies visas iekavētās sērijas. :)  Piekrītu, ka Alehandra & Fernando ir dievīgs pāris, tāds maigums no viņiem staro. Un tās, ka viņa burtiski atplaukst viņa tuvumā, tas ir fantastiski!  :love:
Ak, bet Vanesa tiešām kaut kāda histēriķe, bet es jau Enģelītim teicu, ka dievināju to ainu, kad viņa uzbruka Alehandrai un tie vārdi  " Ar Eifrainu tu klusē, bet kad ierados Fernando tu vēlies viņu skūpstīt”, tīri skatoties un nenostājoties neviena pusē- lieliska aina. Bet , protams, žēl Alehandras, viņa tik pārbijusies  :(  Ak, bet grūti būtu iedomāties, kā Vanesa ar Fernando kopā par viņu rūpējas! :D
Turklāt, Eifrens savā veidā visu laiku atbalsta Vanesu. ( Ja jau atlaida Martu). Viņa lieliski prot manipulēt ar viņa jūtām, nemaz neizskatās, ka viņš ir Fernando draugs, drīzāk sāncensis ( gan dzīvē, gan mīlestībā).
Awww..bet kad Alehandra atdzinas Fernando, ka atceras to dienu, kad iemīlējas viņā! Ka tai dienā, viņš nozaga viņas sirdi!  :love:  Taurenis tūkstošo reizi jau izkusa!  :love: Tik jauks viņa skatiens ik reizi, kad Alehandro pasaka kaut ko skaistu un romantisku, un runā par savām jūtam prêt viņu. Ak un Fernando apsolīja, kad abi būs  ārā, viņiem būs saruna par viņa jūtam…akk..cik aizkustinošs solījums! Tik fantastisks varonis! :)
Ak un tā aina, kad viņi skatījas zvaigznes!!! :love: http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif
Viņas prieks par tik vienkāršām lietām ( kas savā veida saprotams, ja jau tik ilgu laiku viņa nodzīvojusi ieslodzījumā) un tik jauki, kad Fernando vienmēr ir līdzas viņai, sargā viņu. :) Viņas naivums īstenibā ir tik apburošs un mīļš! :)
OOo..jā, Vanesa sev pati visu izbojāja uzbrūkot Alehandrai…vismaz Fernando ieraudzīja viņas īsto seju un pateica, ka neprecēs viņu. Bet awww...bet Alehandra attālinas no Fernando, ceru, ka tomēr uzzinot, ka viņš pātrauca attiecības viņa atkal tuvosies viņam nevis atsacīsies no viņa.
P.S. Tā dziesma man ļoti patīk! :) Būtu jau forši, ka būtu biku lēnāka, bet tāpat fantastiska! :love:

0

87

Mariposa написал(а):

Bet , protams, žēl Alehandras, viņa tik pārbijusies

Jāā...ļoti.. reāli skatās uz Vanesu, it kā viņa būtu traka :D Ironija :D Vanesa bļauj, ka Ale tāda ir, bet viss liecina, ka otrādi :D

Mariposa написал(а):

Ak un Fernando apsolīja, kad abi būs  ārā, viņiem būs saruna par viņa jūtam…akk..cik aizkustinošs solījums!

Kā es gaidu šo brīdi!!!! Bet ne tagad uzreiz...negribas,lai viss strauji notiek.

Mariposa написал(а):

Viņas prieks par tik vienkāršām lietām ( kas savā veida saprotams, ja jau tik ilgu laiku viņa nodzīvojusi ieslodzījumā)

Šajā gadījumā šis prieks par vienkāršo ir tik dabisks un skaists  :love:  Ļoti arī patīk visi šie mirklīši! Kaut ko lielisku var panākt ar vienkāršāko :)

Tāds prieks, ka arī noskatījies visu :)  :love:  :jumping:

0

88

19.sērija diezgan viņu pārtinu, nevienas Ales un Fera ainas, Fers gandrīz pieķēra Vani ar Efrainu. Nu ko visas cerības uz 20.sēriju

0

89

http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0624/d0/e9235011d6b1460da63cce397741dbd0.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0624/9d/c4b74706fce859502e9ecf18d38d099d.jpeg http://i42.fastpic.ru/thumb/2012/0624/50/42d7f5c01f2fcb55cf60b9fd4b74e450.jpeg

Māsiņas  :flirt:
http://mx.hola.com/imagenes//famosos/201206211654/mariana-ochoa-spa-marimar-vega/0-5-576/spa2--z.jpg
http://4put.ru/pictures/small/347/1066212.jpghttp://4put.ru/pictures/small/347/1066214.jpghttp://4put.ru/pictures/small/347/1066217.jpg

0

90

http://s1.uploads.ru/i/h/s/L/hsLnm.jpg

0

91

22.sērija bija ļoti interesanta. Es būtu gribējusi, ka Fers izglābj Ali kad viņai uzmācās tas šoferis. Ceru ka Fers un Ale drīz atkal satiksies, nevaru sagaidīt 23.sēriju. Efrains man reāli kretinē, nevaru viņu ciest.

0

92

20 - 21

Aww.... Foršas sērijas!!!  Ale atzinās Feram, ka zina par viņu un Vani..tad visas tās jaukās ainas ar bērnu - kā Fers skatījās uz viņu!! Un skūpsts!!! Es gan biju domājusi, ka tomēr pirmais skūpsts būs ārpus klīnikas sienām. Bet nekas :) tāpat skaisti! Tikai šausmīgi kaitina, ka visas kameras visu redz un dzird.
Un kā Fers atzinās Ramiro, ka iemīlas Alē :)
MJāa.. Un Efrains apņēmies nepieļaut neko starp Feru un Ali.. Priecātos labāk, ka ceļš pie Vanesas brīvs..
Oo..woow.. avārija!!

0

93

aNgeL написал(а):

MJāa.. Un Efrains apņēmies nepieļaut neko starp Feru un Ali.. Priecātos labāk, ka ceļš pie Vanesas brīvs..

Man ir radusies sajūta, ka Efrainu vienīgais kas interesē ir pārspēt Feru, viņam skauž tas kas ir Feram un viņš grib viņam atņemt to kas viņam pieder un vispār nepieļaut lai Fers ir laimīgs. Efrains - nu tas vispār nav nekāds draugs Feram, reāls ļaundaris. draugs=ienaidnieks

0

94

Noskatījos 23.sērijas avanci un tagad vēl vairāk nevaru sagaidīt rītdienu.

0

95

mmaarriiaa написал(а):

Es būtu gribējusi, ka Fers izglābj Ali kad viņai uzmācās tas šoferis.

Ahaa...es arī!! Tas būtu ideāli.. bet nu neko..
Vēl tā Vanesa nelaikā ar savu avāriju atņem Feram laiku..
Jā, vienmēr tik labi parāda policijas darbību, kad gandrīz visi no viņiem ir uzpirkti..
Bet nu beidzot Ale izkļuva no klīnijas vismaz uz kādu laiku. Arī ļoti ceru, ka drīz viņa un Fers satiksies!!!

0

96

aNgeL написал(а):

Vēl tā Vanesa nelaikā ar savu avāriju atņem Feram laiku..

Vanesa un Efrains divi kaitinošākie personāži, lai gan atzīstu, ka skatos tikai Ali un Feru šajā telenovelē pārējo kaut kā pārtinu, vēl man patīk tas izmeklētājs Ramiro. Bet ne pa tēmu, atkal uzgāja veco laiku nostaļģija un skatos Maurisio Islasa telenoveles, cik gan burvīgs un lielisks aktieris, Amor real arī skatos, kā man patīk, ka ir telenoveles, kas ir vērtība uz visu dzīvi, ka ir tādas, kuras var skatīties atkārtoti un vienalga ir interesanti, ka aizrauj līdz isrds dziļumiem, es jau aizrunājos par daudz ne pa tēmu :D . Ceru ka Ale un Fers arī būs atmiņā paliekošs pāris.

0

97

Jap, es arī skatos pamatā tikai Ali un Feru..Pārējās ainas atkarīgas no notikumiem..Bet tā kā Vane un Efrains cieši abiem klāt, tad no kaitinājuma sajūtām neizbēgt..

mmaarriiaa написал(а):

Bet ne pa tēmu, atkal uzgāja veco laiku nostaļģija un skatos Maurisio Islasa telenoveles, cik gan burvīgs un lielisks aktieris, Amor real arī skatos, kā man patīk, ka ir telenoveles, kas ir vērtība uz visu dzīvi, ka ir tādas, kuras var skatīties atkārtoti un vienalga ir interesanti, ka aizrauj līdz isrds dziļumiem

Jāāa, gan!!  :love: Ir un daudz tādu vērtīgu uz visu dzīvi.. Amor real noteikti viena no spēcīgākajām! Man ar gribētos noskatīties dažas Islasa telenoveles, piem. Prisioneru īsti redzējusi neesmu, jo toreiz sliktā laikā rādīja, Preciosa neredzēju, un ļoti arī gribas arī Avotu paskatīties - tik daudz laba par šo dzirdēts, turklāt Adele arī šajā ir..
Kāpēc Tev tieši uz Islasu iedvesma uznākusi? :D

0

98

Mucha adrenalina en Amor cautivo

Una escena de un accidente en auto en Amor Cautivo, protagonizada por Marimar Vega, llenará de adrenalina al televidente.

Para un choque, que se transmitirá esta tarde por TV Azteca, se requirieron dos vehículos que colisionaron en verdad.

Uno fue tripulado por un doble de cine y el otro fue remolcado con muñecos de hule espuma adentro, pero vestidos como los protagonistas para no arriesgarlos.

En la toma se rompió un espejo de vidrio real que medía dos metros de altura por cuatro de ancho. Algunos vehículos que transitaban cerca de la locación en Paseos de Tasqueña, llamaron por sus celulares para pedir ambulancias al sitio por creer que en realidad había sido un siniestro.

Un rol peculiar

Marimar Vega tiene un rol muy peculiar en esta historia, donde interpreta a Alejandra Santa Cruz, una mujer perturbada que tiene un retraso conductual no acorde con su edad real.

“Mi personaje no es nada común para una telenovela o hasta para la vida misma, de hecho es una muchacha que no ha tenido contacto con nadie en 10 años. Estuvo encerrada desde los 13 años hasta los veintitantos que la encuentran, y su manera de relacionarse con las personas es totalmente diferente”, señala la actriz, quien tuvo a bien investigar sobre casos similares. “Platiqué con una persona que sucedió algo similar, sólo que esta persona estuvo 40 años encerrada, totalmente alejada del mundo exterior, y eso me sirvió para darme cuenta de que era algo que sí podía pasar y que este caso fue algo cercano y real para mí”, dice Vega.

Marimar no quería ser actriz

“Yo nunca quise ser actriz —según yo—, pero siempre estaba metida en todas las obras de teatro, aunque yo decía que no. Empecé en esta carrera un poco impulsada por mi padre (Gonzalo Vega), que me dijo que quería que quería que yo hiciera la obra de Don Juan Tenorio, como para que me diera cuenta si me gustaba este rollo, y después me metiera a estudiar bien, más tarde entré a la escuela actoral de TV Azteca”, recuerda Vega y destaca su suerte en los medios. “Este es mi primer protagónico en telenovela, pero he protagonizado en películas y teatro. He tenido la fortuna de hacer cine, televisión y teatro, una de mis películas llegó a Cannes, y acabo de filmar otra con Felipe Cazals. Si me dieran a elegir no podría escoger sólo una actividad. Son tres lenguajes diferentes que me ofrecen cosas igualmente distintas”, dice Mary.

Ser una reclusa en la ficción fue muy difícil para Marimar.

“Nunca me he quedado encerrada en ninguna parte y qué bueno, porque soy súper claustrofóbica. Me subo en el elevador y sufro, quiero que se abra rápido porque me dan miedo los espacios cerrados. No me gusta que me amarren o que me sujeten, si alguien me trata de agarrar, saco fuerzas de no sé dónde y puedo golpear, morder y empujar”.

0

99

aNgeL написал(а):

Avotu paskatīties - tik daudz laba par šo dzirdēts, turklāt Adele arī šajā ir..

Tu neesi redzējusi Avotu? Bet no vienas puses super būs kas jauns ko paskatīties, vismaz nezināsi kas tur notiek. Man patiesībā ļoti patika, Adela tur vēl jauna un skaista, abi ļoti labi aktieri. Un tagad skatoties tā sirdī iekrituši daži Maurisio varoņa izteicieni, viņš tik jutekliski tos izrunā. Es te varu izplūst garos komentāros, bet tēlo godam abi un Karlas telenovele, tas vien jau daudz nozīmē.

aNgeL написал(а):

Kāpēc Tev tieši uz Islasu iedvesma uznākusi? :D

Viss sākās ar to ka sāku skatīties Amor real un tur ieraudzīju Islasu un notika klikšķis, sapratu ka gribu atkal skatīties ko ar viņu.

aNgeL написал(а):

Prisioneru īsti redzējusi neesmu, jo toreiz sliktā laikā rādīja

Tas seriāls, kā Maurisio aizgāja viss samaitāts tika, toreiz vēl tas viņa skandāls ar Henesisu, diezgan ļoti iedragāja viņa karjeru, tad vēl viņu Spanika apvainoja, nu skumji ka tā dzīvē notiek. Bet vispār kopš Amor real Maurisio televisā nav atgriezies. Bet Maurisio telenovelēs kurās ir labais tēlo kā saka ideālo cilvēku un tad vienīgais kas ir prātā ja dzīvē cilvēki tādi būtu.

0

100

http://www.eluniversal.com.mx/img/2012/06/Esp/07Cautivo.jpghttp://www.radioformula.com.mx/images/notas/20120528_17_15_AmorCautivo_Pf.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Amor cautivo (Azteca, 2012) » Amor cautivo (Azteca, 2012)