TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Big (Koreja, 2012)


Big (Koreja, 2012)

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

wahahahhahahaha, skatos 10. sēriju un čutj ņi apgāzos no šoka, kad fonā sāka skanēt "Davajā Māriņa" tikai krievu versijā :D Bet tik un tā Paula dziesma  :rofl:

0

22

Sāku šo skatīties beidzot. Tik smieklīgu drāmu neesmu redzējusi, šķiet, kopš Secret Garden un Gumiho no korejiešiem. :D

Un jā- vispār āzijā "Miļioni alih roz" jeb Dāvāja Māriņa ir ļoti populāra. Atceros, ka pat vienā Korejiešu šovā (šķiet, ka Immortal Song) Jonghyuns no Shinee to izpildīja. :D

Tālu vēl neesmu tikusi (kāda ceturtā sērija tikai, jo šodien sāku), bet par šo drāmu pagaidām esmu sajūsmā. ^_^ Galvenais aktieris ir lielisks, viņš, kā izskatās, spējis pārņemt pilnīgi visus 18. gadīgā puiša paradumus, pat sejas izteiksme šķiet līdzīga un runas veids. :D

0

23

Noskatījos. Kopumā esmu sajūsmā. Tikai kaut kā beigās gribējās, lai to, kas reāli ir KKJ, vairāk parādītu, jo beigās bija pateikts, ka viņš pamodās pats savā ķermenī, bet viņu var teikt nerādīja vispār.

Citādi- lieliska drāma! ^_^

0

24

es saņēmos un tagad meklēju, kur es paliku skatoties šo drāmu! ahh tas ir tik grūti!

0

25

aww beigas varēja būt ar pārsteigumu, bet nu patiesi jauki beidzās!

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Big (Koreja, 2012)