TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » UEFA: EURO 2012/EČ Futbolā (08.06. - 01.07)


UEFA: EURO 2012/EČ Futbolā (08.06. - 01.07)

Сообщений 41 страница 60 из 602

41

cravey написал(а):

Nu, es esmu sapratusi, ka par cilvēkiem es toč vairs nespriedīšu, ja nezinu viņus personīgi, bet attiecībā par slavenībām, vērtēšu pēc talanta, un okā, arī izskata :D Es vnk iefanoju par to, kā Krištianu vada bumbu un vsp spēlē, un man prieks, ka visu šo gadu laikā viņa meistarība nav kritusies un viņš joprojām ir viens no labākajiem futbolistiem pasaulē  :love:

Es cenšos izvairīties, bet nu teiksim tā palasot par viņu..nu labi es nerunāšu vairāk :D Jā, es piekrītu apsveicami, ka viņs turās līmeni, bet skatoties Barcas un Reāla savstarpējās spēles šogad sapratu, ka, lai viņš izskatītos labi blakus Messī, viņam ir jāiesit vārti.

0

42

albalonga написал(а):

es reiz biju Luiš Figu girl. Un Zinadina Zidāna girl...

Es kopš 2004. gada esmu only Ronaldo girl. Lucky nr. 7
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m58elmnwCB1r97yu6o1_400.jpg

0

43

cravey написал(а):

v sencis neskatās futeni? Nezvana un nefano, ka krievi vinnē?

moš i skatās, bet drīzāk, ka neskatās - es svētdien spiedīšu viņus skatīties...

hihihi, Bekhemam tk ar ir 7... Vispār uzbrucējiem bieži ir 9, pussargiem 7...

0

44

Inetux написал(а):

Es cenšos izvairīties, bet nu teiksim tā palasot par viņu..nu labi es nerunāšu vairāk

Emm, to es zinu, ka viņš ir iedomīgs savā ziņā. Atklāti sakot, man vispār kkāds stereotips ir radies, ka lielākā daļa futbolistu ir diezgan iedomīgi. Bet saku, nevērtēšu, ja nepazīstu personīgi ;)

0

45

oho, LTV ierullē - skati pasaules un skan fonā Coldplay mūzika

0

46

Njā, nu ko, čempis iesācies gana interesanti un rezultatīvi :) Gaidam rītdienu  :flirt:  :confused:

0

47

cravey написал(а):

Atklāti sakot, man vispār kkāds stereotips ir radies, ka lielākā daļa futbolistu ir diezgan iedomīgi.

Futbolisti ne tik daudz kā basketbolisti. Mūsu paši vietējie āksti ir tik iedomīgi, ka šausmas.

0

48

Inetux написал(а):

Mūsu paši vietējie āksti ir tik iedomīgi, ka šausmas.

PFFFF, par latviešiem visp no comments :D Daudzas no LV "slavenībām" ir 100x iedomīgākas kā pasaules slavenības  :sceptic:

0

49

cravey написал(а):

PFFFF, par latviešiem visp no comments :D Daudzas no LV "slavenībām" ir 100x iedomīgākas kā pasaules slavenības  :sceptic:

Lielākā daļa no viņiem. Dažreiz es domāju, ar kuru galu gan viņi domā, ka uzskata sevi par baigajām zvaigznēm.

0

50

Paēdīšu un laikam jāizvelkas līdz veikalam pēc Monster enerģijas :D Savādāk es te neizturēšu  %-) Uztraukums aug, aug, aug...

0

51

Aiziet NED:DEN  :flag: TURĀS ABI :)

0

52

Oooo, dāņi malači  :crazyfun: Pašlaik DEN:NED 1:0  :flirt:

0

53

es neticu savām acīm par to kāds ir rezultāts joprojām  o.O

0

54

DAMNIT GO HOLLAND!

Nē, nopietni atkārtojas tas pats, kas PK - visi par kuriem balsoju zaudē :D

0

55

hihihi, LOL. Dāņi pārsteidz. Moš miljoniem lielās apsolītās prēmijas iedarbojas... Bet nu čist - tikai kat kādiem Dānijas faniem varēja ienākt domā šāda iesp eja, ka vēl nepilnas 15 minūtes spēles laiks un Dānija vadībā ar 1:0. Karoč, visu cieņu, bet vienalga šajā nāves grupā man drīzāk liekas, ka dāņi ar šito pieliks Nīderlandei kāju priekšā un beigās no grupas ārā tiks Portugāle un Vācija...

ak, cravey, tik jauki, ka tu tik ļoti satraucies par Portugal - tik mīlīgi. Es nez, es gana mierīga. Dānijas - Nīderlandes spēles kopumā pagarlaicīga - manai gaumei.

Man reāli galva sāp un esmu pārgurusi un joprojām ar veselību īsti labi nav, vajadzētu kaut biki māju pakārtot, jo man te kā tādā pušeļu studentu kopmītnē - putekļi nav sūkti nezinu kad, trauku kalns, pārtika pa visu lielo izstabu, drēbes uz visām sēžamajām virsmām un pat uz grīdas stūrī. Vājprāts. Bet nespēju. Moš jāiet stundiņu pačuce - moš labāk pēc tam būs, jo tagad es nez. A moš pretsāpju tableti iedzert. Nezinu, nezinu.

0

56

Spēle ir tāda garlaicīga, es atkal skatos Tom Hiddleston intervijas :D

Nīderlande es ceru, ka izglābsies. *mūžīgā optimiste*

0

57

YAY, man prieks par dāņiem. Vispār interesanta spēle tādā ziņā, ka NED visu laiku cenšas, it kā sit uz vārtiem un tāds pļukš viens sanāk, a DEN tā mierīgi un pa smuko iesita. Arī pēc tam visu laiku man tāda sajūta, ka DEN tā easy visu, kamēr NED arvien vairāk sāka nervozēt. Un lūk rezultāts. Respect dāņiem, pirmo sensāciju uztaisīja  :flirt: Man jau patīk šādas situācijas, šādi pārsteigumi, kad tie, kurus "noliek" pieliek kāju priekšā favorītiem LOL

OMG OMG OMG OMG OMG OMG 40min līdz POR:GER  %-) Aizgāju līdz veicim, jau būšu vienu Monstru izdzērusi, vēl viens ledusskapī :D Noēdu mazo čipšīšu paciņu, nopirku čoklitu. Karoče man te neliela izēšanās :D

P.S - OMG, NED uz DEN vārtiem 32x, kamēr DEN uz NED vārtiem vien 8 sitieni, 4x mazāk un vienalga vinne  :rofl:

albalonga написал(а):

Man reāli galva sāp un esmu pārgurusi

Mmm, man ar galva sāp, bet neaizgāju pagulēt, tableti arī neiedzēru, tagad tāda pusdulla, nez. Bet gulēt galīgi negribas iet, ja nepārstās sāpēt iedzeršu ibumetin.

0

58

cravey написал(а):

P.S - OMG, NED uz DEN vārtiem 32x, kamēr DEN uz NED vārtiem vien 8 sitieni, 4x mazāk un vienalga vinne  :rofl:

Tas pats, kas bija Barcelona pret Čelsiju, bet viena kļūda un neuzmanība daudz maksā.

Man vaig ieraut kaut ko grādīgu, visi par kuriem balsoju viens pēc otra zaudē.
Man jau kreņķi par rītdienas spēli. ehhh

0

59

Inetux написал(а):

Man vaig ieraut kaut ko grādīgu, visi par kuriem balsoju viens pēc otra zaudē.
Man jau kreņķi par rītdienas spēli. ehhh

Es tagad pie sevis atkārtoju manas mammas mantru: "VISS BŪS LABI", lai gan iekšēji jūtos šādi: http://media.tumblr.com/tumblr_m5921n3RRb1qfomi2.gif

0

60

Man jau labu laiku ie iegājies atkārtot : "VISS TUR IR KĀRTĪBĀ". Vispār jau tas visai manai klasei ir iegājies, un pat gada grāmatā iekļuva :D Prezentācijā vienā pārteicos, un , kad mani izlaboja, es paskatos un tādā pārliecinātā tonī pasaku to :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » UEFA: EURO 2012/EČ Futbolā (08.06. - 01.07)