TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » UEFA: EURO 2012/EČ Futbolā (08.06. - 01.07)


UEFA: EURO 2012/EČ Futbolā (08.06. - 01.07)

Сообщений 121 страница 140 из 602

121

Būtu Vilja, tad jau uzbriuējs sāktu, bet nu tagad mazliet saprotams. Torresam sezona nebija spīdoša, es pat teikstu sliktākā viņa karjerā, bet uz beigām viņš atvērās. Un pēdējās Čelsijas spēlēs spīdejā. Lai gan, vienu esmu novērojusi, viņš nekad nespēlē pilnu spēli.
Par pārējiem pieteiktajiem uzbrucējiem grūti spriest, neesmu viņiem uzmanību pievērsusi.

Отредактировано Inetux (10.06.2012 21:00)

0

122

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5exu3VY7y1qbblkeo1_500.jpg

Отредактировано Inetux (10.06.2012 21:02)

0

123

No treniņa bilde..Ok seriosly, can this sport get any hotter?

Свернутый текст

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5d3te9Ndx1r4dsm8o1_500.jpg

0

124

Inetux написал(а):

Ok seriosly, can this sport get any hotter?

:D

īss mans domu kopsavilkums pēc šīs spēles :D http://yolo.blogs.lv/2012/06/10/esp-ita … eim-domas/

0

125

ehehehehheheh par Valmiermuižas alu vislabākais :D

Piekrītu par Torresu, viņš spēlē labi. Un es nekad nespēšu saprat "lielo" futbola ekspertu komentārus, ka Torresa laiks ir cauri. Viņam ir jāatrod spēle, jāatrod tā dzirkst un tad būs arī vārti.

0

126

Nē vāks, tagad visi vaino Torresu par to, ka Spāņi "pakāsa" itāļiem  :sceptic: Tāpat kā vakar visi vainoja Ronaldo par to, ka Portugāle pakāsa :sceptic: Laikam tiešām cilvēki aizmirst, ka šis ir komandu sports...

0

127

Torresu vienmēr vaino :( Un galu galā viņi nepakāsa, itāļi arī pārsteidzoši labu spēli rādīja.

cravey написал(а):

Laikam tiešām cilvēki aizmirst, ka šis ir komandu sports...

Tā teikt īstie fani nekad nevainos vienu spēlētāju, bet būs ar komandu gan priekus, gan bēdās. Diemžēl Spānijai pēc PK uzradās daudz "fanu", kas par viņiem balsoja tikai, jo viņi uzvar.

0

128

Inetux написал(а):

Tā teikt īstie fani nekad nevainos vienu spēlētāju, bet būs ar komandu gan priekus, gan bēdās. Diemžēl Spānijai pēc PK uzradās daudz "fanu", kas par viņiem balsoja tikai, jo viņi uzvar.

Nja...bēdīgi. Inteux, skatīsies IRL-CRO spēli?

0

129

Es vēl nezinu, iespējams fonā paklausīšos. Pēc šitādas spēles būs grūti skatīties to spēli.

0

130

Jasna. Es ar laikam neskatīšos. Kauč kā miegs uznāca, moš ātrāk jāiet gulēt...

P. S - Alby, kad ierodies, iečeko šo manu ierosinājumu: http://telenoveleslv.mybb.us/viewtopic. … =2#p246601

0

131

ak, jē, tas alus tiešām bija negaršīgs. Netieku vaļā no pēcgaršas un šķebina :x

0

132

Brengulīts gaišais gan bija labs :D

0

133

vēl sadomāju Nicas atskaiti ielikt blogā, tad gan gulēt.

0

134

īrija un Horvātija 1:1 jau. Jāpaskatās laikam gan būs tā spēle :D

0

135

Vicente del Bosque, Spain coach
Of course we wanted to win here but I am not leaving feeling frustrated as I thought we put in a good performance; we will leave happy knowing that. We finished the game full of eagerness, determination and with chances to win. I thought the second half was in our favour. We know how this type of game is, though, and this one was quite balanced. "We were solid in possession against a team who looked to press us and who started the game determined to stand up to us. Italy had some good chances, that's true, but we were on top of our game." We have achieved a point while putting on a good display.

Cesc Fàbregas is a player who is great at arriving in the area and we tried to use him from the start in a way we thought best for this occasion. Fernando Torres came on later and had chances to score which he didn't take but I am happy with a draw.

Cesare Prandelli, Italy coach
It was a very intense game. We really tried hard to press the Spanish players from the moment they started their moves. We tried to avoid them getting one-on-one situations while when we had the ball we looked to build from the back. Yesterday I didn't know what we would be coming up against in this game but I was smiling because this is a fantastic sport which I think we sometimes need to approach with less tension.

I brought Antonio Di Natale on for Mario Balotelli not because Mario missed a chance but because I felt we needed more depth in our attacks. "What disappointed me about this evening was that we allowed them to equalise so quickly. We were playing against the world champions but we should have made it more difficult for them after we scored." We need to improve on certain things. We were a little surprised with Spain's lineup but we agreed that we needed to focus on our own game. We will analyse this game and work on some things. We expended a lot of ene

0

136

1:2 Horvātija vadībā.

0

137

1:3

0

138

Mans rītdienas prediction-

ENG-FRA 1:1

SWE-UKR 3:0

0

139

ENG-FRA 1:2

SWE-UKR 2:0

Lai gan es par ENG, man liekas, ka viņi zaudēs. Kā viens zēns no bērnu nama, kura Team ENG futbolisti apmeklēja teica : Ir smagi skatīties uz viņu skumjajām sejām, viņi ir zaudējuši jebkādu cerību :( Puisītim tikai 6 gadi.

0

140

Inetux написал(а):

Ir smagi skatīties uz viņu skumjajām sejām, viņi ir zaudējuši jebkādu cerību

es vēl ceru, maybe naivi, bet ceru.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » UEFA: EURO 2012/EČ Futbolā (08.06. - 01.07)