TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Elementary » Elementary (CBS, 2012)


Elementary (CBS, 2012)

Сообщений 21 страница 40 из 44

21

Ar katru sēriju man šis šovs sāk kļūt arvien mīļāks  :love:

0

22

šitā bija pagaidām vislabākā sērija un beidzot sērija bija spēcīga. Personiska. Manā izpratnē beigās Holma/Gregsona saruna bija visspēcīgākā aina kāda šajā seriālā līdz šim bijusi un nākamā Holma/Vatsones saruna neatpalika, bet reizē arī bija kā ainas turpinājums. Arī šīs nedēļas izmeklēšana bija interesanta un Vatsones randiņš arī. Karoč, seriāls paliek labāks, jūtams, ka aktieri iepazīst viens otru labāk, līdz ar to saspēlējas labāk. Ķīmija vēl nav tik spēcīga, bet tā pamazām rodas. Man patiktu, ja es no Lūsijas Liu varētu sagaidīt vairāk emocijas. Šajā sērijā nu vismaz. Lai gan man pietrūkst tas, ka viņa biki smaidītu par šērloku un viņa izgājieniem, bet no viņa šo smaidu slēptu. Piemēram, kad pirmā randiņa laikā viņa saņēma īsziņas kodētās, man būtu paticis, ja viņa būtu tā maigi pasmaidījusi un tad izlikusies, ka nesmaida, nesmaida, kad tas viņas randiņa partneris pamanītu. Kaut kā tā.

0

23

albalonga написал(а):

Manā izpratnē beigās Holma/Gregsona saruna bija visspēcīgākā aina kāda šajā seriālā līdz šim bijusi

Jā, šo ainu visi atzīmē. Tā bija vnk wow!

albalonga написал(а):

Karoč, seriāls paliek labāks, jūtams, ka aktieri iepazīst viens otru labāk, līdz ar to saspēlējas labāk.

Jap jap, lai vēl paiet laiks un būs vēl labāk :) Reitingi ir ok, ta kā domāju, ka visas cerības uz 2. sezonu  :flirt: 1. sezona jau ir pilnībā pasūtīta - visas 22 sērijas  :crazyfun:

0

24

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcjdxdTLIA1qzjvbwo1_500.jpg

0

25

Šoreiz dikti viegli varēja noteikt, kurš bija tas angel of death, jo tas večuks bij pietiekoši zināms no "Suits" kā Daniels Hārdmans :D Šis pierādīja vienu - nevar ņemt mistēriju seriālos zināmus aktierus ļauno lomām, jo viegli var pateikt, ka viņi ir vainīgie. Ta kā zināms aktieris, tad noteikti viņš nebūs tikai nopratināmais vien. Šiten Elementary autori biš nošāva greizi. Visādi citādi man patika. Es nojautu, ka tas ārsts ar būs pie kkā vainīgs, bet nebiju īsti pārliecināta. Šerloks un Vatsone kļūst arvien tuvāki, tas man ar dikti patīk :) Bet romantiski es viņus joprojām nespēju iztēloties :D

1x06 promo:

Sherlock sets out to prove it wasn't mechanical error when a body is found in the wreckage of a small plane crash. Watson tries to get Sherlock to meet with his father.

0

26

Uuuu, te ar parādās Irene Adler  :rolleyes: Interesanti kā šeit viņa tiks parādīta. Un vēl es visu laiku gaidu, kad Maikrofts parādīses :D Nevar būt, ka šajā versijā viņa nebūs :(

0

27

LOL, cravey iefano.

Es atkal piektdien vai sestdien, kad skatos visus tos seriālus, kuri piektdienās parādās, vispirms skatos Big Bang, tad person of Interest un tad domāju, skatīties Hunted vai Elementary. Parasti uzvar Elementary, jo man viņš ir tāds viegls - neiespringstu, neiedziļinos, nepārdzīvoju. Hunted uzmanīgi jāskatās un jākalusās, jo British English.

0

28

1x07 promo:

A double murder that parallels murders from 13 years ago has Sherlock's full attention. Watson really want to know more about Holmes.

0

29

albalonga написал(а):

LOL, cravey iefano.

Juuu, esmu starā par šo seriālu  :love:

0

30

Oo, 8. sērija bija dikti laba. Šoreiz nevienu no lielajiem notikumiem nevarēju paredzēt. Un cerams, ka Alfredo pievienosies Šerloka un Vatsones tīmam. Man viņš patika :D Joprojām esmu starā par šo seriālu.

1x09 promo:

In Elementary, 1×09 ‘You Do It To Yourself,’ Sherlock uses his trademark deductive reasoning skills to find the killer of a college professor, Meanwhile, Watson gets a call from a former lover who needs her help.

0

31

Jā, Alfredo man ar ļoti patika. Un mani bišķi kaitina tas tradicionālais motīvs - Džoana taisās pamest Holmsu - jau pavisam drīz, viņu laiks ir iztecējis uc. Loģiski, ka nepametīs - visi taču to 100% zina. Kā reiz tumblr lasīju visādus viedokļus pēc pēdējās sērijas, kā tas tiks izspēlēts, ka nepametīs - vai Šērloka tēvs uzpirks, vai Šērloks pats paprasīs vai kā. pati ta teica, ka viņai citu klientu pēc Holma nava. Es jums pateikšu, kas notiks - Šērloks norausies un salietosies. Vai vēl labāk - kāds spiedu kārtā viņam iekačās narkotikas. Un viss atrisināts - lūzums, klitiens atpakaļ, Vatosonei jāpaliek.'Viss ir ļoti vienkārši. Ja viņi izdarīs ko citu un mani pārsteigs, tad visu cieņu - tad varbūt man šīs seriāls patiešām iepatiksies. Šobrīd skatos tā, inerces pēc.

0

32

LOLz, seriālam tagad uzdevums - pārsteigt Alby :D Es gaidīšu, izdosies vai nē :D

0

33

Ļoti laba 1x09 sērija. Spēcīga. Beigu dziesma vnk wow

Man prieks, ka reitingi ar diezgan stabili virs 10mil turas  8-)

1x10 promo:

In Elementary 1×10, ‘The Leviathan,’ Sherlock is called in to investigate when a supposedly uncrackable bank vault called “The Leviathan” is breached. Meanwhile, Joan is pleasantly surprised when Sherlock meets her family and defends her choice to become a sober companion.

0

34

Свернутый текст

yey, parādās Moriartijs. hihihi.... Tā jau domāju.

Me and the devil walking side by side.

Njā, beidzot tiesam spēcīga epizode un beidzot Holms pastāstīja Vatsonei un beidzot kaut kāds risinājums Vatsones aiziešanai. Kaut kādā mērā man bija taisnība - Holms nenorāvās, bet viņš bija tuvu tam. Izglāba jauna mīkla - Moriartijs. Un Vatsone samelojās un palika. Super. Man beidzot patīk. Tā saruna policijas iecirknī beigās ar pieskārienu - wow - Emmy Džonijam Lī Milleram. Viņš pilnīgi iznesa to ainu - Lūsija Liu ir joprojām šī seriāla vājais punkts.

0

35

OMG, vislabākā sērija no visām, kas līdz šim bijušas. OMG. I got chills when M mentioned Moriarty, lai gan es jau pirms tam sapratu, ka viņš runā par Moriartiju, pirms viņš nosauca viņa vārdu. Un man šķiet, ka Irēna kaut kāda veidā sadarbojas ar Moriartiju un izrādīsies dzīva. Un Šerlokam būs jauni pārdzīvojumi.
Un es pilnībā piekrītu - Emmy vai Golden Globe for Jonny Lee Miller, please  8-)

Reitingi ar pa miljonu uzkāpa šīm pēdējām divām sērijām. Ja parasti grozījās biš pāri 10mil, tad pēdējai sērijai piem bij  11.48 mil http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

Bana, bet tagad 13. sērija, ja pareizi saprotu, tad tik 31. janvārī būs :( Atkal jāgaida :(

0

36

Alby, moš uztaisi Elementary savu sadaļu? Būtu baigi baigi forši  :flirt:

0

37

uztaisi banneri. ;)

0

38

albalonga написал(а):

uztaisi banneri.

Oki :) And thanx par šo tēmu http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/40cce66bbb89e8168932f9de33429717.gif

0

39

nav par ko. vienkārsu banneri jau uztaisīju, tu - ja gribi - vari ko smukāku uzztaisīt.

0

40

albalonga написал(а):

vienkārsu banneri jau uztaisīju, tu - ja gribi - vari ko smukāku uzztaisīt.

Bik vēlāk pieķeršos :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Elementary » Elementary (CBS, 2012)