TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon indomable/Mežonīgā sirds (Televisa, 2013)


Corazon indomable/Mežonīgā sirds (Televisa, 2013)

Сообщений 181 страница 200 из 228

181

Marianhela написал(а):

Interesanti,vai kaada no jums meitenes zina,ko raadiis peec shiis telenoveles??Buutu superiigi,ja paraadiitu Sortilegio,bet nu maz ticams,lai gan man klusiibaa ceriiba tomeer ir.Vienkaarshi cik zinu,tad seriaals beidzas jau Apriilja saakumaa. :)

Es ceru, ka nerādīs La tempestad, bet gan Igaunija, gan Lietuva to rādīja, kaut arī telenovele diezgan liela izgāšanās bija. Bet īstenībā, ir pat ļoti interesanti ko varētu rādīt, kaut arī man tas diezgan vienalga, jo telenoveles jau gadiem neskatos pa tv.

Отредактировано mmaarriiaa (15.03.2014 10:59)

0

182

Mana personīgā prognoze, ka agrāk vai vēlāk, bet būs Tempestad. Vispār izgāzusies telenovele ir tieši reitingu ziņā, bet tajā pašā laikā viņu skatījušies vairāk cilvēku nekā tas gadās piem. ar labi novērtētām telenovelēm. Tempestad ir daudz apspriesta, tiek pirkta un  rādīta visur pēc kārtas. Vienkārši viņai izdodas visur ielīst, kļūst zināmai ar savu "skaļo reklāmu".

Nebrīnītos, ja nolemtu arī parādīt Lo que la vida me robo. Bet tajā pašā laikā varbūt vispār nopirks kaut ko nepazīstamu no Venevision vai piem. Cosita linda ar Meiera atgriešanos.
No Telemundo jaunākajām novelēm īpaši daudz variantu nav, jo kriminālās Latvija nerāda.

0

183

Es atkal sapnī redzēju, ka pēc šīs pa tv rādīs Porque El Amor Manda, bet nez, nevar zināt, ko rādīs! :) ;)

0

184

Pieļauju,ka varētu radīt La tempestad,bet varbūt De que te quero te quero,nav ne jausmas ko iepirks!!

0

185

Parasti LNT jauno telenoveli sāk reklamēt aptuveni divas nedēļas pirms tās nonākšanas ekrānos.

0

186

Corazon indomable ies vēl 3 nedēļas

0

187

tad jāgaida ko rādīs pēc Mežonīgās sirds, bet lai tā būtu laba telenovele. man patīk Mežonīgā sirds, tikai tur visi cenšas izķīrt Marikrusu no Oktavio, nu Dorisa atkal atgriezīsies.

0

188

Forsteriāna написал(а):

Es atkal sapnī redzēju, ka pēc šīs pa tv rādīs Porque El Amor Manda, bet nez, nevar zināt, ko rādīs!

Tas būtu tik fooršī, bet Latvijā nekad nerāda komēdijnoveles.

0

189

:D :D Ha,ha,ha :D :D :D Izlasiiju,ka nabaga Oktavio(Daniels),kad skreeja uz to buudu pa iistam nokrita un sasitaas.Nabadzinjsh.Lai vinjsh man piedod,bet man drusku naak smiekli,jo lai arii to seeriju neredzeeju,jo kaa taadu sho seriaalu neskatos,bet skats noteikti bija labs. (blush) :D Un lai arii seriaals kaa taads nepatiik un esmu redzeejusi tik dazhas seerijas,bet tomeer oktavio un Marikrusas dziesma gan man patiik. :) Un arii ljoti ir iespiedusies atminjaa taa aina no Marimaaras,kur Marikrusa ar zobiem no dubljiem izceela to kaklarotu.

0

190

Eh,tikko apskatiijos un ieraudziiju,ka raadiis to La Tempestad.Tai gan ir veel mazaak seeriju tikai 121 un taapeec beigsies kaut kur Juunijaa.

0

191

Marianhela написал(а):

Eh,tikko apskatiijos un ieraudziiju,ka raadiis to La Tempestad.Tai gan ir veel mazaak seeriju tikai 121 un taapeec beigsies kaut kur Juunijaa.

Tas ir labi,ka maz to sēriju,iepirks vēl ko citu,tā kā ir cerības sagaidīt kautko labāku pēctam,bet tā jau kā parasti ir intriga(var zīlēt kafijas biezumos :D  :D  :D )

0

192

Rosa Diamante *** написал(а):

Tas ir labi,ka maz to sēriju,iepirks vēl ko citu,tā kā ir cerības sagaidīt kautko labāku pēctam,bet tā jau kā parasti ir intriga(var zīlēt kafijas biezumos      )

Jaa,arii es ceru,ka buus kas labaaks(piemeeram Sortilegio) :D :D Bet nu tad jau redzees,priecaajos arii,ka tik maz to seeriju tam La Tempestad.

0

193

Marianhela написал(а):

Jaa,arii es ceru,ka buus kas labaaks(piemeeram Sortilegio)   Bet nu tad jau redzees,priecaajos arii,ka tik maz to seeriju tam La Tempestad.

Nu Sortilegio,laikam nerādīs,laigan kas zin,cerība ir!!

0

194

Jaa,arii tiesa.Lai nu kaa mineet nav jeegas.Vienkaarshi jaagaida.

0

195

Shodien Mezhoniigaa sirds beidzaas.ja taa pavisam godiigi,tad man ir nedaudz skumji,jo vairs neredzeeshu to simpaatisko aktieri Danielu Arenasu.Vinjsh man ir ljoti iepaticies.Taapat arii Anna Brenda Kontrerasa,lai gan vinju varu redzeet seriaalaa Sortilegio kaa Mauras atveidotaaju.Veel man nepatiik arii tas,ka shitas Corazon Indomable ir tieshaam ljoti saraustiits,jo taa arii nav zinaams,kas notyika ar Dorisu,kur vinja palika un ar ko un vai vispaar ar kaadu bija kopaa,jo Oktavio vinjai neizdevaas sev dabuut.Un arii Elsa vai vinja taa arii kaadreiz buutu uzzinaajusi,ka nav savu vecaaku iistaa meita??Manupraat sho seriaalu Corazon Indomable vajag veelreiz kaartiigi paarkorigjeet,jo daudz kas tomeer palika neatrisinaats.

0

196

Jaa,sho telenoveli Mezhoniigaa sirds nedaudz paskatiijos aktieru deelj,jo ljoti patiik Daniels Arenas un Anna Brenda Kontrerasa.

0

197

tā tur varēja parādīt kas notika ar Elsu un Dorisu. bet beigas bija lieliskas, šoreiz vismaz viņu kāzas neviens nemēģināja izjaukt, kā parsti ir citos seriālos.

0

198

Sekoju līdzi pilnīgi visām sērijām laigan jau interneta biju noskatījusies!!Burtiski iemīlējos aktieros,man patiešām patika,uz žēl ka telenovele beidzās!!!Man tā ir vienmēr(it īpaši ar telenoveli kura man ir iepatikusies)Bet Daniels jau pavisam drīz būs redzams telenovelē "Kaķene/La gata,tā kā mēs jau viņu redzēsim!!!
Un man vajadzetu saņemties un noskatīties La que no podia amar,bet laika maz!
Vispār paldies LNT,ka viņi iepirka šo telenoveli!:)

0

199

Ahhh...es gribu redzeet to La Gata.Tieshi Daniela deelj,jo vinjsh man ir ljoti iepaticies.Jau treshais Meksikas aktieris no viirieshiem uz kura esmu kaa uzburta. :blush:  :love:

0

200

nita написал(а):

tā tur varēja parādīt kas notika ar Elsu un Dorisu. bet beigas bija lieliskas, šoreiz vismaz viņu kāzas neviens nemēģināja izjaukt, kā parsti ir citos seriālos.

Piekriitu,vinju kaazas bija ljoti skaistas.Oktavio tajaa pilota teerpaa un Marikrusa liigavas kleitaa.Skaists paaris ko tur veel lai saka. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon indomable/Mežonīgā sirds (Televisa, 2013)