TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)


Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)

Сообщений 61 страница 80 из 175

61

Paldies par info! Cik pēdējās dienās skatījos LTV1 mājaslapu, tad šie klusē tur par jauno telenoveli. Super, ka būs telenovele. :) Un izvēle patiesībā diezgan laba - oriģināls sižets, viena no labākajām scenāristēm, laba producente..
Lai gan personīgi es tālāk par 10 sērijām nebiju tikusi. Pietrūka toreiz kaut kā un kad nācās sadalīt prioritātes, tad šī man zaudēja starp citām telenovelēm. Būtu skatījusies tagad, bet atkal nav vietas brīvas dēļ citām telenovelēm, kuras gribu redzēt vairāk.

Katrā ziņā kam ir laiks iesaku sākt skatīties! Domāju, ka daudziem varētu patikt! :)
Šobrīd šajā lapā no senajiem laikiem ir palikusi lielākoties info spāņu valodā, bet pamazām to labošu :)

0

62

Šo telenoveli vispār nezinu, tagad palasu, ka agrāk komentēju, ka nepiesaistīja, bet varbūt ir vērts?Nezinu, skatīties vai nē?

0

63

Rosa Diamante *** написал(а):

Šo telenoveli vispār nezinu, tagad palasu, ka agrāk komentēju, ka nepiesaistīja, bet varbūt ir vērts?Nezinu, skatīties vai nē?

Mēģināts nav zaudēts :) Ja tomēr tā būs telenovele, kas patiks, tad žēl palaist garām.
Bieži ir tik interesanti ieraudzīt savu dažus gadus vecos komentārus. :D Parasti brīnos, jo kopš tā laika viedoklis daudz kur ir mainījies.

0

64

Galvenās varones atveidotāju Mairinu jau pirms daudziem gadiem esam redzējuši Latvijā, kanālā LNT rādītajā telenovelē Mana mazā, mīļā meitene. Viņa atveidoja vienu no galvenajām lomām - Diānu.

http://www.geocities.ws/foronovelas9/mayrin4.jpg

Savukārt Dāvidu Zepedu salīdzinoši nesen redzējām telenovelē "Tu būsi mana". Tagad varēsim aktieri vērot pozitīvā lomā.
https://dueadetuamor.files.wordpress.com/2010/07/alonso-en-soy-tu-duena-300x3801.jpg

+2

65

LTV1 priecē ar to, ka turpinās rādīt telenoveles un priecē, ka izvēle ir ok, mani nepaķēra telenovele, lai gan mēģināju skatīties.

aNgeL написал(а):

Bieži ir tik interesanti ieraudzīt savu dažus gadus vecos komentārus. :D Parasti brīnos, jo kopš tā laika viedoklis daudz kur ir mainījies.

Man vislabāk sanāk tad, kad komentēju kādu tēmu ar savām šī brīža domām, domājot, ka esmu iepriekš tā domājusi. Uzrakstu, piemēram, man vienmēr paticis, vai otrādi, ka kaut kas nepatīk, un tad palasu savus vecos komentārus un varu vien brīnīties, ka agrāk esmu domājusi otrādi :D

0

66

mmaarriiaa написал(а):

Man vislabāk sanāk tad, kad komentēju kādu tēmu ar savām šī brīža domām, domājot, ka esmu iepriekš tā domājusi. Uzrakstu, piemēram, man vienmēr paticis, vai otrādi, ka kaut kas nepatīk, un tad palasu savus vecos komentārus un varu vien brīnīties, ka agrāk esmu domājusi otrādi

Man lielākie brīnumi gadās, lasot kaut ko par aktieriem. Piemēram Terēzes tēmā un šodien "Sievietes slepkavas" tēmā izlasīju, ka man nepatika Andželika...Un tad jābrīnās, kā tā, ja tagad man viņa ir topa augšējā daļā :D

mmaarriiaa написал(а):

priecē, ka izvēle ir ok, mani nepaķēra telenovele, lai gan mēģināju skatīties.

Tev tas pats stāsts kas man bija :D

0

67

Un latviskais nosaukums būs :Melu pinekļos

+2

68

Rosa Diamante *** написал(а):

Un latviskais nosaukums būs :Melu pinekļos

Skan tēlaini salīdzinot ar oriģinālo nosaukumu. Skaisti, man patīk. Lai gan es vienmēr dodu priekšroku oriģinālajam nosaukumam.
Patiešām ļoti interesanti, kādā veidā starp visām telenovelēm izvēlējās tieši šo. Negaidīju, ka radīs šo telenoveli.

0

69

http://i72.fastpic.ru/big/2015/0819/9a/a441ff696eb627588bf014e5e5f4f89a.jpg
http://i66.fastpic.ru/big/2015/0819/e9/219c422df8e9531b309f25515d2b6de9.jpg
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

+2

70

Lielākais varoņu apraksts, ko esmu līdz šim taisījusi. Process likās bezgalīgs. :D
Bet man varoņi liekas piesaistoši un interesanti. Izskatās, ka katrs varētu atrast sev kādu mīluli - ir gan daudzi jaunieši, gan skaistā Altaira, talantīgi galvenie aktieri, burvīgā, mazā Alīnas atveidotāja (starp citu viņu tūlīt varēsim vērot arī telenovelē Antes muerta que Lichita).
Kā jums patīk sižets un varoņi? :)

0

71

Manas acis iemirdzējās no tik plaša apraksta, paldies, redzams, cik daudz laika ieguldīts :) Es un mani telenoveļu plāni, man bija tik daudz saplānots pa vasaru redzēt, beigās neko neredzēju, bet varbūt šo būs jāmēģina vēlreiz, jo kā zināms viedoklis ar laiku mainās.

0

72

mmaarriiaa написал(а):

Es un mani telenoveļu plāni, man bija tik daudz saplānots pa vasaru redzēt, beigās neko neredzēju, bet varbūt šo būs jāmēģina vēlreiz, jo kā zināms viedoklis ar laiku mainās.

Man arī sāk gribēties, bet Imperdonable, Vecina, Lichita, Senora Acero 2...Kur te lai iebāž vēl kaut ko? Tad jāatsakās no intervijām un visas pārējās info likšanas :P Bet par agru spriest, es bieži visu izdomāju pēdējā brīdī.

0

73

Angel, paldies tev un tavam darbam forumā, patiess prieks, es vēlos pacensties arī būs tik aktīva kā agrāk, bet nav nekā jauna no Turcijas, un nezinu kādu telenoveli skatīties tālāk.

+1

74

Varoņu vizītkartes tiešām ir izveidotas lieliskas, paldies!

+1

75

Palasiiju visu,kas lasaams un sapratu,ka tomeer laikam skatiishos.Ieintereseeja ne tikai sizhets,bet arii pats nosaukums.Taa kaa domaaju,ka ir veerts paskatiities.Un labi,ka nav ljoti garsh,jo 165 seerijas kaa bija Patrveerums Miilestiibai man personiigi bija par garu.Laikam esmu pieradusi pie iisajaam telenoveliiteem.Tagad saprotu kaapeec Karlas darbi(tie,kurus es zinu un eswmu redzeejusi) Kaisliibas un sortilegio nav gari,bet iisi.Lai nu kaa paskatiishos,lai nesanaak kaarteejo reizi palaist garaam ko interesantu. :)

0

76

Marianhela написал(а):

Palasiiju visu,kas lasaams un sapratu,ka tomeer laikam skatiishos.Ieintereseeja ne tikai sizhets,bet arii pats nosaukums.Taa kaa domaaju,ka ir veerts paskatiities.Un labi,ka nav ljoti garsh,jo 165 seerijas kaa bija Patrveerums Miilestiibai man personiigi bija par garu.Laikam esmu pieradusi pie iisajaam telenoveliiteem.Tagad saprotu kaapeec Karlas darbi(tie,kurus es zinu un eswmu redzeejusi) Kaisliibas un sortilegio nav gari,bet iisi.Lai nu kaa paskatiishos,lai nesanaak kaarteejo reizi palaist garaam ko interesantu.

Es laikam tomēr arī paskatīšos, un tad pakomentēšu, kad sāks rādīt.Īstenībā jau tagad gribētos tos 1.sēriju noskatīties.

0

77

Paldies Heidy par aprakstu, varu iedomaties, cik daudz laika tas aizņēma, bet paldies, ka iepriecinaji mus! :)

aNgeL написал(а):

ļoti interesanti, kādā veidā starp visām telenovelēm izvēlējās tieši šo. Negaidīju, ka radīs šo telenovelm.

Ja, man arī, pa cik par šo telenoveli praktiski nezināju. Bet nu par skatīšanos stipri šaubos - no vienas puses sižets interesants, tur ir Altair un Dāvids, forša scenāriste, plus Ņau būs ko skatīties,:D bet no otras man galvenā varone nemaz nepatīk..ne vizuāli, ne kā aktrise.. :( Bet būtu žēl nevienu telenoveli neskatities..mmm, es nezinu :D

0

78

Oo, te Diego Olivera ir... Bet... Nē, pārāk traumējoši. :D Jāaizmirst foto no šīs telenoveles un jādzīvo atmiņās par Montecristo izskatu - jo lai kādi man iebildumi būtu bijuši aktiermākslas ziņā, vizuālā ziņā tādu nav :D Bet vot Silvija gan... kā bija skaistule, tā ir skaistule. A citi aktieri noveco :s

Šaubos, ka skatīšos šo.. aktieri nepiesaista, sižets ar ne pārāk, un brīva laika atkal jau būs maz... :(

0

79

Nevari izlemt, vai skatīties? Varbūt kādam šis raksts palīdzēs... :)
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

http://i66.fastpic.ru/big/2015/0821/d6/383f221c039a026f995c29b2221badd6.jpg

0

80

Ak dieniņ, tik daudz Kolungas un Palomo, Sortilegio, viss, izkusu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)