TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)


Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)

Сообщений 81 страница 100 из 175

81

Es tā padomāju, ja jau bija konflikts ar Karlu Estradu, tas varbūt arī ir iemesls, kāpēc no Karlas nav vairs jaunu telenoveļu, jo nav viegli atrast tik labu scenāristi kā Mariju Zaratini.

0

82

mmaarriiaa написал(а):

Es tā padomāju, ja jau bija konflikts ar Karlu Estradu, tas varbūt arī ir iemesls, kāpēc no Karlas nav vairs jaunu telenoveļu, jo nav viegli atrast tik labu scenāristi kā Mariju Zaratini.

Pasion un Sortilegio nesaņēma gaidītos reitingus. Pēc baumām Karla tajā vainoja Mariju. Abas aizgāja katra uz savu pusi. Un kas notika tālāk? Marija ar Rosiju Okampo uztaisīja La fuerza del destino, kas guva ne vien panākumus, bet arī prēmiju kā labākā telenovele.
Varbūt ir tā, ka nespēj Karla atrast labu scenāristu, bet arī stāstu, par kuru būtu droša. Domāju, ka tajā pat laikā Karlai ietur pauzi, lai cilvēki noilgotos pēc viņas. Un kad viņa uztaisīs telenoveli, tad laikam daudzi skatīsies kaut vai tikai dēļ viņas vārda.

mmaarriiaa написал(а):

Ak dieniņ, tik daudz Kolungas un Palomo, Sortilegio, viss, izkusu

Cik iedvesmojoši ir taisīt tādus rakstus  :love:

0

83

mmaarriiaa написал(а):

Ak dieniņ, tik daudz Kolungas un Palomo, Sortilegio, viss, izkusu

O jā - vizuāli uz to rakstu skatīties un skatīties :love: Žēl, ka viņām ar Estradu sanāca konflikts... :( pēc-Estradas etaps galīgi mani neuzrunā... Fuerza del destino nepatika diez ko, cik nu es viņu redzēju, un šī arī nesaista galīgi. Atkal "nepopulārās" Pasion un Sortilegio manā skatījumā bija daudz, daudz labākas.

0

84

Noskatiijos shodien pirmo seeriju.Kaa jau tas bija sagaidaams man ljoti patika.Bet es jau saakumaa zinaaju,ka taa buus,jo jau pats nosaukums un arii apraksts ljoti ieintereseeja un piesaistiija.Turpinaashu noteikti skatiities.

0

85

Jaa,es taa domaaju un manii saak naakt paarlieciiba,ka mazaa Alina nu nekaadi nevareeja nogalinaat Gabrielu.jo pirmkaart ierocis tik mazam beernam tieshaam ir daudz par smagu,lai vinja to vareetu notureet un kur nu veel nospiest gaili,otrrkaart tik preciizi-tieshi sirdii arii vinja traapiit pieaugusham viiriertim nu nekaadi nevareeja un treshkaart,kursh shaava nemaz neparaadiija.Es gan vairaak sliecos domaat,ka taa bija vinja bijusii sieva no kuras vinjsh shkjiras.

0

86

Protams, ka ir daudz iemeslu, kādēļ bērns nevarētu būt vainīgs, bet tam, kurš ir vainīgs, ir izdevīga šī situācija. Un ja vēl tas ir cilvēks ar varu un naudu, tad Alīnai un Orianai mazāk iespēju pierādīt kaut ko.

0

87

Tas tiesa un taapeec Orjanai,lai pasargaatu meitu un arii sevi buus jauna identitaate.Un taadaa gadiijumaa diezvai kaads vinju kaadreiz atradiis(tas ir domaats uz Hosee Luisu,kad vinjsh veelaak uzradiisies,kaut arii vinjsh nav galvenais varonis).Taadu cilveeku nav tik viekaarshi atrast.

0

88

0

89

aNgeL написал(а):

Latvijā kāds ļoti mīl "j" burtu. Tagad mums Orianas vietā ir Orjana. Latvijā taču ir gan Lusianas, gan Orianas, bet nav nevienas Lusjanas vai Orjanas. Kāpēc liek šo j burtu?

Atceros, ka kaut kas ar Gabriela Soto vārdu viņiem arī bija, bija kāds Gavrijels :D

0

90

Mjā, tā tiešām mistika. Varētu vēl saprast vārdus, kad latviešiem nav pazīstami, bet Lusiana vai Gabriels jau nu noteikti nebūtu starp tiem... Pietuvināts izrunai? Nu nezinu. Priekš kam?

0

91

Jaa,es par to nebiju aizdomaajusies. :D Es arii kaut kaa gan Lusianu,gan Orianu esmu pasaakusi saukt Lusjana un Orjana.Pati nezinu kaapeec taa ir iegaajies. :D Nu varu teikt,ka seriaals paliek arviern interesantaaks.Man patiik arvien vairaak.Ir iepaticies arii Daavids Zepeda,kaut arii Sortilegio es vinju taa iipashi neveeroju,bet tagad redzu,ka ir ljoti izskatiigs viirietis.Jaa,tagad Orjanai un vinjas meitinnjai ir pilniigi cita identitaate,kas noziimee,ka Hosee Luisam,kad vinjsh uzradiisies buus praktiski neiespeejami atrast un atguut sievu un beernu(pat zinot to,ka vinjsh nav galvenais varonis).

0

92

Jaa,Orjanas viira vainas deelj vinjai ar meitinju tagad ir jaasleepjas un pat jaamaina sava identitaate.Vispaar kljuust arvien interesantaak.Un Daavids zepeda man arii saak iepatikties,lai gan Bruno lomaa es vinju taa neieveeroju.Shii telenovele man pat labaak patiik nekaa patveerums miilestiibai.

0

93

Kā jau solīju, tad informāciju šajā tēmā sakārtoju un iztulkoju, tā ka ja neesat lasījuši rakstus spāniski, tad varat uzzināt kaut ko jaunu :)

http://cdn2.gossipcenter.com/sites/default/files/imagecache/fullsize_image/images/e/elzepeda1.jpg

+1

94

aNgeL написал(а):

Kā jau solīju, tad informāciju šajā tēmā sakārtoju un iztulkoju, tā ka ja neesat lasījuši rakstus spāniski, tad varat uzzināt kaut ko jaunu :)

Paldies Tev par ieguldīto darbu :)

0

95

Marianhela написал(а):

Shii telenovele man pat labaak patiik nekaa patveerums miilestiibai.

Šī tomēr ir oriģināla telenovele, jauns sižets, nav tik paredzams.. Patvērums mīlestībai no vienas puses bija rīmeiks, bet no otras klasiska telenovele ar visām tām pienakošajām klišejām. Man ļoti patīk LTV1 izvēles.. Ja vēl viņi izdomātu tikt līdz Sortilegio, tad varētu pateicības rakstu uztaisīt :D

mmaarriiaa написал(а):

Paldies Tev par ieguldīto darbu

Es ilgi "mētājos" starp gribu vai negribu, bet beigās pati daudz interesanta uzzināju :)

0

96

Šodien! 5. sērija kanālā LTV1
Paloma paziņo ģimenei, ka viņas mazmeita Inesa ir atrasta, jau nākamajā dienā viņa brauks tai pakaļ uz Gvajmasu. Detektīva Santosa un Palomas stāsts samulsina Orjanu. Tomēr Paloma ir uzstājīga, un visbeidzot Orjanai neatliek nekas cits, kā krāmēt somas un kopā ar mazo Alinu doties kundzei līdzi uz Ermosiljo. Rikardo šķiet, ka Inesa kaut ko slēpj. Viņas tālruņa rēķinā viņš ievēro tālsarunu uz viesnīcu «Miera osta», kurā mira viņa tēvs. Turklāt Inesa ir izglītota un ar labām manierēm, kā tāda var būt sieviete, kas līdz 16 gadu vecumam dzīvojusi bordelī un lietojusi narkotikas?

http://2.bp.blogspot.com/-ELZY6VDd3eI/UUeGtiEaeRI/AAAAAAAAjk8/6YFhND5XzxY/s1600/para+3.png

http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

97

5. protams, ir interesanta sērija. Orianai šķiet, ka viss ir nokārtojies, sākusies jauna dzīve, kad uzrodas Paloma, detektīvs un Rikardo un visu no jauna apgriež kājām gaisā. Nav brīnums, ka Oriana jūtas tik slikti, mānot šos cilvēkus, it īpaši, Palomu, kura ir tik laimīga, domājot, ka atradusi savu mazmeitu.
Rikardo gan tik viegli neuzķeras par spīti pierādījumiem. Viņš ir vērīgs un pamana, ka viņa ir izglītota. Lai gan var redzēt, ka kaut kādā mērā abi ir piesaistījuši viens otru.

0

98

Jaa,Rikardo jau uzreiz paliek arvien skaidraak tas,ka tomeer tur kaut kas nav taa kaa vajag.Orjana proti Inesa nu nebuut neizskataas peec taadas,kura liidz 16 gadiem dziivojusi bordelii un lietojusi narkotikas.Tam vinja nekaa neatbilst.Bet to,ka Rikardo vinj un vinjas mazaa meitinja ir iepatikusies gan uzreiz var redzeet.Tas ir redzams Rikardo aciis.Var ljoti labi redzeet,ka vinjam vinjas abas ljoti patiik.

0

99

Ļoti jauki izskatās Rikardo ar Alīnu :)

http://i.ytimg.com/vi/G_9iMQ9dUZY/hqdefault.jpg http://pbs.twimg.com/media/BVnU9rcCIAAlRxN.png

+2

100

APTAUJA saistībā ar telenoveli lapas apakšā! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)