TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)


Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)

Сообщений 101 страница 120 из 175

101

Paldies,ka ieliki veel bildes.jaa Rikardo ar mazo Alinu tik tieshaam izskataas ljoti piemiiliigi.

0

102

Beidzot kāds laiks ierakstīt komentāru šī seriāla sakarā. Tomēr pārvarēju savu nepatīku pret galveno sieviešu kārtas varoni, kura aizvien mani neuzrunā, un sāku skatīties šo seriālu. Sižets ļoti interesants un tie pavērsieni kā radīti, lai Orjana varētu sev nodrošināt jaunu dzīvi. Nu patiesībā ļoti viegli seriāls skatāms un visi varoņi ar kaut ko interesanti un vismaz pagaidām gribas skatīties. Liels prieks, ka šeit ir Altaira Jarabo, kas man ļoti mīļa varone kopš ENDAS laikiem, un pat neatraucē, ka kaut kur abās varonēs var atrast daudz līdzību. Pagaidām negribas lai viņa kļūtu ļauna vai slikta pret savu draudzeni. Pilnīgi fanoju šeit par Lusinas varoni, ko tik viņa neizdomā :D Un protams patīk Rodrigo, lai gan pašlaik viņš parāk nopietns man šķiet...bet cerams ar Orjanu viņš atklās arī sevi no citas puses. Bet jā, notikumi seriālā interesanti un prieks, ka viss tik strauji virzas uz priekšu... Tā kā pagaidām vismaz esmu aizrauta :)

0

103

Mariposa написал(а):

Un protams patīk Rodrigo

Tev vēl joprojām Rodrigo galvā :D :D

Paldies par komentāru :) Domāju, ka tiem, kas sāk skatīties ir interesanti, jo piesaistošs sižets. Tā ir no retajām pēdējo gadu telenovelēm, kurām es nemaz nezinu turpmākos notikumus.

0

104

aNgeL написал(а):

Tev vēl joprojām Rodrigo galvā

Hhahaa, Rikardo...Rodrigo...tik līdzīgi :D

0

105

Mariposa написал(а):

Hhahaa, Rikardo...Rodrigo...tik līdzīgi

A taapeec es tagad seezhu un domaaju vai es ko nepareizi uzrakstiiju vai kaa??Pat paarlasiiju savu peedeejo komentaaru peec Taureniisha ieraksta. :D

0

106

Nu jaa,Rikardo aizdomas,ka Inesa tomeer nav Inesa tikai pieaug.Bet beidzot vinjsh arii atzina,ka vinjam Orjana patiik.Smiekli sanaaca,kad Rakela teica Orjanai,lai vinja netuvojas Rikardo,jo vinjsh pieder vinjai.Kas par muljkjiibaam!Es Orjanas vietaa buutu pateikusi,ka tas nu bija pilniigi nevietaa,jo izskataas,ka nevis es vinju,bet driizaak gan Rikardo pievaaks mani pirmais.Vinjsh tachu to vien dara kaa izraada pastiprinaatu interesi par Inesu jeb Orjanu,bet par Rakeli vinjsh ne tikai nedomaa,bet pat nerunaa par vinju.Turklaat Rakele to taadaa izteiksmee pateica,ka vareetu domaat-Rikardo pieder vinjai,bet taa nav un nebuus.

0

107

Marianhela написал(а):

Nu jaa,Rikardo aizdomas,ka Inesa tomeer nav Inesa tikai pieaug.

Jā, prieks, ka Rikardo nav kārtējais aklais varonis, bet ir gudrs, apķērīgs un cīnās par taisnību. Lai gan nenoliedzami, ja viņš iemīlēsies Orjana, tad uzzinot patiesību viegli jau viņu ienīst vairs nebūs. Man gan abu ainās ļoti daudz kā trūkst...nezinu, nav tās ķīmijas...vismaz priekš manis. :( Diezgan skumji, jo Davids lielisks aktieris, vīrišķīgs, taču šeit kaut kā neizpaužas tas...vismaz pagaidām. Gaidu uzlabojumus abos :D
Ak, kā es priecājos, ka seriāls man ir pagādājis vienu trouble maker Sebastiana lomā, man patīk sarežģīti varoņi :D Bet vispār šausmīgi, ka Pietro tā visus šos gadus neko nav teicis Rikardo, ka varētu būt Sebastiana īstais tēvs...tā nu skaitās baigi labais draugs. Njā, bet situācija ar Mariju vispār tik smaga...šausmas pilnīgi skatoties...
Un vēl man ļoti patīk mazā Alīna, tāda gudriniece :)

0

108

Jaa un shodienas seerija veelreiz pieraada to,ka Rikardo kaut ko jau nojaush.Vinjsh tieshaam ir gudrs un apkjeeriigs,saprot,ka kaut kas tur nav taa kaa vajag.Man arii Daavids patiik.Kad vinjsh kaut kad driiz visu uzzinaas,tad prieciigs nebuus.Bet domaaju,ka vinjsh tomeer visu sapratiis to kaapeec Orjana taa ier riikojusies.

0

109

Kaa Orjana shodien metaas Rikardo virsuu ar paarmetumiem.Viirietim gan vareeja redzeet tas ne visai iet pie sirds.Un kaa nu ne,ja vinjsh Orjanaa jau ir iekjeeries liidz ausiim.Patika taa vinju abu mazaa sakjershanaas.Rikardo interese par Orjanu ir pat paaraak liela.Var jau redzeet,ka vinjsh klusiibaa kaut ko nojaush proti,ka Inesa nav Inesa.

0

110

Jaa,Orjana shodien pateica tieshi to,ko es jau visu laiku domaaju-ka viss buutu savaadaak,ja nebuutu beerna.Tad vinja vareetu padoties policijai kameer viss tiek noskaidrots un pieraadaas,ka vinja nav vainiiga.Bet vinja to nevar,jo kas taadaa gadiijumaa buus ar vinjas meitinju??Kaa jau vinja pati teica,ka beernu ieliks beernunamaa pie sazin kaadiem cilveekiem.Bet Rikardo ne tikai kaut ko nojaush,bet var labi redzeet,ka vinjam Orjana ljoti patiik.

0

111

Viss tiešām ir interesantāk, kad galvenie varoņi ir apķērīgi, tad grūtāk paredzēt, kas gan būs tālāk, ja tik ātri pats visu saprot.

0

112

Jaa,var ljoti labi redzeet,ka Rikardo ir greizsirdiigs uz to puisi,kursh izglaaba Orjanu.Kaut arii vinjsh to centaas neizraadiit,bet vareeja redzeet,ka taa ir.

0

113

Labi gan,ka Orjana shodien nolika Rakeli pie vietas.Taa vinjai vajag,patika taa vinjas apstulbinaataa sejas izteiksme.Bet buutiibaa taa tas tieshaam ir-Riiardo vinju vispaar nepiemin un neatceras,bet Orjana gan vinjam ljoti patiik.Un ljoti pareizi vinja teica,ka Rakele nekontrolees vinjas dziivi.

0

114

Ljoti patika shiis dienas seerija.Patiik kaa Orjana beidzot atkal nolika Rakeli pie vietas.Pareizi vinja pateica,ka tas vien,ka Rakele ar Rikardo paarguleeja vienu reizi nebuut nenoziimee,ka tagad vinjsh pieder vinjai.

0

115

Es šai telenovelei nelaižu garām nevienu sēriju, jo galvenās varones liktenis nevar atstāt vienaldzīgu, jo šī situācija nebūt nav tāda, kādā varētu nonākt jebkurš.

0

116

Jaa,Orjana aizbeega,bet Rikardo vinju tik un taa atrada.Nu jane jau katru dienu gadaas redzeet sievieti kopaa ar beernu un veel suni.

0

117

Sižets aizvien ļoti interesants un man iepatikas seriāls :) Diemžēl Rikardo un Orjana manas acis aizvien nav iekarojuši simpatijas kā pāris, bet atsevišķi abi tēli patīk :) Varbūt traucē, ka abi netipisks pāris un par ātru satuvinājās lidz ar to man kaut kas trūka...Bet interesanti notikumi, diezgan ātri Sebastians atklāja "patiesību", un šeit pietrūkst, ka Rikardo censtos viņam tuvoties...kaut ka runāt, bet nu saprotams, jo Sebastians diezgan naidīgs...Tad vēl Rakela un Orjana, nevar pat pateikt, ka abas jebkad būtu bijušas draudzenes, lai gan pirmas serijas jaukas..un ta nepatika sakas pat pirms Rikardo ... Ok, jaukie varoni aizvien manas acis ir Alina un Paloma. Interesanti vai Pāloma uzzinas patiesibu :|

0

118

Orjana bez mazākās šaubīšanās un nožēlas novilka laulības gredzenu, kas nepārprotami liecina, ka Hosē Luiss no viņas dzīves ir aizgājis pavisam un tagad jau ir sācies Rikardo laiks. Jā, Orjana saprot, ka arī viņai, neraugoties ne uz ko, ir tiesības dzīvot tālāk. Protams, virs viņas galvas joprojām karājās Damokla zobens, taču vai tādēļ ir visu laiku jāslēpjas pagultē, vaimanājot par savu nelaimīgo likteni?

0

119

Jaa,tas ka vinja novilka lauliibas gredzenu tiik tieshaam noziimeeja vien to,ka Hosee Luiss vinjai vairs neko nenoziimee.Labi gan,ka Rikardo visu zinaun arii saprot to kaapeec Orjana taa riikojaas.Savukaart tas,ka viesniicas Miera Osta pirceejs ir Hosee Luiss mani neizbriina un veel vairaak to var saprast,kad vijsh jautaaja vai kopaa ar Lusinu un Rakeli nebija veel kaada sieviete.Skaidrs,ka tas ir vinjsh un jau ir saacis mekleet Orjanu.Jo kaadeelj gan lai taapeec prasiitu vai kopaa ar taam divaam nebija veeeel kaada??

0

120

Rikardo pat nenojauš, ka jau tik daudzus gadus tiek tik nekrietni maldināts, jo Sevastjans ne tikai nav, bet pat nevar būt viņa dēls. Protams, var jau teikt, ka pats vien ir vainīgs, jo neviens ar varu alkoholu mutē nelēja, ka tā bija paša izvēle piedzerties, un, ka ne velti atrašanās alkoholisko vielu reibumā nozieguma pastrādāšanas laikā, ir vainu pastiprinošs apstāklis ( vai arī Meksikas kriminālkodeksā tā ir, to gan nezinu), tomēr tas nekādā gadījumā neattaisno Benino vēlmi izmantot šo gadījumu iedzīvošanās nolūkā, jo saskaņā ar Marijas teikto, tad viņš vienmēr ir zinājis patiesību. Jā, var jau arī pārmest Rikardo vecākiem, ka tie jaundzimušajam Sevastjanam neveica DNS testu, lai pārliecinātos, ka viņš tiešām ir Rikardo dēls, jo kur ir garantija, ka Benino saka taisnību, bet no otras puses Benino tādā gadījumā būtu tēlojis aizvainojumu, ka viņa meitu bez acīmredzama iemesla uzskata par staiguli, kura bērnu ir ieņēmusi no sazin kā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)