TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)


Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)

Сообщений 121 страница 140 из 175

121

Matilde uzskata, ka kontrolē savus bērnus viņu pašu labā, jo tādējādi aizsargā viņus no katras ļaunas un nelabvēlīgas ietekmes, bet vai tiešām tas ir pats pareizākais veids kā to darīt, vai Favjola un Sesars patiesi reiz būs pateicīgi mātei, ka tika turēti kā cietumā? Vai bērniem iemācīt atšķirt labu no ļauna var tikai visu izlemjot viņu vietā un liedzot jebkādas tiesības uz pašnoteikšanos, nevis ļaujot pašiem gūt dzīves pieredzi mācoties no kļūdām?

0

122

Jaa,Matlide man nedaudz atgaadina Roselenu.Taa vinjas nemitiigaa kontroleeshana...un galu galaa vinjas beerni tachu ir jau pietiekami lieli,lai pashi vareetu atbildeet par savu riiciibu un sekaam.Savukaart nabaga Marija mani ne tikai kaitina,bet pat ir vinjas zheel.rikardo uzreiz visu saprata arii tad,kad Orjana neko vinjam neteica.no vinja neko nevar nosleept.

0

123

Jau atkal redzot Palomitas portretu, nevarēja neievērot viņas un Orjanas līdzību, kas liek uzdot jautājumu-vai tā tiešām ir vēl viena apstākļu sakritība vai arī tas ir mājiens, ka Orjana tikai domā, ka viņu ar Aresti ģimeni nesaista asinsradniecība?

0

124

Arii es esmu ieveerojusi to liidziibu.Es nebriiniitos,ja Orjanai ar arestii gjimeni tik tieshaam arii buutu kaada saistiiba.Un kaa jau manas aizdomas apstiprinaajaas,tad Hosee Luiss tik tieshaam ir viesniicas Miera Osta iipashnieks.Tikai tagad vinjam nav ne jausmas,kur ir sieva un beerns.bet pats vien vainiigs,jo Rikardo orjanai manupraat ir daudz labaaks.

0

125

Vienmēr esmu sajūsminājusies par Palomas beznosacījumu mīlestību pret Orjanu, jeb kā viņa pati domā-Inesu, ka Palomu nemaz neuztrauc ''mazmeitas'' pagātne, ka viņa mīl ''Inesu'' tādu, kāda viņa ir. Jā, tagad var tikai minēt kā būtu, ja būtu, ja pie Palomas būtu nonākusi īstā Inesa-vai viņa būtu spējusi novērtēt savas vecmāmiņas mīlestību un gādību vai nē. Var jau būt, ka Orjanai nokļūšana Aresti ģimenes mājā bija daudz vairāk vajadzīga, nekā Inesai, neraugoties uz to, ka viņa, nevis Orjana ir Palomas mazmeita, jo ne velti mēdz teikt, ka Tā Kunga ceļi ir neizdibināmi.

0

126

Vienas no manām ''mīļākajām'' epizodēm filmās un seriālos ir tās, kurās kāds ievainotam cilvēkam jautā-Vai tev viss ir kārtībā?-lai gan ir skaidri redzams, ka nekas nav kārtībā. Un arī šodienas sērija man ''sagādāja šo prieku'', jo Rikardo šo ''spārnoto frāzi'' uzdeva savam draugam Pjero, kurš cieta no Verto raidītās lodes. Tā vien šķiet, ka Rakele zina, ka Fransisko Kastro patiesībā ir Hosē Luiss, jo pārāk bieži un galvenais ļoti uzkrītoši viņa klātbūtnē piemin Orjanu, jeb Inesu, jo kam gan cilvēkam, kuram par ne par Orjanu, ne arī Inesu nav nekādas daļas, būtu par viņu jāstāsta?

+1

127

Pirmajās filmēšanās dienās aktieriem un tehniskajam sastāvam nācās saskarties ar lielu karstumu, tādēļ filmēšanas starplaikos asistenti steidzās glābt aktierus ar saulessargu palīdzību.

http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/06/51c22de6e5c43_620x0.jpg
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/06/51c22de6ee8d9_620x0.jpg
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/06/51c22de703b0c_620x0.jpg

http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

128

Hosē Luiss Orjanai pārmet, ka viņa nedrīkst viņu nosodīt, jo pati nav ideāla, bet vai tad par to ir runa? Protams, ka arī Orjanai ir savi trūkumi, jo kuram gan to nav, bet vai tādēļ viņa nedrīkst teikt visu ko domā, jo visas viņas problēmas sākās Hosē Luisa dēļ, jo ja viņš nebūtu iesaistījies kontrabandā, tad tagad viņai nenāktos visas pasaules priekšā tēlot bagāto mantinieci Inesu Valdiviju.

0

129

Terēze написал(а):

Hosē Luiss Orjanai pārmet, ka viņa nedrīkst viņu nosodīt, jo pati nav ideāla, bet vai tad par to ir runa? Protams, ka arī Orjanai ir savi trūkumi, jo kuram gan to nav, bet vai tādēļ viņa nedrīkst teikt visu ko domā, jo visas viņas problēmas sākās Hosē Luisa dēļ, jo ja viņš nebūtu iesaistījies kontrabandā, tad tagad viņai nenāktos visas pasaules priekšā tēlot bagāto mantinieci Inesu Valdiviju.

Jaa,Tev ir pilniiga taisniiba.Turklaat vinjam nemaz nav izdeviigi nodot Orjanu,jo taadaa gadiijumaa arii vinjsh pats nokljuus aiz resteem.Patiesiibaa pats vien ir pie taa visa vainiigs.Savaariijis taadu putru un tagad aardaas.

0

130

Skatoties šodienas sēriju, vien tikai atliek secināt, ka ne velti ir tik daudz anekdošu par bērniem, kuri neko ļaunu nedomājot, citiem atklāj ģimenes noslēpumus, tādējādi nostādot vecākus neveiklā stāvoklī. Tā arī Alīna stāsta visu, ko māte nav aizliegusi no citiem slēpt, kā piemēram to, ka viņas tētis patiesībā ir dzīvs un ir pie viņas ieradies. Jā, Orjanu Hosē Luiss ir tik pamatīgi iebiedējis, ka viņa to, ka Fransisko Kastro un Hosē Luiss Falkons tiešām ir viena un tā pati persona, neatklāj pat Rikardo, tā visu padarot vēl ļaunāku.

+1

131

Mise
Aprīļa sākuma aktieri bija satikušies, lai svinētu svēto misi, kas ir tradicionāli svētki pirms katras telenoveles filmēšanas sākšanas.
Ceremonija notika 11. Televisas forumā, un to vadīja Tēvs Hosē de Hesus. Sākumā mācītājs veltīja visiem labas veiksmes vēlējuma vārdus, pēc kā vārds tika dots producentiem un galvenajiem aktieriem.

http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/04/515c813db5e8a_620x0.jpg
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/04/515c813dc57e3_620x0.jpg
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2013/04/515c813dbd3bc_620x0.jpg

http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

132

Jaa,man ir ljoti zheel Favjolas.Taa nabaga meitene ir tik naiva,ka tic visam,ko Sevastjans vinjai staasta.Vieniigi jaacer,ka peec notikushaa vinja nebuus staavoklii,jo savaadaak Matilde trakos un uzreiz vediis vinju uz abortu.Man Favjolas ir heel,jo Sevastjans vinju tikai izmantoja.Shaubos,ka tagad dabuujis savu vinjsh veel gribees buut ar vinju kopaa.Turklaat vareeja redzeet,ka Favjola to nemaz taa ljoti negrib,bet tikai Sevastjans.

0

133

Jā, tiešām var manīt, ka Favjolai, kaut arī Sevastjans viņai patīk, nav viņā iemīlējusies, jeb drīzāk jau jāsaka, ka vēl nebija gatava Sevastjanam atdoties, ka no viņas puses tā bija skriešana notikumiem pa priekšu. Savukārt to, ka Sevastjanam Favjola nepārprotami bija nepieciešama tikai vienam, ka nekādas nopietnas attiecības viņam pat prātā nebija. Orjana, iespējams Rikardo neatklāja, ka Fransisko Kastro tiešām ir viņas vīrs Hosē Luiss Falkons, jo zemapziņā baidījās, ka Rikardo šajā ziņā pieļaus kādu kļūdu, un, ja tā tiešām arī bija, tad Orjanas zemapziņa viņu nepievīla, jo Rikardo patiesi paziņoja ''Fransisko'', ka zina viņa īsto vārdu.

0

134

Alīnai ir grūti saprast kāpēc viņas vecāki vairs nav kopā, jo vai tiešām mammai šķiet, ka tētis ir izdarījis kaut ko tik šausmīgu, ko viņam nevar piedot? Taču nevar gaidīt, lai sešgadīgs bērns apzinātos, ko viņas tēvs ir noziedzies, un ka tas izpostīja viņas ģimeni, ka tagad nekas vairs nebūs kā agrāk. Jā, Marjano Orjanai pateica to, ko es jau reiz te biju rakstījusi-, ka viņai nokļūšana Aresti ģimenes savrupmājā bija pat vairāk vajadzīga, nekā īstajai Inesai, bet tas Orjanai nav nekāds mierinājums.

0

135

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12106762_970225163041122_1341471001209954259_n.jpg?oh=1abde2af7e5de92e1a74d2428b791c3d&oe=56961138

+2

136

49 grādi :D Es Rīga, kad ārā bija 25 dzīvoklī ģību :D

0

137

Es pēdējās dienas pirms gulēšanas sakurinu tā, ka mājā ir 30 grādi :D Ja vēl tā varētu nosauļoties.. :D Vispār jau man karstums nepatīk, tā ka man no 49 grādiem mati ceļas stāvus :D

0

138

Jaa,nu 49 graadi ir taa kaa par daudz mums.Es zinu,ka pirms paaris gadiem,kad ar braali biju Turcijaa,tad tur bija 55 graadu karstums.Bet man patika,lai gan nevar noliegt,ka saakumaa smaku nost.

0

139

Beidzot Paloma uzzināja, ka Inesa patiesībā ir Orjana, un, ka īstā mazmeita vairs nav starp dzīvajiem, un tas viņu satrieca, jo visu šo laiku bija tik laimīga, ka beidzot izdevās atrast savu mazmeitu, bet arī mazmazmeitu, bet nu izrādās, ka visu šo laiku tika mānīta. Jā, var jau būt, ka Paloma saprata, ka Orjana tiešām tikai ir upuris, kurai neatlika nekas cits kā uzdoties par Inesu, lai izglābtu savu meitiņu, nevis aukstasinīga pašlabuma meklētāja, tomēr Orjana nav viņas mazmeita, un tādēļ nevar izlikties, ka nekas nav noticis.

+1

140

Jaa,tagad Paloma ir uzzinaajusi visu patiesiibu.ir tikai pashsaprotami,ka Orjana ar meitinju grib doties prom.Tas kaa Rikardo un Hosee Luis risina savstarpeejaas attieciibas nav nekas jauns.Tiesa gan Hosee Luis atsakaas samierinaaties ar to,ka ir zaudeejis sievu un beernu.Bet vinjsh pats ir vainiigs.Protams ir zheel Palomas,tachu taa ir labaak.Labaak,lai vinja tieshaam to uzzina no Orjanas nevis no piemeeram Matildes.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)