TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)


Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)

Сообщений 161 страница 175 из 175

161

Jaa,Matilde man ljoti spilgti atgaadina Roselenu.Tik tieshaam ja Faviola buutu vareejusi iziet kaut kur ar draudzeneem,tad buutu satikusi krietnu puisi,bet nevis metusies pie pirmaa,kursh gadiijaas celjaa.Un nav briinums,ka Ruvens grib shkjirties,jo Matilde to tikai dara,kaa vinjam visu laiku kaut ko paarmet.Un pati to,ka ir pati ar savu attieksmi izpostiijusi savu lauliibu un gjimeni neatziist.

0

162

Pirmo reizi mūžā Rikardo ar Sevastjanu varēja parunāt kā cilvēki, jo līdz šim visas viņu sarunas beidzās ar kašķi un savstarpējiem apvainojumiem. Jā, iespējams smagā slimība ir sākusi likt Sevastjanam uz dzīvi paskatīties ar citām acīm un līdz ar to saprast, ka Rikardo nemaz nav tik slikts, par kādu viņu visu laiku uzskatīja.

0

163

Matilde, atklājot, ka Inesa patiesībā ir Orjana, bija pārliecināta, ka nu gan tagad noliks Gabriela ''slepkavu'' pie vietas, bet cerētās zvaigžņu stundas vietā piedzīvoja pamatīgu izgāšanos, sevi visu acu priekšā pataisot par muļķi. Likās, ka Marilu ir no tām sievietēm, kas pēc šķiršanās ar savu bijušo prot saglabāt draudzīgas un korektas attiecības, un iztiek bez pazemojošām scēnām, taču kā rādās, tad tas viss bija tikai tādēļ, lai nezaudētu Rikardo pavisam, jo nu kad, abi ir precējušies, kaut arī Marilu labi zina, ka šīs laulības ir fiktīvas, spēlē ar atklātām kārtīm, un līdz ar to no līdzšinējās Marilu vairs nav ne vēsts.

0

164

19. janvārī būtu jābūt telenoveles noslēgumam.

+1

165

aNgeL написал(а):

19. janvārī būtu jābūt telenoveles noslēgumam.

Cerams, ka radīs kaut ko tik pat interesantu. Lai gan nekomentēju seriālu, regulāri sekoju līdzi katrai sērijai. Gan jau seriālam noslēdzoties piespiedīšu sevi uzrakstīt garu penteri par redzēto :D

Отредактировано Mariposa (08.01.2016 18:44)

0

166

Mariposa написал(а):

Gan jau seriālam noslēdzoties piespiedīšu sevi uzrakstīt garu penteri par redzēto

Cerams :P Tagad tiešām nepacietīgā neziņa par to, kas būs pēc tam, vai būs telenovele...

0

167

Telenoveles fināls būs 20.janvārī. No 21.janvāra LTV1 sāks rādīt telenoveli "Mīlas jūra".

+3

168

Beatrise написал(а):

"Mīlas jūra".

Gribēju rakstīt to pašu, bet kad googlē ierakstīju, man izmeta Mar de Amor! Nezinu, vai tā ir īstā!  :dontknow: :)

Отредактировано Forsteriāna (12.01.2016 20:52)

0

169

Vēl viena telenovele ir noslēgusies..

Pēdējās sērijas anotācija:
Favjola paziņo Leonardo, ka nostiprinās savu veterinārārstes karjeru un tad viņi varēs precēties. Orjana ielūdz Lusinu un Rakeli uz viņas kāzām. Rikardo un Orjana apprecas, tajā pašā laikā Hosē Luiss aprok visu savu naudu dārzā. Rikardo uzzina, ka Lusina un Alīna ir pusmāsas. Visi priecājas, jo Sevastjans pabeidz augstskolu un apsola mācīties tālāk. Hosē Luiss šauj uz Rikardo un gatavojas šaut arī uz Orjanu, kad viens no Patrika vīriem viņu notriec ar mašīnu. Rakele apciemo Hosē Luisu cietumā, taču neizpauž, vai Hosē Luiss ir viņas bērna tēvs...

https://i.ytimg.com/vi/-TwexcUuS4o/hqdefault.jpg

+2

170

Jā, šī telenovele tiešām jau ir galā. Līdz pat pēdējam brīdim nebija skaidrs, vai Rikardo pēc sašaušanas izdzīvos vai nē (protams, ne viens vien brīnīsies, ka šāda doma-, ka galvenais varonis varētu nomirt, it sevišķi pēc visa, kas bija jāpārdzīvo-varētu kaut vai tikai tikt pat pieļauta), tomēr ņemot vērā, ka šī nebija klasiska rozā telenovele, bet gan krimināliem elementiem-cīņa pret organizēto noziedzību, tad tomēr nebūtu nekāds brīnums, ka finālā būtu jāpiedzīvo traģēdija. Tomēr par laimi, viss beidzās labi, un kā paši galvenie varoņi-Orjana, kura ''nomira'', lai atdzimtu kā Inesa un Rikardo teica, tad tagad viņu ir brīvi no melu pinekļiem, kuros sapinās, lai dzīvotu.

+1

171

Terēze написал(а):

protams, ne viens vien brīnīsies, ka šāda doma-, ka galvenais varonis varētu nomirt, it sevišķi pēc visa, kas bija jāpārdzīvo-varētu kaut vai tikai tikt pat pieļauta

Agrākajās telenovelēs šādu domu pat nepieļāvu, ja kāds galvenais varonis cieta - es tikai noskatījos un nodomāju, 5 min visiem liks domāt, ka mirs, bet tad atkal kāzas un fin. Bet nu jau labu laiku tā nav, nekad neko nevar zināt, jo tagad jau pat ir "stilīgi" nomušīt kādu varoni, lai tikai telenovele paliek atmiņā un plēš sirdi pušu.

Interesanti, cik daudz "Mar de amor" būs Lusjanas, Marjanas un Orjanas. Es par tiem "j" burtiem :D domāju.

+1

172

mmaarriiaa написал(а):

Interesanti, cik daudz "Mar de amor" būs Lusjanas, Marjanas un Orjanas. Es par tiem "j" burtiem  domāju.

Ha ha, taisnība :D Bet beidzot ir iespēja pareizi saukt varoni Estrelja, bet izskatās, ka latviski skanēs Estrella... :D

mmaarriiaa написал(а):

Agrākajās telenovelēs šādu domu pat nepieļāvu, ja kāds galvenais varonis cieta - es tikai noskatījos un nodomāju, 5 min visiem liks domāt, ka mirs, bet tad atkal kāzas un fin. Bet nu jau labu laiku tā nav, nekad neko nevar zināt, jo tagad jau pat ir "stilīgi" nomušīt kādu varoni, lai tikai telenovele paliek atmiņā un plēš sirdi pušu.

Turklāt vēl modē alternatīvie fināli, kur telenoveles vairākos veidos izpaužas, nogalinot galvenos varoņus :D

+1

173

aNgeL написал(а):

bet izskatās, ka latviski skanēs Estrella... :D

Mums jau visiem Estrella ar vienu saistās :D Be nu tomēr labāk, nekā ja par Zvaigzni sauktu. :D

0

174

Tomēr latviskajā tulkojumā ir Estrelja, nevis Estrella.

+2

175

Ja pa TV nerādītu šī telenovele nebūtu manu skatāmo seriālu sarakstā, jo galvenais pāris mani galīgi nepiesaistīja, bet sižeta līnija bija aizraujoša un katra sērija bija interesanta, tāpēc prieks, ka Latvija izvēlējās šo telenoveli. Lai arī galvenais pāris man aizvien šķiet tāds dīvains – Rikardo greisirdība, Orjanas ātrā apvainošanās, abu kašķi tik tiešām bija kaitinoši, bet tas jau nav tālu no dzīves un netika abu attiecībās tikai labs, un lai arī daudzos brīžos nespēju abus uztvert kā normālu pāri, tomēr viņu starpā iztrūka daudzas banalitātes – krāpšanas, kāzas ar citiem ( Marilu gadījumu īsti neskaitu), akla uzticēšanās sliktajiem utt., tas priecē, turklāt Rikardo vienmēr bija Orjanas pusē un cīnījas par viņu. Sākumā gan abu attiecības bija interesantākas, kad nebija īsti skaidrs, ka Inese ir Orjana...tālāk gan tādas vienkāršas, bez baigi romantiskiem vai tādiem wow momentiem, bet tos kompensēja sižets, kas bija interesants.

Patika arī seriāla ļaundaris Hosē Luiss, man patiesībā bija viņa žēl, pareizi jau Rikardo beigās pateica, ka ne jau viņš Hosē Luisam atņema Orjanu un Alīnu, viņš pats viņas zaudēja. Gribējās viņam ticēt, jūst līdzi, lai gan viņš turpināja pieļaut kļūdu aiz kļūdas, katrā ziņa viņs mani neatstaja vienaldzīgu. Patika vēl citi varoņi, tai skaitā Marjano, kuru nogalinaja, neļaujot viņam izdzīvot īstu mīlestību, Lusina, kas vienmēr iestājās par taisnību, ( ehhh, kur vinai tiesibas uz milestibu palika? ), Faviola ( viņas liktenis vispar tik drausmigs, it ka jau dziva un laimiga ar miloto, bet zaudet bērnu tik jaunai un nekad vairs nespēt but matei, but slimai ar HIV, bez iemesla varoni tik loti mocija)...kopuma seriala daudzi palika beigas vieni vai vismaz pagaidam neatradusi savu milestibu, kas ari serialiem diezgan neraksturigi, bet ne jau tapec sliktak. Kopuma seriāls ļoti patika, bet ne tik ļoti, lai pārskatītos kādreiz vēlreiz...jo iztrūka galvenā pāra stāsts, bet pašas Orjanas liktenis, protams, lika just līdzi...

Kopuma nenožēloju šim seriālam veltīto laiku! :)

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mentir para vivir / Melu pinekļos (Televisa, 2013)