TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La tempestad/Kaislību jūra (Televisa, 2013)


La tempestad/Kaislību jūra (Televisa, 2013)

Сообщений 541 страница 560 из 564

541

La tempestad sākums pilnīgi un galīgi nepiesaista(īt īpaši sākuma sērijas,nav vēlmes skatīties),tālāk ir pāris kaut cik sakarīgu sēriju,un tad atkal...!Manuprāt ir verts skatīties tikai dēļ aktieriem Viljama un Ivana!Pēdējās Salvadora Mehijas telenoveles ir neizdevušās!!(Vienīgās kuras man patika-La madrastra un Triunfo del amor)

0

542

Lasot dažādos forumos komentarus par La Temepstad/Kaislību jūra,var spriest,ka Latvijas sabiedrībai patīk un daudzi seko seriālam,tas vien tapēc,ka Viljams Levi Latvijā ir iemīļots telenoveļu aktieris!
http://sb.uploads.ru/t/g40UT.jpg

0

543

Nu taa tas vareetu buut.Es ar shodien mazliet nogreekoju un iemetu tur acis. :D :blush: Bet nu neteikshu,ka baigi shitas seriaals patiik.katraa zinjaa anotaacijaam sekoju,jo kaa jau ieprieksh teicu,ka varbuut ar laiku tomeer iepatiksies.Neskatoties uz to,ka beigsies kur Juunijaa. :D

0

544

Marianhela написал(а):

Nu taa tas vareetu buut.Es ar shodien mazliet nogreekoju un iemetu tur acis.   Bet nu neteikshu,ka baigi shitas seriaals patiik.katraa zinjaa anotaacijaam sekoju,jo kaa jau ieprieksh teicu,ka varbuut ar laiku tomeer iepatiksies.Neskatoties uz to,ka beigsies kur Juunijaa.

Vidū seriāls paliek mazliet interesantāks,bet kautkā nav tas(kautkā trūkst,nepievelk)!Atkal intriga,ko LNT iepirks pēc tam,tā jau ir vienmēr!!

0

545

Rosa Diamante *** написал(а):

Vidū seriāls paliek mazliet interesantāks,bet kautkā nav tas(kautkā trūkst,nepievelk)!Atkal intriga,ko LNT iepirks pēc tam,tā jau ir vienmēr!!

Jaa,tas tiesa.Varbuut mazliet muljkjiigi,bet klusiibaa ceru uz Sortilegio.

0

546

http://sb.uploads.ru/t/a9P1d.jpg

0

547

http://sa.uploads.ru/t/vSx2t.jpg

0

548

Ievaddziesmas "Hoy tengo ganas de ti" vārdi latviešu valodā

http://i2.esmas.com/2013/07/09/539635/damian-favre-620x336.jpg

+2

549

Cik skaisti skan arī latviski... :)

+1

550

Vislabākais no šīs telenoveles bija tās tituldziesma. Kaut kad pa retam paklausos gan Fernandesa&Agileras gan arī Davida Bustamantes iedziedājumus šai dziesmai. Atceros, ka man iepriekš nepatika Agileras balss, bet ar laiku šķiet pat ļoti ok. Vārdi arī ļoti skaisti, iepriekš, kad klausījos vienīgi nesapratu, ko nozīmē "ave de paso" izrādās gājputns, nebūtu iedomājusies :D Paldies par vārdiem :)

0

551

mmaarriiaa написал(а):

kad klausījos vienīgi nesapratu, ko nozīmē "ave de paso" izrādās gājputns, nebūtu iedomājusies

Man tieši tas pats bija :D Visu laiku klausījos un galvā iztēlojos aitas un avis un tml :D :D

0

552

aNgeL написал(а):

Visu laiku klausījos un galvā iztēlojos aitas un avis un tml :D :D

Tu biji aita, un es nezinu, kāda iemesla dēļ --> šis variants būtu labais :D

0

553

mmaarriiaa написал(а):

Tu biji aita, un es nezinu, kāda iemesla dēļ --> šis variants būtu labais

:crazyfun:  Varam taisīt parodiju :D

0

554

Jā, tā ir laba doma-taisīt parodiju! Man ienāca prātā šāda rīme

Tu biji aita, un es nezinu, kāda iemesla dēļ,
Es tik ļoti gribēju tevi nocirpt!
Varbūt tādēļ, ka tautā mēdz teikt-
Kur aitas, tur cirpēji?

+2

555

Terēze написал(а):

Jā, tā ir laba doma-taisīt parodiju! Man ienāca prātā šāda rīme

Tu biji aita, un es nezinu, kāda iemesla dēļ,
Es tik ļoti gribēju tevi nocirpt!
Varbūt tādēļ, ka tautā mēdz teikt-
Kur aitas, tur cirpēji?

haah, labais :D

+1

556

No 20.jūlija 10.30 kanālā LNT atkārtojums!

+3

557

Paldies par informāciju! :) Jauki, ka Ivans un Viljams atkal būs Latvijā!

+1

558

Jaa,tas ir jauki,ka abus varees atkal redzeet.Maza ceriiba tagad ir,ka varbuut kaadreiz tagad atkaartos arii Lo Imperdonable un Vivir a destiempo.buutu jauki,jo es gribeetu veelreiz redzeet abus shos. :) Varbuut,ka tagad shjad tasd paskatiishos kaut arii tas seriaals nav diezko interesants,bet Ivana deelj paskatiities uz to smukuliiti noteikti ir veerts.Pat tad,ja vi8njsh tur teelo slikto. :)

+2

559

Paldies par info! Speciāli neskatīšos otrreiz, bet, ja kādreiz pagadīsies, kādu sēriju jau var. Citreiz arī fonā uzlieku kādu redzētu vai pagarlaicīgāku telenoveli, jo tad istabu raitāk un ātrāk sanāk sakārtot :D

+2

560

Pika написал(а):

Paldies par info! Speciāli neskatīšos otrreiz, bet, ja kādreiz pagadīsies, kādu sēriju jau var. Citreiz arī fonā uzlieku kādu redzētu vai pagarlaicīgāku telenoveli, jo tad istabu raitāk un ātrāk sanāk sakārtot

Man ir tieshi taapat.Vienalga vai kaartoju maaju,paarlasu ogas vai daru ko citu darbs iet taadaa veidaa raitak un aatraak. :)

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La tempestad/Kaislību jūra (Televisa, 2013)