TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!


„Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!

Сообщений 1 страница 20 из 84

1

„Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ (10. – 13.01.2013.) !BEZMAKSAS APMEKLĒJUMS VISIEM, KAS VĒLAS!

Priecīga ziņa visiem daiļslidošanas faniem Jaunajā gadā! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

Jau nākošnedēļ tepat pie mums Rīgā, Imantas Volvo hallē (Jūrmalas Gatve 78D) sāksies starptautiskas, augsta līmeņa daiļslidošanas sacensības, kurās piedalīsies vairāki mums pazīstami daiļslidotāji, kuru sniegumus līdz šim esam vērojuši televizoru ekrānos, gan Eiropas čempionātos, gan Pasaules čempionātos. Tagad to varēsim darīt klātienē un BEZMAKSAS.

DALĪBNIEKU SARAKSTS, Pieaugušo kateg.:

Vīrieši:

Denis Ten (KAZ) - 7. vieta 2012. g. Pasaules č.,

Misha Ge (UZB) - 19. vieta 2012. g. Pasaules č.,

Kim Lucine (MON) - 23. vieta 2012. g. Pasaules č.,

Javier Raya (ESP) - 24. vieta 2012. g. Pasaules č.,

Paul Parkinson (ITA) - 1. vieta 2013. g. Itālijas Nac. č.,

Romain Ponsart (FRA) - 3. vieta 2012. g. Francijas Nac. č.

Dāmas:

Alīna Fjodorova (LAT) - 16. vieta 2012. g. Eiropas č.,

Sonia Lafuente (ESP) - 15. vieta 2012. g. Pasaules č.,

Li Zijun (CHN) - 1. vieta 2013. g. Ķīnas Nac. č.

Deju pāri:

T. Kolbe/S. Caruso (GER) - 12. vieta 2012. g. Eiropas č.

Visa informācija:
http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/vo … -01-03-195

KURŠ NĀK AR MANI??? http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif

Pieaugušo kategorijas programma:

10.01., Ceturtdiena, A-HALLE

16:20 Vīrieši, obligātā programma (SP)
21:05 Deju pāri, obligātā programma (SP)

11.01., Piektdiena, A-HALLE

16:45 Vīrieši, izvēles programma (LP)
18:30 Vīrieši, apbalvošanas ceremonija
21:15 Deju pāri, izvēles programma(LP)
22:45 Deju pāri, apbalvošanas ceremonija

12.01., Sestdiena, A-HALLE

19:10 Dāmas, obligātā programma (SP)

13.01., Svētdiena, A-HALLE

16:00 Dāmas, izvēles programma (LP)
20:15 Dāmas, apbalvošanas ceremonija

0

2

sestdienas vakarā un svētdien varētu tev piebiedroties. A cik ilgi diez piektdien varētu iet puiši?

0

3

Apskatījos tavu ierakstu. Ja es sarunātu darbā, tad man būtu jābūt darbā 19. Tad es varētu iet uz puisu izvēles un bizot prom ap apbalvošanas ceremonijas laiku. Nu baigi gribas Denisu redzēt. Viņam abas programmas ir lielā mērā Stefana horeografētas - precīzi - horeogrāfijas izveidota un tad Stefans to ir slīpējis un pilveidojis.

0

4

albalonga написал(а):

A cik ilgi diez piektdien varētu iet puiši?

Nu ja 18:30 jau sākas apbalvošana, tad nu, līdz kādiem 18:20+-?

Eee, deem, pie tevis spāņu karogs :D

0

5

albalonga написал(а):

Ja es sarunātu darbā, tad man būtu jābūt darbā 19. Tad es varētu iet uz puisu izvēles un bizot prom ap apbalvošanas ceremonijas laiku. Nu baigi gribas Denisu redzēt. Viņam abas programmas ir lielā mērā Stefana horeografētas - precīzi - horeogrāfijas izveidota un tad Stefans to ir slīpējis un pilveidojis.

OMG, TAS BŪTU I.D.E.Ā.L.I!!!! Jā, Denisam abas programas Stefans sastādījis  :love:  Ja nu šis pat līdzi atbrauc atbalstīt??  :crazy: Bet tas no sērijas Dream On :D
http://img.photobucket.com/albums/v612/reutush_lj/2012%20Nebelhorn/men/_MG_1479_pr.jpg

Annika Djumonta gan būs, jo viņa Romainam trenere :) Frenkam Kerolam būtu jābūt, jo viņš Denisam ir treneris. Tas tā, no FS zināmām personībām :D

0

6

Ahh. Msn ar ir vēlme pievienoties un man tieši sanāk 10, 11 un 12 brivs, tākā varētu pievienoties.

0

7

Ja ej uz dejām, es varētu pievienoties :) Tās ir vienīgās, uz ko tieku no darba.
Sestdien un svētdien nejūtu īpašu iedvesmu iet sievietes skatīties....

0

8

bumerbmw написал(а):

Ahh. Msn ar ir vēlme pievienoties un man tieši sanāk 10, 11 un 12 brivs, tākā varētu pievienoties.

O, SUPER! Mēs ar mammu ejam uz puišiem noteikti, aiziesim arī deju pārus vienu vakaru iečekot. Sestdien un svētdien uz dāmām ar ejam, jāatbalsta mūsējā  8-)

Alby, pie tevis ir spāņu un šveiciešu karogi? Jeb arī Latviešu pie tevis ir?

Paloma написал(а):

Ja ej uz dejām, es varētu pievienoties

Abus vakarus, jeb tikai uz izvēles? Tad es vnk pieskaņojos, lai tev vienai nav jāiet :)

0

9

cravey написал(а):

Alby, pie tevis ir spāņu un šveiciešu karogi? Jeb arī Latviešu pie tevis ir?

jā, kauč kur šiem jābūt.

0

10

Ok, jo ESP un LAT karogus vajadzēs :D

Mans Franču man šķiet vēl veļas grozā stāv, jāizmazgā LOL :D

0

11

Es samulsu, kas skaitās obligātā programma? Nu, lielajos čempjos jau dejām ir 3 programmas - pirmā garlaicīgākā, tad otrā par noteiktu tēmu, un trešā izvēles. Obligātā skaitās tā pirmā garlaicīgākā vai tā otrā?
Bet nu visticamāk es tāpat uz izvēles tikai :) Divus vakarus tik vēlu negribu, bet piektdienā kāreiz oki varētu būt :)

0

12

Paloma написал(а):

Es samulsu, kas skaitās obligātā programma? Nu, lielajos čempjos jau dejām ir 3 programmas - pirmā garlaicīgākā, tad otrā par noteiktu tēmu, un trešā izvēles. Obligātā skaitās tā pirmā garlaicīgākā vai tā otrā?

Obligātā=īsā programma. Dejām nu jau divus gadus (ja pareizi atceros) ir tāpat kā visiem citiem - īsā (obligātā) un garā (izvēles) programma. Kādreiz bija 3, tā pirmā, kas bija šausmīgi garlaicīga - obligātā (ja, piem valsis, tad tam bija kādas 3 mūzikas variācijas, kas uz rotāciju gāja un pāris slidoja savu valša versiju), tad oriģinālā, kas bija dikti interesanta, jo īpaši ja tēma bija tautas dejas, un trešā - izvēles, jeb garā ;)
Ok, tad es tev pievienošos uz izvēles pr. uz īso tad ar neiešu :)

0

13

Haha, nu tagad var redzēt, kurš jau pāris gadus nav skatījies čempjus darba dēļ :D
Es vēl padomāšu par oriģinālo, bet izvēles tad stabili :)

0

14

Starp citu, ja ieeja par brīvu, es varētu arī uz junioru dejām aiziet ;) Jāskatās, kā būs ar darbiem - ja negribēšu strādāt līdz kādiem 8iem, gaidot izvēles, tad braukšu uz junioriem :D

0

15

Paloma написал(а):

Starp citu, ja ieeja par brīvu, es varētu arī uz junioru dejām aiziet

Vaar, droši ;) Es vakar rakstīju organizatoriem speciāli, lai prasītu, kā ir ar ieejas maksām:

Labdien,
šodien internetā atradu informāciju, ka jau nākošnedēļ Volvo hallē notiks starptautiskas daiļslidošanas sacensības. Tā kā man šis sporta veids ir ļoti iecienīts, vēlējos noskaidrot vai skatītājiem "no malas" arī būs iespējams apmeklēt šīs sacensības? Vai būs iespējams iegādāties biļetes? Ja jā, cik tas maksās, jo zinu vēl cilvēkus, kas noteikti vēlētos izmantot šādu izdevību, jo īpaši apmeklēt senioru sacensības vīriešu kategorijā.
Gaidīšu drīzu atbildi, lai varu informāciju nodot tālāk.

Ar cieņu,
Krista Želnina

lūks direct atbildes e-pasts:

Labdien Krista,

Soreiz jus varat apmeklet musu sacensibas  par brivu :)
Laipni ludzam :) !

Best regards,
Olga.

0

16

Wow, ķīnietīte baig spēcīgā būs. Es prognozēju 1. vietu.

Man patīk arī jaunā Alīnas izvēles pr., lai gan līdz šim šosezon nav veiksmīgi noslidota :( Cerēsim, ka mājas sienas palīdzēs. BTW, horeogrāfs ir Maksims Traņkovs  8-)

0

17

BTW, ja kādam negribas braukāt no savām mājām, varu piedāvāt naktsmājas. Alby, Bumy, Palo? No manām mājām 10min ar kājām līdz hallei :D

0

18

Es par šo tēmu padomāšu :) Droši vien tomēr gribēsies mājiņās, bet - padomāšu :)
Tā kā drīz pec tam būs Vinča pasākums, kāds varētu nebūt sajūsmā, ka es tik bieži nenakšņoju mājās :D

0

19

Es labprāt izmantot šo iespēju... ar visu palikšanu pa nakti... :)

Kā tikko ar Kristu pa telefonu sarunāju, iešu uz vīriešiem (gan ceturtdien, gan piektdien) un ceturtdien trijos ieradīšos pie Kristas! :)
Kristas viesmīlīgās mājas pametīšu sestdien no rīta, jo izskatās, ka piektdien viss var ievilkties un beigties tā pavēlu.. :)

Отредактировано Siikaa (03.01.2013 14:54)

0

20

Paloma написал(а):

Tā kā drīz pec tam būs Vinča pasākums, kāds varētu nebūt sajūsmā, ka es tik bieži nenakšņoju mājās

oki  :D

Aijai vēl smuki būs atvaļinājums, ta kā viņa uz puišiem ar tiek :) Tad mēs sarunājām ceturtdien 10.01. tiekamies pie manis 15:00, lai pirms 16iem uzreiz tad varam doties uz halli.

Alby, kā tu strādā šīs dienas? Es varētu ar tevi centrā satikties un jau savākt spāņu karogu, lai mums jau Havjeram ir ko pavicināt īsajā programmā  :crazy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!