TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 361 страница 380 из 448

361

Jaa,Alehandro nudien uzstaadiija pamatiigu ultimaatu-vai nu vinjsh,vai Tanja.Skaidrs,ka Paula izveeleesies Tanju.Lai arii vinja censhaas visu laiku meitu attaisnot,nevar teikt,ka Tanja nebuutu bez vainas.vinja ir vainiiga,tachu ne vieniigaa.arii Eduardo buutu bijis jaauznjemas sava vainas dalja.Tanja pareizi teica,ka visi no vinjas ir noveersushies,es skaidri redzeeju marisolas aciis prieku,jo tieshi taads ir vinjas meerkjis.Nezinu,man ljoti nepatiik tas,ka Alehandro peec tam paargulees ar amparo.Nee nu logjiski domaajot,vinju var saprast.Vinjsh ir zaudeejis deelu un vinjam saap,bet manupraat tas veel nav iemesls paarguleet ar amparo.Nebriiniishos,ka Paula vairiisies no vinja,ne tikai uzstaadiitaa ultimaata deelj,bet arii vinja un Amparo romaana deelj.

0

362

Jā, Alehandro Paulai uzstādītais ultimāts tiešām ir nežēlīgs, nudien izskatās, ka pats jau ir aizmirsis kā cīnījās ar Eduardo alkoholismu un citām problēmām, un vai toreiz viņš apsvēra domu pasūtīt savu no ceļa noklīdušo dēlu dillēs? Nē, gluži otrādi, jo Alehandro bija gatavs uz visu, lai glābtu Eduardo, un tieši tāpēc ir sāpīgi, ka šādu ultimātu-atteikties no pašas meitas-uzstāda cilvēks, kurš darīja visu, lai izrautu savu dēlu no alkohola purva un destruktīvām attiecībām, jo viņam kā nevienam citam būtu jāsaprot kā jūtas Paula.

0

363

Taisniiba jau ir,bet te nu paraadaas tas,ka daudzi viirieshi nesaprot sievietes emocijas.Alehandro nespeej saprast Paulu un taapeec riskee tagad vinju uz labu laiku pazaudeet.No vienas puses Aleksu var saprast,bet no otras pat man ir liela neizpratne,ka beedeu iespaidaa,vinjsh paargulees ar Amparo.Kautr arii es arii Amparo saprotu,jo kaa vinja teica,vinjai vairs nav ko zaudeet.Chole,Mirnas maate man nepatiik,jo pat tik skumjaa briidii,vinja speej domaat tikai un vieniigi par naudu.Arii es protams Taanju nedomaaju aizstaaveet,bet man shkjiet nepareizi vainot tikaiun vieniigi vinju visaa,kas noticis.Arii Lalo bija vainiigs,kaut arii Alekss to nesaprot.

0

364

Man ir tikai viens vaards sakaams-muljkjis.Alehandro ir pilniigs muljkis,jo pieljaava divas milziigas kljuudas-paarguleeja ar Amparo un uzstaadiija Paulai ultimaatu.Labi jau labi,es saprotu visu-deels nomira,izmisums,saapes,bet vai tad tas ir iemesls ielaisties vienas nakts sakaraa ar bijusho sievu??Es nezinu,varat saukt mani par nu paaraak pareizu,bet es neuzskatu,ka Alekss riikojaas pareizi.Tagad vinjsh buus panaacis to,ka Paula ne tikai vairiisies no vinja,bet pat negribees vinju redzeet,nerunaajot jau par meegjinaajumu glaabt attieciibas.

0

365

Vienīgā, kura izrādījās ieguvēja šajā traģēdijā, ir Marisola, jo nu Tanja ir gluži viena, jo visu acīs viņa ir zemu kritusi un neviens nevēlas redzēt Tanjas augšāmcelšanos no garīgās nāves, tādējādi visu Marisolas plānu padarot vēl vieglāku. Jā, Paula nenovērsās no savas nelaimīgās meitas, bet iespējams tas ir tikai uz laiku...

0

366

Terēze написал(а):

Vienīgā, kura izrādījās ieguvēja šajā traģēdijā, ir Marisola, jo nu Tanja ir gluži viena, jo visu acīs viņa ir zemu kritusi un neviens nevēlas redzēt Tanjas augšāmcelšanos no garīgās nāves, tādējādi visu Marisolas plānu padarot vēl vieglāku. Jā, Paula nenovērsās no savas nelaimīgās meitas, bet iespējams tas ir tikai uz laiku...

Taisniiba jau tev ir.Jau tagad ir skaidri redzams,ka Marisolas plaans izdosies.Visi ir noveersushies,bet tikai Paula ne.Es saprotu kaapeec,tachu lai cik tas skarbi neizklausiitos arii Paulai ir jaapadomaa pashai par sevi.Lai gan,kaada tam tagad vairs noziime??Kaa vinja pati teica,vinjas un Aleksa attieciibas ir izrautas ar sakni.Turklaat veel tagad,kad vinja dabuus zinaat par vinja nakti ar Amparo...

0

367

Tieši tā, jo Alehandro pat milzīgās un neremdējamās sāpes par dēla zaudējumu, lika izdarīt ko tādu, ko citos apstākļos viņš nekas nedarītu-pārgulēja ar Amparo. Jā, lielas sāpes var likt rīkoties pilnīgi neadekvāti pat tik parasti tik saprātīgam cilvēkam, kāds ir Alehandro.

0

368

Terēze написал(а):

Tieši tā, jo Alehandro pat milzīgās un neremdējamās sāpes par dēla zaudējumu, lika izdarīt ko tādu, ko citos apstākļos viņš nekas nedarītu-pārgulēja ar Amparo. Jā, lielas sāpes var likt rīkoties pilnīgi neadekvāti pat tik parasti tik saprātīgam cilvēkam, kāds ir Alehandro.

Tas gan.Lai gan es Alehandro ljoti labi saprotu.Bet to,ka vinjsh paarguleeja ar Amparo gan es neatbalstu,lai gan nu var jau saprast.Var tieshaam vinju saprast.

0

369

Salvadoram ir taisnība, jo pavadīt nakti ar Amparo tiešām ir pats stulbākais, ko Alehandro varēja izdarīt. Jā, sāpes un izmisums nav pats labākais padomdevējs pasaulē, bet nu notikušo par nebijušu diemžēl padarīt nevar. Ak tad, Tanja visas savas sliktās rakstura īpašības ir mantojusi no mātes, kā to apgalvo Rohelio? Nu jā, sieviete, kura uzdrošinājās šķirties no bezatbildīga alkoholiķa un brunču mednieka, ir uzskatāma par pēdējo briesmoni, jo nu Rohelio nav kas appuišo un kārtīgi pabaro. Rohelio labāk ļaus, ka Tanja tiks nepatiesi apsūdzēta autokatastrofas izraisīšanā, nekā atzīsies, ka pats ir visu noorganizējis, jā te nu pierādās, ka viņam ir vienalga uz kā rēķina glābt savu ādu.

0

370

Tereezes teiktajam es varu pilniigi piekrist.Alehandro sastraadaataa muljkjiiba-paarguleeshana ar Amparo bija ne tikai muljkjiiga,bet pat stulba.Vinjsh izdariija divas lielas kljuudas,bet shii te peedeejaa kljuuda pieliek treknu punktu vinja un Paulas attieciibaam.Jo Paula par to uzzinaas un vairs ne tikai negribees kaut ko dariit vinju labaa un vairiisies no vinja,bet pat negribees ar Alehandro runaat.Bet nu taa ir,kas izdariits,izdariitsNotikusho tieshaam nevar padariit par nebijushu.Tam visam buus sekas-ne tikai tas,ka Amparo vairs neatlips no Alehandro,bet arii tas,ka tas viss atspoguljosies attieciibaa uz Paulu.Jaa,Rohelio sirdsapzinja nav tiira un taa vinjam vajag,jo Eduardo naave buus vinjam kaa slogs uz visu muuzhu.Un protams,ka vinjsh ljaus,ka uz Tanju gulstas vaina par auto avaariju,nekaa atziisies,ka notikushajaa vainiigs ir vinjsh pats.

0

371

Daniels joprojām nespēj aizmirst Berenisi, un var saprast kāpēc-,jo Marisola nav tā, kas spētu iekarot viņa sirdi, jo ir viegli pieejama un virspusēja. Jā, kas zina, kā būtu, ja būtu, ja Daniels būtu saticis nevis Marisolu, bet gan krietnu un kārtīgu meiteni? Tāpat nevar zināt vai Eduardo, ja viņš būtu izdzīvojis, būtu no sirds iemīlējis Mirnu un viņu vedis pie altāra?

0

372

Jaa,patiesiibaa visa shitaa situaacija ir diezgan smaga un sarezhgjiita.Visi vaino Tanju,lai gan nav nekaadu pieraadiijumu tam,ka tieshi vinja buutu vainiiga(ja pienjem to,ka vinja ir vainiiga).Tad veel jaapiekriit Beatrisei,kura teica Amparo,ka vinja ar Alehandro taapat izshkjirsies,jo kopaa ar saapju ne miilestiibas deelj.Un arii par beernu jaapiekriit,jo Amparo tieshaam domaa,ka beerns aizstaas Eduardo un vispaar tas ir vienkaarshi izmisums,kursh liek vinjai taa domaat.Tagad,kad Paula zina par Aleksa vienas nakts sakaru,vinjam buus turpmaak diuezgan gruuti vinju atguut proti 137 seerijaa.Nebuus viegli.

0

373

Runājot par Tanjas vainošanu, tad drīzāk problēma ir tajā, ka Eduardo vecākiem un citiem viņa tuviniekiem vienkārši bija vajadzīgs konkrēts objekts uz kā izgāzt visas savas sāpes un ciešanas, un kur nu vēl citur atrast ''jaukāku'' grēkāzi par Tanju, kuru viņi jau tā necieš? Ja viņiem tiešām būtu svarīgi noskaidrot, kā viss notika, tad būtu likuši veikt avarējušās mašīnas tehnisko ekspertīzi, kā arī citas attiecīgās pārbaudes, kas apstiprinātu vai noliegtu Tanjas vainu autokatastrofas izraisīšanā. Paulai ir taisnība sakot, ka attiecībā uz autokatastrofu ir daudz neatbildētu jautājumu.

0

374

Jaa,Paulai tieshaam ir taisniiba.Bet nav zinaams vai vispaar naaks gaismaa tas,ka avaariju izraisiija Rohelio.Cik es tagad saprotu,tad Rosio ar taam zaaleem pati sevi nogalinaaja.

0

375

Marisola Daniela acu priekšā pilnīgi atklāti karas kaklā Maurisio, un vēlāk to pat nenoliedz. Paulai ir taisnība, jo šādas divkosīgas meičas dēļ nav vērts pārdzīvot, un, ka ir Danielam tas nāks par labu, jo palīdzēs garīgi pieaugt un atbrīvoties no iekšējiem kompleksiem. Tomēr tajā pašā laikā ne Paulā, ne Danielā nemostas aizdomas, ka Marisola ar Tanju sadraudzējās kaut kādu savtīgu nodomu dēļ, it sevišķi vēl pēc tam, kad uzzināja, ka Marisolas tēvs apmaksāja Tanjas ārstēšanos, jo diez vai viņš ir tāds altruists, lai palīdzētu mazpazīstamai meitenei?

0

376

Jaa,taisniiba jau ir.Nu no Marisolas neko citu jau nevareeja gaidiit.Jau peec izskata vien var redzeet,ka vinja ir vieglas uzvediibas meitene.Vinja karas kaklaa pilniigi visiem.Nu un kaadeelj tad lai vinja to noliegtu,ja tieshaam tajaa meeraa kaut kaa liidzinaas Tanjai.Un Tanja??Vinja njem un skuupstaas ar viirieti,kursh vinjai dereetu teeva vietaa.Tas manupraat nav iisti normaali.Paula nu ir uzzinaajusi par Alehandro sakaru ar Amparo un jaa te man vairs nav ko piebilst...Un jaa par to Marisolas teevu tas gan,dikti daasni jau izklausaas,njemot veeraa,ka vinjsh Tanju praktiski vispaar nepaziist.

0

377

Ne velti mēdz teikt, ka velns badā esot, ir ar mieru pat mušas ēst, un Tanja, no kuras visi ir novērsušies, ir gatava darīt to, kas citos apstākļos neienāktu prātā-kļūt par Martina mīļāko. Martins patiesi tic, ka Tanjas jūtas pret viņu ir īstas, kas pierāda, ka viņš ir tik apmāts, ka nespēj skaidri domāt. Alehandro tomēr varēja likt Amparo saprast, ka nekad nebūs ar viņu kopā, un labi, ka to izdarīja jau tagad, jo vēlāk tas būtu bijis arvien grūtāk izdarāms. Kaut arī Paula apgalvo, ka saprot kāpēc Alehandro pavadīja nakti ar savu šķirto sievu, un atzīstas, ka tikai Dievs zina, kā pati būtu rīkojusies, ja būtu Alehandro vietā, viņa tomēr jūtas vīlusies savā mīļotajā vīrietī.

0

378

Protams,ka Paula to visu ljoti labi saprot,bet tajaa pat laikaa ir viilusies,jo no Alehandro neko taadu negaidiija.Protams Alehandro var saprast.Par Tanju vispaar nav ko teikt,jo cik zemu vinja veel domaa krist??Bet nu jaa,jo tachu visi tagad ir noveersushies no vinjas.Kaads briinums,ka vinja meklee mierinaajumu pie Martina.Bet arii Martyins manupraat iisti nesaprot,ko dara.Patika kaa Paula nolika klausuli koliidz izdzirdeeja Alehandro balsi nu jaa saakas tas,ko gaidiiju.Lai gan jaasaka godiigi,ka shii Paulas atguushana nesaakaas ar labaam sakneem.Es joprojaam uzskatu,ka vinji Eduardo no skatuves vareeja nonjemt daudz maigaak.

0

379

Jā, sirdskaite uzbrūk pat tik jaunam un dzīvespriecīgam puisim, kam ir tik daudz nākotnes ieceru, kā Hulio. To, ka vīruss izraisīs tādas sekas, negaidīja neviens, un arī tagad šķiet, ka vēl tagad domā, ka tā ir tikai viltus trauksme, ka viss būs kārtībā. Alehandro beidzot ieradās pie Tanjas, un kaut arī viņš tā arī nenoticēja, ka viņa nav vainīga autokatastrofas izraisīšanā, tomēr izturējās tā, it kā viņas būtu ļoti žēl un pat nevēlētu ļaunu. Tas liek jautāt, kad tad Alehandro pret Tanju ir patiess-vai tad, kad saka, ka viņu ienīst no visas sirds vai tagad, kad teica, ka viņa varēja būt ļoti laimīga, bet lai paskatās uz sevi, jo cilvēkam, kuru neieredz un kuram nevēl neko labu, nekad neko tādu neteiktu.

0

380

Jaa es arii taa domaaju.Alehandro itr vieniigais,kursh speetu savaldiit Tanju.Tanja to zina tikai atziit gan negrib.Vinjsh ir vieniigais,kuru Tanjai nekad nav izdevies pakljaut.Taa nu tas ir.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)