TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 21 страница 40 из 448

21

http://s100.fotosklad.org.ua/20130919/preview/3e7fc75cc92ec8d8feea7a6c5cbada65.jpg

0

22

Pēdējai pusei telenoveles lasīju sēriju aprakstus. Piesaistīja. Radās iespaids, ka šī ir laba telenovele - nopietna un dramatiska, bet reizē ar komēdiju. Žēl, ka nebija laika skatīties.

0

23

Es šo telenoveli sāku skatīties jau pirms kāda laika, neesmu gan redzējusi visas sērijas, bet teikšu godīgi man par brīnumu tiešām patīk, pat žēl, ka beidzas. Protams, nepilnības un dīvainības ir, bet tā jau ir visur, bet kopumā telenovele interesanta, dramatiska, komiska.
Iespējams kļūdos, bet šķiet, ka šī telenovele tika pagarināta, ja citām ir tā, ka pagarina un paliek garlaicīgi, tad šeit gan neko tādu neredzēju, bija action lielu telenoveles daļu.
Kas vairāk pat patika nekā citur, ka šeit personāži bija reālistiski, cilvēcīgi, visi ar nepilnībām, trūkumiem, ja bieži vien ir vērojams, ka ir kāds tēls kas ir bezgala labs un attaisno visus cilvēkus pēc kārtas, meklē tajos tikai labo, vai arī ir bijis kāds ļauns varonis, kas izdara kaut ko labu, tad pēkšņi visi viņu ceļ debesīs, naids pret viņu pārvēršas kaut kamā citā, tad šeit tā nebija.
Īpaši šajās pēdējās sērijas bija komiskie brīži ar Umberto Zuritu.

Отредактировано mmaarriiaa (20.09.2013 21:12)

0

24

http://s100.fotosklad.org.ua/20130921/preview/1c1f822d4a6cffee5f2f6ebbee7fff06.png

0

25

Pēc LNT reklāmas nopratu,ka šī būs nākamā telenovele,no 30.jūnija!!

0

26

Diezgan interesanta izvēle priekš lnt, kur tas laiks, kad pēdējo reizi ir vispār Latvijā rādītā kāda Azteca telenovele. Vienīgais, varbūt Edītes Gonsalesas dēļ, bet kas to, lai zin. Šai telenovelei nebija ne vainas.

0

27

mmaarriiaa написал(а):

Diezgan interesanta izvēle priekš lnt, kur tas laiks, kad pēdējo reizi ir vispār Latvijā rādītā kāda Azteca telenovele. Vienīgais, varbūt Edītes Gonsalesas dēļ, bet kas to, lai zin. Šai telenovelei nebija ne vainas.

Man gan  nepatīk,cerēju uz kādu Televisas telenoveli!

0

28

Ooo...tiešām negaidīti! Bet prieks! Tā ir ļoti labi sarakstīta telenovele ar melno humoru un venlaicīgi ar dziļām cilvēku problēmām. Tas vairāk patiks tiem, kam patīk kaut kas nopietns, nevis rozīgi romantisks.

0

29

Un latviskais nosaukums-Mīlestība nekad nebeidzas,LNT

0

30

Njāa.. nosaukums kaut kā galīgi neder..

0

31

aNgeL написал(а):

Tā ir ļoti labi sarakstīta telenovele ar melno humoru un venlaicīgi ar dziļām cilvēku problēmām. Tas vairāk patiks tiem, kam patīk kaut kas nopietns, nevis rozīgi romantisks.

Pilnīgi piekrītu.

Latviskais nosaukums galīgi garām, nav obligāti visām telenovelēm jāliek nosaukumi, kur kaut kas ir par mīlestību, īsti būtību šai telenovelē tāds nosaukums nepasaka, tomēr telenovele ir daudz dziļāka par vienkārši tematiku, ka mīlestība nekad nebeidzas.

0

32

Nu taa paskatiisimies.Redzu,ka atsauksmes jums meitenes ir tiiri labas.Palasiiju LNT lapaa anotaacijas un mani arii ieintereseeja.Taa kaa noteikti paskatiishos.

0

33

mmaarriiaa написал(а):

Latviskais nosaukums galīgi garām, nav obligāti visām telenovelēm jāliek nosaukumi, kur kaut kas ir par mīlestību

Starp citu telenoveles internacionālais nosaukums ir "Timeless Love", tā ka visdrīzāk L-jā vienkārši to arī izmantoja.

0

34

aNgeL написал(а):

Tā ir ļoti labi sarakstīta telenovele ar melno humoru un venlaicīgi ar dziļām cilvēku problēmām. Tas vairāk patiks tiem, kam patīk kaut kas nopietns, nevis rozīgi romantisks.

Tad tas šobrīd ideāli man der! :D Tā kā pašlaik tā ir visvieglāk pieejamā telenovele, tad es skatīšos (vismaz sākumā noteikti un tad jau redzēs tālāk). Kāds zina, cik sērijas?

0

35

Mariposa написал(а):

Kāds zina, cik sērijas?

Pirmajā postā vienmēr tiek ierakstīts sēriju skaits :P

Mariposa написал(а):

Tā kā pašlaik tā ir visvieglāk pieejamā telenovele, tad es skatīšos

Forši.. Tad kaut kurā brīdī pateiksi, kā patīk :D Jo man patika pēc aprakstiem (ok..no vidus kādas 2 sērijas redzēju), bet nezinu, kā ir skatoties :D

0

36

aNgeL написал(а):

Pirmajā postā vienmēr tiek ierakstīts sēriju skaits

Ai, tu tak zini, ka man slinkums kā vienmēr meklēt :P Labi, ka ne 200, bet 150 arī diezgan daudz.

aNgeL написал(а):

Forši.. Tad kaut kurā brīdī pateiksi, kā patīk

Jā, cerams, ka piedziedāšu tev pilnas ausis :D

0

37

Mariposa написал(а):

Ai, tu tak zini, ka man slinkums kā vienmēr meklēt

Tāpēc jau ir pirmajā postā, lai nav jāmeklē pa visiem postiem :D Laikam sēriju skaits jāliek tēmas nosaukumā, ne? :D

0

38

Hi,hi,hi...man patiik shitas seriaals. :D Tik smiekliigi iipashi vakar shoks mijaas ar smiekliuem,kad Paulas mamma apleeja to Rohelio. :D :D

0

39

Man arī šī telenovele ir iepatikusies,katru sēriju skatos ar interesi.

0

40

Jaa,es arii. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)