TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 401 страница 420 из 448

401

Jaa,es arii gluzhi kaa Daniels nevareeju nesmaidiit redzot Paulu un Alehandro atkal kopaa.Man patika kaadaa veidaa Alekss atguva Paulu.

0

402

Ak tad, beidzot Rohelio atcerējās apjautāties arī par dēlu, bet vēl ''jaukāk'' ir tas, ka tikai tagad uzzināja, ka Danielam bija adenoma. Diez vai tas apliecina to, ka viņš ir labs tēvs, jo parasti labs tēvs kaut ko tik svarīgu uzzina pats pirmais un ir līdzās dēlam, nevis pats pēdējais tikai tad, kad operācija jau paveikta. Jā, vai jābrīnās, ka Daniels atklāti atzina, ka nebūtu nekas pretī, ja Rohelio arī nebūtu viņa tēvs, jo ar Rohelio kā tēvu nav par ko lepoties.

0

403

Terēze написал(а):

Ak tad, beidzot Rohelio atcerējās apjautāties arī par dēlu, bet vēl ''jaukāk'' ir tas, ka tikai tagad uzzināja, ka Danielam bija adenoma. Diez vai tas apliecina to, ka viņš ir labs tēvs, jo parasti labs tēvs kaut ko tik svarīgu uzzina pats pirmais un ir līdzās dēlam, nevis pats pēdējais tikai tad, kad operācija jau paveikta. Jā, vai jābrīnās, ka Daniels atklāti atzina, ka nebūtu nekas pretī, ja Rohelio arī nebūtu viņa tēvs, jo ar Rohelio kā tēvu nav par ko lepoties.

Pilniigi tev piekriitu.Man shajaa sakaraa vairs nav ko piebilst.Rohelio tieshaam nav labs teevs.Pie laba teeva teiksim taa vinjam taals celjsh ejams.Tanja atkal lecaas maatei sejaa.Man pret vinju vairs nav dusmu tikai zheelums,jo vinja tieshaam ir nozheelojama.Un Martins ir veel trakaaks,ja vart ielaisties ar tik jauninju skukji,kura dereetu vinjam meitas vietaa.

0

404

Paula tomēr pat pēc visa uzzinātā par Berenisei nodarīto, nezaudēja cerības izlīgt ar meitu, bet Tanja diemžēl māti kārtējo reizi atraidīja, lai gan sirds dziļumos var just, ka gribētu lai viss būtu savādāk . Tomēr pat, ja abas tomēr atrastu kopīgu valodu, tas diez vai būtu uz ilgu laiku, jo Marisola Tanju tik viegli vaļā nelaistu, jo tad ''konkurss'' uz savu vecāku slepkavas vietu būtu jārīko no jauna, turklāt nekur nav teikts, ka izdotos atrast ''cienīgu'' Tanjas aizstājēju, tāpēc labāk turēties pie jau pārbaudītām vērtībām. Tanja, sakot, ka māte pat iedomāties nevar kā jūtas cilvēks, kuru nepatiesi apsūdz kāda nāvē, pat nenojauš, ka Eduardo nebūs vienīgais, kura slepkavībā viņa tiks nepamatoti vainota, jo Marisola turpina safabricēt pierādījumus pret Tanju-šoreiz no sava tēva telefona piezvanot Tanjai , jo pierādīt var tikai to, ka no tā ir zvanīts uz viņas telefonu, bet ne to, kurš konkrēti ir zvanījis.

0

405

Jaa,taisniiba,Marisola tieshaam shajaa zinjaa neseezh rokas kleepii salikusi.Lai gan jaasaka godiigi-es to skukji nemaz nesaprotu.Nu it kaa lieta ir skaidra-grib dabuut mantojumu.Bet vai taapeec jaariikojas tik briesmiigi,ka jaanogalina savi pashas vecaaki??Tas man nav iisti saprotams,jo veelaak taapat vinja buutu tikusi pie mantojuma.Bet nu labi,Marisola un Fabio pat nenojaush,kas vinjus sagaida.Necik ilgi vinji nedabuus papriecaaties par savu ""labo"" darbinju,jo vecaaku dveeseles vinjus,bet iipashi savu meitu vaarda tieshaa noziimee noraus no debesiim,kad vinji meegjinaas aizlaisties.

0

406

Nu arī Eleonora ir iekļuvusi Rohelio ''harēmā'', ar ko arī viņu ''apsveicam''. Jā, Rohelio domāja, ka būs atriebies Martinam par Tanjas pavedināšanu, ievelkot gultā viņa sievu, bet viņam no tā ne silts, ne auksts. Tanja nu ir visu iespējamo ģimenes locekļu melnajā sarakstā, jo no slimnīcas viņu padzina visi, kurus viņa tur sastapa. Arī Sonja slimnīcā nav gaidīta, bet ka tikai vēlāk gan Hulio un visiem viņa tuviniekiem vēlāk nebūs rūgti jānožēlo to, ka neticēja tam, cik ļoti viņa mīl savu reiz pamesto dēlu?

0

407

Par Tanju es nemaz nebriinos,jo godiigi sakot to,kas tagad vinjai naak,vinja ir pati ar savu stulbo attieksmi pret visiem un protams bonusaa spiedienam no Marisolas puses panaakusi(protams,vainot Tanju noziegumaa,ko vinja nav izdariijusi no Marisolas puses bija vairaak nekaa gljeevi un to Tanja gan nav pelniijusi,kaut ko taadu nav prelniijis neviens).Runaajot par Sonju,tad man liekas,ka tereezei ir taisniiba un vinji visi savu attieksmi pret vinju ruugti nozheelos,bet tad jau buus krietni par veelu,jo Sonja jau buus mirusi un Hulio kruutiis buus vinjas sirds.Patiesiibaa var tachu redzeet,ka Sonjai saap.Vinja izdariis pashnaaviibu manupraat divu iemeslu deelj:
Pirmkaart-lai glaabtu deela dziiviibu,jo uz to ir speejiiga tikai maate,kura no sirds miil savu beernu un vinja deelj ir gatava uz visu.
Otrkaart-jo vinjai ir apnikushi visi tie pazemojumi un nicinaajumi no paareejo puses.Un tik tieshaam kaadeelj neviens netiesaa Salvadoru,kursh daljeeji arii ir vainiigs??Kursh cits ja ne vinjsh toreiz iedeva Sonjai naudu abortam??Visi vaino tikai sonju,kas ir tipiski,jo sievietes ir vainiigas pie pilniigi visa,bet viirietis ne pie kaa.

0

408

Es,protams,tagad neattaisnoju Sonju,tachu vainot tikai vinju,ka vinja it kaa pameta deelu taa teikt atdaavinaaja arii nevar.Tur sava dalja ir jaauznjemas arii Salvadoram.

0

409

Tanja atkal ir palikusi viena, jo pārpratuma dēļ, nosprieda, ka Martins viņu padzen, un tas nozīmē, ka vairs nav kur iet. Protams, vēl jau pastāv iespēja meklēt darbu, bet Tanja šādu iespēju pat neapsver, jo ir pieradusi, ka citi viņu uztur un nu uzskata to par pašsaprotamu lietu. Tāpēc arī viņa sadusmojas uz tēvu, kurš atsakās to darīt, bet vai tas nebija viņš, kurš ieteica Tanjai meklēt bagātu vīru, nevis pašai strādāt, lai nodrošinātu sev pārtikušu dzīvi? Tāpēc tagad pārmest Tanjai, ka viņa labāk grib būt uzturēta, nevis meklēt darbu, no Rohelio puses, ir vairāk nekā divkosīgi. Var redzēt, ka Sonja ir jau tagad izlēmusi izdarīt pašnāvību, lai viņas sirdi varētu pārstādīt Hulio, jo cik viņa bija priecīga, kad uzzināja, ka ir pilnīgi vesela, un tāpēc var kļūt par donori. Beidzot Alehandro izdevās savu padēlu pierunāt strādāt pie viņa.

0

410

Jaa,tas gan,beidzot Alehandro izdevaas pierunaat Danielu atgriezties darbaa vinja uznjeemumaa.Ar Tanju ir pavisam traki.Un Rohelio no Alehandro dabuus pa pieri,jo to,ka nogalinaas Paulu gan vinjam nevajadzeeja teikt.Alekss to uzzinaas un tad vinjam labi nebuus.Bet patika kaa Paula vinjam pateica,ka preciizi pateikts,ka vinjus ar Rohelio nekas nesaista un lai vinjsh liek Paulu mieraa.

0

411

Bingo!Beidzot Tanja ir sapratusi kaads ir vinjas miiljais teetinjsh un pilniigi atklaati atzinusi,ka vairs vinju tik ljoti nemiil un nedievina kaa pashaa saakumaa.Meitene tikai tagad saprot,ka vajadzeeja klausiities tajaa,ko par vinjas teevu saka maate(pieraadiijums tam bija Paulas piekaushana),bet manupraat tagad ir jau krietni pa veelu.Kaut arii saka,ka labaak veelu nekaa nekad.Nezinu,bet domaaju,ka Sonja neriikojaas pareizi,kad pateica Hulio par vinja mazo braaliiti.Ja kaadam uz to bija tiesiibas,tad tikai Beatrisei un Salvadoram.Un shajaa gadiijumaa jau vairs nav runa par to,kura ir Hulio iistaa maate,bet gan par to,ka taadu faktu bija tiesiiga pateikt tikai Beatrise un arii,ja uzskatiitu to par vajadziigu,jo deels tachu nedriikst uztraukties.Amparo manupraat ir pavisam traka par to savu ideju.Arii Eleonora nav pie pilna praata,jo pati sazaaljoja Martinu.

0

412

Jā, beidzot Tanja saprot, ka mātei, attiecībā pret tēvu, bija taisnība. Nešaubos, ka tad, kad Tanja atradīsies cietumā, kur viņu novedīs Marisolas intrigas, viņa aptvers, ka neviens cits viņu tā nemīl kā māte un nevienam citam nekad nebūs tik svarīga, kā viņai, ka viss būtu bijis savādāk, ja jau ātrāk to būtu sapratusi. Rohelio visās savās ''nelaimēs'' vaino citus, izņemot sevi pašu, jā viņš neapzinās, ka pie visa vainīga ir paša muļķīgā lepnība un lielummānija, ar kuru sirgst ļoti smagā formā.

0

413

Malacis Alehandro, ka sadeva Rohelio pēc nopelniem, sen jau vajadzēja parādīt tam tipam, kur vēži ziemo! Rohelio bija tik apstulbis, ka pat īsti nepretojās.

0

414

Terēze написал(а):

Malacis Alehandro, ka sadeva Rohelio pēc nopelniem, sen jau vajadzēja parādīt tam tipam, kur vēži ziemo! Rohelio bija tik apstulbis, ka pat īsti nepretojās.

Jaa,man arii tas patika. :D Dons Rodzhers jau peec tam pats pateica,ka Alekss vinju paarsteidza nesagatavotu.Tieshi taa,sen bija laiks tam tipam sadot pa pieri.

0

415

Rohelio nesaprast, kāpēc Tanja viņu nicina, jo nespēj sevi redzēt no malas. Un tad vēl teikt, ka neatzīst vardarbību, tas nu ir kronis visam, jo vai tas nebija viņš, kurš brutāli piekāva Paulu un arī sita Danielu, pie tam vēl atzina, ka dēlu vajadzēja regulāri iekaustīt, lai viņš izaugtu par cilvēku (lasi-brutālu mačo), kā arī ir gatavs visus savus ''ienaidniekus'' nogalināt? Un ''vislabākais'' bija tas, ka pēc tam, kad uzzināja, ka Sonja savu sirdi ziedos Hulio, paziņoja, ka viņai iedurs tieši sirdī, lai sirds pārstādīšanai būtu nederīga, jo kaut ko tādu var pateikt tikai pēdējais nelietis.

0

416

Jaa,nu Rohelio tachu taads arii ir-vinjsh arii ir peedeejais nelietis.Labi gan,ka Alekss sadeva vinjam pa pieri.Jau sen vajadzeeja tam nelietim paraadiit,lai nelec augstaak par savu pakalju.Un Amparo gaajiens-Rohelio izkastreeshana arii bija nopelniits,es gan veel vinjas vietaa...nee,stop skalji neteikshu,ko tad dariitu veel peec tam.Bet pa lielam Tereezei ir taisniiba.

0

417

Godiigi sakot uzsita diezgan pamatiigi pa emocijaam pilniigi liidz asaraam.Uz to,ko izdariija Sonja ir speejiiga tikai maate,kura pa iistam un no visas sirds miil savu beernu.Es ljoti ceru,ka tagad tie paareejie,kuri vinju noniecinaaja un paarmeta to,ka vinja atdeva deelu adopcijai savus vaardus ruugti nozheelos,jo redzees un sapratiis,ka vinja tieshaam miileeja no siurds miileeja Hulio.Lai gan zinu,ka vinja patiesiibaa nenomira,bet vinjas riiciiba aizkustinaaja mani liidz asaraam.

0

418

Jā, Sonja no dzīves aizgāja cēla mērķa vārdā-lai viņas dēls varētu dzīvot. Viņa mūžībā devās ar smaidu uz lūpām, jo zināja, ka šodien ir Hulio otrā dzimšanas diena, jo viņas sirds izglābs dēlu no nāves , kura jau bija sagrābusi Hulio savās ķetnās. Turklāt tas viss notika Paulas, Kristīnas un Beatrises acu priekšā.

0

419

Sonjas nāve visus satrieca, jo lai nu ko, bet to, ka tā būs tieši viņa, kura izšķirsies par šādu soli, negaidīja neviens. Jā, ja to būtu izdarījis Salvadors vai kāds cits Hulio tuvs cilvēks, tad pārējos tas nemaz nepārsteigtu, jo uzskatītu to par pašsaprotamu lietu, ka ziedoja savu dzīvību Hulio dēļ.

0

420

Tas tiesa.Un savaa zinjaa es par to priecaajos,par to,ka Sonjas naave vinjiem visiem atveera acis un lika uz to visu paraudziities mazliet savaadaak no citas puses.Es jau nojautu,ka taa buus,tagad vinji visi nozheelo savu iztureeshanos pret Sonju un saprot,ka vinjas naave nebija veltiiga.Ka vinja otro reizi daavaaja savam deelam Hulio dziiviibu.Es saku savam,jo taa tas arii ir,Hulio ir vinjas deels nevis Beatrises kaut arii Sonja vinju savulaik atdeva adopcijai un Beatrise vinju uzaudzinaaja,tomeer arii vinja ir vinja maate.Maate,kura daavaaja dziiviibu vinjam divreiz.Tikai iista maate,kura no sirds miil savu beernu speej upureet savu dziiviibu beerna deelj.Un Sonja to pieraadiija,vinja atdodot savu sirdi deelam pieraadiija,ka miil Hulio.Un Beatrise pareizi teica Salvadoram,ka tas,ka Sonja atnjeema sev dziiviibu,lai glaabtu deelu patieshaam padara vinju sveetu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)