TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 441 страница 448 из 448

441

Jaa,nu atklaati sakot(runaajot seriaala valodaa)es tomeer ticu,ka Tanja tomeer spees piecelties un labosies.Ka cietumaa pavadiitie gadi(jo nav zinaams,cik vinjai piesprieda) liks vinjai uz sevi un dziivi sev apkaart paskatiities no citas daudz savaadaakas puses.Par to vai soda izcieshanas laikaa varees pieraadiit,ka iistie vainiigie ir Marisola un Fabio iur ljoti striidiigs jautaajums.Es joprojaam uzskatu,kad ne,un domaaju,ka jebkursh jurists vai advokaats pateiktu to pashu.Jaa,protams,meegjinaat jau vareetu un arii vajag,bet vai tam buus kaads rezultaats nav zinaams.Vieniigais,ja Marisola buutu izdziivojusi,tad vinju ar varu vareetu piespiest istaastiit visu kaa bija patiesiibaa,tad jaa,bet taa kaa vinja gaaja bojaa,tad.Savukaart Rohelio sapuus tajaa trakonamaa,vinja slimiigaas iedomas un veelme kljuut par seksa objektu vinju liidz tam novediis.Un runaajot veel par Tanju,tad peec iznaakshanas no cietuma vinja patieshaam buus pavisam cits cilveeks.Vinja vairs nebuus taa meitene,kas bija agraak.Domaaju,ka vairs vinja tik vieglpraatiigi neuzticeesies nevienam(iznjemot protams maati un Alehandro savu pateevu).Alehandro un Paula buus tie,kuri Tanju pienjems atpakalj,jo vinja tachu ir vinju meita,kaut arii Alekss nav vinjas iistais teevs,tachu kaa vinjas pateevs vinjsh ir vienkaarshi super.Un domaaju,ka arii Tanja to buus sapratusi,jo Rohelio kaa teevs galiigi nekam neder.Vinjsh kaa viirietis nekam neder,bet kaa teevs veel jo vairaak.

0

442

Patiesiibaa Klausoties Vivir a Destiempo dziesmu man paliek tik skumji.Cik zheel,ka seriaals jau ir beidzies.Bet zinu,ka pat ja buutu vairaak to seeriju,tad taapt agri vai veelu beigtos.Tik zheel,jo man ljoti patika.Seriaals bija ar dzilju jeegu un notikumiem,kuri ir arii realajaa dziivee.Turklaat katru seeriju vareeja ljoti daudz un dikti analizeet,jo bija ljoti daudz kas ko izrunaat.

0

443

Latvijas preses raksti par telenoveli:

0

444

http://s020.radikal.ru/i703/1502/ae/89edd02c52ce.jpg

0

445

19.07.2015.

https://igcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t51.2885-15/926533_1607836226138087_222360768_n.jpg

+1

446

Interesanti, kad aktieri, kuri telenovelē tēlo ļaunākos ienaidniekus dzīvē ir ļoti labi draugi. Humberto un Christian būs krustvecāki vienam no Ramiro un Džesikas dvīņiem.

+2

447

Ak,super jauks seriaals bija.Smags,bet man ljoti patika.Joprojaam skumstu peec shii seriaala.Paklausiijos nupat ievaddziesmu un ir taada smeldziiga sajuuta.Ljoti zheel,ka sen ir beidzies.Bet esmu prieciiga,ka nepieljaavu veco kljuudu un nesaaku skatiities no vidus(kaa tas reiz bija ar Kaisliibaam,ku gan tagad esmu redzeejusi visas seerijas),bet gan no pasha saakuma liidz beigaam.

0

448

:D

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)