TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 41 страница 60 из 448

41

Noskatījos visas iepriekšējās nedēļas sērijas, pateicoties svētdienas maratonam. Žēl, ka divas sērijas dienā...par daudz man.
Nu bet ok, man ļoti iepatikās telenovele, it īpaši tāpēc, ka tur iztrūkst tā rozā romantika un naivums. Tā vietā beidzot ir kas tāds diezgan nopietns, kā Heidijs jau minēja, - ļoti labi sarakstīta telenovele ar melno humoru un vienlaicīgi ar dziļām cilvēku problēmām.
Pirmkārt, dziesma ļoti forša un entrada tik interesanti izdomāta. No vienas puses vienkārši, bet no otras apakšā ir ideja. Super :)
Pagaidām no varoņiem visinteresantāk vērot galveno vīriešu kārtas varoni, Rohēlio un jauniešus ( Eduardo un Tanju).  Alehandro vispār tik foršs varonis, nezinu, kaut kas viņā ir tik harizmātisks... un smuks pāris ar Edīti. :) Edīte gan man pagaidam nekādas emocijas neizsauc..nezinu, varbūt ar laiku :)

0

42

Yeey komentārs :D Tik žēl, ka es pati nevaru skatīties.. Un internetā skatīties arī nav laika vēl vienu noveli paņemt :/
Bet prieks, ka pēc ilgāka laika daudziem šeit patīk novele, kuru rāda L-jā :)

0

43

aNgeL написал(а):

Bet prieks, ka pēc ilgāka laika daudziem šeit patīk novele, kuru rāda L-jā

Njā, pat nebūtu sākusi skatīties, ja nebūtu bijis tavs komentārs par to, ka viņa depresīva ( nu ok, ne tāds vārds, bet saprati domu :D )

0

44

Es tās pāris daudz tālākās sērijas skatījos Berenises (ja nejaucu vārdus..) dēļ. Viņai dramatiska nākotne. :D Un vēlāk jau lasīju aprakstus ar skrīniem, ko citi skatītāji veidoja. Jau tos vien bija interesanti lasīt.

0

45

Nuuu, man, šķiet, ka tur ir divas Berenises...vai arī es ko pati jaucu :D

0

46

Nuu..moš tu vienu no Berenisēm jauc ar Beatrisi? :D Bet nu anyway runa ir par vienu no jaunietēm.

0

47

aNgeL написал(а):

Nuu..moš tu vienu no Berenisēm jauc ar Beatrisi?  Bet nu anyway runa ir par vienu no jaunietēm.

Aaaa, nu ok, tātad es jaucu! Bet vismaz zinu, par ko tu runā :)

0

48

Man arī šī telenovele patīk arvien vairāk,jo tā tiešām nav infantila un salkana,kā pēdējā laikā LNT redzētās.

0

49

Ēriks Vonns daudziem ir iemīļots autors tieši tādēļ, ka viņam "savādāki" sižeti, melnais humors, izteiksmīgi ļaundari un izvairīšanās no tradicionālām klišejām. Latvijā viņa redzētais darbs bija Kaislību ieleja (Tierra de pasiones). Kad aizdomājas, tad var ievērot, ka ir viena autora rokraksts. Tagad jau pēdējos 3 gadus viņš raksta noveles Aztecai.

0

50

He,he,man arii traki patiik.Taapat kaa Tereeze skatos to ar lielu interesi. :) Shodien taa Amparo draudzene man izraava vaardus no mutes :D vinja pateica tieshi to,ko es biju nodomaajusi par Amparo,kad vinja teica,ka sievietes lauliibaa meedz buut neuzticiigas. :D Un veel ljoti patika un bija taada superiiga sajuuta,kad Alehandro pateica,ka ciiniisies par Paulu. :)

0

51

Par to neuzticību, man jau šķiet, ka Amparo sāka krāpt Alehandro , ( kā viņa pati teica), -  tāpēc, ka viņš domās visu dzīvi krāpa Amparo. Morālā krāpšana dažkārt mēdz būt daudz smagāka kā fiziskā.

0

52

Tomēr Amparo gadījumā tā bija spēle ar uguni,kas vērsās pret viņu pašu.

0

53

Jaapiekriit Tereezei,vinja pati tachu ir vainiiga.Logjiski,ka Alehandro nepatiks,ja sieva vinju kraapj.Ja godiigi,tad neviens normaals viirietis nekad nesamierinaasies ar sievas saansoljiem.Amparo Aleksu atpakalj nedabuus tas ir skaidrs.

0

54

Katru dienu skatoties sho seriaalu tas man iepatiikas arvien vairaak un vairaak. :) Piektdienas seerijaa uzjautrinaaja Paulas un Amparo saruna :D Var redzeet,ka Amparo iisti labi Paulu nepaziist,ja reiz domaa,ka spees vinju iebiedeet. :D Un veel man patika tas,kaa Alehandro taa strauji sakjeera Paulu un noskuupstiija.
Bet taapat uzjautrinaajos par dona Feeliksa un karoliinas dialogu. :D

0

55

Mariposa написал(а):

Pirmkārt, dziesma ļoti forša un entrada tik interesanti izdomāta.

Man arī ļoti iepatikās dziesma un entrada arī ir forša! :yep: :love: :)

Es neskatos šo seriālu, bet es internetā noskatījos pēdējo sēriju šim seriālam un es domāju tā (zinu, tas jums būs spoileris, bet viss ir no jums pašām atkarīgs, vai gribēsiet lasīt, vai nē :D ;)):

Spoileris par pēdējo sēriju :D ;)

Tātad diezgan tāda interesanta un neparasta pēdējā sērija bija, jo tāda netipiska kā citām t-novelēm! Tas Rohēlio tur bija pilnīgi un galīgi "slims", ja šitā paņem un nolaupa Paulu un arī Alehandro, un vēl "it kā" nogalināja viņus abus!  :huh:  :sceptic: Kad es to ieraudzīju, pirmajā brīdī patiešām nodomāju, ka Paula&Alehandro ir miruši un tad domāju, vai tas ir viss, vai tā beigsies šis seriāls ar nelaimīgām beigām?! Tomēr tā nebija, jo tālāk tika parādīts kas īstenībā notika un P&A netika nogalināti un izdzīvoja, bet Rohēlio gan nonāca īstajā vietā, kur viņam bija vieta - psihenē un šis tur vēl savu halucināciju iespaidā uzbruka vienai psihenes slimniece! Njaa, tas Rohēlio nebija normāls  :no: , bet viss labs, kas labi beidzas - viss beidzās labi un laimīgi, ar to es domāju Paulu&Alehandro - viņi palikā kopā un viņiem bija laimīgas beigas kā jau tas visās t-novelēs ir parasti! :love: :)

0

56

Pilna dziesmas versija

0

57

Paldies,Enjgjeliit,ka ieliki!

0

58

Šī ir jau otrā LNT rādītā telenovele,kurai nelaižu garām nevienu sēriju,jo interesē pilnīgi visas sižeta līnijas un tāpat patīk,ka gandrīz katram varonim ir savi prieki un bēdas un,ka te tikpat kā nav pasīvu statistu.

Отредактировано Terēze (13.07.2014 11:48)

0

59

Taa tas ir.Es arii taapat kaa Tereeze nelaizhu garaam nevienu seeriju.Ljoti patiik tas,ka nav taada salkanuma,kaads parasti ir tipiskajaas telenovelees.Man ljoti patiik.

0

60

Paldies, Eņģelīt, ka ieliki dziesmas pilno versiju, liels tev paldies! :) Patīk man ļoti tā dziesma! :love: ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)