TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 61 страница 80 из 448

61

Mani piesaista Alehandro/Ramiro acu skatiens,tās aciss :love:
Un dziesma ir lipīga tas tiesa,vienīgi man nepatīk Edīte,man vairāk prasās jaunāki aktieri!

0

62

Rosa Diamante *** написал(а):

Un dziesma ir lipīga tas tiesa,vienīgi man nepatīk Edīte,man vairāk prasās jaunāki aktieri!

Manuprāt aktieri pēc vecuma ir piemeklēti atbilstoši savām lomām, jo tēlo jau pieaugušu(kuriem ~20) bērnu vecākus.

0

63

Telenoveli esmu redzējusi tad, kad to rādīja pa Tv Azteca un ļoti patika, īpaši uz beigām bija daudz aizkustinoši mirkļu, kas sita pa emocijām. Telenovele, piekrītu ir laba ar to, ka nav salkana, bet tā ir diezgan reālistiska un varoņi ir izvēlēti cilvēcīgi, tādā ziņā, ka nav tikai labi vai ļauni (vienīgi Rohelio gan bija vnk ļauns un nelīdzsvarots), bet katrs ar savām vājībām, labo busi, kļūdām, pilna ar dramatiskiem mirkļiem. Telenovelai ir 150 sērijas un nav tā, ka pusi telenoveles būtu garlaicībā, visu laiku kaut kas notiek. Un ir interesanti skatīties uz vairāku varoņu sižeta līnijām, ja parasti sanāk nosliekties uz kādu vienu varoni, tad šeit pa posmiem ir interesanti vērot visus un nevar būt vienaldzīgs ne pret vienu.

Ramiro Fumazoni iepriekš nebiju redzējusi nevienā lomā, kaut kas viņā ir - gan harizma, gan arī pievilcīgums. Dziesma man arī patīk, ļoti atbilstoša pašai telenovelei, spēcīga.

Отредактировано mmaarriiaa (14.07.2014 22:18)

0

64

mmaarriiaa написал(а):

Ramiro Fumazoni iepriekš nebiju redzējusi nevienā lomā, kaut kas viņā ir - gan harizma, gan arī pievilcīgums.

Jā, piekrītu! :) Noteikti gribētos vēl kādu telenoveli ar viņa piedalīšanos redzēt :)

mmaarriiaa написал(а):

Un ir interesanti skatīties uz vairāku varoņu sižeta līnijām, ja parasti sanāk nosliekties uz kādu vienu varoni, tad šeit pa posmiem ir interesanti vērot visus un nevar būt vienaldzīgs ne pret vienu.

Pagaidām man arī tā ir. Visi tādi interesanti varoņi, katrs ar savu vēsturi, īpašībām utt.

0

65

Jā,ar katru sēriju arvien vairāk pārliecinos,ka LNT nolemjot parādīt tieši šo telenoveli,ir izdarījuši pareizo izvēli,jo tā ir paredzēta pieaugušiem cilvēkiem,kuri spēj izprast tur parādītās problēmas.

0

66

Taa gan.Man arii patiik.Patiik tas,ka tur nav taa salkanuma.Tur ir paraadiitas tieshi taadas situaacijas,kuras parasti ir arii realajaa dziivee.

0

67

Diemžēl visbiežāk tiešām Latvijā nolemj rādīt tās telenoveles, kas ir "visskaļākās", bet parasti tās arī nav kvalitatīvas, izlaižot labās. Gandrīz vai jābrīnās, ka šoreiz trāpīja ar izvēli. Nemaz nesaprotu, kā viņi izvēlējās tieši šo telenoveli.
Aktieri noteikti izvēlēti visi atbilstoši vecumiem (nav jau Salvadora Mehijas ražojums :D). Un tā kā visas sižeta līnijas ir interesantas, kad katrs var atrast sev tuvāko - ar jaunākiem vai vecākiem varoņiem. Man šķiet, ka šajā stāstā īpaši netiek izcelti galvenie varoņi, bet vienlīdz svarīga uzmanība pievērsta arī pārējiem. Jo kā jau teicu, tās ainas, kuru dēļ es biju skatījusies šo telenoveli, nebija par galvenajiem varoņiem. Tā laikam man pirmo reizi bija :D
Bet, protams, ka katram ir sava gaume un vienam vairāk patiks tā pati Kaislību vētra un nepatiks šī. Tā ka labi vien ir, ka ir tik dažādas noveles..tikai pie mums tik maz atnāk, ka nevar izvēlēties, ko skatīties.

0

68

Hi,hi,hi,shodienas seerija arii bija labaa.Es taa sasmeejos par to kaa Rohelio un donja Karoliina apmainiijaas ar laipniibaam. :D Un tas dona Feeliksa-shmaugais tiigjeris arii ir labs. :D

0

69

Vakar tā jūsmoju par Alehandro un Paulas ainu birojā!  Awww, tas viņa smaids un viņas mulsums  :love:

0

70

Jā,tā tiešām bija burvīga aina,jo tā visu izteica bez vārdiem.

0

71

Te nu man nav ko piebilst par Paulas un Alehandro ainu.Man taa arii vairaak nekaa tikai patika.Bet veel saaku smiiknjaat tad,kad Paula taa vienaldziigi pateica Rohelio-Nu tad piekauj mani,jo tad es vareeshu tevi iesuudzeet.

0

72

Arii shodienas seerija man ljoti patika. :) Saaku smaidiit vietaa,kad Paula pateica Rohelio,ka atgraak karaljiem nocirta galvas.Man liekas,ka ar sho vinja gribeeja pateikt,ka driiz apgrieziis vinjam spaarninjus. :D Un par Amparo vispaar nav ko runaat.Vinja aprunaa Paulu,bet pati sevi laikam nav vispaar redzeejusi. :D

0

73

Jaa un veel tas donjas Karoliias izgajiens ak kungs tas bija vienkaarshi... :D :blush:

0

74

Pateicoties Taurenītim sanāca paskatīties pusi vienai no sērijām. Ha ha, Rohelio ir tik foršs :D Vien viņa un viņa melnā humora dēļ var skatīties :D Ar Paulas māti viņam tur jautri iet :D

0

75

aNgeL написал(а):

Pateicoties Taurenītim sanāca paskatīties pusi vienai no sērijām. Ha ha, Rohelio ir tik foršs

hahahaa, tu pat no tā dabūji gatavu komentāru! :D Bet jā, Rohelio ir superīgs, nav tāds ļaundaris, kurš kaitina, drīzāk otrādi :)

0

76

Mariposa написал(а):

hahahaa, tu pat no tā dabūji gatavu komentāru!

Vajadzēja izmantot izdevību iekomentēt, ja beidzot var kaut ko pateikt :D

0

77

aNgeL написал(а):

Vajadzēja izmantot izdevību iekomentēt, ja beidzot var kaut ko pateikt

Nu jāaa, pareizi! :D

0

78

Jā,Rohēlio nav tipisks ļaundaris un arī viņa mūžīgā apmainīšanās ar laipnībām ar sievas un mīļākās māti vienmēr ir uzjautrinoša.

0

79

Jaa,taa tieshaam ir.Bet man patiik arii Alehandro,vinjsh izskataas taads diezgan apnjeemiigs viirietis,kursh zina,ko grib.

0

80

Heh,shodienas seerija ljoti patika dieviigs seriaals.Un es nekljuudiijos attieciibaa uz Alehandro.Patika kaa vinjsh Tanju atgruuda.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)