TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 81 страница 100 из 448

81

Jā,Tanja jau sacerējās,ka Alehandro viņu vedīs uz viesnīcu,bet še tev,Anniņ,Vasarsvētki! Acīmredzot,viņa sevi uzskata par liktenīgo sievieti,ar kuru jebkurš vīrietis iekāros,ja reiz nosprieda,ka Alehandro grib ar viņu uzsākt romānu vai arī domā,ka viņš ir no tiem vīriešiem,kurš nelaiž garām nevienu sievieti.

0

82

Terēze написал(а):

Jā,Tanja jau sacerējās,ka Alehandro viņu vedīs uz viesnīcu,bet še tev,Anniņ,Vasarsvētki! Acīmredzot,viņa sevi uzskata par liktenīgo sievieti,ar kuru jebkurš vīrietis iekāros,ja reiz nosprieda,ka Alehandro grib ar viņu uzsākt romānu vai arī domā,ka viņš ir no tiem vīriešiem,kurš nelaiž garām nevienu sievieti.

Vai ne??Bet vinjsh nav no tiem viirieshiem par ko man ir milziigs prieks.Tanja jau sen ir skaidrs,ka vinja ir taada pati kaa teevs.Rohelio arii nelaizh garaam nevienu izdeviibu piekraapt Paulu.Un jaa patika arii Amparo un Alehandro dialogs super.

0

83

Ak Dievs,beidzaas tieshi vietaa,kura veel jo vairaak ieinteregjeeja vienaa no interesantakajaam vietaam.Man taa patika taa Paulas sejas izteiksme un balss tonis,kad vinja paceela mobilo,kad zvaniija Amparo.

0

84

Man patika tā epizode,kurā Alehandro šķita,ka redz Paulu savā dzīvoklī. Nudien žēl,ka tā nebija īstenība.

0

85

Terēze написал(а):

Man patika tā epizode,kurā Alehandro šķita,ka redz Paulu savā dzīvoklī. Nudien žēl,ka tā nebija īstenība.

Jaa,arii man taa ljoti patika.Tas bija jauki.Bet es zinu,ka vinjiem buus tuviiba un veel mani nepamet sajuuta,ka peec tam Paula saaks no vinja izvairiities,bet tas Aleksam nemaz nepatiks.veel par to epizodi,kuru tu piemineeji runaajot,tad godiigi sakot dazhas sekundes man tieshaam likaas taa iisteniiba.

0

86

Nabaga Paulinja man vinjas tik zheel palika.Tas Rohelio tachu ir jucis.Vinjsh nav iisti normaals,ja var pacelt roku pret sievieti.
Bet ljoti patika tas kaa Alekss jautaaja vai Paula no vinja izvairaas,luuk tas jau pieraada to,ko es visu laiku domaaju.

0

87

Rohelio uzvedas kā tirāns, bet ir greizsirdīgs uz Alehandro.

0

88

nita написал(а):

Rohelio uzvedas kā tirāns, bet ir greizsirdīgs uz Alehandro.

Tisniiba,bet tajaa pashaa laikaa vinjsh pats iegruudiis Paulu Alehandro skavaas.Un veel neuzskatu,ka taa buutu Paulas vaina,ja vinja nespeej viiram izdabaat.kad vinja nekopa sevi,tad bija slikti,kad ir sakopusies,tad arii nav labi.Kaut arii apzinoties,ka tur nekas nav pa iistam,nedomaaju,ka ir normaali,ja viirietis var pacelt roku pret sievieti taada siikuma deelj-redz puceejoties.Manaa skatiijumaa tas nav viirietis,bet lupata.

0

89

Bet runaajot par Aleksu un vinja jautaajumu Paulai,tad es nekljuudos.Un tas jau tikai saakums.

0

90

Es arī uzskatu,ka tas ir tikai sākums,un tagad ir visi priekšnosacījumi,lai Paula uzsāktu attiecības ar Alehandro.

0

91

Terēze написал(а):

Es arī uzskatu,ka tas ir tikai sākums,un tagad ir visi priekšnosacījumi,lai Paula uzsāktu attiecības ar Alehandro.

Tieshi taa!

0

92

Bet man ir ljoti zheel Paulas.Nabaga meitene,kaut zinu,ka nav pa iistam,bet vienalga ir zheel.Un man ir dusmas uz Rohelio kaa vinjsh taa var.Labi,ka Alehandro atradiis Paulu,kaut arii vinja buus lielaa shoka staavoklii.

0

93

Amparo gan ir ''īpašs talants'' meklēt telefonu numurus,jo Alehandro vietā piezvanīt Rohelio,vajag prast! Vai tiešām Amparo bija tik naiva,domājot,ka Paula noticēs,ka viņa sajauca numurus?

0

94

Jaa,es tam arii neticu.Bet Paula jau vinjai atbildeeja ar smaidu.Tas jau vien noziimee to,ka vinja nav naiva un netic nevienam Amparo vaardam.

0

95

Ak Dievs,nabaga Paula.Man vinjas ir tik ljoti zheel.Un Rohelio shoreiz sveikaa cauri netiks.Tas nelietis sanjems peec nopelniem.Uz Tanju man arii ir dusmas kaa gan tas skukjis uzdroshinaas vainot maati pat nezinot visu kas un kaa patiesiibaa notika?

0

96

Tanja vispār ir varone, kas telenoveles gaitā bieži mocīs skatītāju nervus, cik biju ievērojusi :D Laikam pārņēmusi Rohelio gēnus.

0

97

aNgeL написал(а):

Tanja vispār ir varone, kas telenoveles gaitā bieži mocīs skatītāju nervus, cik biju ievērojusi  Laikam pārņēmusi Rohelio gēnus.

Jaa,taa tieshaam izskataas.

0

98

Ļoti patika kā Alehandro rūpējās par Paulu,tas bija tik mīļi un patiesi.

0

99

Terēze написал(а):

Ļoti patika kā Alehandro rūpējās par Paulu,tas bija tik mīļi un patiesi.

Es zinaaju,ka tev patiks,jo man arii pashai ljoti patika.Miilji un pat pashai raudaat sagribeejaas.Tas tieshaam bija ljoti,ljoti,ljoti miilji. :)

0

100

Es esmu tikusi līdz tai sērijai, kur Paulas māti aizveda uz pansionātu. Īstenībā man tā Karolīna sākumā krita uz nerviem, bet tagad kā varone iepatikās. Tā, aina, kur viņa lūdz Paulu atgriezties tik dramatiski skumja.. tā jau izskatījas, ka viņa gribēja būt stipra līdz beigām, bet pat stiprajiem reiz ir gana un sirds lūzt.
Ehhh, tas Eduardo ir tāds muļķis. Kur var tikt akli ticēt visam, ko Tanja saka? Kāda tur mīlestība...nez vai viņam seriāla gaitā būs vēl kādas attiecības vai visu laiku skries pakaļ Tanjai?
Interesanti arī kā izvērsīsies Sonjas satikšanās ar to vīrieti, kurš domās, ka viņa Kristīne? Un vispār Kristīnes vīrs ir tik dīvains, kā var gribēt, lai sieva guļ ar citu?
Martinam gan interesanta ģimenīte :D Eleonora vsp kaut kāda trakā, kas zaļo meitu...šausmas. Eleonoras lomas atveidotāja kaut kur redzēta aktrise, bet neatminos kur...negribas arī speciāli meklēt :D
Un nabaga Alehandro sekretāre...viņas māte acīmredzot izmanto viņu...nabadzīte...
Daudz tādu smagu stāstu šajā telenovelē, bet interesanti sekot līdzi visiem, jo katrā savas problēmas un to risinājumi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)