TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 101 страница 120 из 448

101

Mariposa написал(а):

Es esmu tikusi līdz tai sērijai, kur Paulas māti aizveda uz pansionātu. Īstenībā man tā Karolīna sākumā krita uz nerviem, bet tagad kā varone iepatikās. Tā, aina, kur viņa lūdz Paulu atgriezties tik dramatiski skumja.. tā jau izskatījas, ka viņa gribēja būt stipra līdz beigām, bet pat stiprajiem reiz ir gana un sirds lūzt.
Ehhh, tas Eduardo ir tāds muļķis. Kur var tikt akli ticēt visam, ko Tanja saka? Kāda tur mīlestība...nez vai viņam seriāla gaitā būs vēl kādas attiecības vai visu laiku skries pakaļ Tanjai?
Interesanti arī kā izvērsīsies Sonjas satikšanās ar to vīrieti, kurš domās, ka viņa Kristīne? Un vispār Kristīnes vīrs ir tik dīvains, kā var gribēt, lai sieva guļ ar citu?
Martinam gan interesanta ģimenīte  Eleonora vsp kaut kāda trakā, kas zaļo meitu...šausmas. Eleonoras lomas atveidotāja kaut kur redzēta aktrise, bet neatminos kur...negribas arī speciāli meklēt
Un nabaga Alehandro sekretāre...viņas māte acīmredzot izmanto viņu...nabadzīte...
Daudz tādu smagu stāstu šajā telenovelē, bet interesanti sekot līdzi visiem, jo katrā savas problēmas un to risinājumi.

Tas tiesa.Paskatiijos juutuubaa dazhas seerijas taa tikai iemetu acis.Patika kaa Paula iepjlaukaaja Tanju.Malacis,taa vinjai vajag,jo skukjis pilniigi leciigs palicis.
Un veel smiekli uznaaca,kad vinja iespeera ar celi Rohelio pa vinja... :DTas skats bija labs.

0

102

Mariposa написал(а):

Eleonoras lomas atveidotāja kaut kur redzēta aktrise, bet neatminos kur...negribas arī speciāli meklēt

Latvijā viņa bija redzēta "La Prisionera"/"Likteņa gūstekne". Ja atmiņa neviļ, tad atveidoja galvenās varones ļauno māsu. :D

0

103

Bet pa lielam runaajot seriaals ir superiigs.Man patiik Paulas atveidotaaja.Vinjai piestaav shitaa frizuura.Dazhaas seerijaas vinjai buus aste un taa manupraat galiigi vinjai neiet.

0

104

aNgeL написал(а):

Latvijā viņa bija redzēta "La Prisionera"/"Likteņa gūstekne". Ja atmiņa neviļ, tad atveidoja galvenās varones ļauno māsu.

Aaaaa, paldies, tagad atminos. Nez, man, šķiet, ka diezgan mainījusies viņa, tāpēc grūti uzreiz atpazīt viņā Milagrosu :D

Marianhela написал(а):

Bet pa lielam runaajot seriaals ir superiigs.

Jā, piekrītu! Laba telenoveles izvēle :)

0

105

Mariposa написал(а):

Aaaaa, paldies, tagad atminos. Nez, man, šķiet, ka diezgan mainījusies viņa, tāpēc grūti uzreiz atpazīt viņā Milagrosu

Tomēr diezgan daudzi gadi pagājuši :D

Mariposa написал(а):

Jā, piekrītu! Laba telenoveles izvēle

Man ir doma atvaļinājumā noskatīties līdz šim rādītās sērijas, bet redzēs, kā būs ar laiku, iespējām un vēlmi, kad tas viss pienāks :D

0

106

aNgeL написал(а):

Tomēr diezgan daudzi gadi pagājuši

NU tas gan :D Man jau viss šķiet kā vakar noticis :D

aNgeL написал(а):

Man ir doma atvaļinājumā noskatīties līdz šim rādītās sērijas, bet redzēs, kā būs ar laiku, iespējām un vēlmi, kad tas viss pienāks

OOooo, tu kaut ko skatīsies! TU jau zini, kuru es ieteiktu, bet nu vari arī šo...

0

107

Skatoties,kā Eleonora apzināti kaitē Rosio,prātā nāk tas gadījums ar to medmāsu. Nu Jūs jau sapratāt,par ko ir runa.

0

108

Terēze написал(а):

Skatoties,kā Eleonora apzināti kaitē Rosio,prātā nāk tas gadījums ar to medmāsu. Nu Jūs jau sapratāt,par ko ir runa.

Njā, šeit gan cits iemesls Eleonoras rīcībai, bet ne mazāk traģiski tas ir.

0

109

Te nav runa,ka abi gadījumi atšķiras,bet, ka ir tādas ''mātes'',kuras uz kaut ko tādu ir spējīgas,turklāt ļaunākais ir tas,ka pašas sevi uzskata par patiesi savus bērnus mīlošām mātēm.

0

110

Tas tiesa.Un Rosio diezvai vinjai teiks paldies,kad dabuus to zinaat.

0

111

Paldies Dievam,ka Daniels nav izaudzis pēc Rohelio ''ģīmja un līdzības'',jo pietiek jau,ka Tanja akli dievina savu ''dārgo tētiņu'' un attaisno visus viņa izgājienus. Nu protams,ka tagad Tanjas acīs tēvs ir ''svētais moceklis'',nevis prasts un brutāls tēviņš,kurš problēmas risina neandertāliešu stilā.

0

112

Terēze написал(а):

Paldies Dievam,ka Daniels nav izaudzis pēc Rohelio ''ģīmja un līdzības'',jo pietiek jau,ka Tanja akli dievina savu ''dārgo tētiņu'' un attaisno visus viņa izgājienus. Nu protams,ka tagad Tanjas acīs tēvs ir ''svētais moceklis'',nevis prasts un brutāls tēviņš,kurš problēmas risina neandertāliešu stilā.

Tieshi taa!Turklaat,negribu paarsteigties ar mineejumiem,bet manupraat Daniels ir Alehandro deels,bet to zina tikai Paula.Kaut arii abi apgalvo preteejo,neticu,ka vinju starpaa nekad nekas nav bijis.Runaajot par Rohelio,tad jaa Paula pareizi izdariija,ka par vinju zinjoja.Taa vinjam vajag,zinaas kaa pacelt roku.Rohelio riiciibai nav attisnojuma.Pat ja pienjem to,kaa vinjsh pats saka sieva vinju nokaitinaajusi it kaa.Nu un??Vai taapeec vinjam buutu tiesiibas Paulu tik nezheeliigi piekaut??Domaaju,ka nee!Tachu Rohelio melo,jo Paula nu nekaadiigi nebuutu vareejusi kaut ko taadu izdariit,lai izpelniitos taadu kaavienu.Tanjai no maates ar vienu pljauku manaa skatiijumaa ir par maz.To skukji vajadzeetu nopeert,lai vinja beigtu lekties.

0

113

Marianhela написал(а):

Turklaat,negribu paarsteigties ar mineejumiem,bet manupraat Daniels ir Alehandro deels,bet to zina tikai Paula.Kaut arii abi apgalvo preteejo,neticu,ka vinju starpaa nekad nekas nav bijis.

Man arī likās, ka tā ir, bet Daniels ir Rohelio dēls.

Отредактировано mmaarriiaa (05.08.2014 19:13)

0

114

mmaarriiaa написал(а):

Man arī likās, ka tā ir, bet Daniels ir Rohelio dēls.

Отредактировано mmaarriiaa (Сегодня 19:13)

Nu es nezinu.Ja arii taa tieshaam ir,un es kljuudos sakot,ka taa nav,tad vinjsh nu galiigi neliidzinaas Rohelio.Arii Rohelio attieksme pret vinju kaa pret deelu ir diezgan riebiiga.Nevar saliidzinaat to kaa vinjsh ucinaas ar Tanju,bet pret Danielu izturaas taa nievaajoshi.Nezinu,bet manupraat normaals teevs taa pret savu deelu neiztureetos.

0

115

Marianhela написал(а):

Nu es nezinu.Ja arii taa tieshaam ir,un es kljuudos sakot,ka taa nav,tad vinjsh nu galiigi neliidzinaas Rohelio.Arii Rohelio attieksme pret vinju kaa pret deelu ir diezgan riebiiga.Nevar saliidzinaat to kaa vinjsh ucinaas ar Tanju,bet pret Danielu izturaas taa nievaajoshi.Nezinu,bet manupraat normaals teevs taa pret savu deelu neiztureetos.

Man visu telenoveles laiku šķita, ka, iespējams, Rohelio vai kāds cits ieminēsies kā Daniels var būt tik labs pie tāda tēva, ka nav viā dēls, bet gan Alehandro, bet cik atceros tāda runa par to, ka būtu Alehandro dēls nebija.
Rohelio vispār ir despots, pretīgs vīrietis, ne normāls tēvs, ne vīrs. Daniels ir ar Paulas gēniem, bez Rohelio, tāpēc tik labs. Un Rohelio tieši to nevar ciest, ka dēls nav tāds kā viņš - "nav
ists vīrietis" viņa izpratnē. Ap Tanju viņš ucinās, bet neizturas tā kā normālam tēvam to ir jādara, viņš ar viņu manipulē, un pats arī ir atbildīgs par to, kas notiek ar meitu, ka viņas psihe iet pa pieskari un vēlāk būs atbildīgs par citām lietām, kas ar viņu notiek un viņu neinteresē meitas laime, jo gatavas iznīcināt, iespējams, vienīgo ko viņa mīl, Alehandro dēlu.

0

116

mmaarriiaa написал(а):

Man visu telenoveles laiku šķita, ka, iespējams, Rohelio vai kāds cits ieminēsies kā Daniels var būt tik labs pie tāda tēva, ka nav viā dēls, bet gan Alehandro, bet cik atceros tāda runa par to, ka būtu Alehandro dēls nebija.
Rohelio vispār ir despots, pretīgs vīrietis, ne normāls tēvs, ne vīrs. Daniels ir ar Paulas gēniem, bez Rohelio, tāpēc tik labs. Un Rohelio tieši to nevar ciest, ka dēls nav tāds kā viņš - "nav
ists vīrietis" viņa izpratnē. Ap Tanju viņš ucinās, bet neizturas tā kā normālam tēvam to ir jādara, viņš ar viņu manipulē, un pats arī ir atbildīgs par to, kas notiek ar meitu, ka viņas psihe iet pa pieskari un vēlāk būs atbildīgs par citām lietām, kas ar viņu notiek un viņu neinteresē meitas laime, jo gatavas iznīcināt, iespējams, vienīgo ko viņa mīl, Alehandro dēlu.

Nu jaa arii fakts.Lai nu kaa man shii telenovele nenormaali patiik.Patiik Paulas atveidotaaja Ediite,jo vinjai taas sejas izteiksmes un runas veids ir forshas. :)

0

117

Marianhela написал(а):

Nu jaa arii fakts.Lai nu kaa man shii telenovele nenormaali patiik.Patiik Paulas atveidotaaja Ediite,jo vinjai taas sejas izteiksmes un runas veids ir forshas. :)

Telenovele man arī ļoti patika. No sākuma biju skeptiska pret to, bet īstenībā visas sērijas bija interesantas un telenovele tāda diezgan līdzīga dzīvei, ar aktuālām cilvēku, pāru problēmām, bez salkanībām, reāla.
Man Edīte vislabāk patika Corazon salvaje. Vivir a destiempo viņai 48 gadi, bet izskatās lieliski, viņai vnm bijuši skaisti mati.

0

118

mmaarriiaa написал(а):

Telenovele man arī ļoti patika. No sākuma biju skeptiska pret to, bet īstenībā visas sērijas bija interesantas un telenovele tāda diezgan līdzīga dzīvei, ar aktuālām cilvēku, pāru problēmām, bez salkanībām, reāla.
Man Edīte vislabāk patika Corazon salvaje. Vivir a destiempo viņai 48 gadi, bet izskatās lieliski, viņai vnm bijuši skaisti mati.

Jaa,es kad vinju tagad pirmo reizi ieraudziiju nodomaaju,ka vinjai ir pie triisdesmit ar astiiti,bet to,ka vinjai ir 48 gadi gan nezinaaju.Biju paarsteigta,kad Tereeze man to pateica,jo vinja nudien neizskataas uz taadu vecumu,bet diezgan jauna.Jaa mati vinjai ir skaisti. :)

0

119

mmaarriiaa написал(а):

Man Edīte vislabāk patika Corazon salvaje. Vivir a destiempo viņai 48 gadi, bet izskatās lieliski, viņai vnm bijuši skaisti mati.

Jā, Edīte tiešām tik pat skaista kā jaunībā :) Man laikam mīļāka telenovele ar Edītes piedalīšanos vienmēr paliks "Salome" :)

mmaarriiaa написал(а):

Ap Tanju viņš ucinās, bet neizturas tā kā normālam tēvam to ir jādara, viņš ar viņu manipulē, un pats arī ir atbildīgs par to, kas notiek ar meitu, ka viņas psihe iet pa pieskari un vēlāk būs atbildīgs par citām lietām, kas ar viņu notiek un viņu neinteresē meitas laime, jo gatavas iznīcināt, iespējams, vienīgo ko viņa mīl, Alehandro dēlu.

Pilnīgi piekrītu. Tur nav nekādas tēva mīlestības.

0

120

Tas gan..Gadi iet, bet Edīte izskatās tāpat. Lai gan daudz ko jau piesedz arī make-up telenovelēs. Man arī Edīte visspilgtāk asociējas ar Salomi :) Tolaik ļoti patika. Mežonīgo sirdi arī mēģināju skatīties dēļ atsauksmēm, bet tā arī pāri 40tai sērijai netiku..kaut kā man neaizgāja šī novele.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)