TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)


Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)

Сообщений 121 страница 140 из 448

121

Manuprāt tas,vai Daniels ir vai nav Rohelio bioloģiskais dēls,tiks neatklāts-lai katrs domā kā grib,jo ir dažādas norādes gan uz to,ka var būt,gan arī,ka var nebūt gan.

0

122

Vakar skatoties kaarteejo seeriju pat nemaniiju kaa paskrien laiks.Seerijas beigaas it kaa pamodos no miega,biju paarsteigta,ka jau beidzaas.  :)  :D Seriaals ir superiigs Ediite man ljoti patiik.

0

123

Runaajot par Danielu es atziistu,ka,ljoti iespeejams kljuudos,tachu to,ka Paula vairiisies no Alehandro gan domaaju ka buus.Adernaliinam tachu jaabuut.

0

124

Domāju, ka scenārists speciāli veido dažādas norādes, lai sajauktu skatītājam galvu par to, kurš ir Daniela tēvs un varbūt pat vēlas, lai tiek domāts, ka īstais tēvs ir Alehandro, jo tas būtu tik tipiski telenoveļu sižetiem un beigās tomēr izrādītos, ka tā nav.

0

125

Tas tā noteikti arī ir,ka telenoveles veidotāji jauc skatītājiem galvu,jo tiešām ir dažādi mājieni gan uz vienu,gan otru pusi.

0

126

Man patika kaa Paula sakliedza uz Tanju,jo tam skukjim patieshaam nav ne jausmas gar to,kas maatei bija jaapaardziivo.Vinja tikai aizstaav savu ""miiljo"" teetinju,kaut arii Rohelio ir peedeejais nelietis.Paula pareizi pateica,ka tika aiz matiem izmesta aaraa no maajas bez jebkaada iemesla.un iemesla tachu arii nebija.Rohelio satrakojaas,jo redz nepatiik,ka Paula puceejas.

0

127

Jā,Tanjai mātes teiktais vispār nelika aizdomāties,un tas ir vairāk kā skumji.

0

128

Terēze написал(а):

Jā,Tanjai mātes teiktais vispār nelika aizdomāties,un tas ir vairāk kā skumji.

Protams!Bet varbuut maates pljauka vinju vediis pie praata,ja ne,tad es nezinu.Attieciibaa uz savu teevu Tanja ir akla,vinja nesaprot un arii negrib saprast,ka vieniigaa cieteeja ir Paula.

0

129

Paula un Alehandro varētu būt tik laimīgi,bet tomēr realitāte ir tāda,kāda tā ir.

0

130

Jaa,tas gan.Es shodien skatoties uz vinjiem nevareeju nesmaidiit nu tik jauks paaris-Paula un Alehandro.

0

131

Interesanti vai frazeoloģismi nav jātulko atbilstoši latviešu valodas tradīcijām,jo Rohelio Sonjai teiktais-...ar roku veidota...-latviski būtu jātulko-Ar pirkstu taisīta.

0

132

Terēze написал(а):

Interesanti vai frazeoloģismi nav jātulko atbilstoši latviešu valodas tradīcijām,jo Rohelio Sonjai teiktais-...ar roku veidota...-latviski būtu jātulko-Ar pirkstu taisīta.

Shitas ir labs. :D Jaa es tev vareetu pilniibhaa piekrist,jo izklausaas taa ne visai. :D  :)

0

133

Shodienas seerija arii ljoti patika.Patika kaa Alehandro izmeta aaraa no kabineta Amparo. :D Un patika arii Paulas saruna ar Tanju,lai gan uzskatu,ka Paulai nav jaataisnojas tam skukjim.Patika,kaa Paula uzskaitiija visu,ko kaa maajsaimniece ir dariijusi,skumji tikai,ka tas netiek noveerteets.Kristiine pareizi teica,ka Tanja buutu pelniijusi pamatiigu braazienu.

0

134

Ko gan Patrisio Sonjai sakot,ka Tanja ir gluži kā viņas meita,ar to gribēja teikt? Ja tikai to,ka viņa ir mantojusi zināmas savas tantes īpašības,Sonju diez vai tā satrauktu Patrisio sacītais. Šķita, ka runa ir pavisam ko citu.

0

135

Terēze написал(а):

Ko gan Patrisio Sonjai sakot,ka Tanja ir gluži kā viņas meita,ar to gribēja teikt? Ja tikai to,ka viņa ir mantojusi zināmas savas tantes īpašības,Sonju diez vai tā satrauktu Patrisio sacītais. Šķita, ka runa ir pavisam ko citu.

Es arii iisti nesapratu.Sonjai ir beerns,bet puika nevis meitene.

0

136

Patika Alehandro teiktais,ka viņš zina,kas Amparo būtu vispiemērotākā profesija. Ja viņa tiešām tajā piekristu ''strādāt'',tad jau tagad zinu,kurš būtu Amparo vislabākais klients.

0

137

Terēze написал(а):

Patika Alehandro teiktais,ka viņš zina,kas Amparo būtu vispiemērotākā profesija. Ja viņa tiešām tajā piekristu ''strādāt'',tad jau tagad zinu,kurš būtu Amparo vislabākais klients.

Jaa,man tas arii patika.Alehandro jau zina,ko runaa. :D Mani sadusmoja Rohelio teiktais,ka vinjam ar to Maitu ir divi beerni.

0

138

Alehandro taču nav tik dumjš,lai nesaprastu,ka tā ir tikai atruna. Turklāt it kā ar to nepietiktu,tad Alehandro šantažē paša dēls,bet vai tiešām Eduardo tic,ka tēvs nobīsies no viņa draudiem un atteiksies no Paulas viņa dēļ?

0

139

Terēze написал(а):

Alehandro taču nav tik dumjš,lai nesaprastu,ka tā ir tikai atruna. Turklāt it kā ar to nepietiktu,tad Alehandro šantažē paša dēls,bet vai tiešām Eduardo tic,ka tēvs nobīsies no viņa draudiem un atteiksies no Paulas viņa dēļ?

Nee,tam gan es neticu!Shoreiz Alehandro to pashu kljuudu otrreiz vairs nepieljaus.Pietiek jau ar to,ka pirms daudziem gadiem vinjsh ar Paulu tika shkjirti.Nu taa vairs nenotiks.Vinjsh tachu jau teica,ka vairs negrib Paulu pazaudeet,un tas noziimee,ka vinjsh otru taadu reizi vairs nepieljaus.

0

140

Vakar skatoties seriaalu man bija sajuuta,ka Paula ir nonaakusi strupceljaa,jo nu arii Daniels grib,lai vinja parunaatu ar to nelieti.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Vivir a destiempo/Mīlestība nekad nebeidzas (Azteca, 2013)