TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Pavāru - amatieru sadaļiņa


Pavāru - amatieru sadaļiņa

Сообщений 1 страница 20 из 59

1

Karoč, ir jau mum par kosmētiku, iedomājos, var tak ar par ēdiena gatavošanu... :)

Es gatavoju ēst diezgan regulāri un, lai gan lielākoties esmu vienīgā, kas sagatavoto ēd, man šķiet, ka gatavoju tīri labi. Īpaši neiespringstu uz receptēm - tikai ieskatos netā, ja ko jaunu gatavoju, bet vienmēr visu daru uz aci. Tikai kad nodarbojos ar konditorijas izstrādājumu gatavošanu, ad gan receptes skatos un sekoju. Reiz kāds teica, ka labi pavāri neseko receptēm - uz aci un garšu redz un piemet un sanāk gardi. Tikai slikti pavāri akli seko receptēm un bieži nesanāk nemaz pēc tām.

Kurš gatavo, ko gatavo, kas garšīgs pēdējā laikā sanācis?

Mana vienkāršā tomātu zupa (no tā, kas mājās ir atrodams, LOL)

Es nolēmu uzvārīt tomātu krēmzupu. Ļoti vienkārši. Ielēju litru ūdeni, pieliku klāt bundžu konservētos tomātus savā sulā. Mājās ledskapī bija viens ju bojāties sācis tomāts. Pieliku. Piliku arī papriku, kas leduskapī ar jau sāka biki bojāties. Uz aci sāli, kaltēto baziliku un ķiploku pulveri - slinkums bija tīrīt. Var arī sīpolu vēl pielikt, bet negribās. Kad savārās un viss mīksts, tad pagaida, ka padzisīs, sablendē, pielej saldo krejumu - ap 200 - 250 ml, samaisa, un biki uzliek uz uguns, līdz izsit burbulīti. Sagriezu baltmaizi kubiņos, ieliku uz plāts cepeškrāsnī, ap 1o minūtēm uz nelielas uguns pastāveja un sanāca klāt grauzdiņi, ko iemest zupā. ņam, ņam. Vēl var arī cietu rīvētu sieru piebērt, ja gribas un garšo tādi.

0

2

Alby, plz ieliec savas kūkas recepti  :crazy:

0

3

Siera - šokolādes kūka

Produkti:
180 g cepumi (vienmēr lietoju Selgu - kaut kādu interesanto garšu - idēāli der tiramisū un izlietoju visu paciņu vai gandrīz visu)
80g sviests
2 olu dzeltenumi
400 g siers Philadelphia (divas paciņas - var arī light. Pēdējās pāris reizes taisīju ar vienu light un 1 original)
250 ml jogurts bez piedevām vai skābais krējums ar nelielu tauku daudzumu (es lietoju 15% krējumu)
170 g cukurs
15 g želantīns (darba biedrenei neturējās kopā un viņa maisīja klāt vēl želantīnu. Nez, vai žlantīna vaina - man ir supervecs - reti lietoju un maz lietojās - bet viņš ir vismaz gadus septiņus vecs. Varbūt vaina arī tajā, ka trauks ir mazāks un masas slāņa biezums ir lielāks. Es lietoju agrak Rimi uzpīmju sepamo trauku - es nez, cik viņam diametrs. Bet man vienmēr turās kopā ar 15 g želantīna)
250 g saldais krējums 35%
200 g tumšā šokolāde (vismaz 52%) (Vislabāk Laimas. Vienreizz mēģināju Kalev un viņa slikti kusa un sāka cietēt vēl neiemaisīta - bija šoko gabali kūkā, man nepatika)

Sagatavo kūkas formu ar noņemamā malām. Pamatni pārklāj ar cepamo papīru, tad uzliek formas malu un saspiež.
Krūzē ieber želantīnu, uzlej nedaudz ūdens un atstāj uzbriest.
Smalki sadrupinātos cepumos iemaisa izkausētu sviestu un iegūto masu sablietē kūkas formā.
Philadelphia sieru rūpīgi sajauc ar krējumu (jogurtu) un 150 g cukura. (es jaucu ar elektrisko mikseri, jo savādāk jamaisa ļoti ilgi līdz cukurs izkusīs.) Atlikušo cukuru pievieno olu dzeltenumiem un ar mikseri saputo, līdz tas iegūst gaiši dzeltenas krāsas biezu konsistenci. Iemaisa siera masā.
Šokolādi izkausē virs karsta ūdens trauka.
Karsta ūdens peldē izkausē želantīnu, pievieno 3-4 ēdamkarotes siera masas un pēc tam pamazām iemaisa pārējā masā.
Saputo saldo krejumu un saudzīgi iemaisa gatavajā maisījumā. Masu sadala 2 daļās. Vienai pievieno izkausēto šokolādi. Abas masas pamīšu liek kūkas formā, beigās tās nedaudz samaisot ar karotes kātu, lai iegūtu marmora struktūru.
Atdzesē līdz kūka kļuvusi stingra vismaz 4 stundas, bet vislabāk atstāt ledusskapī uz visu nakti.

Sencim ar draudzeni vienreiz pasniedzu tā skaisti uz smuka šķīvīša katrs gabaliņš svaigi svītrās apliets ar šokolādes mērci, ko var veikalos nopirkt. Senči teica, ka izskatās un garšo kā restorānā, respektīvi, nemaz neizskatās tā, it kā mājās būtu gatavots, bet tā skaisti. ;)

0

4

SUPER SUPER SUPER!!! DANKE http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

5

Saldā desa

2,5 līdz trīs paciņas cepumu (vienreiz, kad nebija, taisīju arī ar divām - atkarīgs, kādu proporciju gripat - daudz cepumu vai maz, attiecībā uz marmelādi) - pēdējā laikā lietoju selgas banānu cepumus un visi dikti slavēja.
marmelāde - 200 - 300 g - atkal, atkarīgs no tā, cik daudz marmelādes gribat.
200 g sviests - esmu taisīju arī ar 170 g paciņu - turējās kopā
viens melnā šokolādes tāfelīte - es nes, laikam 100 grami tādas. Pēdējās reizes taisīju ar mājās "mētājošos" šokolādi - konfektēm Trifeles, Kinder olām pāris neapēstām pusītēm, pāris rudzupuķes končām, kuras nekusa, un Laimas asorti kastes sirsniņam - viņas ir ar sokolādes krēmu pildītas un man negaršo, tā nu es salieku viņas desā, LOL

oj, čausmas, te vēl iebiezināto pienu aizmirsu - vienan bundža vislabāk kakao iebiezinātias piens.

Es šoko desu taisu apmēra 15 minūšu laikā. Kamēr sviesta kausējas un tam klāt jau pakusušam pieliktā šoko un tad iebiezināto pienu, tikmēr ar savu dārzeņu griezēju aši cepumus un marmelādi sagriežu kubiņos, pieberu izkusušajai sviesta/šoko masai, ātri apmaisu, izmetu uz liela celofāna maisa, cenšos veidot desas formu, ietinu celofānā, pēc tam ietinu suši tīšana paklājiņā - man ir tādi gana lieli. Un ar to vēl cenšos izveidot desas formu un pieplikšķināt malas, lai ir puslīdz vienādas un jau pēc stundam trim četrām ir sacietējis un var griezt un ēst. Visiem vienmēr garšo.

0

6

To kūku noteikti kādreiz pamēģināšu. Nu, tad, kad atkal uznāks kulinārs noskaņojums. :D Man tā ik pa laikam sagribas kaut ko pagatavot, reizēm arī kādu recepšu žurnālu nopērku, lai ir, kur smelties idejas. Man patīk gatavot pēc receptes.

Starp citu, es šo tēmu nesen nosapņoju - redzēju sapnī, ka albalonga izveido šādu sadaļu. :D

0

7

Norkys написал(а):

Starp citu, es šo tēmu nesen nosapņoju - redzēju sapnī, ka albalonga izveido šādu sadaļu.

LOL, tad tev cieša saikne ar mani. Pēdejo pāris nedēļu laikā jau taisījos veidot, bet tad nebija laika, tad izmirsās, tad vēl kaut kas. Nu beidzot uztaisīju. ;)

0

8

Oooj, to siera kūku noteikti būs jāizmēģina - skan fantastiš! Iespējams, uz dzimšanas dienu, kolēģēm ko aiznest :) Ar tām jau esmu slavena :D

Gardākā ko atceros pagatavojusi gan bija jogurta kūka (bet nu pa lielam atšķirība tikai jogurts vs. filadelfija :D ) - pa pusei pēc receptes, pa pusei sava improvizācija :D Apakšā iet Selga+sviests, tad ir kārta sablenderēti banāni ar putukrējumu, cukuru un želatīnu, un otrā kārta jogurts (neatminos īsti, bet pieņemu, ka liku klāt iebiezināto pienu). Un pa virsu mellenes želejā un rīvēta baltā šokolāde. Vasarā noteikti atkal ko līdzīgu uztaisīšu!
Un par želatīnu - es tagad pieturos pie viena ražotāja, 20g paciņas - man viena tāda paciņa vajadzīga uz kūku (lielākā daļa pašai kūkai un nedaudz želejai rotājumiem (parasti augļi kkādi). Reiz mēģināju citu un tad nesapratu, cik vajag, un tad juka ārā, tad briesmīgi želejīga...
Ā, un vēl ir ļoti gardi, ja uz cepumiem uzliek nedaudz ievārījumu (man bija aveņu), viņš sasūcās cepumos un piedeva tādu foršu garšu visai kūkai, saldi avenīgu.

Pēdējais, ko es taisīju, bija manu jauno virtuves ierīču izmēģināšana pēc Ziemassvētkiem. Izcepu mafinus ar dzērvenēm un valriekstiem (vīram dzērvenes ne ļoti patika, man gan likās visai gardi, turklāt nesakalta vairākas dienas), nākamsestdien kādu citu recepti izmēģināšu, ar citām "iekšām" :D Iespējams, banānu-šokolādes.
un vafeles sacepu - tās vecās, labās. Mans jaunais aparāts gan saucas "Ice cream cone maker" :D satinu tūtiņās un pildīju ar sagrieztiem augļiem un putukrējumu - ņamma :) tādas gan tik pāris var noēst, bet arī bez pildījuma vafeles pazuda ļoti ātri, garšīga manta :)

Es vispār vairāk uz saldajiem ēdieniem mesta... Iespēajms tāpēc, ka es esmu ļoti...konservatīva pamatēdienos :D Atceros, ka ļoti gardi bija, kad pēc Rimi receptes uztaisījām kartupeļu-burkānu pankūkas (rīvēti uz rupjās rīves, tā ka strēmelītēs ir), un virsū lasīti ēdot.
Vienreiz mēģinājām lazanju, sanāca ļoti garšīgi, tikai juka ārā, un bija nevis kārtaina beigās, bet vnk sastāvdaļu putriņa :D

0

9

Man ir viena laba Lazanjas recepte

Sastāvdaļas
•1 paciņa lazanjas plāksnes (es parasti paņemu gaļu biki par daudz un vienmēr plāksnes pietrūkt, tāpēc labāk, ja divas paciņas - paliks pāri, izlietosi nākamreiz)
•Gaļas mērcei:
•0,5 kg liellopa maltās gaļas (es bieži vien lietoju cūkgaļu, jo lētāk, bet ar liellopu garšīgāk)
•1 vidēja lieluma burkāns (Parasti lieku vismaz divus)
•1 neliels sīpols (Es gan nekad neliku)
•2 seleriju kāti (šos nekad neesmu likusi - lieku to, kas man labāk garšo - tomātus, papriku, pāris reizes gurķus)
•2 ēdamk. tomātu pastas (var arī kečupu vai tomātu mērci, var arī vispār nelikt, ja jau liek tomātus klāt. Vēl es vienmēr pieleju tai gaļas mērcei klāt visu mērču pudelīšu, kas ledusskapī stāv gandrīz tukšas, izskalošanu, ja tā to var nosaukt - spilvas dresingi ļoti bieži tik biezi, ka daudz pudelē paliek un žēl āra mest - iekrājas un tad es visas izskaloju un mērcē saleju ;) )
•2 ēdamk. olīveļļas (ar nekad neliku, jo tāpat jau taukains)
•1 l ūdens (patiesībā pēc acu mēra, gaļas mērcei jāsanāk pat ļoti šķidrai)
•sāls, pipari

Pagatavošana: gaļu apcep, tad liek katlā vārīties, ūdeni plus mīnus 1l lejot. Burkānus sarīvē, citus dārzeņus mazos gabalos sagriež visu liek kopā, vāra/sautē, kad jau gatavs, tad mērces vai tomātu pastu liek klāt, maisa, vēl pasautē. Mērcei jāsanāk pat ļoti šķidrai.

•Bešamela mērcei:
•30 g sviesta vai olīveļļas (Vienmēr lietoju olīveļļu)
•3 ēdamk. miltu (Arī ar divām pietiek)
•½ - 1 l piena (man parasti ap 0,7 aiziet)
•90 g rīvēta Parmas siera (jebkura rīvēta cietā siera. reizēm lietoju arī koncentrēto rīvēto sieru, kas ir kā siera garšviela, to vajag mazāk)
•pēc garšas sāls un piparišķipsniņa rīvēta muskatrieksta (es muskatriektu lieku ap pusēdamkaroti vai pat vairāk - garšo)

Pagatavošana: katliņā ielej eļļu, uzkarsē, tad iemet miltus, maisa, ļauj tiem apdzeltēt, bet skatās, lai nepiedeg, tad pamazām, paralēli maisot, lej iekšā pienu. Tad visu laiku maisa, maisa, maisa, roka sāp, bet maisa, lamājas, bet maisa, līdz sāk biezēt. Jāsanāk apmēram skābā krējuma konsistencē.Jau tādā gatavā iemaisa garšvielas un sieru.

Tālāk jau pašas lazanjas gatavošana

Karoč daru tā - man ir stikla cepamais trauks. Leju kausu gaļas mērci (cenšos šķidrāku iesmelt - vairāk buljons, nekā gaļa), lai viss apakša noklāts, klāju jēlas, cietas lazanjas plāksnes. Leju atkal gaļas mērci tad pa virsu leju/smērēju bešamela mērci, tad atkal plāksnes un atkal gaļas mērci. Katrei lejot gaļās mērci, tai pilnībā japārklāj plksnes. Ta liek slāņiem un plāksnēm līdz pat beigām ir jāpeld mērce, jo plāksnes šaja mērcē vārīsies. zinu, ka citi plāksnes vispirms vāra un gaļas mērce viņiem bieza, bet tas ir lieks un bezjēdzīgs čakars.Beiz ar bešamela mērci pa virsu, es vel parasti slāni rīvēta siera saberu pa virsu. Viss izvārās, malas biki uz augšu uzkāpj. Ja nav kārtīgi plāksnes ar mērci nosegtas, tad plākšņu stūri var palikt cieti. Nedrīkst likt līdz trauka pašai mailai, jo tad vāroties mērce iztecēs pa malām un piedegs. Turās kopā puslīdz labi, ja uzreiz tādu karstu ēd, bet ideāli turās kopā pa slāņiem tad, ka ļauj atdzist, tad aukst griž gabalos un silda cepeškrāsnī, uz pannas vai mikroviļņu krāsnī. Es taisu apmēram reizi trjos mēnešo un tad ēdu veselu nedēļu. Visi atzīst, ka man lazanja ļoti garda esot.

Aizmirsu par cepšanu - cep līdz 180 grādiem sakarsētā krāsnī 20-30 min.

0

10

Hei,padaliishos es arii.:)
Nu jau kaadu laiku eju eest gatavoshanas kursos.Esmu jau taisiijusi Cukini sacepumu,pildiitu vistas fileju ar seeneem un sieru kaa arii Lazanju un Shaha galdinja raksta cepumus.:)
Sanaaca tieshaam gardi.:)
Njemot veeraa,ka Lazanju gatavoju un eedu pirmo reizi,bet jaasaka,ka meeli var noriit.:) :D
Starp citu taisiiju shodien peec shiis pashas receptes Lazanju kaa Albalonga.:D :)

0

11

Marianhela написал(а):

Starp citu taisiiju shodien peec shiis pashas receptes Lazanju kaa Albalonga.

Kā sanāca?

Tikko uzmetu ātrus salātus vakariņām.

1 garais gurķis
viena mazā kukurūzas bundža
Puse vidēji leila ķīnas kāposta
paciņa ap 300 g krabju nūjas
majonēze
sāls

Sagriež visu gabaliņos vai salmiņos - kā nu patīk. Pieliek majonēzi un sāli pēc garšas. Proporcijas var mainīt - kam nu kas labāk garšo. Idēli būtu garneles krabju nūju vieta, bet dārgi. Mna dikti garšo. Sanāk, ka ēd ēd, bet lielāko daļu ko noēd, ir ķīnas kāposts.

0

12

Sanaaca traki garda.(lick)Noeeda pa divaam dienaam.:)

0

13

Marianhela написал(а):

Shaha galdinja raksta cepumus.

tev ir šiem recepte? Baigi interesanti izklausās.

0

14

Jaa ir gan.Ja ir veeleeshanaas varu iedot.

0

15

Marianhela написал(а):

Jaa ir gan.Ja ir veeleeshanaas varu iedot.

iedod. :)

0

16

Shaha ruutinju cepumi.

Sastaavdaljas:
290 gramu kvieshu miltu
100 grami puudercukura
200 grami sviesta
chetras eedamkarotes kakao
eedamkarote vaniljas cukura

Pagatavoshana:

Sviestu kaadu briidi atlaidina istabas temperatuuraa-lai vieglaak samiiciit miiklu.Sviestam pievieno miltus,puudercukuru visas sastaavdaljas samiica vienaa masaa.
Miiklu sadala divaas daljaas.Pusei pievieno kakao un kaartiigi iejauc masaa.
Otrai daljai pievieno vaniljas cukuru un arii labi iejauc masaa.
No katras kraasas masas izveido chetras miiklas bumbas.
Panjem pa divaam bumbaam no katras masas un izrullee vienaadi garos un tievos stieniishos.
Stieniishus salipina taa,lai izveidojas shaha galdinja raksts-blakus noliek gaisho un bruuno stieniiti un gaishajam virsuu liek bruuno un bruunajam gaisho.

Vislabaak tagad stieniishus likt ledusskapii,lai tie sastingtu un buutu vieglaak sagriezhami.
Cepumus liek ar cepamo papiiru izklaataa pannaa un cep 175 graados aptuveni 10-15 min.

Labu apetiiti,lai labi garsho! :)

0

17

Slimojot un sēžot mājās manī pamodās kulinārs un Valentīndiena bija labs iemesls izpausties. :D Tā nu tapa medus kūka.

Biskvīts:
Olas - 3 gab
Cukurs - 1 glāze
Medus - 1 glāze (mums glāze medus sanāca daudz par daudz, trakoti salda tā kūka - drusku par saldu)
Soda - 2 strīķētas tējkarotes
Milti - 3 glāzes

Olas ar cukuru sakuļ, pieliek medu, samaisa. Tad pievieno sodu un miltus. Visu samaisa viendabīgā masā [sanāk visai pabieza, ķepīga].  1/2 mīklas liek ietaukotā, ar miltiem apbērtā (mēs izmantojām cepampapīru). Cep apm. 10-15 min. (Mēs gan cepām 4 daļās, jo kaut kā raustāmies no tās daļas, kad biskvīts jāsagriež divās plāksnēs. Tā kā mums divas kūkas formas un abas reizē ielīda cepeškrāsnī, laika ziņā sanāca tas pats)
Kamēr biskvīts nav pacēlies, apbrūnējis, plīti nedrīkst atvērt - lai biskvīts nesakristos. Kad biskvīts gatavs, ņem ārā no plīts un atdzesē. Liek cepties otru biskvīta daļu. Mīkla iepriekš noteikti vēlreiz jāapmaisa.

Krēms:
Skābais krējums - 1l (manuprāt, daudz par daudz. Šoreiz ņēmu 0.8l, bet tāpat drusku par daudz šķiet)
Cukurs - 1 glāze
Rums - 1 ēd.k. (tā kā mums tāda nav mājās, nelikām klāt)
Želatīns - 1 pac. (man bija 20g)
Ūdens - 1/2 glāze

Saputo skābo krējumu ar cukuru, rumu. Ūdenī uzbriedina želatīnu. Tad to iejauc krēma masā un liek aukstumā, lai atdziest uz savelkas (hm, nupat pamanīju, ka receptē nav rakstīts, bet želatīns jāizkausē vispirms - es to daru mikrenē :D Man kaut kā šī krējuma masa tāda kunkuļaina nedaudz sanāk, bet kad savelkas kārtīgi, gandrīz nevar just, un želatīns palīdz krējumam "turēties kopā", veidojot biezāku krēma kārtu starp biskvītiem)

Un tad ņem biskvītu, liek virsū trešdaļu krējuma, biskvīts, trešdaļa krējuma, biksvīts, trešdaļa krējuma un biskvīts. Oriģinālajā receptē vēl pirmajā un trešajā krēma kārtā ziež arī brūkleņu ievārījumu, bet man patīk "parastās" medus kūkas, bez ievārījuma. Dekors mums nebija, bet nu tur var izpausties kā vien sirds kāro.

Jāpiebilst, ka šī ir kūka, kas vislabāk garšo 2.-3. dienā, lai gan, protams, ir ēdama arī pirmajā vakarā. Tomēr tik ātri nepaspēj savilkties forši.

0

18

Paloma,izklausaas traki njammiigi taa medus kuuka.Buus kaadu dienu jaaizcep.:)

0

19

paldies par receptēm - gan cepumus, gan medus kūku cerams kādreiz izmēģināšu.

Gribēju uzrakstīt par, iespējams, amerikāņu visiecienītāko mājās gatavoto ēdienu - casserole. Nu franču valodas precīzs tulkojums būtu mērces panna. Tas ir dzziļš trauks, bieži arī ar vāku, kuru izmanto ēdienu gatavojot cepeškrāsnī un vēlāk arī servējot.

Kaseroli vai latviksi to parasti sauc par sacemupu var taisīt no praktiski jebkā. Kartupeļiem, praktiski jebkuriem dārzeņiem, arī makaroniem utt. Var iekšā likt zivi, gaļu, var taisīt veģetāru. Lai labāk turās, var pārliet ar sakultām olām. Lai augša būtu gardi apcepta brūna, vāku neliek virū, bieži augšu ar sieru pārklāj. Tā ir lieliska iespēja izlieto gaut kādu dārzenīšus, kuri sākuši bojāties, sieru, kurš nav vairs pirmā svaiguma utt.

Man nenormāli garšo cukini sacepums. Supernetto bija cukini ar atlaidi. Vispār ziemā cukini reti pērki, vasaras/rudens periodā biezām, vasarā pat zvaigus mazus vietējos ķirbīšus, kas garšo ļoti līdzīgi cukini.

Šovakar tad nolēmu sacept. Izzvilku no ledusskapja visu, kas vairs nebija pirmā svaiguma, LOL

1 paciņas biezpiena, kuram termiņš pirms pāris dienām beidzās,
saldā krējuma 200 ml paciņam, kuram ar vakar termiņš beidzās.
divus tomātus, kuri sāka bojāties.
paciņu sieru šķēlēs, kuram termiņš beidzās pirms pāris nedēļā, LOL (reizēm vienkārši ledusskapī produkti pazū un atrodas, kad termiņš jau beidzies. Mistika)
vienu izklapētu karbonādi, jo piektdien taisīju gaļas rullīšu un viena pāri palika. Neosīju tā kārtīgi, bet noteikti viņa ar vairs tik svaiga nebija.
Un cukini viens kg
vēl divas olas
garšvielas - es ņēmu terjaki mērci no pudeles, jo man ar viņa stāeja kādu laiku jau ledusskapī un gribējās izlietot, var vienkārši sāki, svaigos vai kaltētos zaļumus - te der labi baziliks, ja ir tomāti, vidusjūras garšvielas - maisījumi veikalos pie gaŗvielām nopērkami. Var arī kaut kādus vegetveidījgos izmantot - kas nu kam labāk garšo.

Griež cukinu un tomātus ripiņās. Cukuni liek slāni, apber ar garšvielā, tad atkal slani, atkal ar garšvielām - cik nu liels jums trauks. Es vēl pa visu slāni ar gaļu gabaliņos sagrieztu liku. Kad visu saliku, tad aplju ar kopā samaisītu saldo krējumu, biezpienu olām un tām pašām gaŗsvielām. Tad pa visu saliku tomātu ripiņas un vēl tam visam pa virsu sieru pārklāju. Kādas 40 minūtes cepeškrāsnī. Tā kā bija tas krējuma, biezpiena olu šķidrums, tad viss tajā uzvārījās, ja nelejat ko tādu, tad var ūdeni biki pieliet vai cukini pirms tam verdošā ūdenī ielaist uz divām minūtēm - man tas liekas čakars un es vienmēr visu jēlu lieku teaukā.

Pēc četrdesmit minūtēm tik gardi, ka vienkārši wow, pieēdos laimīga. Respektīvi, viegli, gana ātri, nav nekas daudz jādara, diezgan daudz dārzeņus noēd un vēl ledusskapi no nesvaigiem proguktiem atbrīvo. Ideāli, LOL.

0

20

Paskatiishos,ko man liks taisiit riit,tad ja buus kas interesants un garshiigs ielikshu arii sheit.:)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Pavāru - amatieru sadaļiņa