TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Pavāru - amatieru sadaļiņa


Pavāru - amatieru sadaļiņa

Сообщений 21 страница 40 из 59

21

Marianhela написал(а):

Paskatiishos,ko man liks taisiit riit,tad ja buus kas interesants un garshiigs ielikshu arii sheit.

super ;)

0

22

Pikantaa vistas fileja.

Sastaavdaljas:
500g vistas fileja
3 tomaati
1 siipols
1pacinja majoneeze
200g siers
Garshvielas

Pagatavoshana:

Vistas fileju izklapee un paarber ar garshvielaam.Taas izkaarto uz cepeshpannas.Tomaatus un siipolu sagriezh ripaas un izkaarto uz vistas filejaam.Striipaas paarlej majoneezi un beigaas visam paarkaisa riiveetu sieru.Sagatavoto pannu liek cepeshkraasnii un cep apmeeram 25-30 min.Pasniedz karstu.

0

23

Shokolaades sherbets.

Sastaavdaljas
300 grami cukura
240 grami miltu
mazaak kaa pusglaaze piena
100 grami sviesta
1 eedamkarote kakao pulvera
puse glaazes jebkaadu riekstu(zemesrieksti vai arii kaadas seeklinjas)
nedaudz vaniljas cukura

Pagatavoshana

Miltus kaartiigi samaisa ar kakao pulveri.
Riekstus sadrupina vai sasmalcina un kopaa ar vaniljas cukuru pievieno miltu un kakao masai,visu atkal ruupiigi samaisa.
Tad kaadaa katlinjaa lej pienu,kam pievieno cukuru un sviestu.To visu kaartiigi uzvaara.
Uzreiz,veel karstu un verdoshu,lej iekshaa miltu maisiijumaa.
Visu kaartiigi izmaisa,liidz veidojas vienmeeriiga masa.
Peec tam gatavo masu liek kaadaa traukaa,kas noklaats ar cepamo papiiru,kaartiigi pieblietee un liek ledusskapii,lai kaartiigi sastingst un sacietee.
Gatavo sherbetu sagriewzh gabalinjos un cienaajas.

0

24

Ah, es jau sen gribu izmēģināt tādu vistas fileju (atskaitot pikanto daļu :D ), tikai mani attur šaubas, cik tas ir veiksmīgs risinājums uz vairākām dienām - kas notiek ar to "cepuri" ilgstoši stāvot? jo mēs parasti sacepam gaļu uz dienām 4.

0

25

vistas fileju ēdu bieži un ko tik no viņas netaisu - gan salātos lieku, gan kā karbonādes klapēju utt. Galvenais, lai nepārcep un lai nekļūst sausa. Man patī pamarinēt, tad cep, tad nepaliek sausa.

0

26

Nu sho te recepti ar vistas fileju shodien taisiiju.AAtri un ljoti garshiigi sanaak.Ir doma maajaas tuvaakajaa laikaa uztaisiit.:)

0

27

Šon uztaisīju makaronus ar malto gaļu un dārzeņiem, balstoties uz atmiņu un šīm divām receptēm: http://www.fotoreceptes.lv/makaroni.html http://www.receptes.lv/receptes/makaroni-ar-malto-galu-2/. Ar pirmo piegājienu tīri labi sanāca  :flirt: Paldies par ieteikumu un atradumu, Aijuc  ^^

0

28

Ar mammu tikko sataisījām Sandas siera-šoko kūku. Rīt ta varēšu pateikt kāda sanāca :)

0

29

Es to Sandas kūku uztaisīju uz dzimšanas dienu, ko uz darbu aiznest, kolēģes ekstāzē bija. :D

Ja jau šī tēma atdzīvojās, padalīšos ar šo brīvdienu ņammām.

Pankūkas pēc manas māsas receptes

Taisa plāno pankūku mīklu kā parasti (sakuļ olas ar cukuru, tad liek klāt miltus un pienu, lai mīkla pašķidra), pieliek klāt kanēli (manām tā nebija, māsa aizrādīja pēc tam :D ). Izceptai pankūkai virsū liek pusi banāna (gareniski pārgriezta), sarullē. Pārlej ar šokolādes mērci, klāt plombīra saldējums. Mums gan bija Ekselence un man škita, ka tam saldējumam klepus zālu piegarša. :D

n-kārt uzlabotā veikalu pica
Nopērkam saldēto picu (var jau arī vnk pamatni, bet mums kaut kā iegājies jau ar kaut ko virsū pirkt). Un tad liekam virsū, ko nu sirds kāro - mūsu gadījumā kārta sagrieztas žāvētas gaļas, kārta ananāsu, kārta šampinjonu, un visam pa virsu bagātīgā kārtā sarīvēts siers.
Vakar ēdām un pēc tam vēl visu vakaru atcerējāmies, cik sasodīti garšīgi tas bija. Tā kā puse sastāvdaļu palika pāri, šodien atkārtojam, tūdaļ ņemšu ārā no cepeškrāsns. :D

0

30

Nu mēs ar te kādu stundu atpakaļ kā traki ēdām. BRAVO, Sanduc, par recepti. Jau nodevu mammas brāļa sievai tālāk, ta kā recepte izplatās uz Lielvārdi :D

0

31

visi jau zina, ka fanoju par siera kūkām - gan ceptajām, gan neceptajām. Īpaši dievinu klasisko cepto ganbeja siera kūku, kurai klāt pasniedz zemeņu sorbertu, ņam.

Vakar ciemos gāju pie senčiem un nolēmu uzcept.

Tātad, kas ir nepieciešams

1. cepamais trauks ar noņemamām malām (var arī bez noņemamām malām, bet man šķiet, ka ar noņemamām ir ērtāk) - mans ir 30 cm diametrā, varbūt arī mazāks, bet ja lielāks, tad gan pārāk plāns čīskeks sanāks, Optimālais variants varētu būt 25 cm, minimālais - 20 cm šim produktu daudzumam
2. cepamais papīrs - ja trauks ar noņemamām malām, tad apakšā ieklājam - gan drošībai, lai mazāka iespēja piedekt, gan lai pēc tam vieglāk mazgāt.
3. krēmsiers 500-600 g (manā gadījumā man bija filadelfijas siers divas lielās 265 gramīgās bundziņas ar mēnesi iztecējušu saturu (taisni jābrīnās, ko reizēm ledusskapī atrodi...). Var arī lētāju sieru, kā piemēram Rasa klasisko.
4. trīs olas
5. četras ēdamkarotes kartuleļu miltu - ja kūku grim miltaināku un līdzīgu ganbeja, tad 6 karotes
6. cepanais pulveris viena tējkarīte apmēram (es, protams, beru pēc izjūtām un šķiet pat mazāk iebēru. Ar cepamo pulveri cenšos neaizrauties, jo ja pa daudz, jūt viņa garšu, ko nevajag)
7. cukurs 200 līdz 300 grami - ja plāno ēst ar saldu zemeņu salējumu vai saldu ievārījumu, tad 200, ja plāno ēst pliku vai ar svaigām ogām, tad 300 - bet te nu ar katrs pēc izjūtām - gam garšo saldāks, kam bišķi ar sierīgo skābumiņu
8. selgas cepumi 1,5 - 2 paciņas - te atkal varianti - ja plāts mazāka izmēra, tad ceumu mazāk, ja mana izmēra - 30 cm - tad divas paciņas. Kādu zorti? Ja mīlat šoko - tad šoko un tad arī cukuru vairāk vajadzēs. Ja nē, tad jebkurus citus pēc izvēles. Manā gadījumā bija tādi, kādi man mājās bija - banānu un īru krēma - divas manas mīļākās selgas cepumu garžas.
9. sviests - 100 līdz 200 grami - te atkal atkarīgs no jūsu cepamtrauka lieluma un cepumu daudzuma - man visa 200 gramu paciņa aizgāja
10. puse citrona vai viens laims - ar laimu skābuma būs mazāk, ar citronu kūka skabāka. Es lietoju citronu
11. saldais krējums 35 % 200 mililitri

Vispirms ir nomocīšanās ar cepumiem, kuri sāsaberž smalkās drupačās. Ja dias paciņas ar pirkstiem berzīsies - pirksi sāpēs, ticiet man. Iesaku atrasu katro tehnisku ierīci palīgos - blenderi, piemēram - mazos gabalos salauziet pāris cepumus un tad sablandejit - galvenais nemetiet blenderī pārak daudz iekšā. Manā gadījumā ar savu salātu griezēju cepumus sagriezu kā uz saldo desu mazākos gabaliņos, tad pa nepieliel daudzumiem sablendēju. Drupačas uzreiz beram cepamd=traukā un kausējam sviestu, lai tas šķidrs. Vienai olai atdalām galtumu no dzeltenuma un baltumu sakuļam. Vispirms kausēto sviestu pielajam drupačām un kārtīgi ar roku samaisām, samīcām, tad klāt olas balstumu - atkal kārtīgi samaisām, samīcām un ar ar savām roķelēm izlīdzinām pa cepmatrauku iespējami vienmērtīgi un arī to cepumu mīklu izlipinām gar cepamtrauka malām gandrīz līdz pašai augšā. Tas tāapēc, lai siera krēma mīkla neskartos pie malām un nedegtu.

Tagad taisām krēma mīklu. Vispirms bļodā liekam krēmsieru, ar karoti maisām. Klāt lejam saldo krējumu, atkal maisām līdz viendabīgais masai, tad cukuru - atkal maisām. Divas olas un pāri palikušo olas dzeltenumu - atkal maisām līdz viendabīgai masai.Tad kartupeļu miltus un cepamo pulveri - atkal līdz viendabīgais masai. Un visbeidzot sulu no puses citrona un mizu no puses citrona ar iemaisām. Pēc tam masu vēlam pakult vai bišķi ar elektrisko mikseri vai vienkārši ar rokas kuļamo tā enerģiski - es vienkārši ar rokas kuļamo - viss man labi sajaucās, nekādi nesajaukušies siera krēma gabali nepalika. To visu siera masu tad lejam cepamtraukā iekšā mūsu cepumu mīlkas groziņā. izlīdzinām. Cepaškrāsni var bišķi iekrieš pasildīt, var arī nesildīt. Ieteicams būtu cepeškrāsns apakšā ielikt plātni ar ūdeni un tad augstāk likt cepties siera kūku apmēram 170 grādos. Vienu stundu apmēram cepas, bet nu te atkal jāskatās pēc plīts. Mana grādus nerāda un es baidos piededzināt, tāpēc cepu uz ceturtā režīma no deviņiem - man bija kādi 150 grādi. Vienreiz vēl tajā apakšējā plātnē klāt ūdeni lēju, kad iztvaikoja un man cepās pusotru stundu. Kaad reiz, ka ir vismaz nedaudz dzeltenīga virsa, tad var slēgt laukā. No cepeškrāsns laukā neņemiet - kādu stundu lai vēl stāv. Visa uzpūtusies kūkas vidusdaļa iekritīs, tik malas paliks. Bet iekritīs tā smuki, kā normālai siera kūkai, ja būs tas ūdens tur visu cepšanās laiku. Ja nebūs, tad var arī tā nesmuki iekrist - tā vismaz internetā lasīju. Mn smuki iekriita un izskatījās ideāli - kā no ganbeja. Un garšoja ar līdzīgi, vienīgi man viņa bija sieraināka - liku mazāko kartupeļu miltu daudzumu. :)

Labu apatīti!

Mana izskatījās apmēram šāda, tikai nebija to gaisa burbulīšu pa virsu - domājams, tas ūdens cepeškrāsnī palīdzēja

http://alejandraowens.files.wordpress.com/2010/04/goat-cheese-cheesecake-3.jpg

Ēdām mēs viņu ar aveņu ievārījumu un bija dikti garšīgi :)

0

32

nu, vai kāds ko interesantu gatavo? Visi svētki nāk virsū, visādi Ziemassvētku tradicionālie gardumi tiks celti galdā, bet es šodien vēl paspēju pagatavot ko rudenīgu.

Senči nāca ciemos un gribēju kaut ko ātru un garšīgu uztaisīt, arī lauku āboli daži palikuši un jau bojājas. Bet negribējās kaut kādu tradicionālu ābolmaizi. Galu galā sanāca tāda rudenīga ābolu un rudens ogu kūka - paskābena, bet ideāla, ja pasniedz kopā ar plombīra saldējumu pie kafijas.

Tātad vajadzēs

Ābolus apmēram 300 gramus pēc tam, kad jau. Ieteicams skābi āboli.
Ogas - vai zvaigas, var saldētas. Der jau droši vien jebkādas. Man bija apmēram simts grami dzērveņu vaigu un vēl liku klāt upeņu ievārījumus apmēram 100 gramus. Kopā ogas ap 200 gramiem.
Kartupeļu milti divas ēdam karotes
Cukurs atkarībā no tā, cik saldu gribat kūku - es izmantoju apmēram vienu glāzi - man kūka bija paskāba, sevišķi kad uz dzērvenes uzkož. :0
vaniļas cukus apmēram viena ēdamkarote - arī saldumam un aromātam
viena bundžiņa krēmsiera - man bija RASAS bez piedevām.
Milti apmēram glāze
4 olas
piens pusglāze
sviests maza piciņa ābolu karamelizēšanai un vēl viena piciņa cepamā trauka iesmērēšanai

Tātad, ābolus sagriž mazās šķēlītēs un liek pannā, kur jau sviesta piciņa izkususi. Āboliem paber daļu cukura - atkarīgā no ābolu skābuma - es saviem skābajiem pabēru apmēram divas ēdamkarotes. Pasautē, līdz sāk šķist.

Traukā sajauc ogas ar kartupeļu miltiem.

Taisa mīklu. Pienā iejauc miltus, lai nav kunkulīšu. Pievieno olas, sakuļ, tad atlikušo cukuru, vanilīnu un krēmsieru. Kuļ līdz vienveidīgai masai, kas nedaudz biezaka par pankūku mīklu.

Ar sviestu iesmērē cepamo trauku. es lietoju trauku ar noņemamām mazām.

Uztrauka kārto ābolus, tad ogas un pa virsu pārled mīlu. Cep apmērm 170-180 grādos 20 minūtes līdz pustundai apmēram. Ka jau krēmsiera slapjā mīkla - pacelsies, bet pēc tam tā smuki nokritīs. Kūku pēc tam apveļ otrādāk - ar āboliem un ogām uz augšu - iskatās ļoti smuka un manā gadījumā diezgan lillā no upeņu ievārījums. Un tad pasniedz ar plomīra saldējuma piku. Ņam, ņam.

0

33

Es gatavoju, bet man ir slinkums rakstīt.. visu laiku cenšos saņemties...bet nesanāk.. :D :D

0

34

Olimpiādes īsās vīriesu programmas keksiņi (pēc Palomas lūguma) :)

Produkti:

apmēram 200 - 300 grami biezpiena (manā gadījumā biezpiens, kuram vakar iztecēja termiņš - 275 grami)
milti - apmēram tikpat, cik biezpien, bet to var regulēt - ja patīk biezpienīgāki, tad apmēram piecas daļas biezpiens un četras vai pat rīs milti, ja atkal nepatīk biepienīgi, tad miltu vairāk - man bija ap 200 gramiem miltu - kā parasti - šavu uz aci
3 olas (man pat bija elkskluzīvās no darba biedra pirktās olas, kuru dējējas ar hormoniem netiek barotas) :)
Cukura - ar pēc garšas - ap 100 - 150 gramiem
eļļa ap 50 ml vai sviests ap 100 gramiem (kausēts) - es liku eļļu - var mazāk, var vairāk (var sviestu, piemēram, 200 gramus un būs tādi taukaināki, barojošāki. Es tik eļļu liku, lai nepiecepas un ir tādi kraukšķīgu maliņu
šķipsna sāls
šķipsna vaniļas cukura
šķipsna cepamā pulvera

ar to arī var beigt, bet var variēt - var rozīnes piebērt klāt, var pierīvēt citrona miziņu. var to nedarīt un atstāt kā ir. Es piemēru mazliet žāvētas dzērvenes - tās man tagas topā kēksiņos. Var erī piemēram kanēli likt, ja tā garša mīļa.

Olas sakuļ, pieliek cukuru, sāli, vanilīncukuru, atkal pakuļ/kārtīgi samaisa, lai cukurs pakūst. Pielej eļļu vai kausēto svietu - atkal kārtīgi samaisa. Pieber miltus un miltiem virsū cepamo pulveri - ja grib, lai cepamais pulveris būtu vienmērīgi mīklā, tad var pirms tam miltus un cepamo pulveri samaisīt, ko es nekad nedaru un kauč kā centīgi maisot mīklu man cepamais pulveris ir gana vienmērīgi. Kad mīkla kārtīgi samaisīta tāda viendabīga un nav kaut kādu miltu kunkuļu, tad liek klāt biezpienu. Var jau biezpienu pirms tam samalt, lai ir viendabīgs vai vispār likt uzreiz veikalā nopērkamu negraudainu - man bijs graudaisn. Pēc tam keksiņos ar ir ik pa brīdim biezpiena baltie graudiņi, bet man tas ar ta patīk. Pēc tam piebēru dzērvenīte un liku silikona formiņā un cepties. Mana vecā krāsniņa grādus nerāda, laiku ar neuzņēmu, bet nu apmēram tie varētu būt 170-180 grādi un kādu pusstundu cepās. Jūt jau pēc smaržas, kad tuvojas gatavi un augšā biki apzeltās.

Gala rezultātā man bija septiņi keksiņi. Ieksā sanāk tādi gaidīgi ar burbulīšie. Ja cepamo pulveri neliksi, nebūs tik gaisīgi, bet ar būs labi. Var arī parastās kādās metāla kēksiņu formiņās, kuras pirms tam gad ar kādu taukvieliņu jāieziež. Var arī tajās metāla ielikt kēksiņu cepamos papīrīšus - ar būs smuki. Pati mīkla sanāk gana bieza - vēl biezaka par treknu skābo krējumu.

Un te jau daļēju noēsti keksiņi :)

http://s9.uploads.ru/t/m8vIK.jpg

0

35

hihihi, Olimpiādes vīriešu izvēles programmas (buljona) pīrādziņi jeb vienkārši - supervienkāršie buljona pīrādziņi

Buljona pīrāgiem vajad kārtaino mīklu, kuru uztaisīt ir ļoti sarežģīti un laikietilpīgi, bet pateicoties tam, ka tagad var nopirkt saldētas kārtainās mīklsas plāksnes - viss ir super vienkārši

Tātad, vajag

Tešla saldēto kārtaino mīklu vienu paciņu, kurā ir sešas plāksnes
cūkgaļu vai liellopa gaļu ap 200-250 gramiem (liesa) - man bija kaut kādas četras cūkgaļas kakla karbonādes šķēles
viena sīpolu
apmēram trīs daiviņas ķiploku
sāli
1 olu

Jau laicīgi jāuzvāra gaļa - buljonu pēc tam var ar pīrāgiem ēst, var kādu zup ievārīt. Kad gaļa atdzisusi, tad samaļ daļas mašīnā. Samaltajai gaļai pievieno smalki sakapātu sīpolu un ķiploku. Pagaršo. Ja prasās, vēl sāli pieliek - beja ja buljonam jau liki, kad gaļa vārījās, tad jābūt ok.

Izņem Tešlas mīklu no saldētavas un izliec katu olāksni atsevišķi. Plāksnes pakusīs apmēram 10 - 15 minūtes un jau būs lietojamas. Ja uzreiz nesaliksi asevišķi - visas salips kopā. Un negaidi pārāk ilgi, lai nav pavisam izkusušas - at lips visur klāt un staipīsies - zaudēs formu. Katru plāksni griež uz pusēm - sanāk kvadrāts, kuram pa vidu liek apmēram ēdamkaroti gaļas pildījuma un vienkārši diagonāli saloka, lai sanāk trijsūra pīrādziņš. Sanāk divpadsmit pīrāki - liek uz plāts un pārsmērē ar sakultu olu. Cep apmēram 200 grādos 15-20 minūtes. Pīrāgi uzpūtīsies - gaļa netaukaina - nekur nekas netecēs.

Man gan nebija olu un pakaļ uz veici neskrēju, tāpēc nav tik skaisti, bet nu garšu tas nemaina. Te nu iir mani pīrāgi.

http://s8.uploads.ru/t/FJOIL.jpg

0

36

Jau vairākas nedēļas meklēju garšīgu cupcake recepti. Sāku ar veselīgajiem variantiem, nekas tur prātīgs nesanāca; vakar taisīju 3 izejvielu nutella cupcakes, pilnīgi citādi sanāca nekā video.
BET šodien uzcepu šos un vnk dievīgi! Taisīju gan bez glazūras.
Galvenā atšķirība starp mafiniem un kapkeikiem ir tas, ka cupcakes garšo vairāk kūkaini :)

http://www.glorioustreats.com/2011/07/p … ecipe.html

Šeit ir bilde ar maniem gatavajiem (tie mazie gaišie) http://instagram.com/p/kZ0ChySKPN/

0

37

oo, super, paldies!!! Būs jāizmēģina šī recepte!

0

38

sacepu šoko keksiņus, jo iešu ciemos pie senčiem. Recepte ārkārtīgi vienkārša - vēlāk ielikšu. bet te - tādi nu man viņi sanāca

http://s9.uploads.ru/t/1M2Lb.jpg
http://s9.uploads.ru/t/ZI42f.jpg

0

39

No visa Hesburgera piedāvājuma man laikam visvairāk garšo tortilja ar vistas gaļu. Neesmu laikam jau gadu ne McDonaldā, ne Hesburgerī bijusi - kopumā gana viegli turēties pa gabalu. Bet vakar uz reklāmas staba ieraudzīju Hesburgera tortillas reklāmu un tā sagribējās. Papētīju netā receptes, aizgāju šodien uz Rimi un šito saliku kopā. Tikko divas noēdu, ņam, ņam.

Tortiljas ar vistas fileju (6 gab.)

Trīs vistas filejas ne pārāk lielas. Ideāli, ja izņem no saldētavas, biki atkusušas un tad sagriež mazos gabaliņos un mazliet tik pakusušas tik viegli mazos salmiņos sagriezt.
Puse no garā gurķa vai viens mazs gurķis
viens liels tomāts, divi normāli vai trīs nelieli (man pietika kāreiz ar trīs nelielajām tomātplūmēs, kuras šobrīd Rimi ar skidonu)
Iepakojums ar Santa Maria tortillām - iepakojumā sešas. Noteikti ar arī ne Santa Maria ražojumi un ar labi, bet Santa Mariu šodien pārbaidīju un dikti labi
Puse no lielas paprikas vai viena maza
Santa Maria Taco Mix
Ja mīlat asumu, tad Santa Maria konservētie jalapenjo - es nepirku tādus un neliku
Appetina salātu fetaki, kurš smuki turās kubiņos. Ir tādi jauku iesaiņojumi, kur atver bundžiņu un iekšā tāds sietiņš tajā šķidrumā - uzreiz sietiņu ar visiem siera kubiciņiem izņem ārā un ērti notek - šitie siera kubiciņi arī salātos ideāli, jo nesašķīst tik viegli - diezgan stingri tādos vienādos kubiciņo paliek.
Spilvas uzkodu mērce - netā visās recektēs letiņi taisot tortillas šo izmanto. Var, protams, arī citu mērci, piemēram majonēzi, bet šito uzkodu šodien noprovēju un ļoti labi te viņa iet klāt.
Vēl daudzās receptēs ir salātlapas vai ledus salāts un sarkanie sīpoli, bet es tos neliku.

Tad nu sagriežam vistas filejas gabaliņos un liekam eļā apcepties. Kad jau izcepušies un zeltaini, tad liekam klāt sagriezto papriku un saieram visu Taco Mix paciņu. Kārtīgi samaisām, nedaudz ūdeni pielajm - pagaidām, lai tas izsautējas un tad arī vista gatava. Mazos gabaliņos sagriežam tomātus un gurķi. Tad uz katras tortilla pankūkas liek vistiņu - uzreiz uz pannnas uz aci var sadalīt sešās daļās, lai visām sešām tortillām pietiek. Pa visu liek sieru, tomātu gurķi un ļoti devīgi mērci. Un tad aizloka - var vienu gaļu atstāt vaļā var abus aizlocīt. Ēst vieglāk un mērce tik ļoti netek ārā, ja abua aizloka. Saliek visas sešas kādā traukā un atstā uz pusstundu līdz stundu, lai garšas sadraudzējas un tad var našķoties.

Tas Tako Mix labu asumiņu dod vēl ar to mērki kopā, bet nav tāds baigi ass. Bet ja pavisam maigu grib, piemēram, bērniem vai ka, tad var biki, biki kariju un sāli likt tik vistai klāt un tās uzkodu mērces vietā kādu maigu majonēzi. Var likt dārzeņus vairak un gaļu mazak - kas nu kuram. Bet nu es divas noēdu un esmu pieēdusies un vēl rītdien būs ko uz darbu paņemt. Un kādu laiku atkal šādu lietu negribēsies.

Vispār kādā no mūsu pasākumiem picu vietā varam sitos sataisīt. Var variācijas - gaļu uz vistas fileju, daļu ar liellopa malto gaļu vai arī sataisīt mājas hamburgerus. Reizēm sagribās un patiesībā ļoti viegli sataisīt.

0

40

Pēc šitās receptes es uzreiz sāku apdomāt veģetārus variantus :)

#1 Starp citu, kad gribas vienu dienu atmest gaļai ar roku, var uztaisīt OMG fantastiskus burgerus no pupiņām: http://www.thesweetslife.com/2013/02/ze … rgers.html
Iekšā maizītē visu to pašu, ko parasti un ar šito patiju garšo kā gaļa, bet veselīgāk!

#2 Dievīgā tomātu zupa. Par šo labāku neesmu ēdusi, atkarībā no tā, cik ļoti sablenderē/sīki sagriež tomātus, mainoties tekstūrai arī garša katru reizi mainās (tas ir labi, nevar pierast un apnikt!): http://fooddoodles.com/2012/02/24/simple-tomato-soup/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Pavāru - amatieru sadaļiņa