TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Cosita Linda (Venevision, 2014)


Cosita Linda (Venevision, 2014)

Сообщений 41 страница 60 из 78

41

aNgeL написал(а):

Ne gluži :D Motociklam beidzās degviela un tādēļ viņi pārāk vēlu atgriezās - kruīza kuģis jau devās prom. Tāpēc Ana dusmīga, jo Diego dēļ otru reizi zaudēs darbu.

A, ok, skaidrs! Nju jā, spāņu valoda nav mana stiprā puse, tāpēc es to nesaprotu, bet mēģinu pēc situācijām saprast! :D

aNgeL написал(а):

Bet jābūt forši nākamajā sērijā, jo tuvojas vētra un viņiem kaut kur būs jāpaslēpjas un uz doto brīdi nevar atgriezties mājās, jo lidmašīnas atceltas vētras dēļ.

Ooo, jā, tad noteikti nākamajais sērijai jābūt foršai!!! Tagad ļoti gaidīšu nākamo sēriju!!! :love:  :crazyfun: Vai nākamā sērija būs rīt? :) ;)

0

42

5. Ahh...skaaaisti viņš viņu meklēja pa pilsētu vētras laikā! Man patīk, ka šo pāri simbolizē lietus.
Viviāna ir tik kaitinoša..Nepatīk man visas šīs prastās ļaundares, no kurām tikai rodas galvassāpes.

+1

43

5.sērija

aNgeL написал(а):

Ahh...skaaaisti viņš viņu meklēja pa pilsētu vētras laikā! Man patīk, ka šo pāri simbolizē lietus.

Jā, yas bija ļoti skaisti un pareizi tu saki - viņus tiešām simbolizē lietus un man arī tas patīk!!! :love: :love:

Bet man patika arī sērijas beigas, kad viņš viņu atveda uz savām mājām - tāda romantiska noskaņa! :D :love: Labi, jāgaida nākamā sērija! :) ;)

0

44

5.sērija

0

45

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/q71/1656364_208555089334361_1580318062_n.jpg

0

46

6.sērija

7.sērija

0

47

6. - 7.sērija
Nju es jau šīs A&D ainiņas biju jau iepriekš redzējusi youtubē, tāpēc ļoti ātri noskatījos šīs abas sērijas! :D :D Ko es varu teikt, tikai to, ka man ļoti patikās, it sevišķi, tā aina, kad Diego atcerējās(laikam, ja pareizi sapratu) kā viņš ar Anu lietū skūpstījās(šī aina arī treilerī bija) - tas bija vnk :love: :love: Un vēl patikās tā aina, kad abi no rīta pamodās kopā un Diego izlikās, ka guļ, jo redzēja, ka Ana mostās! :D :love: Jā, tādas neko sērijas, PAGAIDĀM!!! :D :)

0

48

8.sērija

0

49

8.sērija
Nju šī sērija man pat patika labāk, jo, manuprāt, bija vairāk A&D ainiņas un es pat vienubrīd jau domāju, ka beidzot viņi atdosies viens otram gultā, bet tā diemžēl nenotika, bet nekas, turpināšu pacietīgi gaidīt šo brīdi, kad viņi pavadīs kopā pirmo nakti!!! :D :love: :love: Vispār bija foršas ainiņas, tikai visu sabojāja Vivianas zvans, jo pēc tā Ana un Diego sāka atkal strīdēties - kā vienmēr Vivianai ir jāiejaucas un viss jāsabojā!  :sceptic:  :angry: Tas arī viss! :) ;)

0

50

Forsteriāna написал(а):

tā aina, kad Diego atcerējās(laikam, ja pareizi sapratu) kā viņš ar Anu lietū skūpstījās

Tās bija Diego fantāzijas, nevis atmiņas. Bet cerams, ka kādreiz tiešām līdzīga aina viņiem būs :)

Forsteriāna написал(а):

Nju šī sērija man pat patika labāk, jo, manuprāt, bija vairāk A&D ainiņas un es pat vienubrīd jau domāju, ka beidzot viņi atdosies viens otram gultā

Par 4 minūtēm vairāk nekā iepriekšējā sērijās, bet tajā pašā laikā ja atņem tās minūtes, kuras Diego pavadīja sarunā ar Viviānu, sanāks tikpat daudz laika viņu ainām, kā iepriekšējās sērijās :D
Un pārāk ātri, lai viņiem atdotos viens otram. Un tas būtu ļoti nesmuki, jo Diego ir saderināts. Anai nav jākļūst viņa mīļākai 3. iepazīšanās dienā.

+1

51

Foto

http://www.venevision.net/sites/default/files/imagecache/600x400_despliegue/cosita-linda-cap-8-3.jpg
http://www.venevision.net/sites/default/files/imagecache/600x400_despliegue/cosita-linda-cap-8-1.jpg
http://www.venevision.net/sites/default/files/imagecache/600x400_despliegue/cosita-linda-cap-8.jpg

0

52

9. Kā vienmēr telenovelēs visam skaistajam ātri pienāk beigas. Es pat nevarēju skatīties uz Diego un Viviānas šķiršanos, jo viņa tik histēriska, ar tādu balsi..vispār neciešama varone. Kādam muļķim ir jābūt Diego, ja vēlāk apprecēsies ar viņu.. Bet forši - pēdējās sērijās Kristians labāk sāka tēlot - laikam iejutās lomā. Anai ir forša iespēja pamācīties no tāda aktiera :)

+1

53

9.sērija

0

54

9.sērija

aNgeL написал(а):

Es pat nevarēju skatīties uz Diego un Viviānas šķiršanos, jo viņa tik histēriska, ar tādu balsi..vispār neciešama varone.

Es arī nevarēju skatīties uz to šķiršanos, jo Viviāna tiešām ir ļoti histēriska, tā ir un tiešām ir ļoti neciešama varone, piekrītu! :yep:  :sceptic:

aNgeL написал(а):

Kādam muļķim ir jābūt Diego, ja vēlāk apprecēsies ar viņu..

Tas gan, es arī to nesaprotu, kā viņš varbūt tāds muļķis, ja precēsies ar Viviānu! :sceptic:

Eh, bet Ana&Diego tik skaisti kopā izskatās, skaists pāris!!! :love: :love: :love:

Ew, Eņģelīt, paklau, kas tas par džeku tur parādījās, kuram Ana uzskrēja virsū dejojot un ar kuru viņa vēl kafejnīcā runāja?  :dontknow: :) ;)

0

55

Forsteriāna написал(а):

Ew, Eņģelīt, paklau, kas tas par džeku tur parādījās, kuram Ana uzskrēja virsū dejojot un ar kuru viņa vēl kafejnīcā runāja?

Viņš no kaut kāda ciemata atbrauca uz šo pilsētu, lai pateiktu savam tēvam, ka viņš eksistē un arī grib tiesības uz visu, kas viņam pieder (viņi jau satikās vienā no pirmajām sērijām). Īsāk sakot viņš ir Diego brālis, kurš arī iemīlēsies Anā.

+1

56

aNgeL написал(а):

Īsāk sakot viņš ir Diego brālis, kurš arī iemīlēsies Anā.

Aa, ak tad tas jau ir viņš, nju skaidrs tagad viss! Paldies, ka paskaidroji! :) ;)

0

57

10.sērija

0

58

10.sērija
Man jau Diego brālis Olegario sāk nepatikt, jo vienmēr pēkšņi parādās Anai priekšā un arvien biežāk un biežāk tas sāk notikt! :sceptic: :angry: Ak, bet cik Ana&Diego izskatās skaisti kopā!!! :love: :love: :love: Un tie viņu skūpsti...:love: :love: :love: Tas ir viss ko varu pateikt par šo sēriju! :D :) ;)

0

59

11. Jāāa.. vot tik ātri arī beigsies laimīgā Anas & Diego daļa. Pāris skaists un ainas viņiem skaistas, bet tie dialogi gan viņiem garlaicīgi.

+1

60

11.sērija

aNgeL написал(а):

11. Jāāa.. vot tik ātri arī beigsies laimīgā Anas & Diego daļa. Pāris skaists un ainas viņiem skaistas, bet tie dialogi gan viņiem garlaicīgi.

Tu domā dēļ tā privātdeketīva, ko Vivāna nolīga, ja? Ja jā, tad es tev pilnīgi piekrītu, jo tagad tiešām beigsies laimīgā Anas&Diego daļa! :Yep: :( Jāa, pāris ir ļoti skaists, bet tiešām tik garlaicīgi? Nju vispār varētu jau būt gan, jā! :D :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Cosita Linda (Venevision, 2014)