TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » TV Y NOVELAS.COM(Ziņas,foto un video)


TV Y NOVELAS.COM(Ziņas,foto un video)

Сообщений 61 страница 63 из 63

61

Jau saņemta pirmā kritika par jauno Salvadora Mehijas telenoveli-"LA TEMPESAD
Sociālajos tīklos cilvēki izsaka domas un kritiku par telnoveli!
Vislielāko kritiku ir izpelnījušies Viljama atveidotā varoņa Kapteiņa Fabres,jeb Damiana mati.Daudzi atzīst,ka viņam nepiestāv šie garie mati.

http://s1.uploads.ru/t/idQyw.jpg

KRITIKA
Felija Palma:super garlaicīga,pilnīgas šausmas
Flora Valenzuela:Ļoti ļoti garlaicīga,mani atbaida Viljama izskats
Elsa Marija Garza Čavesa:Ārkārtīgi garlaicīgi,man pat miegs uznāk skatoties šo murgu.Briesmīga!
Llads Duarthee Ossorio:Pirms vēl telenoveli sāka filmēt,es jau zināju ka nekā īpaša tur nebūs.Domāju,ka Mentir para vivir būs daudz labāka telenovele par šo!
Juna Izumi Cossio:Es aizmigu skatoties!Viņai nevajadzēja nākt Amores Verdaderos vietā!
Socorro Esquivel Guillen:Viņi izskatās labi,tačuman nepatika telenoveles sākums!Un Himena runā kā robots,piedodiet!
Chapiz Hernandez:Pilnīgi noteikti briesmīga!Himenai nevajadzēja piedalīties telenovelē!Silvija Navarro būtu bijusi labāka.Bet Viljams izskatās kā tarzāns!
Gaby Cifuentes:Viljams pet nespēj saprast ko Himena viņam saka!

Отредактировано Rosa Diamante *** (18.05.2013 17:19)

0

62

tie komentāri tādi diezgan precīzi atbilstoši manām domām :D

0

63

Nebija jau tikai negatīva kritika. Bija arī pozitīvi vārdi.
Bet jā - kā par brīnumu arī man līdzīgas domas..Ja Mehija tā nesteigtos un kārtīgāk visu izvēlētos, apdomātu, tad varbūt arī kaut ko labāku panāktu. Bet šitā - nepaspēj nofilmēt Que bonito amor, kā jau ķeras pie nākamā projekta. Turklāt visas pēdējās viņa telenoveles ir slavenu telenoveļu rimeiki..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » TV Y NOVELAS.COM(Ziņas,foto un video)