TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Filmēšanas & teātra jaunumi


Filmēšanas & teātra jaunumi

Сообщений 421 страница 440 из 513

421

Diego de Erice ir laimīgs, jo Karla Estrada uzticēja viņam Rodrigo lomu mini-seriālā par Joan Sebastian.

http://e-consulta.com/sites/default/files/styles/galleryformatter_slide/public/melodrama1.jpg?itok=YA509rT5

+2

422

Nikandro Diass plāno veidot spāņu seriāla "El secreto de puente viejo" vēsturisko rīmeiku. Pagaidu nosaukums "Raices de amor". Kandidāti: Barbara Mori, Ana Brenda, Gabriels Soto, Daniels Arenas. Kandidāte ļaundarei - Daniela Kastro. Telenovele paredzēta pēc "Frente al mismo rostro".

+1

423

Izskatās ir jauna mode - spāņu seriāli no šī vēstures etapa. :D Man jau patiktos kaut kas druuusku vēsturiskāks - vismaz 50 gadus atpakaļ. :D Tik sen nekas tāds nav bijis....

0

424

Telemundo galvenais vadītājs Joshua Mintz aizgāja projām no uzņēmuma, lai sāktu strādāt TV Azteca. :O

Gabriela Spanika parakstīja līgumu ar TV Azteca uz diviem gadiem.

Televisa tomēr saglabās rozā telenoveļu raidlaiku, 16:30 pēcpusdienā.

+3

425

Šī sejiņa tiešām visvairāk atbilst manām domām par jaunumiem ---> o.O

+4

426

Dažviet parādījušās ziņas, ka Azteca un Telemundo sadarbosies. Kas izklausās ļoti ticami, zinot to, ka Džošua pārgāja uz Azteca.

Gabriela Spanika ir spēcīga kandidāte atveidot ļaundari "Encantadoras"

Telemundo veidos "Cara sucia" rīmeiku. 2014. gadā jau Televisa veidoja šai telenovelei rīmeiku "La Gata".

Telemundo filmēs komēdiju - Čīles telenoveles "Pituca sin Lucas" rimeiku "Silvana sin lana". Spilgtākās kandidātes Lucero, Maritza Rodriguez un Angelica Vale

Skārletai Grūberei (Andrea Atriebības zemē) ir trīs piedāvājumi - Encantadoras, Cara sucia vai La Donja.

+3

427

La Donjai vīriešu lomas kandidātos ir Dāvids Čokarro. Labprāt La Donjā bez Arasēlijas redzētu arī Dāvidu un Skārletu. Tad man būtu jāskatās :D

+2

428

Ja agrāk Azteca nebija nekāda konurente Televisai, tad tagad dubultā Azteca+Telemundo būs savādāk. Dīvaini, ka uzņems Cara sucia rīmeiku, jo La gata bija tik nesen, bet Teleumdno jau sižetus maina. Dāvids man patiktu pāri ar Arasēliju. Visdrīzāk, ka Skārletai būtu galvenā loma Cara sucia, ja vadās pēc galvenās varones Maites La gatā.

0

429

mmaarriiaa написал(а):

Visdrīzāk, ka Skārletai būtu galvenā loma Cara sucia, ja vadās pēc galvenās varones Maites La gatā.

Tas ir biedējošākais no trīs Skārletas variantiem.. Pēc tādas lomas kā Andrea nokrist tik zemu.. Man tomēr viņa liekas prātīga aktrise, kas spēj izvēlēties labāko. Turklāt fani jau sen, sen viņu aktīvi prasa Arasēlijas telenovelē.

0

430

Televisa iegādājās tiesības veidot Turcijas seriāla "Kur ir Fatmagulas vaina?" Latīņamerikas versiju. TV Azteca ir tikai seriāla raidīšanas tiesības, tādēļ ja kāds taisīs šī seriāla rimeiku, tad tā būs Televisa.

Giselle Gonzalez (Yo no creo en los hombres) jau plāno savu nākamo projektu. Pagaidu nosaukums ir "Aida Guajardo" un filmēšana sāksies maijā. Galvenajās lomās: Adriana Louvier un Mark Tacher.

http://1.bp.blogspot.com/-oajjx9-hoJo/VrFWY2eVc4I/AAAAAAAAAIo/M6OhA_4cI4U/s640/nueva%2Btelenovela.jpg

+4

431

Blanka Soto un Ārons Diazs atveidos galvenās lomas kādā nākamajā TV Azteca telenovelē.

+2

432

Noteikti gribēšu redzēt Televisas Fatmagulas varianti, tīri ļoti interesanti kā Televisai izdosies, Giselles pēdējā telenovele YNCELH man ļoti patika, tādēļ kaut kādā ziņā gribas domāt, ka arī Fatmagula būs kvalitatīva. BET kādēļ galvenajā lomā Marku Tačeru? Kādēļ? Biju dzirdējusi, ka kādā telenovelē Adriana ar Marku būs galvenie, bet kas to būtu domājis, ka Fatmagulas rīmeikā. Fatmagulā vislielākā loma bija jāiznes tieši galvenajam vīriešu lomas atveidotajam, Enginam Akjurekam tas izdevās izcili(Man Engins simpatizēja kā vīrietis, bet Marks vēljoprojām nē), ļoti interesanti kā Televisas variantā izdosies galveno varoņu dziļās jūtas parādīt.
Telenovelē "El talisam" Blanka ar Āronu tēloja kopā, tikai Ārons tur bija galvenais ļaundaris un ar draudiem apprecējās ar Blankas varoni, kā pāris šķita ok.

0

433

Giselles projekts ar Marku Tačeru nav nekā saistīts ar Fatmagulu :)  Neviens vēl netaisa Fatmagulas rimeiku, tikai nopirktas tiesības, tā ka nav fakts, ka vispār tāds būs.

0

434

aNgeL написал(а):

Giselles projekts ar Marku Tačeru nav nekā saistīts ar Fatmagulu :)

Ak es aita :D Tagad, kad pārlasu vēlreiz Tavu rakstīto saprotu, ka divas dažādas tēmas. Bet pirmstam izlasu Fatmagula, tad, ka Gisellei jaunais projekts :D Bet vienīgais kas nemainās ir tas, ka Marks man nepārāk, bet reizēm ir lomas pēc kurām domas mainās.

0

435

aNgeL написал(а):

Blanka Soto un Ārons Diazs atveidos galvenās lomas kādā nākamajā TV Azteca telenovelē.

Oho.. Interesants pāris. Katrā ziņā esmu ieintriģēta. :) Jo Blanka man ļoti patīk, un Ārons Tierrā arī iepatikās.

0

436

Jaunā lielā kandidāte Nikandro Diasa projektam "Raices de amor" ir Maite Perroni. Viņa redzēta producenta ofisā!

https://pbs.twimg.com/media/Cbi0oZXUYAIKOK1.jpg

+2

437

Baumo, ka Ana Lorēna un Skārleta varētu filmēties drīzumā Televisā.

https://i.ytimg.com/vi/auzuLM85O9Q/maxresdefault.jpg

+3

438

Es jau tikai priecātos viņas atkal redzēt! :) Lai gan grūti laikam būtu atlaist Sofijas un jo īpaši Andreas tēlus...

0

439

aNgeL написал(а):

Jaunā lielā kandidāte Nikandro Diasa projektam "Raices de amor" ir Maite Perroni. Viņa redzēta producenta ofisā!

Viņas partneris varētu būt Alfonso Herrera vai Gabriels Soto. Ar Gabrielu Soto mēs jau varējām Maiti redzēt telenovelē "Antes muerta que Lichita" un zinām, ka pāris būtu burvīgs  :love:

https://pbs.twimg.com/media/Ca-QMYXWEAEyKZm.jpg

+3

440

Paloma написал(а):

Es jau tikai priecātos viņas atkal redzēt!  Lai gan grūti laikam būtu atlaist Sofijas un jo īpaši Andreas tēlus...

Man tādas problēmas nav, jo Atriebības zemē Anu Lorēnu, Kimberliju un Skārletu jau trešo reizi redzēju. Atšķirība ir tikai tajā ka iepriekšējās telenovelēs nepievērsu Skārletai nekādu uzmanību. Starp citu arī Latvijā tā jau trešā reize, kad rādīja telenoveli ar Skārletas piedalīšanos.
Ārons arī jau redzēts, Gonsalo arī trešo reizi, tikai man viņš vienalga spilgtāk asociējas nevis ar Flavio, bet ar Lučo. Un arī Kristians de la Kampa jau trīsreiz redzēts, vienīgi Samuela loma ir pirmā, kad pievērsu viņam lielāku uzmanību līdzīgi kā ar Skārletu :D

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Filmēšanas & teātra jaunumi