TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Filmēšanas & teātra jaunumi


Filmēšanas & teātra jaunumi

Сообщений 61 страница 80 из 513

61

http://2.bp.blogspot.com/-ZqtwnsqLLR8/UhYyRhKKsuI/AAAAAAAAsKA/c4z9TZh6QnQ/s200/gaby+gemelas.PNG
2014. gadā Azteca filmēs brazīliešu telenoveles "Mujer de arena" rimeiku. Galvenajā lomā būs Gabriela Spanika, kas atkal atveidos dvīnes!!

+1

62

Uzreiz atcerējos Gabijas dvīņu lomas, cik gan viņa tur bija skaista. Es tiešām nesaprotu kā tik skaists cilvēks varēja izgudrot, ka viņām vajag sevi "uzlabot" ar plastiskajām operācijām un botoksa injekcijām un sevi sabeidza vienkārši.

0

63

Jā, sagribējās pat "Krāpnieci" paskatīties...

0

64

Telemundo gatavojas filmēt telenoveles "El cuerpo del deseo"/Mīlēt, mirt un atgriezties rīmeiku! iespējamais nosaukums - Almas perdidas/Zudušās dvēseles. Telenovele tiks rādīta nākamgad, Marido en alquiler vietā. Galveno lomu atveidos Arasēlija Arambula!

+1

65

aNgeL написал(а):

Telemundo gatavojas filmēt telenoveles "El cuerpo del deseo"/Mīlēt, mirt un atgriezties rīmeiku! iespējamais nosaukums - Almas perdidas/Zudušās dvēseles. Telenovele tiks rādīta nākamgad, Marido en alquiler vietā. Galveno lomu atveidos Arasēlija Arambula!

Šī ir telenovele kurai rīmeiku pagaidām negribēju. Un ļoti agri telemundo pārfilmēs savu telenoveli, jo telenovele nemaz nav sena, pat 10 gadi tai nav. Kaut kā nevēlētos Arasēliju Isabellas lomā. Un nez kuram aktierim tiks Salvadora loma.

0

66

mmaarriiaa написал(а):

Šī ir telenovele kurai rīmeiku pagaidām negribēju.

El cuerpo del deseo pati par sevi ir rīmeiks. Mani arī izbrīnīja, ka pārfilmē paši savu telenoveli, kamēr tā vēl svaiga. Ja nemaldos tagad tiek rādīta Meksikā. Bet ja viņi savādāk izveidos sižetu un varoņi būs savādāki, tad man gribēsies paskatīties. Manuprāt, Arasēlijai piestāvēs šī loma, lai gan ja atkal galvenā varone būs tik eleganta un raksturā spēcīga kā Izabella, tad būs Arasēlijai līdzīga lom iepriekšējai. Lai gan no otras puses Izabella bija vāja kaislību priekšā, un Gabriela tāda gluži nebija. Lai nu kā mani šis projekts interesē. Arī interesanti, kuram tiks vīriešu galvenā loma. Tomēr pieredze rāda, ka katra telenoveles versija/rimeiks atšķiras no iepriekšējā. Kaut vai ja paņemt Marimaru un Corazon indomable. Par spīti tam, ka dialogi pat vieni un tie paši, vienalga es tās uzstveru dažādi.

0

67

aNgeL написал(а):

El cuerpo del deseo pati par sevi ir rīmeiks. Mani arī izbrīnīja, ka pārfilmē paši savu telenoveli, kamēr tā vēl svaiga.

To ka tas ir  rīmeiks es zinu. Bet tieši tas izbrīna, ka telemundo pārfilmē paši savu telenoveli kas tiešām ir svaiga.

aNgeL написал(а):

Tomēr pieredze rāda, ka katra telenoveles versija/rimeiks atšķiras no iepriekšējā. Kaut vai ja paņemt Marimaru un Corazon indomable.

Marimarai ir jau 20 gadi, tāpēc tā situācija cita.

0

68

Jaunajā El cuerpo del deseo rīmeikā dvēseļu maiņa notiks sievietēm, tādējādi Arasēlija atveidos galveno lomu.

+1

69

aNgeL написал(а):

Jaunajā El cuerpo del deseo rīmeikā dvēseļu maiņa notiks sievietēm, tādējādi Arasēlija atveidos galveno lomu.

Man patīk, ka izmainīs to sižetiski. Tad jau tiešām būs cits sižets un no šī viedokļa man patīk. Vispār interesanti kā to apspēlēs, tiešām interesanti. Bet tā dvēseļu maiņa sievietēm atgādina La venganzu ar Spaniku, bet šeit noteikti būs savādāk.

0

70

Horhe Salinass esot atteices no galvenās lomas telenovelē "Tu, mi riqueza", lai iespējams nākamgad piedalītos J.A. Castro telenovelē "La malquerida".

Erick Vonn adaptēs 2 telenoveles Azteca'i - rimeiku "Mujeres de arena", kas stāsta par dvīņumāsām un kur galveno lomu atveidos Gabriela Spanika un rimeiku Telemundo telenovelei "Pecados ajenos".

+1

71

aNgeL написал(а):

rimeiku Telemundo telenovelei "Pecados ajenos".

Man ir aizdomas, ka šeit galveno lomu varētu iedot Edītei Gonsalesai. Viņai tagad Aztecā katru gadu ir kāda telenovele, kurā viņa uzņemas(Cielo rojo, A corazon abierto, Vivir a destiempo).

aNgeL написал(а):

Horhe Salinass esot atteices no galvenās lomas telenovelē "Tu, mi riqueza", lai iespējams nākamgad piedalītos J.A. Castro telenovelē "La malquerida".

Tu, mi riqueza man šķiet, ka galvenā loma vairāk piestāv Haimem, jo viņš ir lielisks komēdiju aktieris. Bet prieks, ka Horhe piedalīsies kādā telenovelē. Un man liekas, ka telenovele būs izdevusies, jo J.A.Castro darbi ir labi novērtēti(piem. La que nopodia amar, Corona de lagrimas, Teresa, Rubi, Angela).

0

72

Pēc Corazon indomable milzu panākumiem, runā ka nākamgad Nathalie Lartilleux veidos "Maria la del barrio" rīmeiku. Pēc baumām galveno lomu varētu atveidot Maite Perroni.

+1

73

aNgeL написал(а):

Pēc baumām galveno lomu varētu atveidot Maite Perroni.

Ciudado con el angel laikā viņa diezgan atbilda šai lomai, bet tagad izskatās pārāk pieaugusi priekš šīs lomas, no otras puses cik atceros Maria la del barrio lielāko daļu galvenie aktieri tēloja pieaugušus cilvēkus tā, ka varētu pat derēt. Nez  kurš tad būtu galvenajā lomā? Īpatnēji būtu, ja Viljamss atkal ar Maiti, tomēr jāatzīst, ka pāris viņi ir jauks.

0

74

Man jau patiktu ja Maite atkal filmētos kāda telenovelē,un kāpēc gan ne "Maria la del barrio",tikai tad viņa atkal būtu Marija!
Bet diezvai viņa piekritīs,tagad viņa vairāk darbojas mūzikas lauciņā!!!

+1

75

Telemundo paziņoja, ka nākamgad filmēs telenoveli, kas balstīta uz Viktora Ugo stāstu "Los miserables". Telenoveli adaptēs rakstniece Valentīna Parraga (La reina del sur). Tā ir pirmā Telemundo telenovele, kas balstīta uz franču drāmu. Galveno sieviešu lomu iespējams atveidos Arasēlija Arambula.

+1

76

Ivans Sančess un Silvija Navarro piedalīsies teātra izrādē "Locos de amor"

http://i2.esmas.com/2013/10/07/573063/la-tempestad-620x345.jpg

http://photoamc.com.mx/files/2013_41/AMC20233-1556953.jpg

+1

77

Blanka Soto un fernando Kolunga atkal kopā!! Šoreiz teātra izrādē "Obscuro total"!

http://www.diariodeorizaba.com/imgNoticias/13776334521.png

0

78

Kaut kā teātris savācis visus aktierus :D Tāpēc telenovelēs nav īsti ko skatīties :D

+1

79

aNgeL написал(а):

Kaut kā teātris savācis visus aktierus :D Tāpēc telenovelēs nav īsti ko skatīties :D

Nevar Tev nepiekrist :D
Bet runājot par Blanku Soto un Fernando Kolungu es gaidu no viņiem nevis teātra izrādi, bet gan mazas Blankitas un Nanditos :D Noteikti būtu talantīgi, skaisti bērni un piepildītos Fernando sapnis, kā arī Blanka un Fers ir skaists pāris, vismaz man šķiet, ka realitātē viņi ir kopā.

0

80

aNgeL написал(а):

Telemundo gatavojas filmēt telenoveles "El cuerpo del deseo"/Mīlēt, mirt un atgriezties rīmeiku! iespējamais nosaukums - Almas perdidas/Zudušās dvēseles. Telenovele tiks rādīta nākamgad, Marido en alquiler vietā. Galveno lomu atveidos Arasēlija Arambula!

Wow. Sākumā man bija noraidoša reakcija, bet, kad izlasīju, ka dvēseļu maiņa notiks sievietei, kļuvu ieinteresēta. :D Gribētos redzēt, kā tas tiks izspēlēts.. :)

aNgeL написал(а):

Telemundo paziņoja, ka nākamgad filmēs telenoveli, kas balstīta uz Viktora Ugo stāstu "Los miserables". Telenoveli adaptēs rakstniece Valentīna Parraga (La reina del sur). Tā ir pirmā Telemundo telenovele, kas balstīta uz franču drāmu. Galveno sieviešu lomu iespējams atveidos Arasēlija Arambula.

To nu gan man ir smagi iztēloties. Bet ārkārtīgi interesanti arī... :D vienkārši... Tur mīlasstāsts tā tikai pastarpināti, turklāt (vismaz filmā) tāds visai... kaitinoši banāls. Vismaz man visa filmas vērtība balstījās visā kā citā, nevis mīlasstāstā. :D Interesanti, kā no tā telenoveli veidos....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Filmēšanas & teātra jaunumi