TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)


Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)

Сообщений 201 страница 220 из 291

201

un te tā bilde, ar cietumnieces tērpu un cietumniecēm

http://25.media.tumblr.com/e0d1d492ed3a105decc9febea155a8df/tumblr_mvp5e2knLE1s1ps1eo1_500.jpg

ja ieskatās uzmanīgi, tad bildē ar Karlosu izskatās, ka Gabijai ar tas pats cietumnieces tērps. Secinājums - Humberto apciemos Santu cietumā.

Protams, otra versija - ka viņi Helovīnus vivenkārši svinēja, jo bildes uzreiz pēc Helovīna parādījās. Bet kauč kā neticu,

0

202

0

203

hahaha, atšifrēju, ka Santa dosies uz cietumu. bez pārsteigumiem.

0

204

Uuuu, es palasījos jūsu komentus :love: . Demmit, tā negribas sacerēties, bet nu kā Humberto un Santa var nebūt endgame??? Tas ir pilnīg neloģiski, ta kā, fingers crossed. Cik sērijas plānotas novelei?

0

205

Nu nezinu... Man sāk nepatikt, ko ar Umberto dara... :/ Es gribēju, lai viņš mainās un kļūst labāks Santas dēļ, un brīžiem šķiet, ka tā notiek, bet tad atkal ir kkādi apsēstā ļaunīša momenti... :/

70.(?) sērija vsp bezpriģels... Santjago atnāk, ne no šā, ne no tā abi metas gultā... Skaidri redzams, ka vnk vajadzēja, lai Umberto to redzētu.

0

206

Pirmajā postā minētas 120 sērijas :)

0

207

120 sērijas ir standarts. Ja ir labi reitingi, tad pagarina uz ap 180 vai vairāk. pat bišķi. Reitingi visu laiku ir tādi vidēji labi, bet ne ļoti labi. Un Gabija pēc filmēšanas beigām gatavojas pārvākties uz Los Andželosu pie Jencarlosa, tāpēc ar nav ieinteresēta pagarināt noveli - es protams nezinu, kas rakstīts kontraktā, bet Gabijai šī novele ir pēdējā viņas ekskluzivitātes līgumā ar Telemundo - tā kā ja līgumā nav stingri noteikts, ka viņai japaliek, diezin vi,ņa ies pretī Telemundo, tāpēc domāju, ka drīzāk tās 120 arī būs.

Pazīsto noveļu politiku un tomēr netā redzot, ka Santai/Saantjago ir vairāk fani, neticu, ka viņi varētu mūs pozitīvi pārsteigt...

0

208

Pfff... Nesaprast man tautu.... Santjago vsp tāds ņuņņa.. Un tagad vēl nabadziņš ievilkts nelikumīgos darījumos pret savu gribu. Ja man būtu teikšana viņš beigās kļūtu par baigo mafiozņiku, bet Umberto par spēcīgu labo varoni.

0

209

ev, tas tik iedvesmos beigās uzrakstīt savu versiju telenoveles noslēgumam.

0

210

Nja, es ar netā rezu, ka Santai/Santjago vairāk fanu. Pft, nja...

0

211

76.

Viss.. es šobrīd jūtos gatava atmest ar roku šai telenoveli... nu vairs nav jēga skatīties... Umberto ir sabojāts pilnīgi un galīgi :( NU KĀPĒC???? :'( tagad ir 10000%, ka nebūs nekāda Umberto un Santas happy end.. Un skatīties uz Santas un Santjago happy end es negribu... Un arī skatīties uz Santas un Umberto attiecībām es vairs negribu, kad Umberto ir par šādu kļuvis... :( jau tā es besījos skatoties, bet viņu dēļ turpināju, bet tagad.. eh :/ ņēma un sačakarēja tik labu potenciālu.....

0

212

Ok, ta varu samazināt šo sadaļu, un fingers crossed, ka Karloss drīz būs jaunā novelē ar labu sižetu un šoreiz galvenajā lomā. NU NEDRĪKT LIKT VIŅU KĀ 2ND LEAD  :angry: Lai šī novele ieskrienas :angry:

0

213

https://pbs.twimg.com/media/BbDFP5bCYAAF4g5.jpg:large

0

214

bāc, aNgeL... Man tagad sagribējās paskatīties SD... :D

cravey написал(а):

Ok, ta varu samazināt šo sadaļu, un fingers crossed, ka Karloss drīz būs jaunā novelē ar labu sižetu un šoreiz galvenajā lomā. NU NEDRĪKT LIKT VIŅU KĀ 2ND LEAD   Lai šī novele ieskrienas

viens ir 2nd lead, es pārdzīvotu, ja viņi tomēr beigās nepaliktu kopā, bet es nespēju piedot, ka viņi pataisīja Umberto par tādu psihopātu un slepkavu :(

0

215

karoč - kurš uzrakstīs skaistu fanfiku par to, kā Santa un Humberto paliek kopā? Lūdzu? Tā bilde ir zelta vērta. Tajā bildē vairāk ķīmijas, kā video, kur Santa un Santjago mīlējas...

0

216

albalonga написал(а):

karoč - kurš uzrakstīs skaistu fanfiku par to, kā Santa un Humberto paliek kopā? Lūdzu? Tā bilde ir zelta vērta. Tajā bildē vairāk ķīmijas, kā video, kur Santa un Santjago mīlējas...

da labi, grūti atrast mīlēšanās ainu, kurā mazāk ķīmijas, kā šiem diviem... :D

Un fanfikā īstais Visentes slepkava beigās izrādās Santjago :D Es gandrīz sāku iedvesmoties... :D

0

217

hihihi

0

218

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1497626_698854586793662_1203863428_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1506923_698854590126995_103783369_n.jpg

0

219

hihihi, tik mīļi

0

220

kas tur visp taga notiek?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Santa Diabla / Kritušais eņģelis (Telemundo, 2013)